• (64') M. Engels Joan Román
  • (75') Sito Riera K. Biliński
  • (83') A. Kokoszka M. Idzik
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Wicelider gra z 11. zespołem Ekstraklasy. Zapowiada się ciekawie w Gdańsku!
  • 3. min Od początku grę prowadzi Lechia. Od pierwszych minut dziś Sebastian Mila, który nie miał najlepszej rundy.
  • 3. min Engels urwał się prawą stroną, ale dośrodkował za mocno.
  • 6. min Pierwszy strzał Śląska!
  • 6. min Engels do Morioki, a Japończyk z pierwszej piłki minimalnie nad bramką.
  • 10. min Dobra akcja Lechii, ale bez strzału.
  • 12. min Faulowany Kokoszka.
  • 15. min Lechia ociężale stara się przenieść na połowę Śląska. Wrocławianie umiejętnie, niskim pressingiem, rozbijają jej ataki.
  • 16. min Faul Gamakowa.
  • 16. min Żółtą kartkę otrzymuje Milen Gamakov
  • 19. min Śląsk miał dobrą okazję na kontrę, ale Riera podał niedokładnie i akcja spaliła na panewce.
  • 21. min Strzał Flavio Paixao! Ale zablokowany.
  • 23. min Na stadionie słychać wybuch petard, kibice używają pirotechniki.
  • 23. min Za chwilę całe boisko będzie zadymione.
  • 24. min No właśnie. Sędzia na chwilę przerywa spotkanie.
  • 25. min Trenerzy mają chwilę, by przekazać wskazówki piłkarzom.
  • 25. min Gramy!
  • 28. min Riera dziś najbardziej wysunięty, ale gra głównie do tyłu. Nie odnajduje się na tej pozycji, nie potrafi się sprawnie odwrócić i ruszyć z piłką.
  • 30. min "Mecz przyjaźni" na trybunach, podobnie wygląda to na boisku.
  • 30. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao
  • 31. min Flavio Paixao strzałem głową daje Lechii prowadzenie. Asysta Wojtkowiaka, który pomógł drużynie w ofensywie.
  • 35. min W końcu gra Lechii zaczyna się układać. Gol uspokoił gdańszczan. Spieszyć zaczęło się za to gościom.
  • 36. min Strzał Celebana głową bardzo niecelny. Wcześniej świetna wrzutka Alvarinho. Śląsk odpowie jeszcze przed przerwą?
  • 41. min 5 minut do końca pierwszej połowy. Śląsk przejmuje inicjatywę. Bardzo nieśmiało, ale jednak.
  • 42. min Faul na Wawrzyniaku.
  • 44. min Pierwsza połowa nie może się podobać. Więcej w niej fauli niż składnych akcji. Może po zmianie stron będzie ciekawiej.
  • 46. min Dwie minuty doliczone do pierwszej części.
  • 46. min Morioka obudził kibiców z Wrocławia! Świetny strzał z dystansu, ale prosto w Savicia.
  • 21:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:17 Po pierwszej połowie Lechia prowadzi ze Śląskiem 1-0. Wracamy po przerwie!
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 48. min Alvarinho ruszył lewą stroną, ale jego podanie w pole karne nie trafiło do Riery lub Morioki. Lechia przejęła piłkę.
  • 49. min Stjepanović chyba doznał kontuzji. Leży na boisku i zwija się z bólu. Mila przeprosił go za kopnięcie w kolano.
  • 55. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 57. min Co za pudło Morioki!
  • 58. min Piłka podskoczyła jeszcze na nierównej nawierzchni tuż przed strzałem. Zmarnowana szansa Śląska. Najlepsza w tym meczu.
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Grzegorz Kuświk
  • 59. min Niewykorzystane sytuacje się mszczą!
  • 60. min Peszko wymienił piłkę z Krasiciem, a Serb wpadł w pole karne i delikatnie musnął piłkę do Kuświka. Ten strzelił po długim roku i jest 2-0!
  • 64. min Schodzi z boiska Mario Engels , a za niego wchodzi Joan Roman
  • 68. min Śląsk utrzymuje się przy piłce w środku pola. Ale to goli nie da.
  • 72. min Schodzi z boiska Sebastian Mila, a za niego wchodzi Piotr Wiśniewski
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Milosz Krasić
  • 73. min Krasić nie zagra w następnym meczu.
  • 75. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega , a za niego wchodzi Kamil Biliński
  • 78. min Niewiele się dzieje na boisku. Ciekawiej jest na trybunach, bo kibice znów używają środków pirotechnicznych.
  • 78. min Schodzi z boiska Milosz Krasić, a za niego wchodzi Aleksandar Kovaczević
  • 79. min Śląsk nie ma pomysłu. Rumak wprowadził m.in. Bilińskiego, ale gra gości się nie zmienia. Wciąż jest zbyt wolno i schematycznie.
  • 81. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 82. min Schodzi z boiska Grzegorz Kuświk, a za niego wchodzi Marco Paixao
  • 83. min Osiem minut do końca. Śląsk nie sprawia jednak wrażenia, że chce zaatakować.
  • 83. min Schodzi z boiska Adam Kokoszka , a za niego wchodzi Mariusz Idzik
  • 89. min Lechia przy piłce. W tym meczu już nic się nie zmieni. Zmiany Rumaka nic nie dały. Śląsk przegra w Gdańsku i prawdopodobnie na koniec kolejki będzie jeszcze niżej w tabeli.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao
  • 91. min To już jest nokaut! Marco do Flavio i Lechia cieszy się z trzeciego gola! Byli gracze Śląska dobijają ten zespół w tym meczu.
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:21 Lechia wygrywa ze Śląskiem i wraca na pierwsze miejsce w tabeli!
  • 22:25 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!
  • 22:25 Jutro trzy mecze Ekstraklasy, w tym derby Krakowa!
  • 22:25 Dobrej nocy.