• (46') T. Necid M. Kucharczyk
  • (46') S.Szymański K. Hämäläinen
  • (66') Guilherme W. Kazaiszwili
  • (81') J. Niezgoda Moneta
  • 17:54 Po czwartkowym remisie z Ajaksem Amsterdam (0-0), Legia podejmuje w lidze ostatni w tabeli Ruch Chorzów! W składzie "Wojskowych" od pierwszych minut zagra 17-letni Sebastian Szymański.
  • 17:56 W kadrze meczowej Ruchu zabrakło natomiast Kamila Mazka. Trener Fornalik w przedmeczowym wywiadzie przyznał, że zawodnik nie ma żadnej kontuzji.
  • 17:57 "Proszę pytania w tej sprawie kierować do władz klubu" - powiedział tajemniczo Fornalik, pytany o nieobecność Kamila Mazka.
  • 17:57 Piłkarze już meldują się na murawie!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Legia nie przegrała dziewięciu ostatnich spotkań w Ekstraklasie. Zwycięstwo z Ruchem w teorii powinno być dla nich formalnością.
  • 2. min Radović strzelał z dystansu, ale niecelnie.
  • 5. min Necid dostał dobra piłkę tuż przy polu karnym rywala. Jego strzał jednak zablokowany.
  • 8. min Zderzenie Kopczyńskiego i Kończkowskiego tuż przy szesnastym metrze Ruchu. Konieczna była reakcja sztabu medycznego, ale piłkarze zaraz powinni wrócić do gry.
  • 9. min Legia próbowała zaatakować lewym skrzydłem. Piłka jednak czujnie wybita przez obrońców rywala.
  • 12. min Dośrodkowanie Guilherme w pole karne Ruchu nie znalazło odbiorcy. Legia wciąż jednak przy piłce.
  • 12. min Szymański ruszył w pole karne. Próbował podawać, ale piłkarze Ruchu zablokowali futbolówkę.
  • 13. min Niezgoda faulowany tuż przy "szesnastce" Legii.
  • 13. min Faulował Michał Pazdan.
  • 13. min 22,5 metra do bramki.
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Lipski.
  • 14. min Kapitalnie przymierzył z wolnego Patryk Lipski!
  • 15. min Bez szans Arkadiusz Malarz! Cudowny gol!
  • 16. min Teraz Legia w ataku. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 17. min Dośrodkowanie Ofoe w pole karne, ale Radović źle uderza futbolówkę.
  • 19. min Piłka dogrywana do Necida. Hrdliczka dobrze jednak wychodzi z bramki i łapie piłkę.
  • 21. min Dąbrowski dogrywał w pole karne do Ofoe. Czujnie jednak obrońcy rywala.
  • 23. min Kapitalny strzał Guilherme, ale Hrdliczka wybija piłkę!
  • 23. min Brakarz Ruchu wybił piłkę z samej linii bramkowej.
  • 25. min Radović chciał szybko rozegrać piłkę z rzutu rożnego, ale podał ją wprost pod nogi zawodnika Ruchu.
  • 26. min Faulowany Jędrzejczyk i mamy rzut wolny dla Legii.
  • 27. min Dośrodkowanie Ofoe w pole karne i Hrdliczka wybija futbolówkę poza własną "szesnastkę".
  • 30. min Legia cały czas w natarciu. Ruch mocno zepchnięty do defensywy.
  • 32. min Fatalny błąd Kopczyńskiego!
  • 32. min Pomocnik źle podawał piłkę, którą przejął Jarosław Niezgoda i był bliski pokonania Arkadiusza Malarza!
  • 33. min Drugi groźny kontratak gości. Lipski dośrodkowywał piłkę w pole karne, ale bardzo czujnie zachował się Artur Jędrzejczyk i wybił futbolówkę.
  • 36. min Groźna sytuacja Ruchu. Urbańczyk dobrze podawał do Przybeckiego, ale w ostatniej chwili czujnie interweniował Michał Pazdan.
  • 37. min Rzut wolny dla Legii.
  • 37. min Dośrodkowanie Guilherme wybija pewnie Grodzicki.
  • 38. min Radović dwukrotnie próbował dogrywać piłkę do kolegów w polu karnym Ruchu, ale czujnie wybijali piłkę "Niebiescy".
  • 41. min Kapitalne dośrodkowanie Jędrzejczyka do Necida. Strzał napastnika w sytuacji sam na sam broni jednak Hrdliczka!
  • 41. min Necid znowu w sytuacji sam na sam, ale był na spalonym.
  • 42. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Urbańczyk.
  • 43. min Kapitalny strzał Urbańczyka z dystansu!
  • 43. min Kolejny piękny gol Ruchu i mamy już 2-0 przy Łazienkowskiej!
  • 45. min Ruch oddał do tej pory dwa celne strzały. Z obu prób padły bramki. I to jakiej urody!
  • 46. min Legia przeważa i dominuje na boisku, ale rywale są do bólu skuteczni.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:47 Przy Łazienkowskiej na razie mamy ogromną sensację!
  • 18:47 Legia na boisku jest lepsza, ale to Ruch wygrywa już 2-0.
  • 18:48 Druga połowa zapowiada się bardzo emocjonująco. Zostańcie z nami!
  • 19:02 Piłkarze już wybiegają na murawę!
  • 46. min Schodzi z boiska Tomasz Necid, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Schodzi z boiska Sebastian Szymański, a za niego wchodzi Kasper Hämäläinen.
  • 47. min Trener Magiera zdecydował się na podwójną zmianę już na początku drugiej połowy.
  • 47. min W Ruchu na razie bez zmian.
  • 49. min Legia szybko ruszyła do ataku. Na razie czujnie w obronie "Niebiescy".
  • 49. min Niezgoda ruszył samotnie pod pole karne rywala. Stracił jednak futbolówkę.
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda.
  • 52. min Mamy trzecią bramkę dla Ruchu!
  • 53. min Przybecki znakomicie "objechał" Pazdana i dograł do Niezgody, który pewnie wpakował futbolówkę do siatki!
  • 54. min Legia w ataku. Radović próbował dośrodkowywać w pole karne, ale niecelnie.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Vadis Odjidja-Ofoe.
  • 58. min Hamalainen ruszył w pole karne Ruchu. Próbował dośrodkowywać, ale za mocno podawał piłkę.
  • 60. min Rzut wolny dla Legii blisko "szesnastki". Faulowany Ofoe.
  • 60. min Wrzutka Kucharczyka, uderzał Guilherme, ale niecelnie.
  • 63. min Legia przy piłce, ale bardzo ciężko jej piłkarzom zagrozić bramce Hrdliczki.
  • 64. min Hlouszek próbował dośrodkowywać w pole karne. Jego strzał jednak zablokowany.
  • 65. min Ofoe dośrodkowywał z rożnego, ale Hrdliczka dobrze wybijał futbolówkę.
  • 65. min Ofoe dogrywał do Radovicia i ten w fantastycznej sytuacji pudłuje!
  • 66. min Schodzi z boiska Costa Marques Guilherme, a za niego wchodzi Waleri Kazaiszwili.
  • 67. min Dobra okazja Ruchu! Kowalczyk uderzał na bramkę, ale jego strzał został zablokowany.
  • 68. min Niezgoda podawał do Przybeckiego, ale ten w dobrej sytuacji oddał fatalny strzał.
  • 71. min Żółtą kartkę otrzymuje Libor Hrdliczka.
  • 71. min Ruch chce grać na czas, ale do końca spotkania jeszcze niecałe 20 minut.
  • 74. min Legia cały czas przy piłce, ale kompletnie bez pomysłu na pokonanie bramkarza rywali.
  • 75. min Dośrodkowanie Ofoe w pole karne, ale znowu czujnie obrońcy Ruchu.
  • 77. min Czerwoną kartkę otrzymuje Adam Pazio.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grodzicki.
  • 78. min Poniosły emocje Adama Pazio. Uderzył w twarz Artura Jędrzejczyka, który trochę go sprowokował.
  • 78. min Ruch musi sobie radzić w dziesiątkę.
  • 79. min Groźny strzał Kazaiszwiliego! Piłka przeszła tuż obok słupka bramki rywala.
  • 81. min Dogranie do Radovicia w pole karne, ten próbował uderzać, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 81. min Dośrodkowanie z rożnego, strzał Pazdana, ale nad poprzeczkę.
  • 81. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda , a za niego wchodzi Łukasz Moneta.
  • 82. min Kibice odpalili środki pirotechniczne. Widoczność przy Łazienkowskiej kompletnie utrudniona.
  • 83. min Mecz chwilowo przerwany.
  • 83. min Nad boiskiem unosi się gęsty dym.
  • 84. min Mecz wznowiony, ale widoczność przy łazienkowskiej wciąż pozostawia sporo do życzenia.
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Radović.
  • 86. min Jędrzejczyk uderzał niecelnie na bramkę, ale Radović skierował lecącą piłkę w światło bramki.
  • 90. min Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Legia cały czas w natarciu.
  • 93. min Zagotowało się w polu karnym Ruchu!
  • 93. min Adam Hlouszek trafia w poprzeczkę!!!
  • 94. min Było bardzo blisko drugiego gola dla Legii!
  • 94. min Jeszcze wcześniej groźnie uderzał na bramkę Ofoe. Piłkę z trudem obronił Hrdliczka.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:53 Koniec spotkania! Ruch sensacyjnie wygrywa przy Łazienkowskiej 3-1!
  • 19:57 Legia przerwała passę dziewięciu meczów bez porażki w lidze i do pierwszej Lechii traci już pięć punktów.
  • 19:57 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!