• (80') D. Łukasik M. Lewandowski
  • (53') F. Piszczek W. Trochim
  • (61') L. Kuban A. Basta
  • (73') B. Dudzic A. Danek
  • 17:53 Dzień dobry Państwu! Czas na pierwsze spotkanie 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. W Gdańsku, Lechia podejmuje Sandecję.
  • 17:55 Witamy!
  • 18:21 Sędzia rozpoczął mecz
  • 17. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartłomiej Dudzic
  • 18. min Żółtą kartkę otrzymuje Joao Nunes
  • 25. min Schodzi z boiska Jakub Wawrzyniak, a za niego wchodzi Milosz Krasić
  • 31. min Zacznie z piątego metra Michał Gliwa.
  • 32. min Peszko szarżował lewą stronę i zacentrował, ale poradził sobie bramkarz Sandecji.
  • 33. min Kolew! Ależ dostał podanie Bułgar, wpadł w pole karne, ale nie zdążył oddać strzału.
  • 33. min Kuciak do spółki z Augustynem zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 34. min Sandecja mogła podwyższyć prowadzenie. Zabrakło zdecydowania Kolewowi.
  • 35. min Sandecja utrzymuje się przy piłce. Porażka Lechii może sprawić, że Piotr Nowak będzie się denerwował o losy posady.
  • 36. min Faul na połowie Sandecji. Będzie szansa dla Lipskiego.
  • 36. min Wrzutka Lipskiego, duże zamieszanie i... poprzeczka!
  • 36. min Joao Nunes trafił w obramowanie bramki Michała Gliwy.
  • 37. min Gliwa! Co za interwencja! Bramkarz Sandecji cudowanie obronił strzał Łukasika.
  • 38. min Indywidualna akcja Peszki, ale czujna defensywa Sandecji.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Płamen Kraczunow, który faulował Marco Paixao.
  • 40. min Dośrodkowanie Lipskiego, ale obronną ręką wychodzi Sandecja.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Lukas Kuban
  • 42. min Faul Nunesa na Dudzicu. Zacznie Sandecja na własnej połowie boiska.
  • 43. min Stracili inicjatywę podopieczni Mroczkowskiego, ale to wciąż oni są na prowadzeniu.
  • 43. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartłomiej Dudzic
  • 43. min Ależ dzień ma Dudzic, który w 29. urodziny notuje dublet.
  • 44. min Świetne dogranie Kolewa i z piątego metra piłkę do bramki pakuje Dudzic.
  • 45. min Dwie minuty doliczy sędzia Bartosz Frankowski.
  • 46. min Stolarski! Próba z dystansu, ale niecelnie.
  • 47. min Rzut rożny dla Sandecji i okazja na trzeciego gola.
  • 47. min Wrzutka Brzyskiego, ale bronią się piłkarze Lechii.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:52 Niespodzianka w Gdańsku, a jeśli wynik nie zmieni się, to będzie można mówić nawet o sensacji.
  • 19:02 Za chwilę początek drugiej połowy w Gdańsku, gdzie Lechia przegrywa z Sandecją 0-2 w meczu, który inauguruje 6. kolejkę Lotto Ekstraklasy.
  • 46. min Schodzi z boiska Jo?o Pedro Abreu De Oliveira, a za niego wchodzi Flavio Paixao
  • 19:04 Zmiana w przerwie. Reaguje na boiskowe wydarzenia Piotr Nowak, który wprowadza do gry drugiego napastnika.
  • 47. min Sędzia Frankowski rozpoczął druga połowę meczu w Gdańsku!
  • 48. min Faul na Kolewie. Przewinił Augustyn. Rzut wolny dla Sandecji.
  • 48. min Ustawił piłkę Brzyski. Może być groźnie dla Kuciaka.
  • 49. min Brzyski! Piekielnie mocno na piąty metr, ale niecelna próba Dudzica.
  • 49. min Szufryn! Doskonała interwencja kapitana Sandecji, który zatrzymał Paixao.
  • 50. min Faul Michala Pitera-Bucka na Peszce. Rzut wolny dla Lechii.
  • 50. min Wrzutka w pole karne i dobrze piąstkuje Gliwa.
  • 52. min Peszko wywalczył kornera. Będzie szans dla gdańszczan.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao
  • 52. min Wrzutka z narożnika Lipskiego, dostawił głowę Marco Paixao i zdobył kontaktową bramkę.
  • 53. min Schodzi z boiska Filip Piszczek , a za niego wchodzi Wojciech Trochim
  • 53. min Pierwsza zmiana Radosława Mroczkowskiego.
  • 53. min Flavio Paixao! To nie była setka, a dwusetka, po błędzie Kubana, którego oszukał peszko.
  • 54. min Krasić! Zablokowany, tylko korner dla Lechii.
  • 54. min Dośrodkowanie na długi słupek, ale nic z tego. Tylko aut dla gdańszczan.
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sławomir Peszko
  • 56. min Drugą asystę notuje Lipski. Ależ on ma technikę.
  • 57. min Peszko! Fenomenalna interwencja Gliwy, który odbił piłkę do boku.
  • 58. min Zafrasowany Mroczkowski. Słabo to wygląda z jego perspektywy.
  • 60. min Po wrzutce Brzyskiego, będzie korner dla Sandecji.
  • 60. min Rzut rożny dla Sandecji, ale po wrzutce Trochima niecelnie uderzał Kolew.
  • 61. min Schodzi z boiska Lukas Kuban , a za niego wchodzi Adrian Basta
  • 62. min Kapitalny początek drugiej połowy zanotowali gdańszczanie, ale to wciąż za mało na trzy punkty, a na tyle z pewnością liczą nieliczni kibice w Gdańsku.
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Błażej Augustyn, który faulował Trochima na własnej połowie.
  • 63. min Trochim! Ależ niewiele brakowało, a odległość była spora.
  • 64. min Sandecja na własnej połowie. Pressing Peszki, ale piłka dla gości z Nowego Sącza.
  • 67. min Lechia wyraźnie zwietrzyła szansę, ale czy zamieni to na gole?
  • 67. min Kapitalnie rozpoczyna się ta szósta seria zmagań w Ekstraklasie. Naprawdę dobre spotkanie na początek.
  • 67. min Po jednej zmianie na ostatnie 23 minuty zachowali trenerzy obu zespołów.
  • 68. min Krasić! Co za pudło! Fatalnie spudłował Serb w fenomenalnej sytuacji
  • 69. min Minął już bramkarza Krasić, ale nie zmieścił piłki w świetle bramki.
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Wojciech Trochim
  • 70. min 20 minut do końca regulaminowego czasu gry. Inicjatywę ma Lechia.
  • 71. min Faul w środkowej strefie. Poszkodowanym Lipski.
  • 72. min Brzyski świetnie zagrał do Dudzica, ale ten nie poradził sobie w polu karnym Kuciaka.
  • 73. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic , a za niego wchodzi Adrian Danek
  • 74. min Komplet zmian wykorzystany przez Mroczkowskiego. Jedną ma jeszcze Nowak.
  • 75. min Ma problem Sandecja, aby zbliżyć się pod pole karne Kuciaka.
  • 75. min Kolew! Ni stąd, ni zowąd znalazł się Bułgar, ale strzał niecelny.
  • 76. min Peszko! Wyłożył piłkę do Paixao, ale uprzedzili Marco defensorzy Sandecji.
  • 77. min Faul Lipskiego na Brzyskim. Rzut wolny dla gości.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Wojciech Trochim
  • 78. min Kapitalne podanie Danka i jeszcze lepsze wykończenie Wojciecha Trochima.
  • 79. min Zza pola karnego, tuż obok słupka. Bez szans bramkarz Lechii.
  • 80. min Schodzi z boiska Daniel Łukasik, a za niego wchodzi Mateusz Lewandowski
  • 82. min Peszko szarżował, ale nie zdołał minąć Adriana Danka.
  • 85. min Brzyski! Próba z dystansu, ale wprost w Kuciaka.
  • 85. min Dobrze ustawiony bramkarz Lechii nie dał się zaskoczyć.
  • 87. min Rzut rożny dla Lechii. Wrzutka Lipskiego, ale nie tak doskonała, jak ta przy golu Paixao.
  • 91. min Kolejna próba zza pola karnego. Na posterunku Gliwa.
  • 91. min Cztery minuty dorzucił Bartosz Frankowski z Torunia.
  • 92. min Dośrodkowanie z prawej strony, strzał Trochima! Nad bramką przelatuje jednak piłka po tej próbie.
  • 92. min Faul na Krasiciu i będzie znakomita okazja dla Lechii. Z pewnością podejdzie Lipski.
  • 92. min Bliżej nieoczekiwanie jednak Peszko.
  • 93. min Peszko! Wysoko nad bramką przelatuje piłka po próbie reprezentanta Polski.
  • 94. min Krasić! Walczą piłkarze Lechii, ale po wrzutce w pole karne Sandecji, chwycił piłkę Gliwa.
  • 19:54 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:54 A więc sensacja w Gdańsku! Lechia przegrywa z Sandecją 2-3.
  • 19:54 Mieli już rywala "na tacy" gdańszczanie, ale nie zadali trzeciego ciosu i sami trafili na deski.
  • 19:55 Dziękujemy za uwagę! Dobrego wieczoru.