• 6. min Rzut rożny dla Lechii po akcji Peszki lewą stroną
  • 7. min Sprytnie rozegrany rzut rożny przez Peszkę, Kraszcia i Wolskiego, ale dośrodkowanie nieudane, wprost w nogi rywali
  • 8. min Faulowany Krasić na linii środkowej
  • 10. min Wassiliew wrzucił piłkę nieudanie w pole karne, a tam czekał już na nią Kuciak
  • 11. min Kelemen znakomicie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Flavio Paixao!
  • 11. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao
  • 12. min Bramkę wypracował Sławomir Peszko
  • 12. min Po dośrodkowaniu Peszki z rzutu rożnego Marco Paixao efektowną główką od poprzeczki dał Lechii prowadzenie!
  • 14. min Lechia na razie kontroluje przebieg spotkania
  • 15. min Dobrze zapowiadała się akcja Rafała Wolskiego, ale Flavio Paixao stracił piłkę
  • 16. min Peszko faulował rywala przy linii bocznej
  • 18. min Lechia wciąż aktywniejsza, dąży do kolejnych bramek
  • 20. min Stolarski kapitalnie ruszył prawym skrzydłem, podał przed bramkę, ale Marco Paixao nie trafił w piłkę!
  • 20. min Po chwili Wolski wpadł w pole karne, ale się pogubił i zmarnował znakomitą okazję, uderzając w sumie przypadkowo obok słupka
  • 21. min "Jaga" w polu karnym Lechii, ale zabrakło ostatniego podania Burligi
  • 21. min Arbiter odgwizdał spalonego Czernycha
  • 23. min Frankowski dobrze wrzucił w pole karne, ale Wassiliewowi odskoczyła piłka
  • 24. min Krasić nie zagrał ręką w polu karnym, choć goście od razu unieśli ręce w górę. Powtórki przekonały, że sędzia słusznie nie reagował
  • 25. min Czernych w trudnej sytuacji uderzył nad bramką. Jagiellonia coraz aktywniejsza w ataku
  • 28. min Chomczenowski ruszył lewą stroną i dośrodkował, ale na głowy graczy Lechii
  • 29. min Lechia spokojnie rozgrywa piłkę w obronie, nie musi się spieszyć
  • 31. min Faul Gutiego na Stolarskim na wysokości pola karnego
  • 32. min Krasic strzelał z dystansu, ale daleko od bramki gości
  • 34. min Faul Krasicia. Sędzia długo z nim rozmawia, ale żołtej kartki jeszcze nie wyciąga
  • 34. min Niezłe dośrodkowanie Wassiliewa z wolnego, ale w gąszczu nóg lepsi gospodarze
  • 35. min Leży na murawie Stolarski
  • 35. min Lekarze udzielają mu pomocy. Dostał mocno w twarz zmrożoną piłką
  • 35. min Już gra wznowiona, a Stolarski na chwilę musi opuścić boisko
  • 36. min 237 - 102 to przewaga Lechii w ilości podań
  • 36. min Burliga przedarł się w pole karne Lechii, ale podał do rywali
  • 38. min Faulowany Góralski blisko narożnika pola karnego przez Stolarskiego
  • 38. min Dobra okazja dla Jagiellonii
  • 39. min Nieudane rozegranie wolnego i nie nie wyszło z tej sytuacji gości
  • 39. min Góralski przypadkowo dostał piłkę od Chomczenowskiego i uderzył z 16 metrów tuż nad bramką Lechii!
  • 41. min Tym razem Czernych strzelał z daleka, ale piłka przeleciała kilka metrów od bramki Lechii
  • 43. min Wścieka się przy linii bocznej trener Jagiellonii Michał Probierz. Na razie nie ma powodów do zadowolenia
  • 44. min Peszko sprytnie rozegrał rzut wolny do Wolskiego, ale ten źle przyjął i stracił piłkę
  • 46. min Sędzia doliczył minutę
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 48. min Świetna centra z prawej strony przed bramkę gości bez rezultatu, a po chwili świetne wejście Wawrzyniaka, zagranie do Peszki i po odbiciu od obrońcy minimalnie minęła bramkę gości
  • 48. min Rzut rożny dla Lechii
  • 48. min Gospodarze mocno zaczęli drugą połowę
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Janicki, który faulował taktycznie Czernycha w strefie środkowej
  • 49. min Romanczuk ucierpiał w walce o piłkę przed bramką lechii
  • 50. min Już wszystko w porządku z piłkarzem gości
  • 51. min Marco Paixao zepsuł całą udaną akcję gospodarzy, fatalnie podając prostopadle pod nogi rywala
  • 53. min Kuciak łapie piłkę po lekkim nieporozumieniu z Krasiciem, już tam czaił się Góralski
  • 53. min Schodzi z boiska Sławomir Peszko, a za niego wchodzi Lukasz Haraslin
  • 53. min Peszko doznał jakiegoś urazu w jednej z sytuacji i nie moze kontynuowac gry
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga za faul na Marco Paixao
  • 56. min Peszko narzeka na uraz stawu skokowego.
  • 57. min Mały problem z kibicami Jagiellonii, którzy rzucają race w kierunku boiska
  • 58. min Gra wznowiona
  • 59. min Znów mamy przerwę w grze, bo fani Jagiellonii za bardzo się rozkręcili
  • 59. min I znów gra w znowiona
  • 60. min Czernych znakomicie wygrał walkę z obrońcami, wpadł w pole karne, ale przegrał pojedynek z Kuciakiem!
  • 61. min Rzut rożny dla Jagiellonii po akcji Haraslina
  • 63. min Jagiellonia coraz częściej zapędza się w okolice bramki Lechii
  • 66. min Marco Paixao padł w polu karnym Jagiellonii, ale sędzia nie widział faulu
  • 67. min Wassiliew podawał przed bramkę Lechii, ale było to zagranie niedokładne
  • 68. min Powtórka poprzedniej sytuacji pokazała, że Straus nie trafił w piłkę, a przewrócił Marco Paixao, chyba sędzie mógł podyktować karnego
  • 70. min Schodzi z boiska Jonatan Straus , a za niego wchodzi Ziggy Gordon
  • 70. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski , a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 71. min Ziggy Gordon - nowy gracz Jagiellonii - zalicza debiut w Ekstraklasie
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marco Paixao
  • 71. min Bramkę wypracował Paweł Stolarski
  • 72. min Stolarski po rozegraniu z Krasiciem podał płasko wzdłuż bramki, a Marco Paixao bez trudu skierował piłkę do siatki z pięciu metrów!
  • 75. min Schodzi z boiska Rafał Wolski, a za niego wchodzi Michał Chrapek
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Michał Chrapek
  • 75. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 75. min Wassiliew z rogu, ale Guti główkował obok bramki Lechii
  • 76. min Schodzi z boiska Dmytro Chomczenowski , a za niego wchodzi Arvydas Novikovas
  • 78. min Flavio Paixao strzelał technicznie z kilkunastu metrów, ale wyraźnie niecelnie
  • 79. min Jagiellonia musi zaryzykować, jeśli chce jeszcze coś ugrać. Ale nie będzie to łatwe
  • 81. min Schodzi z boiska Marco Paixao, a za niego wchodzi Grzegorz Kuświk
  • 81. min To była już ostatnia zmiana w tym meczu
  • 81. min Faulowany Haraslin przy linii bocznej
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Ariel Borysiuk za faul na szarzującym Novikovasie
  • 83. min Malocza wybija piłkę głową po rzucie wolnym Wassiliewa
  • 83. min Rzut karny dla Lechii!
  • 83. min Ręką zagrał Ziggy Gordon
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Ziggy Gordon
  • 84. min Po strzale Haraslina Gordon zatrzymał piłkę ręką
  • 84. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Flavio Paixao
  • 85. min Flavio Paixao uderzył efektownie, technicznie z karnego. Zmylił kompletnie Kelemena i 3-0!