• (76') A. Sadiku J. Niezgoda
  • (87') J. Niezgoda M. Kopczyński
  • (58') J. Mihalík M. Wdowiak
  • (78') M. Dimun S. Zenjov
  • 17:52 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Legia Warszawa - Cracovia w 9. kolejce Ekstraklasy!
  • 17:55 W tym spotkaniu debiutuje nowy trener Legii Romeo Jozak.
  • 17:57 Chorwat zastąpił na stanowisku Jacka Magierę.
  • 17:57 "Pasy" od 22 lipca nie mogą wygrać meczu.
  • 17:58 Piłkarze obu zespołów są już na murawie.
  • 17:58 Jeszcze pamiątkowe zdjęcie i za chwilę zaczynamy.
  • 18:00 W tym spotkaniu do dyspozycji sędziego jest system VAR.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Pazdan "przeciął" podanie do Piątka.
  • 2. min Mocny strzał Sadiku z dystansu, ale trafił w jednego z obrońców Cracovii.
  • 4. min Niecelna "główka" Sadiku.
  • 5. min Za mocne dośrodkowanie Hamalainena. Hlouszek nie zdążył.
  • 6. min Piątek minął dwóch piłkarzy Legii, ale źle podał do Hernandeza.
  • 6. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 7. min Centra Deji w pole karne. Mączyński oddalił niebezpieczeństwo.
  • 8. min Nagy nie miał szans, żeby dojść do zagrania Pasquato.
  • 9. min Hernandez faulowany w środku boiska.
  • 10. min Wójcicki ładnie zagrał z prawej strony do nadbiegającego Piątka, który strzelił z pierwszej piłki. Nie trafił w bramkę.
  • 11. min Sadiku na spalonym
  • 12. min Zablokowany strzał Pasquato.
  • 12. min W Warszawie pada deszcz, co na pewno utrudnia grę.
  • 14. min Piątek trafił w poprzeczkę!!!
  • 15. min Szybka kontra "Pasów". Hernandez podał do Piątka, który "huknął" z 20 metrów i trafił w poprzeczkę! Powtórki telewizyjne pokazały, że piłka nie przekroczyła linii bramkowej.
  • 16. min Groźny, techniczny strzał Mihalika. Piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.
  • 18. min Złe wybicie piłki przez Sandomierskiego. Futbolówka trafiła do Hamalainena, który "pociągnął" parę metrów i uderzył. Strzał w środek bramki. Sandomierski pewnie złapał piłkę.
  • 19. min Moulin zatrzymał nieprzepisowo Hernandeza na połowie gości.
  • 21. min Prosty błąd Sadikou, który źle przyjął piłkę.
  • 22. min Rzut rożny dla Legii.
  • 23. min Nagy dobrze dośrodkował z narożnika boiska. Astiz dobrze wyszedł w górę, ale nie trafił w piłkę.
  • 24. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 25. min Niezła wrzutka Hernandeza. Dobrze we własnym polu karnym pracował Jędrzejczyk.
  • 25. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 26. min Tym razem dośrodkowanie z narożnika boiska, ale z drugiej strony, w wykonaniu Deji. Bez zagrożenia pod bramką Malarza.
  • 26. min Malarz odważnie rzucił się pod nogi Piątka.
  • 27. min Coś się stało Malarzowi, który opatrywany jest na boisku.
  • 27. min Malarz może kontynuować grę.
  • 29. min Mihalik niedokładnie do Wójcickiego.
  • 30. min Pasquato faulował Finka blisko pola karnego "Pasów".
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Hlouszek za faul na Hernandezie.
  • 32. min Sandomierski wybiegł z bramki i uprzedził Nagya.
  • 34. min Nagy na spalonym
  • 34. min Hlouszek naciskany przez Finka nie ryzykował, tylko wybił piłkę poza boisko.
  • 35. min Mihalik poradził sobie z Moulinem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę, która opuściła plac gry. Od bramki Malarz.
  • 36. min Fink "nastrzelił" Pasquato. Grę wznowi Sandomierski.
  • 37. min Wójcicki na spalonym.
  • 39. min Fink świetnie zagrał do Wójcickiego, który już minął Malarza, ale jego zagranie sprzed końcowej linii było nieudane.
  • 41. min Dytiatiev dobrze zgrał piłkę głową, ale jego kolega nie zdążył skutecznie zamknąć akcji.
  • 42. min Mocny strzał Pasquato. Sandomierski wybił piłkę na rzut rożny.
  • 43. min Dobra indywidualna akcja Nagya, który z prawej strony pola karnego strzelił po ziemi, ale piłka minęła bramkę "Pasów".
  • 43. min Techniczne uderzenie Hamalainena z dystansu. Prosto w ręce Sandomierskiego.
  • 45. min Pasquato z pierwszej do Sadiku, ale idealnie zagranie "przeczytał" Helik.
  • 45. min Hernandez faulowany na połowie Legii.
  • 46. min Dobre dośrodkowanie Hernandeza. Szansę miałby Siplak, ale piłka mu uciekła.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:46 Gwizdy żegnają schodzących do szatni piłkarzy Legii.
  • 18:48 W pierwszej połowie najlepszą sytuację miał Piątek. Centymetrów mu zabrakło, żeby cieszyć się z gola. Legię uratowała poprzeczka.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę.
  • 48. min Nagy do Sadiku, który miał problemy z przyjęciem, ale zdołał oddać strzał. Trafił w boczną siatkę.
  • 49. min "Główka" Helika. Słaby strzał, żeby mógł sprawić kłopoty Malarzowi.
  • 50. min Dobry powrót Hernandeza, który "skasował" akcję legionistów.
  • 52. min Niecelny strzał Finka z 16. metrów.
  • 54. min Fatalne dośrodkowanie Hlouszka z lewego skrzydła.
  • 55. min Mihalik miał dobry pomysł. Chciał przerzucić piłkę za plecy obrońców Legii do Piątka, ale zagrał za mocno.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Deja
  • 56. min Fik w ostatniej chwili zablokował składającego się do strzału Sadiku.
  • 58. min Wójcicki padł w polu karnym Legii po starciu z Jędrzejczykiem, ale sędzia uznał, że nie było przewinienia.
  • 58. min Schodzi z boiska Jaroslav Mihalik , a za niego wchodzi Mateusz Wdowiak
  • 59. min Piątek na spalonym.
  • 59. min Sandomierski!
  • 61. min Bramkarz Cracovii popisał się znakomitym refleksem. Piłka po strzale Hamalainena odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i zmierzała do siatki. Sandomierski wyciągnął się jak struna i wybił piłkę!
  • 61. min Schodzi z boiska Cristian Pasquato, a za niego wchodzi Michał Kucharczyk
  • 62. min Zablokowany strzał Wdowiaka.
  • 63. min W strzałach celnych 3-1 dla Legii
  • 63. min Kucharczyk!
  • 64. min Jędrzejczyk podał znakomicie na 16 metr do Kucharczyka, który strzelił z pierwszej. Helik wślizgiem uratował swój zespół przed stratą gola.
  • 66. min Jędrzejczyk faulował Piątka w środku boiska.
  • 66. min Malarz na posterunku po strzale Wójcickiego.
  • 67. min Wdowiak do Hernandeza, który strzelił po ziemi z 20 metrów. Malarz pewnie złapał piłkę.
  • 69. min Zakotłowało się w polu karnym Cracovii. Próbowali: Hamalainen, Moulin, Nagy. W końcu piłka padła łupem Sandomierskiego.
  • 71. min Miękka wrzutka Hlouszka, ale Hamalainen nie sięgnął piłki.
  • 73. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Thibault Moulin!!!
  • 73. min Legia prowadzi 1-0!
  • 74. min Wrzutka Sadiku z prawej strony. Kucharczyk trafił w Siplaka. Do piłki dopadł Moulin, który z 10 metrów nie dał szans Sandomierskiemu!
  • 76. min Legia "rozklepała" obronę Cracovii. Hamalainena w ostatniej chwili powstrzymał Helik.
  • 76. min Schodzi z boiska Armando Sadiku, a za niego wchodzi Jarosław Niezgoda
  • 77. min Schodzi z boiska Milan Dimun , a za niego wchodzi Tomasz Vestenicky
  • 78. min Schodzi z boiska Milan Dimun , a za niego wchodzi Sergei Zenjov
  • 79. min Rzut wolny dla "Pasów".
  • 80. min Dwóch piłkarzy Cracovii na spalonym.
  • 80. min Spotkanie z trybun ogląda 16 585 widzów.
  • 82. min Centra Wójcickiego z lewego skrzydła. Niecelny strzał głową Piątka.
  • 83. min Nieporozumienie między Hernandezem a Piątkiem.
  • 84. min Legioniści wymieniają sporo podań. Widać, że pilnują korzystnego wyniku.
  • 85. min Niezgoda doznał kontuzji.
  • 86. min Chyba konieczna będzie zmiana.
  • 86. min Kopczyński już gotowy do wejścia na boisko.
  • 87. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Michał Kopczyński
  • 87. min Strzał z dystansu Wdowiaka. Pewna interwencja Malarza.
  • 88. min Piątek na spalonym.
  • 89. min Zbyt słaba "główka" Piątka. Malarz bez trudu złapał piłkę.
  • 90. min Zablokowana wrzutka Finka.
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Piątek
  • 91. min Sędzia doliczył aż 5 minut.
  • 93. min Piątek osaczony przez trzech legionistów w środku boiska stracił piłkę.
  • 93. min Sędzia Marciniak zwrócił uwagę trenerowi "Pasów" Probierzowi.
  • 94. min Zamieszanie na boisku.
  • 95. min Sędzia Marciniak skorzysta z systemu VAR?
  • 96. min Jędrzejczyk ewidentnie faulował Wdowiaka w polu karnym. Powinna być "jedenastka" dla Cracovii!
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Piłkarze Cracovii rozmawiają z sędzią Marciniakiem o kontrowersyjnej decyzji.
  • 20:02 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!