• (90') A. Lallana D. Origi
  • (71') E. Hazard R. Pedro
  • (83') Willian C. Fabregas
  • (93') Diego Costa M. Batshuayi
  • 20:50 Mecz Liverpoolu z Chelsea, to bez wątpienia największy hit 23. kolejki Premier League. Obie drużyny w tabeli dzieli 10 punktów.
  • 20:54 Chelsea wciąż zajmuje pozycję lidera ligi angielskiej. Liverpool jest czwarty.
  • 20:54 Podopieczni Juergena Kloppa nie mają ostatnio najlepszej passy. W lidze nie są w stanie wygrać od trzech spotkań.
  • 20:56 Piłkarze już wychodzą na murawę!
  • 21:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Znakomita atmosfera na Anfield, które jest wypełnione po brzegi!
  • 3. min Na razie "The Reds" w ofensywnie.
  • 3. min Lallana dośrodkowywał w pole karne, ale Matic zblokował i wybił piłkę na rzut rożny.
  • 4. min Znowu centra Lallany w pole karne Chelsea. David Luiz wybija jednak futbolówkę.
  • 8. min Na razie dużo gry w środkowej części boiska.
  • 9. min Liverpool cały czas przy piłce. Mozolnie próbuje przebić się w pole karne rywala.
  • 10. min Podanie z głębi pola w "szesnastkę" Chelsea. Czujnie jednak David Luiz.
  • 11. min Na razie podopieczni Conte mocno zepchnięci do defensywy.
  • 12. min Znakomita interwencja Courtois po strzale z dystansu Wajnalduma! Z tego mogła paść bramka!
  • 13. min Diego Costa upada w "szesnastce" Liverpoolu. Sędzia jednak nie zdecydował się wskazać na "wapno".
  • 17. min Clyne dobrze ruszył prawa stroną. Podawał do Coutinho, ale ten fatalnie odegrał piłkę.
  • 18. min Costa faulowany przez Matipa w środkowej części boiska.
  • 19. min Gracz Liverpoolu dostaje ostrzeżenie. Następnym razem będzie kartka.
  • 20. min Pierwsza groźna akcja Chelsea. Moses uderzał z pola karnego, ale James Milner wybił piłkę.
  • 22. min Teraz Willian próbował uderzać na bramkę "The Reds". Piłka jednak wybita na rzut rożny przez jednego z obrońców.
  • 24. min Liverpool w natarciu, ale Coutinho na spalonym.
  • 24. min Rzut wolny dla Chelsea blisko "szesnastki". Lallana faulował Edena Hazarda.
  • 25. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest . David Luiz.
  • 25. min Ależ bramka dla Chelsea! Kompletnie zaskoczony Mignolet!
  • 26. min Piłka ląduje w siatce i Chelsea wychodzi na prowadzenie!
  • 30. min Mignolet próbował jeszcze ustawiać mur, a w tym czasie Luiz trafił do siatki.
  • 30. min Kolejna dobra okazja dla Chelsea!
  • 30. min Faulowany Hazard i z rzutu wolnego, po dośrodkowaniu znowu Luiz mógł pokonać Mingoleta. Bramkarz "The Reds" wybił jednak piłkę.
  • 32. min David Luiz leży na murawie. Chyba konieczna będzie zmiana.
  • 32. min David Luiz zwija się z bólu na murawie.
  • 32. min David Luiz doznał kontuzji
  • 32. min Rozgrzewa się John Terry.
  • 33. min Wygląda na to, że Brazylijczyk nabawił się urazu po starciu z Emre Canem.
  • 34. min Luiz na razie poza boiskiem.
  • 34. min Groźnie pod bramką Chelsea! Duże zamieszanie, ale piłka ostatecznie wybita z pola karnego "The Blues".
  • 35. min David Luiz wrócił na boisko. Utyka, ale próbuje jeszcze zagrać.
  • 36. min Moses dogrywał futbolówkę w pole karne Liverpoolu, ale na posterunku obrońcy gospodarzy.
  • 40. min Willian uderzał z dystansu. Piłka jednak nie poleciała w światło bramki.
  • 42. min Clyne znowu próbował dośrodkowywać w pole karne Chelsea, ale po raz kolejny w tym meczu bardzo czujnie interweniował David Luiz.
  • 44. min Liverpool w natarciu, ale Chelsea wciąż bezbłędnie się broni.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 21:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:48 Po bardzo emocjonującej pierwszej połowie sędzia Clattenburg zaprosił piłkarzy na przerwę.
  • 21:49 Na razie jesteśmy świadkami bardzo wyrównanej gry. Druga połowa zapowiada się ekscytująco! Zostańcie z nami!
  • 22:02 Powoli wracamy na Anfield Road!
  • 22:02 David Luiz wychodzi na druga połowę. Na szczęście dla Chelsea, obyło się bez wymuszonej zmiany.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Już groźna akcja Liverpoolu!
  • 47. min Dobre dośrodkowanie w pole karne i Wajnaldum był bliski przejęcia piłki i posłania jej do bramki.
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Jordan Henderson.
  • 49. min Kapitalna akcja Liverpoolu. Firmino dostał piłkę praktycznie na pustą bramkę, ale fatalnie spudłował!
  • 51. min Dobra okazja dla Chelsea! Moses uderzał na bramkę Mignoleta, ale piłka obiła tylko boczną siatkę.
  • 56. min Chelsea coraz odważniej przedziera się w pole karne rywala.
  • 58. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Georginio Wijnaldum.
  • 58. min Mamy remis! Znakomite dogranie w pole karne i Wajnaldum pokonał Courtois!
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje James Milner.
  • 62. min Trybuny na Anfield zdecydowanie odżyły po tym golu!
  • 62. min Liverpool ma rzut wolny.
  • 63. min James Milner dobrze dogrywał w pole karne, ale Emre Can nie zdołał oddać strzału.
  • 65. min Milner pada w "szesnastce" Chelsea. Sędzia słusznie jednak nie podyktował karnego.
  • 67. min Widać, że wyrównująca bramka dodała skrzydeł gospodarzom. Mocno naciskają na Chelsea.
  • 68. min Willian ruszył w pole karne Mignoleta i dośrodkowywał w "szesnastkę". Centymetrów zabrakło Diego Coście, żeby dojść do tej piłki!
  • 71. min Schodzi z boiska Eden Hazard , a za niego wchodzi Rodriguez Pedro.
  • 73. min Przygotowywany do wejścia w ekipie Liverpoolu jest za to Sadio Mane, bez którego "The Reds" ostatnio bardzo słabo sobie radzili.
  • 75. min Schodzi z boiska Philippe Coutinho, a za niego wchodzi Sadio Mané.
  • 75. min Rzut karny dla Chelsea!
  • 76. min Sędzi uznał, że Matip faulował Diego costę.
  • 76. min Dobra decyzja arbitra!
  • 76. min Broni Mignolet!
  • 76. min Costa nie wykorzystuje rzutu karnego!
  • 77. min Mignolet zdecydowanie odkupił winy za tego pierwszego, puszczonego gola.
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Willian.
  • 82. min Dobra centra Sadio Mane. Thibaut Courtois jednak na posterunku!
  • 82. min Bramkarz Chelsea pewnie złapał futbolówkę.
  • 83. min Schodzi z boiska Willian , a za niego wchodzi Cesc Fabregas.
  • 86. min Costa szarżował w "szesnastce" Liverpoolu. Jego dośrodkowanie pewnie wyłapał jednak Mignolet.
  • 88. min Fabregas znakomicie dogrywał do Pedro! Henderson świetnie jednak wrócił do obrony i wybił futbolówkę spod nóg Hiszpana.
  • 89. min Rzut wolny dla Chelsea blisko "szesnastki" z prawej strony boiska.
  • 89. min Dośrodkowanie Fabregasa, ale piłka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Chelsea.
  • 90. min Świetna okazja dla "The Blues". Strzał Pedro przeszedł minimalnie obok bramki!
  • 91. min Kapitalna okazja dla Liverpoolu. Po dośrodkowaniu w pole karne, Firminio dobrze uderzał głową, ale Courtois nie dał się pokonać.
  • 91. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Alonso uderzał zza "szesnastki", ale piłka odbiła się od jednego z graczy Liverpoolu.
  • 93. min Schodzi z boiska Da Silva Diego Costa , a za niego wchodzi Michy Batshuayi Tunga.
  • 93. min Kibice Liverpoolu pożegnali Costę gwizdami.
  • 22:51 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:52 Sędzia kończy spotkanie i na Anfield w hicie 23. kolejki Premier League mamy remis 1-1.
  • 22:52 To na pewno korzystniejszy wynik dla liderującej Chelsea, która gdyby nie zmarnowana "jedenastka" Diego Costy, mogła ten mecz nawet wygrać.
  • 22:53 Po dzisiejszych spotkaniach, nad drugim Tottenhamem,Chelsea ma dziewięć punktów przewagi. Liverpool wciąż jest czwarty.
  • 22:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!