• (65') M. Zganiacz P. Cicman
  • (75') D. Zbozien Fernando Cuerda
  • (84') Rubén Jurado A. Sikora
  • 17:56 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Lech Poznań - Piast Gliwice.
  • 17:56 Czy Lech zatrzyma rewelacyjnego beniaminka, który wygrał cztery ostatnie, ligowe mecze?
  • 17:58 Gospodarze osłabieni brakiem kontuzjowanego Arboledy i zdyskwalifikowanego Możdżenia.
  • 17:58 Do podstawowego składu Lecha wraca Kamiński.
  • 18:00 Piłkarze już na boisku. Przywitanie kapitanów - Podgórskiego i Murawskiego.
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Faul Trałki na Rubenie
  • 2. min Rzut wolny dla Piast z boku pola karnego Lecha.
  • 2. min Dośrodkowanie Podgórskiego, piłkę głową wybija Henriquez.
  • 6. min Mocny strzał Henriqueza z około 30 metrów. Trela odbił piłkę przed siebie, ale Ubiparip nie zdołał jej dobić do siatki.
  • 6. min To była niezła okazja do objęcia przez Lech prowadzenia.
  • 7. min Teraz z 18 metrów strzelał Murawski. Prosto w ręce Treli.
  • 7. min Rośnie przewaga Lecha.
  • 9. min Rzut rożny dla Lecha po zablokowanym strzale Ubiparipa.
  • 10. min Kolejny rzut rożny dla gospodarzy po wybiciu piłki przez Zbozienia.
  • 11. min Krótko rozegrany korner, w końcu piłka trafiła na siódmy metr do Ubiparipa, lecz ten nie zdołał oddać strzału.
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Zganiacz za faul na Trałce.
  • 14. min Mecz toczy się w deszczu.
  • 16. min Ubiparip oddał strzał z dystansu. Bardzo niecelny.
  • 16. min Posiadanie piłki w pierwszym kwadransie - 66 procent do 34 dla Lecha.
  • 17. min Niezły strzał Podgórskiego z około 20 metrów. Burić pewnie złapał piłkę.
  • 18. min Arbiter odgwizdał spalonego Drewniaka.
  • 21. min Co za okazja dla Lecha: Ślusarski wyłożył piłkę Drewniakowi, ten strzelał z około 12 metrów, lecz Trela wybił piłkę na rzut rożny.
  • 21. min Rzut rożny dla Lecha
  • 22. min Bez zagrożenia pod bramką Piasta.
  • 22. min Faul Trałki na Podgórskim na środku boiska.
  • 22. min A ulewa w Poznaniu coraz większa.
  • 22. min Rzut rożny dla Piasta po wybiciu piłki dośrodkowanej z wolnego przez Podgórskiego.
  • 24. min Dośrodkowanie Podgórskiego i piłka odbiła się od słupka.
  • 24. min Mogło być 1-0 dla Piasta.
  • 25. min Faul Drewniaka na Zbozieniu na połowie Piasta.
  • 25. min A tym który trafił piłką w słupek był Kędziora.
  • 28. min Kędziora sfaulował Wołąkiewicza z boku pola karnego Lecha.
  • 29. min Arbiter odgwizdał spalonego Kędziory, który samotnie pędził na bramkę Burica.
  • 33. min Okazja dla Piasta. Do piłki w polu karnym dopadł Oleksy, lecz strzelił wysoko nad poprzeczką.
  • 34. min Arbiter odgwizdał spalonego Izvolta.
  • 35. min Niezbyt mocny strzał głową Ślusarskiego, ale Trela z trudem był piłkę zmierzającą pod poprzeczkę.
  • 35. min Rzut rożny dla Lecha
  • 35. min Krótko rozegrany i bez powodzenia.
  • 38. min Niezłe dośrodkowanie Lovrencica, ale Ślusarski nie sięgnął piłki głową.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Hubert Wołąkiewicz za faul na środku boiska.
  • 40. min Rzut rożny dla Lech - Oleksy wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Ślusarskiego. Niezła akcja Lecha.
  • 41. min Faul Drewniaka
  • 42. min Arbiter odgwizdał spalonego Trałki, który główkował z 10 metrów.
  • 42. min Faulowany Murawski
  • 44. min Rzut wolny dla Lecha z boku pola karnego Piasta.
  • 44. min Zbozień wybija głową piłkę dośrodkowaną przez Lovrencica.
  • 46. min Arbiter dolicza minutę do I połowy.
  • 47. min Podgórski trafia w poprzeczkę!!!
  • 47. min Pomocnik Piata huknął z dystansu i trafił w poprzeczkę. Byłby cudowny gol.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Wynik na razie sprawiedliwy, choć Lecha przed stratą bramki uratował słupek i poprzeczka.
  • 18:49 Liczymy, że drugiej połowie doczekamy się bramek.
  • 19:02 Czekamy na rozpoczęcie II połowy.
  • 19:02 Piłkarze już wychodzą na boisko.
  • 47. min Dośrodkowanie Oleksego, rykoszet, ale piłkę łapie Burić.
  • 48. min Rzut rożny dla Lecha.
  • 49. min Znowu krótko rozegrany korner zakończony nieudanym i niecelnym strzałem Lovrencica.
  • 50. min Z dystansu strzelił Murawski. W środek bramki i Trela załapał piłkę.
  • 51. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kebba Ceesay
  • 51. min I Lech dość niespodziewanie obejmuje prowadzenie.
  • 52. min Kebba Ceesay strzelił z około 20 metrów i piłka wpadła tuż przy słupku.
  • 52. min Gola zawalił częściowo Podgróski, który zupełnie nie przeszkadzał rywalowi w oddaniu strzału.
  • 53. min I mogło być 2-0!
  • 54. min Po strzale Trałki Lazdins wybił piłkę z bramki.
  • 54. min Rzut rożny dla Lecha
  • 54. min Murawski wyłożył piłkę Kamińskiemu, a ten z pięciu metrów posłał piłkę nad poprzeczką.
  • 55. min Lech ruszył do ataku, Piast się zupełnie pogubił.
  • 55. min Arbiter odgwizdał spalonego Lovrencica, gdy ten wychodził sam na bramkarza. Węgier nie był na spalonym. Błąd arbitra.
  • 55. min Rzut rożny dla Piasta.
  • 58. min Dośrodkowanie Murawskiego. Piłkę wybija Klepczyński.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka za faul na Zganiaczu.
  • 60. min Drewniak trafia w poprzeczkę!!!
  • 60. min Świetny strzał lechity z około 22 metrów.
  • 61. min Lech po zdobyciu gola uzyskał sporą przewagę.
  • 62. min Obiecująca kontra Lecha, ale Klepczyński przechwycił podanie Lovrencica do Ślusarskiego.
  • 63. min Lovrencic wpadł w pole karne Piasta. Strzelił z kąta nad poprzeczką.
  • 65. min Arbiter odgwizdał spalonego Ślusarskiego.
  • 65. min Schodzi z boiska Mariusz Zganiacz , a za niego wchodzi Pavol Cicman
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Kebba Ceesay
  • 66. min Schodzi z boiska Szymon Drewniak, a za niego wchodzi Aleksandar Tonew
  • 67. min Kontra Piasta, Podgórski źle przyjął piłkę.
  • 69. min Dobre ustawienie Kamińskiego, który wybił piłkę z pola karnego Lecha.
  • 69. min Tonew strzelał z 14 metrów. Obok słupka.
  • 71. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Tonew za faul na Treli. Wszedł w bramkarz gości wysoko uniesioną nogą.
  • 71. min Świetna interwencja Treli po strzale Tonewa.
  • 72. min Gospodarze domagali się karnego, bo uniemożliwiono dobitkę Ślusarskiemu. Ale faulu raczej nie było.
  • 73. min Rzut rożny dla Piasta
  • 74. min Krótko rozegrany rzut rożny i już sunie kontra Lecha.
  • 74. min Klepczyński wybija piłkę na aut.
  • 74. min Schodzi z boiska Vojo Ubiparip, a za niego wchodzi Jakub Wilk
  • 75. min Schodzi z boiska Damian Zbozień , a za niego wchodzi Fernando Cuerda
  • 76. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Ślusarski
  • 76. min I mamy 2-0.
  • 77. min Wilk do Ślusarskiego. Ten ten przyjął piłkę i z 15 metrów strzelił tuż przy słupku. Piłka przeleciała jeszcze między nogami Polaka.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Tonew
  • 79. min Piast na kolanach!
  • 79. min Tonew z bliska wpakował piłkę do siatki.
  • 80. min Świetnie dośrodkował Henriquez, który wykorzystał fakt, że Izvolt poślizgnął się pryz bocznej linii.
  • 80. min Mocny strzał Loverncica z 16 metrów. Tuż nad poprzeczką.
  • 81. min Dośrodkowanie Oleksego. Burić pewnie łapie piłkę.
  • 81. min Rzut rożny dla Lecha po zablokowanym strzale Ślusarskiego.
  • 82. min Trela odbija piłkę po mocnym strzale Loverncica.
  • 83. min Schodzi z boiska Gergo Lovrencsics, a za niego wchodzi Patryk Wolski
  • 84. min Schodzi z boiska Rubén Jurado Fernandez , a za niego wchodzi Adrian Sikora
  • 85. min Ślusarski sam na sam! Broni Trela!
  • 86. min Powinno być 4-0.
  • 87. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Wolski
  • 88. min Wolski długo prowadził piłkę, w końcu strzelił z 17 metrów i piłka wpadła do siatki.
  • 91. min Dośrodkowanie Wilka. Za mocne i niedokładne.
  • 92. min Arbiter dolicza 2 minuty.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:51 W pierwszej połowie Piast toczył wyrównany bój. W drugiej został doszczętnie rozbity.
  • 19:58 Dziękujemy za śledzenie tej relacji i zapraszamy na kolejne.