• (68') A. Czerwiński A. Woźniak
  • (80') P. Tuszyński A. Buksa
  • 15:28 Za chwilę początek meczu.
  • 15:28 Obie drużyny są już na murawie.
  • 15:29 I obie w tradycyjnych strojach - Lechia w biało-zielonych pasach, Zagłębie na pomarańczowo.
  • 15:29 Gospodarzy dzisiaj poprowadzi pierwszy raz Adam Owen, który zastąpił Piotra Nowaka.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Zaczęła Lechia.
  • 1. min M. Paixao stracił piłkę na boku boiska.
  • 3. min Na razie tempo jest wolne, obie drużyny powoli konstruują swoje akcje.
  • 4. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 5. min Zamieszanie w polu karny Zagłębia, ale piłkę wybił Tuszyński.
  • 7. min Trudno coś dobrego napisać o tym meczu po kilku minutach.
  • 7. min Na razie rozpoznanie, bez zagrożenia pod bramkami.
  • 9. min Krasić dośrodkował za wysoko dla M. Paixao i Jach wybił piłkę głową.
  • 11. min Lechia częściej jest pod polem karnym rywala.
  • 12. min Tuszyński sfaulowany przez Wawrzyniaka przy linii bocznej.
  • 15. min Wawrzyniak dośrodkował w pola karne, złe zachowanie obrońców, Oliveira zdołał podać do M. Paixao, którego strzał z pola karnego Polaczek sparował na rzut rożny.
  • 16. min Po dośrodkowaniu z kornera bramkarz Zagłębia nie złapał piłki, ale na swoje szczęście, zawodnikom gospodarzy nie udało się oddać strzału.
  • 17. min I znowu Wawrzyniak - jego wrzutko w pole karne trafia do Krasicia, który chciał jeszcze podawać do M. Paizao, ale zrobił to za mocno.
  • 17. min Lechia przeważa.
  • 18. min Nalepa sfaulował Świerczoka przed polem karnym.
  • 18. min Jach z rzutu wolnego wysoko ponad poprzeczką.
  • 22. min I znowu wszystko wróciło do normy.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Tuszyński.
  • 24. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 25. min M. Paixao wybił piłkę z własnego pola karnego.
  • 25. min Krasić bardzo niedokładnie.
  • 27. min Świerczok zza pola karnego, Kuciak obronił.
  • 29. min I dalej futbol raczej na "stojąco".
  • 31. min Teraz częściej przy piłce są goście.
  • 34. min Świerczok z dystansu obok bramki.
  • 36. min Dalekie podanie w stronę Pawłowskiego, który "główkował" przez siebie, ale za lekko, by zrobić krzywdę Kuciakowi.
  • 38. min Spotkanie na pewno nie stoi na najwyższym poziomie.
  • 40. min Bardzo nieudany strzał Wawrzyniaka z dystansu.
  • 42. min Milosz z dystansu, również ponad poprzeczką.
  • 46. min Zamieszanie w polu karnym Zagłębia.
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Bez zmian.
  • 47. min Kuciak z problemami łapał piłkę po rzucie rożnym, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu.
  • 50. min Milosz ładnie wymienił piłkę i wbiegał w pole karne, ale podanie zwrotne do niego było niedokładne.
  • 52. min Tuszyński sfaulował Wawrzyniaka przed polem karnym Lechii.
  • 53. min Schodzi z boiska Jo?o Pedro Abreu De Oliveira, a za niego wchodzi Rafał Wolski.
  • 56. min Jeśli chodzi o sam poziom gry, to nadal niewiele się zmieniło.
  • 58. min Świerczok sfaulowany na środku boiska.
  • 59. min Dośrodkowanie Janoszki z lewego skrzydła, ale Tuszyński nie doszedł do piłki.
  • 59. min Schodzi z boiska Milosz Krasić, a za niego wchodzi Flavio Paixao.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao.
  • 61. min I okazuje się, że trener Owen miał nosa.
  • 62. min Ładna akcja gospodarzy, w której na końcu Marco Paixao zagrał do niepilnowanego F. Paixao, a ten z pola karnego przymierzył obok Polaczka.
  • 65. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 65. min Bez zagrożenia.
  • 65. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski, a za niego wchodzi Filip Jagiełło.
  • 67. min Groźna sytuacja pod bramką Lechii.
  • 68. min Świerczok zagrał do wychodzącego Czerwińskiego, który przestrzelił.
  • 68. min To była ostatnia akcja wahadłowego Zagłębia.
  • 68. min Schodzi z boiska Alan Czerwiński, a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak.
  • 73. min Zagłębie próbuje, ale na razie bez powodzenia.
  • 74. min Schodzi z boiska Mateusz Lewandowski, a za niego wchodzi Paweł Stolarski.
  • 77. min Stolarski sfaulował przy linii bocznej Janoszkę.
  • 80. min Schodzi z boiska Patryk Tuszyński, a za niego wchodzi Adam Buksa.
  • 81. min Obaj trenerzy dokonali już kompletu zmian.
  • 82. min Bardzo nieudane dośrodkowanie Stolarskiego.
  • 88. min Rzut rożny dla Zagłębia.
  • 89. min Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Kuciak niepewnie piąstkował, a potem Jach strzelał nożycami, jednak Słowak zdążył odbić pikę na róg.
  • 90. min Po chwili z bliska "główkował" Kopacz, ale na przeszkodzie stanął Kuciak.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 95. min Jeszcze gramy.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:22 Udany debiut Owena, Lechia wygrała trzeci raz w tym sezonie, ale pierwszy na własnym boisku.
  • 17:26 Dziękuję za udział w relacji i zapraszam na następne.