• (87') K. Hämäläinen M. Kopczyński
  • (60') G. Piesio F. Jazvić
  • (70') R. Siemaszko L. Zarandia
  • (80') A. Marciniak R. Jurado
  • 17:44 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 14. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Arka Gdynia.
  • 17:45 W przypadku zwycięstwa Legia znajdzie się tylko punkt za liderem z Zabrza.
  • 17:46 Legia wygrała cztery z pięciu ostatnich ligowych spotkań. Wszystkie 1-0.
  • 17:46 Arka nie przegrała sześciu kolejnych spotkań i dziś zrobi wszystko, by przedłużyć tę serię.
  • 17:47 Drużyna z Gdyni jest szalenie groźna po stałych fragmentach. 10 z 15 strzelonych bramek zdobyła właśnie w ten sposób.
  • 17:56 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:57 Sędzią spotkania Mariusz Złotek.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Długi wykop piłki, która ląduje w rękach Malarza.
  • 2. min Niezgoda wyszedł z kontrą i przewrócił się podczas pojedynku biegowego z dwójką obrońców.
  • 2. min Arbiter uznał, że odbyło się to bez ingerencji rywala.
  • 4. min Marciniak bardzo mądrze zastawił Mączyńskiego i pozwolił piłce opuścić boisko.
  • 6. min Faul Sołdeckiego na Hamalainenie w bocznej strefie boiska.
  • 7. min Dużo chaotycznej gry na początku spotkania.
  • 9. min Siemaszko szarżował skrzydłem, ale najpierw stracił piłkę, a po chwili sfaulował Kucharczyka.
  • 11. min Stracił piłkę Guilherme na własnej połowie.
  • 11. min Kun znalazł się przed szansą, ale Malarz ładną paradą obronił jego strzał.
  • 11. min Zamieszanie po kornerze! Siemaszko minimalnie chybił strzałem z woleja.
  • 13. min Chóralne "Legia, gol!" na stadionie w Warszawie, ale dotychczas to przyjezdni groźniej atakują.
  • 13. min Wreszcie dobra akcja Legii.
  • 14. min Guilherme zagrał kombinacyjnie z Niezgodą. Zabrakło dokładnego podania do Hamalainena.
  • 14. min Czujnie z bramki wyszedł Steinbors.
  • 15. min Pazdan po raz drugi w przeciągu kilkunastu sekund wybija piłkę w aut.
  • 16. min Arka zamknęła rywala na jego połowie, ale dośrodkowanie było fatalne.
  • 16. min Malarz spokojnie chwycił piłkę.
  • 16. min Teraz golkiper Legii wyjściem z bramki uprzedził Siemaszkę.
  • 18. min Kolejna akcja Arki.
  • 18. min Faulowany był Marciniak, lecz sędzia zastosował przywilej korzyści.
  • 20. min Rozgrywa piłkę Legia. Póki co bez przekonania.
  • 21. min Zatrzymał piłkę ręką Kun.
  • 22. min Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego oddał strzał głową Niezgoda, ale zupełnie niegroźny.
  • 23. min Takie strzały nazywa się wyłącznie poprawiającymi statystyki.
  • 23. min Warcholak świetnie minął rywala w polu karnym. Powstrzymał go dopiero dobrze ustawiony Pazdan.
  • 23. min Coraz groźniejsze i śmielsze są ataki Arki.
  • 23. min Gra toczy się głównie na połowie Legii.
  • 24. min Legioniści mają problem z wymienieniem kilku celnych podań.
  • 24. min Zbyt wysokie dośrodkowanie dla Guilherme, Brazylijczyk nie doskoczył do piłki.
  • 26. min Dobra gra pressingiem gości.
  • 28. min Kun szybko wznowił grę wyrzutem z autu, a Warcholak wywalczył korner.
  • 30. min Pół godziny gry za nami, w strzałach 5-0 dla Arki.
  • 30. min Kontratak Legii zakończony klapą. Guilherme nie zrozumiał się z Niezgodą.
  • 31. min Wreszcie dobry strzał Guilherme!
  • 32. min Steinbors "wyjął" lecącą pod poprzeczkę piłkę.
  • 33. min Guilherme zagrał wzdłuż bramki i Niezgoda był bliski zdobycia gola.
  • 33. min Czyżby obudziła sięLegia?
  • 33. min Hlouszek wywalczył rzut rożny.
  • 35. min Groźnie pod bramką Legii. Strzelał Warcholak, lecz niecelnie.
  • 36. min Kolejny strzał na bramkę Malarza, tym razem próbował Zbozień.
  • 36. min Nie dał się pokonać Malarz.
  • 37. min Strzały: 2-6, celne: 1-3.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jarosław Niezgoda
  • 38. min Niezgoda znów daje prowadzenie Legii!
  • 38. min Bezcenny jest dla "Wojskowych" ten chłopak.
  • 39. min Mączyński dośrodkował z rzutu wolnego, a niepilnowany Niezgoda wewnętrzną częścią stopy umieścił piłkę w bramce.
  • 41. min Rzut rożny dla Arki.
  • 42. min Mączyński upadł po starciu z rywalem. Sędzia nakazał grać dalej.
  • 43. min Arbiter odgwizdał spalonego Kuna.
  • 44. min Guilherme! Huknął z przewrotki, ale Steinbors nie dał się zaskoczyć.
  • 45. min Ładna akcja Legii.
  • 46. min Znów próbował Guilherme, ale obrońcom udał się go zablokować.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Przez pierwsze pół godziny "Wojskowi" grali słabiutko, ale w ostatnim kwadransie wzięli się w garść, co potwierdzili trafieniem Niezgody.
  • 18:47 To piąty gol Niezgody w tym sezonie, piąty na 1-0.
  • 18:47 Arka ma prawo czuć niedosyt, ale ma jeszcze 45 minut, by uzyskać korzystny rezultat.
  • 18:58 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Groźne dośrodkowanie Brozia.
  • 49. min Ostre wejście w nogi Kuna.
  • 49. min Upiekło się Broziowi. Mógł zostać ukarany kartką.
  • 50. min Dwukrotnie dośrodkowywał w pole karne Szwoch, ale nie zdołali oddać strzału arkowcy.
  • 51. min Kucharczyk dryblował na skrzydle, ale w końcu stracił piłkę i równowagę.
  • 53. min Arbiter odgwizdał spalonego Siemaszki, lecz nie miał racji.
  • 55. min Stanął przed szansą Kucharczyk, lecz nie zdołał pokonać Steinborsa.
  • 56. min Guilherme trochę zbyt mocno zagrał do Niezgody, ten próbował sytuacyjnego strzału. Skończyło się na strachu gdynian.
  • 59. min Hlouszek dośrodkował w poszukiwaniu Hamalainena, ale ten został uprzedzony.
  • 59. min Często Hamalainen zamienia się pozycją z Guilherme, ale Fin ewidentnie nie czuje się dobrze na skrzydle.
  • 60. min Schodzi z boiska Grzegorz Piesio , a za niego wchodzi Filip Jazvić
  • 62. min Warcholak bardzo daleko wyrzuca piłkę z autu.
  • 63. min Pozwoliło to na oddanie strzału Jazviciowi. Zabrakło celności.
  • 64. min Warcholak przerywa akcję Legii wybiciem w aut.
  • 64. min Guilherme otarł się o zdobycie bramki.
  • 65. min Hamalainen dograł mu piłkę na jedenasty metr i tylko słabe przyjęcie piłki przez Brazylijczyka pozbawiło go okazji do strzelenia gola.
  • 66. min Schodzi z boiska Jarosław Niezgoda, a za niego wchodzi Armando Sadiku
  • 67. min Ależ niewiele zabrakło Arce!
  • 67. min Było blisko samobójczej bramki Astiza.
  • 68. min Tylko fantastycznemu refleksowi Malarza zawdzięczają legioniści, że nie stracili gola.
  • 68. min Fatalny błąd Warcholaka, który podał wprost do Guilherme.
  • 68. min Ten znalazł Kucharczyka, a ten z kolei piłkę stracił, choć był już w polu karnym rywala.
  • 70. min Schodzi z boiska Rafal Siemaszko , a za niego wchodzi Luka Zarandia
  • 72. min Legioniści domagają się rzutu karnego.
  • 72. min Po tym jak Hlouszek wspaniałym podaniem znalazł w polu karnym Guilherme, strzał tego ostatniego zatrzymał obrońca.
  • 72. min Według legionistów - ręką.
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Inaki Astiz
  • 74. min Kun za bardzo odchylił się przy strzale i nie trafił w bramkę.
  • 74. min Schodzi z boiska Krzysztof Mączyński, a za niego wchodzi Cristian Pasquato
  • 76. min 14 425 widzów na stadionie w Warszawie
  • 76. min Faul Guilherme.
  • 78. min Kucharczyk trafia w poprzeczkę!!!
  • 78. min Ależ to była bomba!
  • 79. min Rzut rożny dla Legii, wszyscy zawodnicy skłębieni na piątym metrze.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Costa Marques Guilherme
  • 80. min Próbował powstrzymać Steinborsa przed wyrzutem piłki.
  • 80. min Wcześniej Steinbors obronił strzał piętą Kucharczyka.
  • 80. min Schodzi z boiska Adam Marciniak , a za niego wchodzi Ruben Jurado Fernandez
  • 81. min Ofensywna zmiana w drużynie Arki.
  • 82. min Pasquato zablokowany w polu karnym rywala. Korner.
  • 83. min Guilherme dośrodkował w taki sposób, że piłka trafiła w boczną siatkę.
  • 83. min Szansa dla Arki. Jurado walczył z obrońcą, wywalczył rzut rożny.
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk
  • 86. min Kucharczyk mógł wyłożyć piłkę Hamalainenowi do pustej bramki, ale strzałem po dalszym rogu zdobył bramkę, więc nikt nie będzie miał mu tego za złe.
  • 86. min 2-0 i wszystko rozstrzygnięte?
  • 86. min Asystę przy bramce Kucharczyka zaliczył Sadiku.
  • 87. min Schodzi z boiska Kasper Hämäläinen, a za niego wchodzi Michał Kopczyński
  • 87. min Kolejna kapitalna interwencja Malarza.
  • 87. min Tym razem zatrzymał piłkę po kąśliwie bitym rzucie wolnym.
  • 89. min Broź mógł podwyższyć na 3-0.
  • 89. min Ładnie rozmontował defensywę wymieniając podania z partnerem, ale uderzył nad bramką.
  • 92. min Jurado mógł strzelić chociaż honorowego gola, ale zablokował go Pazdan.
  • 19:48 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:49 To nie było wielkie spotkanie Legii, ale dla gospodarzy najważniejsze jest, że zdobywają trzy punkty.
  • 19:49 Dzięki temu Legia zajmuje drugie miejsce w tabeli z punktem straty do Górnika.
  • 19:56 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!