• (56') A. Kolev M. Korzym
  • (65') B. Dudzic F. Piszczek
  • (80') A. Danek J. Straus
  • 17:50 Przed nami historyczny mecz w Ekstraklasie!
  • 17:51 Sandecja po raz pierwszy zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Na początek trafił się jej trudny rywal!
  • 17:54 Na trybunach obecny trener reprezentacji Polski U21 - Czesław Michniewicz.
  • 17:56 Sandecja w Poznaniu zagra dwoma napastnikami. Do ataku został przesunięty Mateusz Cetnarski.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Sandecja na razie spokojnie rozgrywa piłkę.
  • 2. min Radosław Majewski zdecydował się na strzał zza "szesnastki", ale pewnie piłkę wybronił Gliwa.
  • 4. min Ogormne racowisko na trybunach w Poznaniu.
  • 4. min Ograniczona widoczność na boisku. Sędzia przerwał chwilowo spotkanie.
  • 6. min Mecz wznowiony. Gramy dalej!
  • 7. min Aleksandyr Kolew złapany na spalonym.
  • 10. min Na razie dużo niedokładnej gry po obu stronach. Gra toczy się w środkowej części boiska.
  • 13. min Kostewycz upadł przed polem karnym Sandecji, ale sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.
  • 14. min Słuszna decyzja sędziego w tej sytuacji.
  • 15. min Nicki Bille Nielsen przedarł się w pole karne rywala i oddał groźny strzał! Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 18. min Bardzo niebezpiecznie było pod bramką gości!
  • 18. min Majewski oddał potężny strzał na bramkę rywala, ale świetną interwencją popisał się Gliwa i wybił futbolówkę!
  • 19. min Dośrodkowanie z rożnego i Tetteh był bliski oddania strzału z bliskiej odległości. Piłka przeszła jednak obok bramki Sandecji.
  • 19. min Dawid Szufryn faulował Majewskiego.
  • 20. min Będzie rzut wolny blisko "szesnastki" gości.
  • 20. min Dośrodkowanie Majewskiego zablokowane.
  • 22. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 23. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez gości.
  • 25. min Trochim faulował Makuszewskiego w środkowej części boiska.
  • 26. min Sandecji na razie bardzo ciężko przebić się pod pole karne Lecha.
  • 26. min Dudzic faulował Makuszewskiego i znowu mamy rzut wolny blisko "szesnastki" gości.
  • 27. min Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z zawodników Lecha nie zdołał oddać strzału.
  • 30. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Kolev.
  • 31. min Napastnik Sandecji ukarany za niesportowe zachowanie.
  • 31. min Pierwsza groźna okazja Sandecji!
  • 32. min Goście wyszli z szybką kontrą, a piłkę w polu karnym otrzymał Adrian Danek. Pomocnik źle jednak wykończył to podanie i posłał piłkę obok bramki.
  • 34. min Szitum upada w "szesnastce", ale gwizdek sędziego milczy!
  • 35. min Patrząc na powtórkę, po raz kolejny można stwierdzić, że sędzia podjął dobrą decyzję.
  • 36. min Rzut wolny dla Sandecji.
  • 36. min Dośrodkowanie Cetnarskiego i strąconą piłkę pewnie łapie Burić.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Emir Dilaver.
  • 37. min Faulowany Dudzic.
  • 38. min Kolejny rzut wolny dla gości. Do pola karnego jednak daleko.
  • 38. min Dośrodkowanie Cetnarskiego i znowu pewnie łapie piłkę Burić.
  • 39. min Kolejny faul na Makuszewskim i mamy rzut wolny dla Lecha.
  • 40. min Bardzo groźny strzał Gajosa i znowu świetnie broni Gliwa!
  • 40. min Rzut rożny dla Lecha!
  • 40. min Dośrodkowanie i piłka wybita
  • 40. min Sandecja wyszła z szybką kontrą, ale Tetteh czujnie wrócił i uratował sytuację.
  • 41. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 41. min Dośrodkowanie Majewskiego wybite przez piłkarzy gości.
  • 43. min Dudzic zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie złapał piłkę Burić.
  • 45. min Majewski groźnie uderzał na bramkę, ale dobrze po raz kolejny spisał się Gliwa!
  • 46. min Wcześniej bliski pokonania własnego bramkarza był Emir Dilaver, ale czujnie interweniował Burić!
  • 46. min Rzut rożny dla gości.
  • 46. min Brzyski dośrodkowywał i piłkę wybił nad poprzeczkę Burić.
  • 47. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:49 Do przerwy mamy bezbramkowy remis w Poznaniu. Sandecja na razie nie dała się pokonać faworyzowanemu Lechowi.
  • 18:49 Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 19:05 Piłkarze powoli wracają na murawę!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian po przerwie.
  • 48. min Dośrodkowanie Trochima w pole karne Lecha, ale wprost w ręce Buricia.
  • 49. min Dobre dośrodkowanie Makuszewskiego i Szitum był bliski pokonania bramkarza gości!
  • 50. min Rzut rożny dla gości.
  • 51. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez zawodników "Kolejorza".
  • 52. min Dośrodkowanie Szituma w pole karne i Makuszewski mógł pokonać Gliwę! Bramkarz Sandecji nie dał się jednak pokonać!
  • 54. min Wrzutka z autu w pole karne i uderzał głową Kolew. Ten strzał nie mógł jednak zaskoczyć Buricia, który pewnie złapał piłkę.
  • 56. min Schodzi z boiska Aleksandar Kolev , a za niego wchodzi Maciej Korzym.
  • 57. min Znowu groźnie pod bramką Sandecji, ale po raz kolejny nie mieliśmy strzału na bramkę.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Brzyski.
  • 59. min Rzut wolny blisko "szesnastki" rywala dla Lecha.
  • 60. min Dośrodkowanie Majewskiego, ale czujnie wybijają piłkę piłkarze Sandecji.
  • 60. min Gliwa faulowany przez Bille Nielsena.
  • 63. min Sandecja na razie dzielnie się broni.
  • 64. min Schodzi z boiska Radosław Majewski, a za niego wchodzi Mihai Radut.
  • 65. min Schodzi z boiska Bartłomiej Dudzic , a za niego wchodzi Filip Piszczek.
  • 67. min Korzym uderzał na bramkę. Piłkę po rykoszecie łapie jednak Burić.
  • 69. min Dawid Szufryn zagrał piłkę ręką!
  • 69. min Będzie rzut wolny dla Lecha tuż przy linii szesnastego metra!
  • 69. min 18,4 m do bramki.
  • 69. min Radut uderzał z wolnego, ale posłał piłkę nad poprzeczkę!
  • 70. min Schodzi z boiska Nicki Bille Nielsen, a za niego wchodzi Deniss Rakels.
  • 73. min Dośrodkowanie Brzyskiego i "szczupakiem" uderzał piłkę jeden z zawodników Sandecji. Pewnie jednak wybronił to uderzenie Burić.
  • 74. min Lech cały czas w natarciu,ale brakuje mu wykończenia pod bramką rywala.
  • 74. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 75. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" Sandecji.
  • 77. min Kolejny rzut rożny dla Lecha.
  • 78. min I znowu bramkarz Sandecji nie musiał interweniować.
  • 80. min Schodzi z boiska Adrian Danek , a za niego wchodzi Jonatan Straus.
  • 81. min Rzut wolny dla Lecha.
  • 82. min Dośrodkowanie Radut i piłka znowu wybita przez zawodników Sandecji,
  • 82. min Makuszewski uderzał z dystansu, ale pewnie złapał piłkę Gliwa.
  • 83. min Schodzi z boiska Mario Szitum, a za niego wchodzi Christian Gytkjaer.
  • 85. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 86. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki".
  • 90. min Rzut rożny dla Sandecji.
  • 90. min Dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy Sandecji nie zdołał oddać strzału.
  • 91. min Było groźnie w "szesnastce" gości!
  • 92. min Gytkjaer oddał groźny strzał na bramkę, a piłka prawie przeszła pod rękami Gliwy! Bramkarz Sandecji w porę jednak zainterweniował!
  • 19:55 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:55 Sandecja w pierwszym w swoim pierwszym w historii meczu w Ekstraklasie bezbramkowo remisuje z Lechem.
  • 19:55 Dla gości to bez wątpienia dobry wynik. Dla Lecha wręcz przeciwnie. "Kolejorz" dał dzisiaj festiwal nieskuteczności.
  • 19:59 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!