• (77') J. Gol D. Furman
  • (81') M. Żewłakow M. Żyro
  • (63') E. Sidqy P. Oleksy
  • (86') Fernando Cuerda Álvaro Jurado
  • 16:52 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa - Piast Gliwice!
  • 16:52 - Przed tym spotkaniem dopisuje się nam trzy punkty, dlatego dla nas jest to mecz - pułapka. Piłkarze Piasta na pewno nie poddadzą się bez walki, ponieważ nie mają nic do stracenia - powiedział trener Legii Jan Urban.
  • 16:55 Lech i Śląsk przegrali swoje mecze. Legia ma szansę uciec rywalom w tabeli.
  • 16:57 W zakończonym niedawno spotkaniu Śląsk Wrocław niespodziewanie przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 0-2.
  • 16:58 Piłkarze wychodzą na murawę.
  • 16:58 Mecz poprowadzi sędzia Paweł Gil
  • 17:00 Uścisk dłoni kapitanów Michała Żewłakowa (Legia) i Tomasza Podgórskiego (Piast)
  • 17:00 Za chwilę początek spotkania
  • 17:01 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczynają goście
  • 2. min Wrzut z autu dla Piasta na połowie Legii
  • 2. min Okazja dla Piasta!
  • 4. min Querda zgrał piłkę głową. Dopadł do niej Podgórski, który z 11 metrów chybił!
  • 4. min Querda faulowany przez Gola
  • 4. min Rzut wolny dla Piasta
  • 5. min Centra Podgórskiego. Kędziora oddał niecelny strzał głową
  • 6. min Szybki atak Piasta. Podgórski poślizgnął się jednak i piłkę przejął Jędrzejczyk
  • 7. min Zagranie w kierunku Koseckiego, ale dobrze ustawiony Matras wybił piłkę
  • 7. min Rzut rożny dla Legii
  • 8. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Legii po interwencji Querdy
  • 9. min Dośrodkowanie Gola z narożnika boiska. Astiz strzelił głową, ale piłka minęła światło bramki
  • 9. min Powalony Vrdoljak przez Lazdinsa
  • 10. min Radović nie opanował piłki na lewym skrzydle
  • 11. min Kosecki chciał posłać prostopadłe podanie do Ljuboji, ale dobrze "odczytał" to Polak
  • 11. min Niecelne podanie Żewłakowa do Vrdoljaka
  • 12. min Ljuboja przed szansą!
  • 12. min Gol do Ljuboji, a ten uderzył bez namysłu. Trela odbił piłkę nogami!
  • 13. min Prosty, techniczny błąd Mido. Aut dla Legii
  • 13. min Kędziora faulował Astiza na połowie Legii
  • 14. min Radović na spalonym
  • 15. min Sporo niedokładności z jednej i drugiej strony. Dużo prostych strat piłki
  • 16. min Dobra akcja Piasta. Podgórski do Kędziory, który z ostrego kąta uderzył. Kuciak odbił piłkę.
  • 17. min Kędziora osaczony przez dwóch legionistów stracił piłkę
  • 17. min Ljuboja na spalonym
  • 19. min Radović w sytuacji sam na sam! Świetne wyjście Treli, który uratował swój zespół przed stratą gola!
  • 19. min Posiadanie piłki: 66 procent do 34 na korzyść Legii
  • 20. min Zablokowane dośrodkowanie Izvolta
  • 20. min Rzut rożny dla Piasta
  • 21. min Centra Podgórskiego. Zablokowany strzał Klepczyńskiego z 16 metrów
  • 21. min Mido faulował Jędrzejczyka
  • 21. min Żółtą kartkę otrzymuje Sidqy El Mehdi
  • 22. min Zagranie ręką Polaka. Rzut wolny dla Legii
  • 23. min Dośrodkowanie Gola. Strzał głową Jędrzejczyka, ale w środek bramki i Trela złapał piłkę
  • 24. min Izvolt źle do Podgórskiego
  • 25. min Niedokładne podanie Radovicia do Ljuboji. Piłkę przejął Mido
  • 25. min Podgórski faulował Kucharczyka na prawym skrzydle
  • 26. min Querda nieprzepisowo atakował Ljuboję
  • 26. min Rzut wolny dla Legii. Odległość od bramki Piasta spora
  • 26. min Centra Gola z wolnego. Trela wypiąstkował piłkę
  • 27. min Strata Astiza. Kędziora w polu karnym, ale Żewłakow popisał się bardzo dobrą interwencją
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fernando Cuerda!!!
  • 29. min Piast prowadzi z Legią 1-0!
  • 30. min Dobra wrzutka Matrasa z prawego skrzydła. Querda idealnie wyszedł do tej piłki i oddał strzał z 8 metrów. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki!
  • 30. min Odpowiedź Legii. Trela uprzedził Ljuboję
  • 31. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Wojciech Kędziora!!!
  • 31. min Sensacja! Piast prowadzi już 2-0!
  • 32. min Fatalne zagranie Jędrzejczyka do Kuciaka! Piłkę przejął Kędziora, który minął Kuciaka i wpakował piłkę do pustej bramki!
  • 33. min Ljuboja na spalonym
  • 33. min Niewesoła mina trenera Legii Jana Urbana
  • 34. min Podgórski faulowany w środku boiska
  • 35. min Vrdoljak złapał Matrasa za koszulkę. Sędzia tego nie zauważył.
  • 35. min Kucharczyk w polu karnym. Zablokowany strzał pomocnika Legii
  • 35. min Rzut rożny dla Legii
  • 36. min Dośrodkowanie Gola. Querda oddalił niebezpieczeństwo
  • 36. min Prostopadłe podanie Klepczyńskiego do Kędziory. Trochę za mocne. Piłka w rękach Kuciaka
  • 37. min Ostre wejście Vrdoljaka w nogi Querdy
  • 37. min Vrdoljak konsekwentnie pracuje na żółtą kartkę
  • 38. min Wrzutka Kucharczyka z prawego skrzydła, ale prosto w ręce Treli
  • 39. min Piast stara się długo utrzymać przy piłce
  • 39. min Kosecki fatalnie. Prosto pod nogi Zganiacza
  • 41. min Ljuboja na spalonym
  • 42. min Pomyłka Żewłakowa, ale jego błąd naprawił Astiz
  • 43. min Gol ryzykownie do Kuciaka. Tym razem bez konsekwencji dla Legii
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Danijel Ljuboja!!!
  • 44. min Legia odrabia straty!
  • 45. min Kucharczyk zagrał z prawej strony na szósty metr, a tam Ljuboja popisał się kapitalną sztuczką! Serb strzałem pięta pokonał Trelę!
  • 46. min Ljuboja znów przed szansą! Wspaniała interwencja Treli!
  • 17:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 17:48 Jak na razie pachnie niespodzianką na Łazienkowskiej. Legia po pierwszej części gry przegrywa z Piastem 1-2.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 47. min Kosecki z pierwszej piłki do Radovicia, ale za mocno. Piłka w rękach Treli
  • 49. min Rzut rożny dla Legii
  • 49. min Dośrodkowanie Gola. Mido wybił piłkę głową
  • 49. min Jeszcze jeden rzut rożny dla Legii
  • 50. min Astiz w walce o piłkę faulował Trelę
  • 50. min Ale okazja dla Legii!
  • 51. min Radović perfekcyjnie do Koseckiego, który strzelił po ziemi, ale Trela fantastycznie obronił!
  • 51. min Znów Trela popisał się kapitalną interwencją po strzale Ljuoboji!
  • 52. min Kolejna szansa dla Legii!
  • 53. min Ljuboja prostopadle do Radovicia, który trochę za daleko wypuścił sobie piłkę. Trela ofiarnie rzucił się pod nogi pomocnika Legii i uratował swój zespół!
  • 54. min Astiz odepchnął Kędziorę
  • 54. min Rzut wolny dla Piasta z okolic lewego narożnika pola karnego Legii
  • 55. min Centra Podgórskiego z wolnego. Obrońcy Legii poradzili sobie z tym zagraniem
  • 55. min Jeszcze jeden rzut wolny dla gości
  • 56. min Dośrodkowanie Podgórskiego z wolnego. Cuerda uderzył głową, ale za wysoko
  • 56. min Odpowiedź Legii. Kucharczyk w polu karnym. Czysty wślizg Matrasa
  • 58. min Niecelne podanie do Radovicia
  • 59. min Kosecki minął Matrasa, ale później pogubił się w dryblingu
  • 61. min Mido faulował Kucharczyka, a ma już na swoim koncie żółtą kartkę
  • 62. min Trener Brosz szybko reaguje i szykuje zmianę
  • 63. min Ljuboja na spalonym po zagraniu Gola
  • 63. min Schodzi z boiska Sidqy El Mehdi , a za niego wchodzi Paweł Oleksy
  • 63. min Wawrzyniak w prosty sposób stracił piłkę. Aut dla Piasta
  • 64. min Schodzi z boiska Michał Kucharczyk, a za niego wchodzi Jorge Salinas
  • 65. min Radović na spalonym
  • 66. min Ostre wejście Jędrzejczyka w nogi Podgórskiego
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Artur Jędrzejczyk
  • 66. min Izvolt faulował Wawrzyniaka na prawym skrzydle
  • 67. min Salinas na spalonym po podaniu od Wawrzyniaka
  • 68. min Kędziora wygrał pojedynek z Żewłakowem, ale z Jędrzejczykiem już sobie nie poradził
  • 69. min Matras ucierpiał w starciu z Koseckim
  • 70. min Legionistom się spieszy. Kosecki wyniósł torbę masażysty poza boisko
  • 70. min Matras opatrywany poza boiskiem. Piast na razie w dziesiątkę
  • 70. min Kompletnie nieudany strzał z dystansu Gola
  • 71. min Fatalne dośrodkowanie Jędrzejczyka z prawego skrzydła
  • 71. min Matras wrócił na plac gry. Piast w komplecie
  • 72. min Wawrzyniak wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 72. min Dośrodkowanie Salinasa. Obrońcy Piasta wybili piłkę
  • 73. min Kontra Piasta. Kędziora jednak zgubił piłkę
  • 73. min Klepczyński zatrzymał nieprzepisowo Radovicia
  • 73. min Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego Piasta
  • 74. min Ładnie rozegrany rzut wolny. Salinas po ziemi do Vrdoljaka, który strzelił z pierwszej piłki z 12 metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.
  • 75. min Padł na murawę Kosecki. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia
  • 76. min Rzut rożny dla Piasta
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Duszan Kuciak za dyskusje z sędzią
  • 76. min Legia rusza z kontrą
  • 77. min Nieudana próba prostopadłego podania do Salinasa. Dobry powrót Zganiacza
  • 77. min Salinas przed szansą. Spudłował z 16 metrów
  • 77. min Schodzi z boiska Janusz Gol, a za niego wchodzi Dominik Furman
  • 78. min Vrdoljak faulował Zganiacza
  • 79. min Lazdins nieprzepisowo zatrzymał Radovicia w środku boiska
  • 80. min Złe zagranie Żewłakowa. Kapitan Legii podał prosto do Treli
  • 81. min Kędziora faulował w polu karnym Legii Żewłakowa
  • 81. min Rzut rożny dla Legii
  • 81. min Schodzi z boiska Michał Żewłakow, a za niego wchodzi Michał Żyro
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Artur Jędrzejczyk!!!
  • 82. min Legia doprowadziła do wyrównania! Na Łazienkowskiej 2-2!
  • 83. min Centra z narożnika boiska Salinasa. W polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Jędrzejczyk, który strzałem głową zmusił Trelę do kapitulacji!
  • 84. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Danijel Ljuboja!!!
  • 84. min Legia poszła za ciosem i teraz prowadzi 3-2!
  • 85. min Szybka akcja Legii. Radović do Furmana, który idealnie zagrał przed bramkę do Ljuboji! Serb tylko przyłożył nogę!
  • 86. min Rzut wolny dla Legii po zagraniu ręką Cuerdy
  • 86. min Schodzi z boiska Fernando Cuerda , a za niego wchodzi Álvaro Jurado Espinosa
  • 87. min Furman uderzył z wolnego, ale prosto w mur
  • 88. min Kuciak pewnie złapał piłkę
  • 88. min Ljuboja na spalonym
  • 89. min Za mocne podanie Salinasa do Koseckiego
  • 91. min Dośrodkowanie Oleksego z lewej strony. Piłka w rękach Kuciaka
  • 91. min Sędzia doliczył 3 minuty
  • 91. min Zganiacz faulował Furmana
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Zganiacz
  • 92. min Radović stracił piłkę 16 metrów od bramki Piasta
  • 93. min Radović na spalonym
  • 18:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 18:52 Legia wygrała z Piastem 3-2 choć przegrywała już 0-2!
  • 18:52 Dwa gole dla legionistów strzelił Ljuboja!
  • 19:10 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu INTERIA.PL!