• (79') A. Malarz R. Cierzniak
  • (60') Jagiełło B. Pawłowski
  • (63') D. Dziwniel S. Balić
  • (75') J. Świerczok A. Buksa
  • 17:45 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Zagłębie Lubin.
  • 17:45 Starcie mistrza Polski z liderem tabeli jest niewątpliwie hitem kolejki.
  • 17:48 Legia jak na razie nie potrafi odnaleźć dobrej formy z zeszłego sezonu.
  • 17:49 Dzisiejszym spotkaniem będzie chciała przynajmniej częściowo zrehabilitować się za porażkę w europejskich pucharach i "podskoczyć" w tabeli Ekstraklasy.
  • 17:49 Zadanie ma jednak niezwykle trudne, gdyż jej przeciwnikiem jest bardzo mocne w tym sezonie Zagłębie.
  • 17:50 Podopieczni Piotra Stokowca są jedyną niepokonaną drużyną tego sezonu. Wygrali cztery z sześciu spotkań, dwa pozostałe remisując.
  • 17:51 Jeśli "Miedziowi" dziś przegrają, stracą pozycję lidera na rzecz Lecha Poznań. "Kolejarz" ograł dziś Arkę 3-0, choć przez ostatnie pół godziny grał w osłabieniu.
  • 17:54 "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na stadionie Legii.
  • 17:57 Czerwiński, Guilherme, Radović, Nagy - oto lista nieobecnych w drużynie gospodarzy.
  • 17:57 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 17:58 Arbitrem meczu Bartosz Frankowski. Kapitanami Jędrzejczyk oraz Guldan.
  • 17:59 Sędzią VAR - Paweł Gil. System wideoweryfikacji będzie dziś aktywny na meczu. Czy obędzie się bez kontrowersji?
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli legioniści!
  • 2. min Pasquato pięknie zgrał piłkę piętą do Sadiku, lecz strzał Albańczyka niecelny.
  • 3. min Długo i spokojnie rozgrywa piłkę Zagłębie.
  • 4. min Czterech wychowanków Zagłębia w wyjściowym składzie - Jach, Kubicki, Jagiełło oraz Woźniak.
  • 4. min Kucharczyk wyciągnął Dziwniela do środka, robiąc miejsce Broziowi. Zabrakło precyzji w dograniu do obrońcy Legii.
  • 6. min Pierwszy celny strzał w meczu. Sprytnie sprzed pola karnego uderzył Woźniak, a Malarz efektownie przeniósł piłkę ponad bramką.
  • 7. min Na trybunach m.in. selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka.
  • 8. min Czerwiński zablokował dośrodkowanie Hildeberto.
  • 9. min Płaskie dośrodkowanie Pasquato odbiło się od nogi Sadiku. Piłka w trybunach.
  • 10. min Przyspieszyła Legia, lecz podanie do Kucharczyka nie było celne.
  • 11. min Na trybunach m.in. były gracz Legii, a obecnie Śląska Wrocław - Jakub Kosecki.
  • 12. min Faulowany Kucharczyk, sędzia przerywa grę.
  • 12. min Starzyński kopnął go w głowę, ale wiele dodał od siebie skrzydłowy Legii.
  • 13. min Dziwniel niedokładnie do Jagiełły, zmarnowana szansa na kontratak.
  • 14. min Szarżował Hildeberto, ale odebrał mu piłkę Guldan.
  • 16. min Spanikował Broź i w niegroźnej sytuacji wybił piłkę na rzut rożny.
  • 16. min Woźniak strzela po pięknym dośrodkowaniu Czerwińskiego.
  • 17. min Piłka w rękach Malarza.
  • 17. min Ładnie minął rywala Świerczok, ale zablokowane zostało dośrodkowanie Dziwniela.
  • 18. min Faul na Kopaczu. Przewinił Jodłowiec.
  • 18. min Starzyński zbyt mocno dośrodkował z rzutu wolnego, co rzadko mu się zdarza.
  • 19. min Piękna akcja Hildeberto!
  • 19. min Dość łatwo poradził sobie z Kopaczem i Czerwińskim, ale Polaczek obronił jego strzał.
  • 20. min Z daleka uderzył Kucharczyk. Nad bramką.
  • 20. min Powalczył Starzyński z Jodłowcem.
  • 21. min Rośnie przewaga Legii!
  • 21. min Polaczek ledwo co poradził sobie z dośrodkowaniem Kucharczyka, kiedy "zdjął" piłkę z głowy Sadiku.
  • 22. min Ma jeszcze rzut rożny Legia.
  • 22. min Nic z niego nie wyniknęło.
  • 22. min Gra toczy się głównie na połowie Zagłębia, choć według statystyk to "Miedziowi" mają delikatną przewagę w posiadaniu piłki.
  • 23. min Błąd Mączyńskiego, który stracił piłkę na własnej połowie.
  • 23. min Naprawił go blokując strzał Świerczoka.
  • 23. min Legia rzadko rozgrywa piłkę od tyłu, raczej skupia się na przechwytach w wysokim pressingu.
  • 23. min Nieprawdopodobne, co wydarzyło się pod bramką Malarza!
  • 24. min Woźniak powinien strzelić gola.
  • 24. min Jego uderzenie odbiło się od rywala, od poprzeczki i wyszło z powrotem w pole bramkowe.
  • 24. min W odpowiedzi strzelał Hildeberto, ale w środek bramki Polaczka.
  • 24. min Rozkręciło nam się spotkanie.
  • 25. min Cudowna interwencja Brozia, który stojąc na linii bramkowej głową wybił piłkę na poprzeczkę bramki, po tym jak uderzał Woźniak.
  • 26. min Bardzo groźne są dośrodkowania Czerwińskiego.
  • 26. min Po jednym z nich Świerczok trafił w Astiza i reklamował zagranie ręką Hiszpana.
  • 27. min Guldan wybija piłkę po wrzutce Brozia.
  • 27. min Goli nie ma, ale sporo dzieje się w ciągu ostatnich 10 minut.
  • 28. min Rzut wolny dla "Wojskowych" przed polem karnym.
  • 28. min Polaczek łapie miękką wrzutkę Pasquato.
  • 30. min Świetna akcja Zagłębia. Czerwiński przerzucił piłkę do Dziwniela, ten zagrał nad obrońcą do Świerczoka, ale jego strzał ponad bramką.
  • 31. min Czerwiński był w polu karnym rywala, lecz zbyt długo zwlekał i piłkę wybił mu Hildeberto.
  • 31. min Lepszy okres gry "Miedziowych".
  • 32. min "Chcielibyśmy, by wasza gra zawsze była jak nasz doping. Dziś nasz doping - jak wasza gra" - brzmi transparent na "Żylecie" stadionu przy Łazienkowskiej.
  • 33. min Hildeberto opuszcza boisko w towarzystwie fizjoterapeutów. Czyżby jakiś uraz kolana?
  • 34. min Schodzi z boiska Hildeberto José Morgado Pereira, a za niego wchodzi Sebastian Szymański
  • 36. min Faul na Dziwnielu pod polem karnym Legii.
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Filip Jagiełło
  • 38. min To kara za dyskusje z arbitrem.
  • 40. min Malarz świetnie wyszedł do długiego zagrania Guldana.
  • 42. min Pasquato! Przewrotką strzela tuż obok bramki!
  • 42. min Świetnie dorzucił mu Kucharczyk, a Pasquato efektownie złożył się do uderzenia.
  • 43. min Szarżował Broź, zatrzymał go Dziwniel. Faulem.
  • 44. min Miał piłkę przygotowaną do strzału Mączyński na linii pola karnego, ale dał się zablokować.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Dziwniel
  • 46. min Nieudany strzał Świerczoka.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Działo się sporo w pierwszej części, lecz póki co brakuje bramek.
  • 18:55 W przerwie spotkania doszło do nietypowej sytuacji.
  • 18:55 Jeden z kibiców oświadczył się swojej dziewczynie na płycie boiska.
  • 19:00 Usłyszał "tak".
  • 19:01 Zawodnicy wrócili na boisko.
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Oba zespoły wróciły na boisko w takich składach, w jakich kończyły pierwszą połowę.
  • 47. min Świerczok oddał pierwszy strzał w drugiej połowie.
  • 47. min Odebrał piłkę Kucharczykowi i uderzył sprzed pola karnego.
  • 47. min Malarz sparował piłkę na rzut rożny.
  • 50. min Faul Starzyńskiego na Passquato.
  • 52. min Dziwniel dośrodkował zbyt mocno.
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Świerczok
  • 53. min To kara za faul na Jędrzejczyku.
  • 55. min Guldan wybił piłkę Szymańskiemu, ale wciąż utrzymuje się przy niej Legia.
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Pazdan
  • 56. min Brzydko zaatakował Woźniaka.
  • 57. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Armando Sadiku
  • 57. min Kucharczyk wyłożył piłkę Sadiku, a ten mocnym strzałem nie daje szans Polaczkowi.
  • 58. min Bramkę zapoczątkowała strata Dziwniela.
  • 60. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło , a za niego wchodzi Bartłomiej Pawłowski
  • 61. min Faul Kucharczyka na Dziwnielu.
  • 61. min Może ze stałego fragmentu Zagłębie zagrozi Legii?
  • 62. min Dośrodkowywał Starzyński, udało się wybić piłkę legionistom.
  • 63. min Schodzi z boiska Daniel Dziwniel , a za niego wchodzi Sasza Balić
  • 64. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sebastian Szymański
  • 64. min Legia wyprowadziła zabójczy kontratak!
  • 65. min Po strzale Szymańskiego piłka odbiła się jeszcze od Guldana zanim wpadła do siatki. Gdyby nie rykoszet, Polaczek obroniłby ten strzał.
  • 67. min Wygląda na to, że Zagłębie po raz pierwszy w tym sezonie pozna smak porażki. Choć oczywiście jak długo piłka pozostaje w grze, tak długo "Miedziowi" mają szansę na korzystny wynik.
  • 69. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato, a za niego wchodzi Thibault Moulin
  • 70. min Leży wciąż na boisku opatrywany Jędrzejczyk.
  • 72. min Aut z boku pola karnego Zagłębia.
  • 73. min Legia dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 74. min Astiz zgrywa piłkę głową do Malarza.
  • 75. min Schodzi z boiska Jakub Świerczok , a za niego wchodzi Adam Buksa
  • 76. min 14 937 widzów przy Łazienkowskiej.
  • 76. min Obfity deszcz w Warszawie.
  • 76. min Malarz jest opatrywany przez fizjoterapeutów, rozgrzewa się Cierzniak.
  • 77. min Jacek Magiera na pewno jest rad, że nie wykorzystał jeszcze wszystkich zmian.
  • 77. min Będzie zmuszony opuścić boisko Malarz.
  • 79. min Schodzi z boiska Arkadiusz Malarz, a za niego wchodzi Radosław Cierzniak
  • 80. min Rzut rożny dla Legii.
  • 82. min To chyba poważna kontuzja Czerwińskiego!
  • 83. min Pazdan ostro "przejechał" Czerwińskiego.
  • 83. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Michał Pazdan
  • 84. min Drugi z rzędu mecz z czerwoną kartką Pazdana przed spotkaniem kadry.
  • 85. min Jak na razie w "10" także Zagłębie, gdyż Czerwiński wciąż poza boiskiem.
  • 85. min Nie wygląda tak, jakby miał na nie jeszcze wrócić.
  • 85. min Strzelał z dystansu Starzyński, lecz niecelnie.
  • 87. min Arbiter odgwizdał spalonego Balicia.
  • 88. min Czerwiński znoszony przez fizjoterapeutów. Nie wygląda to dobrze. Piłkarz nie umie stąpać lewą nogą.
  • 91. min Zagłębie naciska, szuka honorowego gola.
  • 91. min Niecelne uderzenie Woźniaka.
  • 91. min Aż siedem minut doliczonych przez arbitra.
  • 92. min Sędzia używa VAR, by sprawdzić, czy Zagłębiu nie należy się rzut karny.
  • 92. min Rzut karny dla Zagłębia!
  • 92. min Broź zagrał piłkę ręką!
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Thibault Moulin
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 93. min Czyżby Zagłębie miało w końcówce doprowadzić do wyrównania?
  • 94. min Skutecznie egzekwował rzut karny Starzyński.
  • 96. min Dobra akcja Szymańskiego, ale Polaczek zatrzymał kontratak.
  • 98. min Próbuje rozpaczliwie Zagłębie.
  • 98. min Faul w polu karnym Legii, ale tym razem przewinił napastnik Zagłębia.
  • 99. min Faul Sadiku na Woźniaku.
  • 99. min Polaczek biegnie w pole karne Legii.
  • 19:55 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:56 Legia po szalenie emocjonującym spotkaniu wygrywa 2-1!
  • 20:01 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!