• 1. min Pierwszy nieudany strzał Verrattiego
  • 2. min Czech wybił piłkę daleko w aut
  • 3. min David Luiz poradził sobie z Matuidim w środku pola
  • 4. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ezequiel Lavezzi
  • 5. min Matuidi dośrodkował w pole karne, Terry wybił piłkę na 12. metr. Tam czekał Lavezzi, który przyjął piłkę na klatkę i huknął w okienko bramki Czecha!
  • 8. min Trochę gry w środku pola w ostatnich sekundach
  • 8. min Rzut wolny dla Chelsea spod linii bocznej
  • 9. min Nic nie wyszło z dośrodkowania Schuerrlego
  • 10. min Odważne wejście Schuerrlego w pole karne, ale jego podanie nie doszło do partnerów
  • 10. min Cavani ściął Hazarda w narożniku boiska
  • 11. min Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głowka Cahilla i będzie korner
  • 12. min Żółtą kartkę otrzymuje . Ramires
  • 13. min Ramires faulem powstrzymał kontrę Lavezziego
  • 16. min Faul w kole środkowym. Luiz faulował Matuidiego
  • 16. min Rzut rożny dla PSG po akcji Jalleta
  • 17. min Czech wybija piłkę po rzucie rożnym
  • 18. min Oscar wstrzelił piłkę w pole karne PSG, ale łatwo wybili ją obrońcy
  • 19. min David Luiz ruszył środkiem boiska i uderzył lewą nogą, ale zbyt słabo. Sirigu spokojnie złapał piłkę
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Dias da Costa Alex, który ostro faulował szarżującego Ramiresa
  • 22. min Sporo zamieszania na linii pola karnego PSG, ale zagrożenia dla bramki nie było
  • 23. min Chelsea prowadzi grę, ale nie z niej nie wynika. Gospodarze zadowoleni z prowadzenia czekają na swoją szansę na podwyższenie
  • 24. min Ivanović nieporadnie przedzierał się w pole karne PSG, ale stracił piłkę, aut dla Chelsea
  • 25. min Kontra PSG, Lavezzi wpadł w pole karne, ale w trudnej pozycji zdołał tylko uderzyć w boczną siatkę
  • 26. min Rzut karny dla Chelsea!
  • 27. min Rzut karny spowodował‚: Thiago Silva, który faulował Oscara
  • 27. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Eden Hazard
  • 28. min Hazard strzałem z karnego zupełnie zmylił Sirigu, spokojnie strzelił w lewy róg i dał Chelsea wyrównanie
  • 30. min Laurent Blanc ma już mnie powodów do radości. Jego piłkarze zaczęli znakomicie, ale teraz nie są w łątwej sytuacji
  • 32. min Po dośrodkowaniu Jalleta Lavezzi znakomicie obrócił się w polu karnym, ale uderzył za słabo by zagrozić Czechowi
  • 32. min Willian zagrał w pole karne, lecz paryżanie wybili piłkę
  • 33. min Żółtą kartkę otrzymuje . Willian, który faulował Verrattiego
  • 33. min Rzut rożny dla PSG
  • 34. min Czech niepewnie wybija piłkę po kornerze Lavezziego
  • 34. min Jeszcze jeden róg
  • 34. min Faul Schuerrlego na Lavezzim w narożniku boiska
  • 38. min Azpilicueta nie zdołał opanować piłki, która uciekła mu za boisko
  • 40. min Hazard trafia w słupek!!!
  • 40. min Miękkie dośrodkowanie Williana zakończył strzałem z powietrza Hazard, ale słupek uratował gospodarzy!
  • 41. min Ramires strzelał czubkiem buta, ale został zablokowany przez piłkarzy PSG
  • 42. min David Luiz faulował Zlatana i wścieka się na decyzję sędziego
  • 43. min Motta wrzucił piłkę z rzutu wolnego, ale Czech pewnie ją złapał
  • 43. min Cavani padł w polu karnym, domaga się karnego, ale sędzia nie reaguje
  • 44. min Cahill przewrócił się razem z Cavanim, ale decyzja sędziego chyba była słuszna
  • 21:30 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Oba zespoły bez zmian
  • 48. min Ramires faulował Verrattiego
  • 49. min Ibra miękko rzucił piłkę za obrońców, ale Lavezzi nie miał szans dojść do piłki, którą zaraz złapał Czech
  • 50. min Dośrodkowanie Jalleta przed bramkę Chelsea na głowę obrońcy
  • 52. min Zupełnie niepilnowany Lavezzi głowkował tuż nad bramką Chelsea!
  • 55. min David Luiz chyba faulowal Zlatana, ale sędzia przyznał rzut wolny Chelsea za złapanie piłki rekami przez Szweda
  • 58. min Fernando Torres gotowy do wejścia
  • 59. min Schodzi z boiska Andre Schuerrle , a za niego wchodzi Fernando Torres
  • 61. min Faul Davida Luiza na Matuidim przy linii bocznej
  • 62. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Moreira Marinho David Luiz
  • 62. min Lavezzi dośrodkował z rzutu wolnego, a Luiz nie zdołał przeskoczyć piłki, która nagle się przed nim pojawiła i wpakował ją do własnej bramki
  • 63. min Mocny, ale zablokowany przez Terry'ego strzał Zlatana
  • 65. min Hazard przedarl się lewą stroną, ale jego podanie nie dotarło do Torresa
  • 66. min Willian ośmieszył Maxwela na prawym skrzydle, ale podał w pole karne do nikogo
  • 66. min Leży na środku boiska Ibrahimović, który zderzył się z rywalem
  • 67. min Zlatan musi zejść na chwilę z boiska
  • 68. min Jakieś naciagnięcie, bądź naderwanie mięśnia Ibry, chyba nie będzie w stanie grac dalej
  • 68. min Wszystko już jasne, będzie zmiana
  • 72. min Schodzi z boiska Zlatan Ibrahimovic, a za niego wchodzi Lucas Moura
  • 73. min Schodzi z boiska dos Santos Emboaba Júnior Oscar , a za niego wchodzi Frank Lampard
  • 74. min Cavani w polu karnym po akcji Lucasa, ale zagubił się w drylingu i stracił piłkę
  • 75. min Leży na boisku Verratti
  • 76. min Schodzi z boiska Marco Verratti, a za niego wchodzi Yohan Cabaye
  • 80. min Lavezzi nie opanował piłki przed polem karnym Chelsea, a była znakomita okazja do zdobycia bramki
  • 80. min Cabaye strzelał z 20 metrów, ale bardzo niecelnie
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Thiago Motta, który faulował Williana
  • 82. min Źle rozegrali rzut wolny goście i stracili piłkę
  • 82. min Rzut rożny dla Chelsea
  • 83. min Faul Ivanovicia na Aleksie przed bramką PSG
  • 84. min Fantastyczna akcja Cavaniego, ale strzał tuż obok bramki!
  • 85. min Schodzi z boiska Ezequiel Lavezzi, a za niego wchodzi Javier Matías Pastore
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Edinson Cavani
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Moreira Marinho David Luiz
  • 86. min Cavani i Luiz starli się ze sobą, ale sędzia już ich uspokoił
  • 89. min Końcówka meczu. Czy ktoś zada jeszcze jakiś cios?
  • 90. min Czech zaczyna od bramki
  • 90. min Rzut rożny dla PSG po wybiciu Ivanovicia
  • 91. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 93. min Jeszcze w ataku gospodarze
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Javier Matías Pastore
  • 94. min Pastore ograł sam trzech obrońców, a potem z ostrego kąta zaskoczył Czecha!
  • 22:35 Końcowy gwizdek sędziego