• (83') D. Antolić W. Remy
  • (66') J. Łukowski K. Biliński
  • (93') N. Varela D.Byrtek
  • 17:46 Witamy Państwa serdecznie!
  • 17:47 Legia Warszawa kontra Wisła Płock, czyli ważny egzamin mistrzów Polski i starcie z rywalem niemal zza miedzy.
  • 17:47 Wojskowi bronią pozycji lidera i tytułu mistrzowskiego, każda wygrana przybliża ich do celu. Czy dziś zdołają ograć na Łazienkowskiej 3 rewelację sezonu z Płocka?
  • 17:47 Legia musi sobie radzić bez Michała Pazdana i Jarosława Niezgody, których wykluczyły z gry urazy. Płocczanie tym bardziej liczą dziś na niespodziankę.
  • 17:47 Równolegle toczyć się będzie walka w Zabrzu, gdzie Górnik podejmie Koronę Kielce. Tymczasem o godzinie 20:30 rozegrany zostanie kapitalny dla znaczenia układu sił w tabeli mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok.
  • 17:47 Za chwilę obie ekipy ruszą korytarzem na murawę i przed nami będą wielkie emocje. Walka o mistrzostwo Polski w Warszawie!
  • 17:55 Legia Warszawa jest liderem Lotto Ekstraklasy z 61. punktami na koncie. Wisła Płock na razie plasuje się na pozycji piątej, zdobyła 54 punkty i wciąż ma szansę na miejsce w czwórce.
  • 17:57 Powitanie na murawie i oficjalna prezentacja. Za chwilę pierwszy gwizdek.
  • 17:58 Zawody poprowadzi pan Jarosław Przybył z Kluczborka.
  • 17:59 Powitanie trenerów - Deana Klafuricia i Jerzego Brzęczka.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz Legia Warszawa - Wisła Płock!
  • 2. min Rajd Recy lewą flanką i skuteczna interwencja defensorów Legii
  • 2. min W środku pola wymieniają piłkę Wojskowi
  • 3. min A teraz świetne podanie Pasquato w pole karne, czujni pozostali piłkarze z Płocka i od bramki rozpocznie bramkarz Wisły
  • 4. min Ostra walka o piłkę, Pasquato sfaulował Szymańskiego i piłkę mają goście
  • 5. min Odważnie atakują płocczanie, bez kompleksów na terenie mistrza Polski
  • 6. min Gęsto w środku pola, niebiesko od koszulek Wisły. Legia na razie nie może rozwinąć skrzydeł
  • 7. min Eduardo ostro powstrzymywany na połowie rywali, na razie Legia bez pomysłu na defensywę rywali
  • 7. min Akcja Wisły czytelna dla rywali, piłkę ma zatem Malarz
  • 8. min Wysoki pressing Legii i walka o odzyskanie piłki. Początek meczu pod znakiem walki
  • 10. min Wiślacy rozgrywają atak, spokojnie wymieniają piłkę i zmuszają przeciwnika do biegania
  • 10. min Gra na razie w okolicy środka pola, bramkarze bezrobotni
  • 12. min Kante wycięty przez Astiza, Hiszpan przerwał groźny atak rywali
  • 12. min Rzut wolny dla Wisły, około 30 metrów od pola karnego i okazja, żeby zaskoczyć rywali
  • 13. min Malarz złapał piłkę po wrzutce Stilicia, po chwili ją wypuścił, ale był faulowany i rozpocznie od rzutu wolnego
  • 14. min Kontra stołecznych prawym skrzydłem nie była udana, piłka wyszła za linię końcową boiska
  • 14. min I znów mamy twardą, męską grę w środku pola
  • 15. min Faul Hlouska i kolejny stały fragment gry w wykonaniu przyjezdnych
  • 15. min Hlousek zablokował strzał i wyraźnie to odczuł, ale jego zagranie uratowało Legię przed zagrożeniem
  • 17. min Kontra Legii, chcieli ładnie rozegrać atak w środku pola, jednak Szymański został powalony przez Dźwigałę
  • 18. min Prawym skrzydłem nacierają miejscowi, sporo w tej strefie piłkarzy Wisły i sporo walki
  • 19. min Groźna akcja Legii! Szymański dryblował lewą stroną, podał do Hlouska, a ten znalazł Eduardo. Strzał Chorwata jednak słaby i w sam środek bramki!
  • 19. min Mauricio być może doznał kontuzji, zwija się z bólu na murawie
  • 20. min Ucierpiał też Damian Szymański, na murawę ruszają medycy, a sędzia Przybył już ma gotową kartkę dla gracza Legii
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Maurício dos Santos Nascimento, to on ostro atakował
  • 22. min Legia przy piłce, coraz większa przewaga Wojskowych
  • 24. min Malarz wyjaśnił groźną sytuację dalekim wybiciem piłki
  • 24. min Wiślacy walczą jak lwy, na razie nie dają pograć Legii
  • 25. min Eduardo źle przyjął piłkę i atak jego drużyny spalił na panewce
  • 26. min Typowy mecz walki, ligowa młócka, a przecież mamy tu starcie o mistrzostwo Polski
  • 26. min Jerzy Brzęczek nastawił swój zespół na bitwę i na razie taka taktyka zdaje egzamin
  • 28. min Piłkarze nie oszczędzają kości, a pan Jarosław Przybył ma sporo pracy. Dorośli faceci nie boją się grać faul
  • 28. min Legia nie może się przedrzeć przez zasieki defensywne rywali, ale ma coraz więcej miejsca w środku pola
  • 29. min Pół godziny gry za nami, obie ekipy po jednym celnym strzale i po 50 procent posiadania piłki
  • 30. min Najgorsze, że nie zanosi się na gole jeszcze przed przerwą
  • 33. min Legia zadziwiająco pasywna, jak na lidera Lotto Ekstraklasy
  • 33. min Ale trzeba powiedzieć, że Nafciarze są na razie świetnie pokładani taktycznie i że znają swoje miejsce na murawie
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Semir Stilić, który ostro zagrał w nogi rywala
  • 35. min Dziesięć minut do końca pierwszej połowy, trener Dean Klafurić wyraźnie zaniepokojony
  • 36. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ribeiro Dias Cafu
  • 37. min Bramkę wypracował Marko Veszović, który wrzucił piłkę po rzucie rożnym. Fatalny błąd popełnił bramkarz gości, a Cafu musiał już tylko wepchnąć ją do siatki!
  • 38. min W ten sposób Legia prowadzi z Wisłą i ma teraz komfortową sytuację w meczu. Jak odpowiedzą rywale?
  • 38. min Wysoki pressing Wisły, rywale mają sporo miejsca do budowania kontr
  • 39. min Z dystansu próbował Cafu, ale został zablokowany przez Furmana
  • 39. min Szymański groźnie szarżował z prawej flanki, będzie tylko rzut rożny dla Legii
  • 40. min Rzut rożny dla Legii, tym razem Daehne wybił piłkę poza pole karne
  • 41. min Wojskowi ryzykownie przed własną bramką, stracili piłkę, ale sprzed bramki wybił ją Hlousek!
  • 41. min Wisła jeszcze próbuje wyrównać przed przerwą, centra w pole karne Legii i pewny chwyt Malarza
  • 42. min Kontra Legii spaliła na panewce, piłkarze Wisły dobrze się asekurowali w obronie
  • 44. min Minuty do końca pierwszej części meczu, Legia pewnie prowadzi na Łazienkowskiej
  • 44. min Jeśli lider wygra ten mecz, odskoczy rywalom w walce o mistrzostwo Polski na pięć punktów
  • 46. min Ostatnia minuta pierwszej połowy, sędzia Jarosław Przybył doliczył jedną do czasu gry
  • 46. min Vesović skutecznie w obronie i za chwilę będzie przerwa, Varela nie zdołał ograć legionisty
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy Legia Warszawa - Wisła Płock!
  • 18:48 Legia nie może powiedzieć, że była od Wisły lepszym zespołem, ale po błędzie jej bramkarza Cafu wpakował piłkę z bliska do siatki i mistrz Polski prowadzi na swoim terenie.
  • 18:48 Piłkarze z Płocka walczyli bardzo dzielnie z faworytem, mają jeszcze 45 minut, żeby pokazać, że stać ich na punkty w stolicy.
  • 18:49 Póki co Legia umacnia się w wirtualnej tabeli Lotto Ekstraklasy, mistrzostwo Polski przybliża się do ekipy Wojskowych. Zobaczymy, co pokaże drugie 45 minut.
  • 18:49 Na razie przed piłkarzami chwila oddechu, a przed trenerami kwadrans wzmożonej pracy.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu Legia Warszawa - Wisła Płock!
  • 47. min Od razu do tyłu wycofali piłkę gracze Legii, a Wisła rzuca się do ataku
  • 48. min I znów ciężar gry w środku pola i znów oglądamy twardą walkę
  • 49. min Stracili piłkę wiślacy, Malarz wznawia grę od własnej bramki
  • 49. min Kante przejął piłkę w środku boiska, groźna kontra Wisły i Cafu zablokował wrzutkę pod bramkę Malarza
  • 50. min Rzut rożny dla Wisły, akcję kończy niecelny strzał Furmana
  • 51. min Furman powalony przez Cafu na murawę, zagranie rodem z... zapasów
  • 52. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Łukowski, który faulował Hlouska
  • 53. min Wiślacy w środku pola, rozgrywają piłkę i szukają okazji do wyrównania wyniku spotkania
  • 53. min Wycofali piłkę goście do obrony, nie ma pomysłu na atak
  • 55. min Malarz! Znakomita akcja Wisły, groźny strzał Łukowskiego i bramkarz uratował Legię przed utratą gola!
  • 56. min Bardzo blisko było remisu, jednak Legia tym razem dostała tylko ostrzeżenie od rywali
  • 57. min Ależ wspaniale Varela szarżował z lewej strony, w ostatniej chwili powstrzymał go Vesović
  • 57. min Rzut rożny dla gości i świetna interwencja Vesovicia
  • 59. min Legia cofnięta, czeka na kontry, a Wisła raz po raz naciera na bramkę miejscowych
  • 60. min Stefańczyk faulowany przez Cafu? Sprzed pola karnego rzut wolny dla gości, który bić będzie Furman
  • 60. min Fatalnie rozegrali ten atak Nafciarze, Legia rozpocznie od własnej bramki
  • 61. min Reca atakował z lewej flanki, Szymański świetnie zatrzymał ten atak
  • 61. min Łukasz Broź szykuje się do wejścia na plac gry
  • 62. min Pół godziny nadziei Wisły i obaw Legii
  • 62. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato, a za niego wchodzi Łukasz Broź
  • 64. min Znów wspaniały atak Recy i znów Malarz! Podanie w pole karne do Kante i bramkarz Legii "zamroził" piłkę na piątym metrze
  • 65. min Łukowski doznał kontuzji, usiadł na murawie i konieczna będzie pomoc fizjoterapeutów
  • 66. min Schodzi z boiska Jakub Łukowski, a za niego wchodzi Kamil Biliński
  • 67. min Wracamy do gry, Legia wciąż musi bronić niewielkiej przewagi i trzech punktów. Wisła atakuje i szuka remisu
  • 68. min Żółtą kartkę otrzymuje Nico Varela, który kopnął rywala
  • 69. min Pressing mistrzów Polski, Legia stara się odzyskać piłkę na połowie Wisły
  • 70. min Reca do Kante, ten przegrał walkę bark w bark z Astizem i nie było zagrożenia
  • 71. min Schodzi z boiska da Silva Eduardo, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 72. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk
  • 74. min Bramkę wypracował Pasquato, który odzyskał piłkę i wyłożył ją do Kucharczyka. Ten pognał na bramkę i pewnie pokonał golkipera gości
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Broź
  • 75. min Ostre zagranie Bilińskiego w polu karnym stołecznych, kopnął w głowę Mauricio
  • 77. min Wracamy do gry i znów mamy emocje. Antolić uderzył nad bramką rywali, choć powinien trafić
  • 77. min Legia już bardzo pewnie, za to Wisła rozpaczliwie naciera i stara się odzyskać kontakt z rywalami
  • 78. min Rzut rożny dla Nafciarzy, Dźwigała głową strzelił obok bramki
  • 79. min Wisła atakuje z lewej strony, wrzutka przed bramkę i znów Malarz! Odbił tym razem strzał Vareli!
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Alan Uryga
  • 82. min Bramkę wypracował Semir Stilić, który wrzucił piłkę z rzutu rożnego
  • 82. min Dziesięć minut do końca i mecz zaczyna się niemal od nowa. Wisła w natarciu
  • 82. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Maurício dos Santos Nascimento
  • 83. min Koszmarne dwie minuty mistrzów Polski, stracona bramka i gra w osłabieniu, a rywale mają jeszcze dziesięć minut, by wyrównać
  • 83. min Schodzi z boiska Domagoj Antolić, a za niego wchodzi William Remy
  • 84. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kamil Biliński
  • 85. min Bramkę wypracował Nico Varela, który zgrał głową przed pole karne, a tam z woleja kropnął Biliński i mamy remis!
  • 85. min Ależ dramatyczna końcówka meczu w stolicy, Legia straciła przewagę i musi drżeć o choćby punkt w starciu z Nafciarzami
  • 86. min Wisła atakuje, Wisła poczuła krew, a Legia stara się przetrwać do końca spotkania
  • 87. min Kucharczyk faulowany, będzie stały fragment gry dla Legii i okazja, by wrócić na prowadzenie
  • 87. min Daleko wybijają piłkę zawodnicy z Płocka, Legia nie może zbudować ataku
  • 88. min Około pięciu minut do końca meczu, co tu się jeszcze wydarzy?
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ribeiro Dias Cafu
  • 90. min Ależ gapiostwo obrońców Wisły! Dali się zaskoczyć Wojskowym i Cafu po uderzeniu Szymańskiego dobił piłkę do pustej bramki
  • 90. min Dramatyczny obrót spraw, pięć goli, czerwona kartka i walka do ostatniej minuty. Druga połowa wynagradza nam słabą pierwszą
  • 92. min Rzut wolny dla płocczan, bez zagrożenia i kontra Legii...
  • 92. min Kucharczyk faulowany przed polem karnym. Mistrz Polski znów kontroluje grę
  • 92. min Pięć minut doliczył pan Jarosław Przybył, jeszcze może być ciekawie w tym meczu!
  • 93. min Szymański ładnie uderzył z wolnego, ale obok bramki Wisły
  • 93. min Schodzi z boiska Nico Varela , a za niego wchodzi Damian Byrtek
  • 94. min Dwie minuty do końca, co wymyśli jeszcze Wisła Płock?
  • 94. min Broź i Astiz dobrze w obronie, atak gości trwa
  • 96. min Atak Wisły prawą flanką, ofiarnie Hlousek i nie ma zagrożenia dla bramki Legii
  • 97. min Akcja rozpaczy, piłka wybita na aferę i znów Malarz ma ją w rękach
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego! Legia Warszawa pokonała 3-2 Wisłę Płock!
  • 19:55 Cóż to był za pojedynek! Legia od prowadzenia 2-0 przeszła do stanu 2-2 i czerwonej kartki Mauricio, a na końcu i tak wygrała 3-2 i zrobiła arcyważny krok w stronę mistrzostwa Polski.
  • 19:56 Wisła Płock postraszyła rywala, ale to nie wystarczyło, by pokonać mistrzów Polski na ich terenie.
  • 19:56 Dziękujemy Państwu serdecznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Interii!