• (66') C. Sheridan Ł. Sekulski
  • (69') M. Pospiszil A. Novikovas
  • (89') P. Frankowski Świderski
  • 17:54 W ostatnim meczu 9. kolejki Ekstraklasy Lechia podejmuje Jagiellonię.
  • 17:55 "Jaga" od trzech meczów w lidze nie jest w stanie zapisać na konto zwycięstwa. Lechia natomiast w ostatniej kolejce zaliczyła dopiero drugą wygraną w sezonie.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 18:00 Minuta ciszy dla uczczenia pamięci Ryszarda Polaka, byłego piłkarza Lechii.
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Jagiellonia na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Jak będzie dzisiaj?
  • 2. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 3. min Dośrodkowanie i goście wybijają piłkę.
  • 4. min Faulowany Flavio Paixao w środkowej części boiska.
  • 5. min Świetne zagranie Flavio do Marco Paixao i ten w świetnej sytuacji źle uderza w piłkę i posyła ją obok bramki!
  • 10. min Dośrodkowanie w pole karne gości, ale Marco Paixao nie zdołał trafić czysto w piłkę i od bramki zacznie Węglarz.
  • 11. min I znowu szansa dla Lechii!
  • 11. min Paixao Paixao dostał piłkę w polu karnym i w ostatniej chwili wybił mu ją jeden z piłkarzy gości.
  • 12. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Błażej Augustyn.
  • 12. min Dośrodkowanie z rożnego i obrońca Lechii pakuje piłkę głową do bramki Jagiellonii.
  • 14. min Dośrodkowanie z wolnego w pole karne gospodarzy i wybija piłkę Kuciak.
  • 16. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 17. min Krótkie rozegranie i piłka wybita z pola karnego rywala.
  • 17. min Piłka wpadła do bramki Lechii, ale na spalonym złapany Sheridan.
  • 20. min Dośrodkowanie w pole karne Lechii i pewnie łapie piłkę Kuciak.
  • 21. min Znowu groźnie pod bramką Jagiellonii!
  • 21. min Dośrodkowanie Wolskiego i Marco Paixao niebezpiecznie uderzał głową. Piłka przeszła tuż obok słupka!
  • 23. min Wolski uderzał zza szesnastego metra, ale pewnie złapał piłkę Węglarz.
  • 25. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Błażej Augustyn.
  • 26. min pechowa interwencja obrońcy Lechii i mamy remis!
  • 27. min Żółtą kartkę otrzymuje Joao Nunes.
  • 28. min Taras Romańczuk uderzony łokciem. Piłkarz "Jagi" jest opatrywany poza murawą.
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski.
  • 29. min Cudowny gol Jagiellonii!
  • 30. min Przepiękne podanie dostał w pole karne Frankowski i lobem pokonał Kuciaka!
  • 33. min Będzie rzut 3wolny dla gospodarzy blisko pola karnego Węglarza!
  • 34. min Romańczuk faulował Wolskiego.
  • 34. min 27,1 m do bramki.
  • 34. min Wolski uderza w mur.
  • 37. min Jagiellonia z jednym celnym strzałem, Lechia ma ich dwa.
  • 37. min Rzut rożny dla gości.
  • 38. min Dośrodkowanie Tomasika i Kuciak wyb9ija futbolówkę.
  • 40. min Faulowany Flavio Paixao. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 40. min Dośrodkowanie Wolskiego i goście wybijają futbolówkę.
  • 45. min Lechia w natarciu, ale brakuje im decydującego podania pod bramkę rywala.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:48 Jagiellonia prowadzi 2-1 i na brak emocji w Gdańsku zdecydowanie nie możemy narzekać. Druga połowa zapowiada się naprawdę ciekawie. Zostańcie z nami!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie ekipy bez zmian na drugą połowę.
  • 49. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych.
  • 49. min Znakomite dośrodkowanie w pole karne i Czernych pewnie pakuje piłkę do bramki!
  • 51. min Rzut wolny dla Jagiellonii.
  • 51. min Dośrodkowanie i Romańczuk uderzał piłkę głowa. Ta przeszła jednak obok bramki.
  • 52. min Schodzi z boiska Joao Nunes, a za niego wchodzi Jo?o Pedro Abreu De Oliveira.
  • 52. min Schodzi z boiska Flavio Paixao, a za niego wchodzi Romário Baldé.
  • 53. min Dwoma zmianami reaguje trener Piotr Nowak.
  • 57. min Na spalonym złapany Marco Paixao.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao.
  • 62. min Balde samotnie ruszył w pole karne rywala i odegrał piłkę do Paixao, który musiał jedynie dołożyć nogę, aby posłać ją do bramki!
  • 65. min To siódme trafienie napastnika Lechii w tym sezonie.
  • 66. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan , a za niego wchodzi Łukasz Sekulski.
  • 68. min Dośrodkowanie Frankowskiego w pole karne, ale łapie pewnie piłkę Kuciak.
  • 69. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil , a za niego wchodzi Arvydas Novikovas.
  • 69. min Schodzi z boiska Milosz Krasić, a za niego wchodzi Patryk Lipski.
  • 72. min Ależ okazja dla Jagiellonii!
  • 73. min Błażej Augustyn się poślizgnął, a Novikovas w znakomitej sytuacji trafia wprost w Duszana Kuciaka!
  • 73. min To powinien być gol!
  • 73. min Rzut wolny wywalczyła sobie jeszcze Jagiellonia. Piłkarze gości wściekli się na arbitra, że ten przerwał grę, kiedy ci nadal byli przy piłce.
  • 74. min Świetny strzał Sekulskiego z wolnego!
  • 74. min Tylko znakomita interwencja Kuciaka uchroniła gospodarzy od utraty gola!
  • 74. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Wlazło.
  • 75. min Rzut rożny dla gości.
  • 75. min Dośrodkowanie i piłka mija pole karne. Nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę.
  • 76. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 76. min Dośrodkowanie i sędzia przerywa grę po faulu Paixao.
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Arvydas Novikovas.
  • 79. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 80. min Po raz kolejny ten stały fragment gry nie zagroził bramce gości.
  • 82. min Tomasik uderzał na bramkę Lechii, ale nie posłał piłki w światło bramki.
  • 83. min Dośrodkowanie z wolnego Wolskiego i piłkę głowa uderzał Paixao. Ta jednak przeszła obok bramki.
  • 86. min Jagiellonia na razie skutecznie się broni. Do końca meczu już tylko cztery minuty.
  • 88. min Bardzo groźny strzał Balde z dystansu! Świetnie jednak broni Węglarz.
  • 89. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski , a za niego wchodzi Karol Świderski.
  • 90. min Rzut rożny dla Lechii.
  • 90. min Dośrodkowanie i strzał głową Paixao trafia obok bramki!
  • 90. min Było blisko w tej sytuacji!
  • 90. min Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Simeon Sławczew.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Duszan Kuciak.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao.
  • 93. min Coś niesamowitego!
  • 93. min Po dośrodkowaniu w pole karne Paixao głową pokonuje Węglarza!
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:54 Lechia w ostatnich sekundach ratuje remis w Gdańsku!
  • 19:54 Jagiellonia natomiast kontynuuje passę czterech meczów bez wygranej w lidze. Na wyjeździe wciąż jest jednak niepokonana.
  • 19:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!