• 20:05 Lech Poznań podejmuje Wisłę Kraków w 14. kolejce Ekstraklasy!
  • 20:06 W pierwszym dzisiejszym meczu Śląsk Wrocław pokonał 3-0 Pogoń Szczecin
  • 20:10 Lechici otwierają tabelę Ekstraklasy, ale tyle samo punktów mają Górnik Zabrze i Zagłębie Lubin, a o punkt mniej - Legia Warszawa
  • 20:11 Z dwóch ostatnich meczów, rozegranych na wyjeździe, "Kolejorz" przywoził remisy, a wcześniej pokonał u siebie Legię
  • 20:11 To właśnie Legia pokonała w poprzedniej kolejce Wisłę w Krakowie
  • 20:12 "Biała Gwiazda" musi radzić sobie dziś bez kontuzjowanych: Pawła Brożka, Patryka Małeckiego i Frana Veleza, a także pauzującego za kartki Ivana Gonzaleza
  • 20:26 W ostatniej chwili mamy zmianę w jedenastce Wisły. Llonch doznał urazu na rozgrzewce i zagra za niego Wojtkowski
  • 20:27 Piłkarze obu zespołów już na murawie
  • 20:29 Mecz poprowadzi Daniel Stefański, który będzie miał do pomocy system wideoweryfikacji VAR
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Lechici już na połowie Wisły
  • 2. min Wiślacy byli w okolicy pola karnego Lecha, ale nie wyszła z tego groźna akcja
  • 3. min Rzut rożny dla Wisły Kraków
  • 5. min Dwa dośrodkowania w pole karne Lecha, ale bez strzału na bramkę
  • 6. min Lechici rozgrywają piłkę w defensywie
  • 7. min Makuszewski nie doszedł do zagrania przez całą szerokość boiska Jevticia
  • 8. min Nielsen brzydko faulował Boguskiego na środku boiska
  • 8. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos
  • 8. min Bramkę wypracował Kamil Wojtkowski
  • 10. min Głowacki zagrał długą piłkę do Wojtkowskiego. Ten przyjął piłkę głową, mimo dwóch lechitów obok, i wyłożył ją na strzał. Nadbiegający Carlitos uderzył z 16 metrów płasko przy słupku!
  • 10. min To już 10. bramka Carlitosa w sezonie!
  • 10. min Zaskoczenie na trybunach stadionu w Poznaniu
  • 11. min Rzut rożny dla Lecha
  • 12. min Mocne dośrodkowanie Sadloka. Putnocky piąstkował piłkę. Bał się łapać
  • 12. min Bardzo dobry początek w wykonaniu Wisły. Lech na razie trochę bez pomysłu
  • 13. min Makuszewski dośrodkował z lewej strony, a Głowacki wybił piłkę daleko z woleja
  • 14. min Buchalik złapał piłkę po podaniu Majewskiego
  • 15. min Dużo podań wiślaków w okolicach pola karnego Lecha, aż w końcu wybili oni piłkę... na aut
  • 17. min Arbiter odgwizdał spalonego Gytkjaera po prostopadłym podaniu Jevticia
  • 17. min Nieco zaniepokojony trener Lecha Nenad Bjelica
  • 18. min Głowacki znów popisał się długą piłką, ale Carlitos nie podał dokładnie do partnera
  • 19. min Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym dośrodkowaniu Sadloka
  • 20. min Faul Sadloka na Makuszewskim dość ostry, ale niecelowy. nie widział rywala wiślak
  • 22. min Cywka znakomicie obsłużył Carlitosa w polu karnym, ale ten zwlekał ze strzałem z ostrego kąta i został zablokowany
  • 22. min Rzut rożny dla Wisły
  • 22. min Imaz z kornera, ale Dilaver wybił piłkę głową
  • 24. min Bezradni póki co lechici w ataku. Wisła kontroluje sytuację
  • 26. min Wojtkowski wskoczył do składu w ostatniej chwili i rozgrywa bardzo dobre spotkanie, okraszone asystą
  • 26. min Faul Bashy na Makuszewskim przy linii bocznej
  • 28. min Buchalik za krótko podał do Głowackiego. Przejął piłkę Gytkjaer, ale nie stworzył zagrożenia
  • 28. min Jevtić próbował technicznych sztuczek i wyjechał z piłką za linię boczną
  • 30. min Gytkjaer zdecydował się na strzał z 30 metrów i piłka pofrunęła metr od okienka bramki Wisły
  • 31. min Faul wiślaków przy linii bocznej
  • 31. min Buchalik piąstkuje po rzucie wolnym Jevticia
  • 31. min Ale i tak na spalonym był Trałka
  • 32. min Faul Wojtkowskiego na Trałce w strefie środkowej
  • 32. min Naciskany przez Głowackiego Gytkjaer główkował bardzo niecelnie po wrzutce Makuszewskiego
  • 33. min Chyba powinien być rzut rożny dla Lecha, bo jednak Głowacki ostatni dotknął piłki
  • 34. min Rzut rożny dla Lech po akcji Majewskiego lewą stroną
  • 35. min Rzut rożny dla Lecha
  • 36. min Buchalik!
  • 36. min Najpierw odbił piłkę niepewnie po strzale z dystansu,a potem kapitalnie obronił dobitkę z bliska!
  • 37. min Pierwszy strzał był autorstwa Makuszewskiego
  • 37. min Cudem broni się Wisła! Gajos ograł rywala, ale znów nie dał się pokonać Buchalik!
  • 38. min Rośnie przewaga Lecha
  • 38. min Gajos w poprzedniej akcji trochę ośmieszył Głowackiego
  • 38. min Ale Wisła wciąż na prowadzeniu
  • 39. min Rzut rożny dla Lecha
  • 40. min Makuszewski zagrał przed bramkę, ale piłka wybita przez obroncę. Wcześniej piąstkował Buchalik
  • 40. min Coraz goręcej przed bramką "Białej Gwiazdy". Lech w ostrym natarciu
  • 42. min Jesus Imaz odpowiedział niecelnym strzałem
  • 42. min Rzut rożny dla Wisły
  • 42. min Płaskie zagranie z kornera. Potem Carlitos wrzucił wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do strzału
  • 43. min Rzut rożny dla Wisły
  • 43. min Wiślacy mają wreszcie chwilę wytchnienia przed własną bramką
  • 44. min Fatalne zagranie Lecha przy wyprowadzeniu piłki, przejął ją Buchalik
  • 44. min W odpowiedzi strata wiślaków, ale Jevtić dośrodkował niedokłądnie
  • 45. min Faulowany Gajos na linii środkowej
  • 45. min Majewski niepilnowany w polu karnym. Świetnie obsłużył go Kostevycz, ale Buchalik broni strzał Majewskiego w krótki róg!
  • 46. min Buchalik łapie piłkę po miękkiej wrzutce Majewskiego
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy z minutowym doliczeniem
  • 46. min Oba zespoły rozpoczęły bez zmian
  • 49. min Niedokładne rozegranie lechitów w obronie. Kostewycz nie opanował piłki, która wyszła na aut
  • 50. min Jevtić dośrodkował z lewej strony, a Sadlok wybił piłkę głową
  • 50. min Rzut rożny dla Lecha
  • 50. min Płoną race na trybunie Lecha
  • 51. min Faul Trałki na Wojtkowskim na połowie Wisły
  • 52. min Wojtkowski faulowany w strefie środkowej
  • 53. min Buchalik łapie piłkę po strzale z kąta Majewskiego
  • 55. min Lech długo rozgrywa piłkę, ale dalkoe od bramki Wisły
  • 56. min Makuszewski uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie
  • 57. min Teraz wiślacy długo przy piłce
  • 58. min Leży we własnym polu karnym Sadlok, jakkiś drobny uraz
  • 59. min Majewski ruszył z piłką środkiem i uderzył płasko lewą nogą, ale słabo i niecelnie
  • 61. min Rzut rożny dla Lecha
  • 61. min Padł w polu karnym Makuszewski, ale sędzia słusznie uznał, że nie było faulu wiślaka
  • 62. min Makuszewski strzelał z dystansu, ale znów bardzo niecelnie
  • 63. min 14-2 w strzałach prowadzi Lech, 6-1 w celnych. Ale ten jeden celny strzał Wisły wciąż wystarcza jej do prowadzenia w meczu
  • 64. min Buchalik łapie piłkę i wyjasnia sytuację
  • 64. min KOntra Wisły, która kończy celnym strzałem Jesus Imaz. Putnocky nie dał się zaskoczyć
  • 66. min Faulowany Majewski 35 metrów od bramki Wisły
  • 67. min Trałka fatalnie przestrzelił głową po rzucie wolnym Jevticia!
  • 67. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi . Ze Manuel
  • 69. min Gajos znakomicie przerwał akcję Imaza w środku pola
  • 70. min Szybkie wyjście Wisły. Cywka szukał partnera, ale podał niedokładnie i piłkę zgarnął Putnocky
  • 70. min Będzie zmiana. Kończy świetny mecz Wojtkowski
  • 71. min Schodzi z boiska Kamil Wojtkowski , a za niego wchodzi Tibor Halilović
  • 71. min Schodzi z boiska Lasse Nielsen, a za niego wchodzi Deniss Rakels
  • 71. min Trener Bjelica stawia na atak. Napastnik za obrońcę
  • 72. min Buchalik odbija mocny strzał Gytkjaera!
  • 72. min Dobitka Rakelsa minimalnie niecelna!
  • 73. min Basha faulował Gumnego przed polem karnym Wisły
  • 74. min Jevtić z wolnego w mur
  • 74. min Potem strzelał mocno Makuszewski, ale został zablokowany
  • 74. min 61-39 proc. posiadania piłki na korzyść Lecha
  • 76. min Schodzi z boiska Carlos Daniel Lopez Huesc Carlitos , a za niego wchodzi Denys Bałaniuk
  • 77. min Rzut rożny dla Lecha. Gospodarze znów w ataku
  • 78. min Majewski wpadł w pole karne, ale uderzył... w trybuny!
  • 79. min Sadlok kapitalnie, choć szczęsliwie zatrzymał Jevticia w polu karnym
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Robert Gumny
  • 79. min Gumny otrzymał kartkę za faul na Haliloviciu
  • 80. min Sadlok o mało nie wpakował piłki do własnej bramki! Przeleciała nad poprzeczką
  • 81. min Rzut rożny dla Lecha
  • 81. min Gytkjaer z bliska nie trafia głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego!
  • 82. min Schodzi z boiska Robert Gumny, a za niego wchodzi Nicklas Baerkroth
  • 82. min Alez akcja Lecha, ale Baerkroth zablokowany w ostatniej chwili!
  • 83. min Rakels! Główka nad poprzeczką!
  • 83. min Wisła jakimś cudem wciąż prowadzi w Poznaniu!
  • 83. min Schodzi z boiska Maciej Gajos, a za niego wchodzi Mihai Radut
  • 84. min Obaj trenerzy wykorzystali już komplet zmian
  • 84. min 24-3 w strzałach dla Lecha i 7-2 w celnych! Wynik: 1-0 dla Wisły!
  • 85. min Gytkjaer niecelnie w trudnej sytuacji po podaniu z lewej strony
  • 85. min Wisła po raz pierwszy od wieków na połowie Lecha. Ale tylko przez moment
  • 86. min Jevtić celnie z dystansu, ale Buchalik wciąż nie do pokonania!
  • 87. min Gytkjaer trafił w Głowackiego
  • 87. min Rzut rożny dla Lecha
  • 88. min Piłka w bramce Wisły, ale na razie nie uznana. VAR wkracza do akcji
  • 89. min Nie ma gola! Spalony!
  • 89. min Dilaver stał przed Buchalikiem na spalonym i absorbował jego uwagę
  • 89. min Piłka w rękach Buchalika!
  • 90. min Faul Baerktrotha na Sadloku w narożniku boiska
  • 91. min Sędzia doliczył cztery minuty
  • 91. min Gytkjaer padł po starciu z Głowackim. Sędzia pewny, że nic nie było
  • 91. min Dośrodkowanie z lewej strony i piłka znów w rękach Buchalika
  • 92. min Strzelają race na trybunach
  • 93. min Tym razem leży w polu karnym Makuszewski po walce z Bashą, ale znów nic nie było
  • 93. min Rzut rożny dla Lecha
  • 94. min Minuta do konca meczu
  • 94. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Darko Jevtić
  • 95. min Jevtić dopadł do piłki kilkanaście metrów przed bramką i huknął płasko nie do obrony!
  • 95. min Dramat Wisły!
  • 22:22 Końcowy gwizdek sędziego