• (71') K. Hämäläinen M. Kopczyński
  • (21') K. Wasiljew M. Papadopulos
  • (58') D. Gojko Mateusz Mak
  • (74') M. Jankowski J. Bariszić
  • 20:15 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 5. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Piast Gliwice.
  • 20:16 Piast zajmuje w obecnej chwili ostatnie miejsce w tabeli.
  • 20:17 Jest też drużyną, która w tym sezonie nie wygrywała jeszcze ani przez minutę.
  • 20:17 Jest też jedyną drużyną, która w tym sezonie nie wygrywała jeszcze nawet przez minutę.
  • 20:20 Legia nie zanotowała najlepszego startu notując zaledwie jedną wygraną, jeden remis i dwie porażki.
  • 20:20 Po raz pierwszy w wyjściowym składzie "Wojskowych" znalazł się Daniel Chima Chukwu.
  • 20:28 "Mazurek Dąbrowskiego" rozbrzmiewa na stadionie.
  • 20:30 Tym sposobem piłkarze i kibice oddają hołd uczestnikom Powstania Warszawskiego.
  • 20:31 Mecz w symboliczny sposób rozpocznie jeden z uczestników spotkania.
  • 20:32 Mecz ten odbędzie się z użyciem systemu VAR.
  • 20:34 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli gracze Piasta!
  • 1. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 2. min Próbował piętą uderzać po dośrodkowaniu Dziczek, ale nie trafił dobrze w piłkę.
  • 3. min Legia spokojnie konstruuje atak.
  • 4. min Faul Pazdana na Bukacie na środku boiska.
  • 5. min Pierwszy strzał Chukwu!
  • 5. min Dobrze naszedł na piłkę i uderzył ją głową z 11 metrów.
  • 5. min Szmatuła poradził sobie z uderzeniem, ale napastnik pokazał się z niezłej strony.
  • 7. min Pogubił się Jędrzejczyk. Piłka dla rywala.
  • 7. min Prawy obrońca jest dziś kapitanem Legii.
  • 8. min Guilherme ryzykownie zagrał do tyłu, ale piłkę przejął Pazdan.
  • 10. min Pazdan zagrywał prostopadle do Kucharczyka, lecz przeciął to zagranie Konczkowski.
  • 10. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Gojko.
  • 12. min Rzut wolny dla gości.
  • 13. min Moulin wpadł na Jankowskiego.
  • 13. min Wasiljew strzelił po ziemi z ponad 25 metrów, ale i tak sprawił problemy Malarzowi.
  • 14. min Korner dla Legii.
  • 14. min Moulin uderzył sprzed pola karnego lewą nogą. Niecelnie.
  • 16. min "Wojskowi" mają przewagę, rozgrywają piłkę na połowie rywala.
  • 17. min Jeszcze jeden rożny dla Legii.
  • 17. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dominik Nagy
  • 17. min Piękna bramka!
  • 17. min Ależ huknął Nagy.
  • 18. min Piłka spadła mu na nogę w polu karnym i piekielnie mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.
  • 19. min Nie zamknął podania Hamalainena Kucharczyk.
  • 19. min Było blisko drugiej bramki.
  • 19. min Piast w wyraźnym kryzysie.
  • 20. min Wasiljew leży na boisku, jest opatrywany.
  • 21. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew , a za niego wchodzi Michal Papadopulos
  • 21. min Kontuzja lidera Piasta Gliwice.
  • 23. min Wciąż przy piłce piłkarze Jacka mMagiery.
  • 24. min Bardzo słaby początek Piasta.
  • 25. min Faul na Nagym.
  • 28. min Akcja lewą stroną Guilherme.
  • 29. min Moulin w roli skrzydłowego, dośrodkował niedokładnie.
  • 31. min Pociągnął prawą stroną Jędrzejczyk, ale Hamalainen nie doszedł do jego podania.
  • 32. min Pół godziny gry za nami - Piast jeszcze bez ani jednej akcji.
  • 34. min W końcu z dystansu uderzył Żivec.
  • 34. min Przygotował sobie piłkę, ale zabrakło mu precyzji.
  • 35. min 195 podań wymieniła już Legia. Piast zaledwie 94.
  • 35. min Kogo w polu karnym szukał Kucharczyk? Pozostanie to zagadką.
  • 37. min Nagy faulowany z boku boiska.
  • 37. min Mogło być 2-0!
  • 38. min Kucharczyk strzelał głową, piłka o centymetry minęła Chukwu. Gdyby odbiła się od napastnika, zapewne mielibyśmy bramkę.
  • 38. min Kapitalne podanie od Bukaty dostał Żivec, ale nie spodziewał się go i nie zdążył do niego dobiec.
  • 40. min Nagy nie poradził sobie z trzema rywalami.
  • 40. min Hamalainen wywalczył korner.
  • 41. min Po jednym z nich Legii udało się już trafić do siatki.
  • 42. min Gojko zablokował "wrzutkę" Guilherme.
  • 42. min Odczuł mocno to zagranie młody skrzydłowy Piasta.
  • 43. min Kucharczyk chciał zagrać na obieg Guilherme, lecz przecenił możliwości Brazylijczyka.
  • 44. min Nieporozumienie między Jędrzejczykiem a Nagym.
  • 45. min Ale Piast nie potrafi utrzymać się przy piłce nawet po błędzie rywala.
  • 45. min Źle wyrzucił piłkę z autu Nagy.
  • 46. min Ofensywna akcja Gojki, wywalczył korner.
  • 47. min Ostatnia szansa Piasta w pierwszej połowie.
  • 47. min Żivec dośrodkował, Chukwu wybił piłkę.
  • 21:21 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:21 Legia nie gra wielkiego meczu, ale i tak ma zdecydowaną przewagę.
  • 21:22 "Wojskowym" przydałaby się druga bramka, by powiększyć margines błędu.
  • 21:22 Piast jest w wyraźnym kryzysie i zanosi się, że po pięciu kolejkach wciąż pozostanie bez zwycięstwa.
  • 21:36 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 47. min Chukwu źle przyjął piłkę, lecz był w trudnej sytuacji.
  • 48. min Dąbrowski przechwycił podanie rywala.
  • 50. min Gojko nabił Guilherme. Mamy rzut rożny.
  • 51. min Faul Jędrzejczyka na Żivcu.
  • 53. min Mączyński chciał zagrać wzdłuż bramki do Nagy'a, Legia ma korner.
  • 53. min Wszystkie rzuty rożne w drużynie Legii bije właśnie Mączyński.
  • 54. min Kucharczyk ładnie minął jednego rywala, ale zatrzymał się na drugim.
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk
  • 54. min Nie zgadza się z tą decyzją reprezentant Polski.
  • 55. min Będzie musiał zobaczyć powtórkę, by przekonać się, że jego wślizg nie był czysty.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Sedlar
  • 57. min Brzydko zatrzymał Kucharczyka!
  • 58. min Minął go piłkarz Legii na pełnej szybkości, a Sedlar z premedytacją wpadł na skrzydłowego.
  • 58. min Zatrzymał tym samym groźną kontrę.
  • 58. min Schodzi z boiska Daniel Chima Chukwu, a za niego wchodzi Armando Sadiku
  • 58. min Schodzi z boiska Denis Gojko , a za niego wchodzi Mateusz Mak
  • 58. min Zmiany w obu drużynach.
  • 60. min Guilherme świetnie minął Maka, a ten brzydko go sfaulował.
  • 60. min Powinien obejrzeć żółtą kartkę.
  • 62. min Legia ma przewagę, ale nie kreuje groźnych sytuacji. Ten minimalizm może się zemścić.
  • 62. min Piast w drugiej połowie wygląda już lepiej niż przed przerwą.
  • 62. min Nagy znokautowany dośrodkowaniem Żivca.
  • 63. min Dariusz Mioduski ogląda spotkanie w towarzystwie selekcjonera Adama Nawałki.
  • 64. min Bukata strzela z daleka, ale obok bramki.
  • 64. min Strata Pazdana na własnej połowie i faul Guilherme.
  • 65. min Malarz rozpoczyna od bramki.
  • 66. min Okres przewagi Piasta, pierwszy w tym meczu.
  • 67. min Papadopulos powalczył z Pazdanem i wywalczył rzut rożny.
  • 68. min Schodzi z boiska Michał Kucharczyk, a za niego wchodzi Adam Hlouszek
  • 68. min W obliczu tej zmiany Guilherme zajmie pozycję skrzydłowego, a Hlouszek zagra na lewej obronie.
  • 68. min Świetny strzał Sadiku!
  • 69. min Mączyński zagrał mu prostopadła piłkę głową, a Sadiku strzelił z szesnastu metrów po długim rogu.
  • 69. min Świetną interwencją popisał się Szmatuła.
  • 70. min Znów Sadiku wyprowadzał kontrę, oddał piłkę Nagy'owi, a ten odegrał mu za plecy.
  • 71. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen, a za niego wchodzi Michał Kopczyński
  • 71. min Komplet zmian wykorzystany przez Jacka Magierę.
  • 71. min To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Hamalainena.
  • 72. min Nieprawdopodobna sytuacja!
  • 73. min Jakim cudem Piast nie strzelił gola?!
  • 73. min Pietrowski wyłuskał piłkę w polu karnym i wyłożył ją na pustą bramkę Papadopulosowi.
  • 74. min Ten strzelił - wydawałoby się pewnie - ale w ostatniej chwili jak spod ziemi wyrósł Michał Pazdan i wślizgiem wybił piłkę z linii bramkowej!
  • 74. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Dziczek
  • 74. min Schodzi z boiska Maciej Jankowski , a za niego wchodzi Josip Bariszić
  • 76. min 13 708 widzów na stadionie Legii.
  • 76. min Sędzia przerywa mecz.
  • 77. min Daje odpocząć piłkarzom przed ostatnim kwadransem. Mimo późnej pory upał wymusił przerwę na nawodnienie organizmu.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Krzysztof Mączyński
  • 79. min Bardzo ładny, precyzyjny strzał Mączyńskiego.
  • 79. min Uderzył sprzed pola karnego w dalszy róg i Szmatuła był bez szans.
  • 80. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Costa Marques Guilherme
  • 80. min Pozamiatane!
  • 80. min Piast poszedł do przodu, ale od razu został skontrowany.
  • 81. min Piast zaczął grę, wymienił dwa podania, przechwycił piłkę Sadiku, wypuścił w "uliczkę" Guilherme, a ten nie miał problemów ze strzeleniem bramki.
  • 81. min Strzał Żivca zablokowany.
  • 82. min Jeszcze jedna akcja duetu Nagy-Sadiku, zakończona strzałem Albańczyka.
  • 84. min Hlouszek jest wściekły po tym, jak Mak uderzył go łokciem w twarz.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Mak
  • 86. min To już trzeci faul Maka w tym spotkaniu, który kwalifikował się przynajmniej na żółtą kartkę.
  • 86. min Ma szczęście, że nie wyleciał jeszcze z boiska.
  • 87. min Tym razem ostro potraktował Dominika Nagy'a.
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michal Papadopulos
  • 89. min Honorowe trafienie dla Piasta.
  • 89. min Ładnie dośrodkował Bariszić, a Papadopulos głową uderzył do bramki.
  • 91. min Bardzo brzydki faul Żivca na Guilherme.
  • 93. min Dziczek z dystansu strzelił ponad bramką.
  • 95. min Przepychanka Żivca z Moulinem.
  • 95. min Wmieszali się w to także pozostali zawodnicy.
  • 95. min Żółtą kartkę otrzymuje Thibault Moulin
  • 95. min Żółtą kartkę otrzymuje Sasza Żivec
  • 22:27 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:27 Legia wygrywa 3-1!
  • 22:27 Piast wciąż bez zwycięstwa w sezonie 2017/18.
  • 22:35 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!