• (77') W. Kostewycz P. Tomasik
  • (62') K. Kallaste M. Gardawski
  • (65') A. Kovaczević A. Kecskes
  • (76') S. Kapidżić E. Soriano
  • 20:19 Lider Ekstraklasy po rundzie zasadniczej - Lech Poznań podejmuje Koronę Kielce na inaugurację rozgrywek w grupie mistrzowskiej.
  • 20:19 Interia zaprasza na relację na żywo!
  • 20:21 Lech zakończył rundę zasadniczą na pierwszym miejscu z punktem przewagi nad Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa.
  • 20:23 Korona startuje z szóstej pozycji ze stratą dziesięciu punktów do "Kolejorza" i dziewięciu do podium.
  • 20:27 Piłkarze wychodzą na murawę
  • 20:29 Christian Gytkjaer odebrał nagrodę dla piłkarza miesiąca
  • 20:32 Minuta ciszy ku pamięci zmarłego Henryka Zakrzewicza, kibica Lecha i sponsora klubu w latach 80.
  • 20:32 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozbita akcja Korony
  • 3. min Na razie mało gry, piłka co chwilę opuszcza boisko
  • 4. min Wycięty Jóźwiak
  • 5. min Sprytnie rozegrany wolny przez Kolejorza, Majewski przed szansą na strzał w polu karnym, ale skiksował
  • 7. min Kovaczević zagrał ręką na swojej połowie
  • 8. min Długie podanie w pole karne, ale Gytkjaer nie sięgnął piłki
  • 9. min Z piłką przedzierał się Kosakiewicz, ale trzech rywali zatrzymało go jeszcze przed polem karnym
  • 9. min W środku boiska faulował Majewski
  • 10. min Diaw wybił piłkę Gytkjaerowi
  • 10. min Rzut rożny dla Lecha
  • 11. min Kolejny rzut rożny dla Lecha
  • 12. min Na razie Gytkjaer skutecznie odcinany od podań
  • 14. min Kolejorz przejął inicjatywę
  • 14. min Gumny popchnął Kapidżicia, a ten wykorzystał to, żeby efektownie paść na murawę
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Robert Gumny
  • 15. min Kovaczević!!!
  • 15. min Główkował tuż obok bramki!
  • 15. min Bardzo dobre podanie Kosakiewicza
  • 16. min Jóźwiak bliski wyjścia na czystą pozycję, ale obrońcom Korony udało się wybić piłkę
  • 18. min Nieudana akcja Lecha
  • 19. min Powinien być rożny dla Lecha, ale sędzia odgwizdał rzut wolny dla Korony
  • 21. min Posiadanie piłki: 62-38 procent
  • 23. min Nie jest to porywający mecz
  • 24. min Wstrzelenie piłki w kierunki bramki Lecha, ale Putnocky spokojnie złapał futbolówkę
  • 25. min Faulowany Majewski
  • 26. min Jóźwiak ruszał z kontrą, ale sędzia odgwizdał jego faul
  • 28. min Kolejorz nie może wypracować sobie sytuacji strzeleckiej
  • 31. min Oba zespoły grają bardzo asekuracyjnie
  • 31. min Kallaste faulował Gumnego
  • 32. min Rzut karny dla Lecha!
  • 32. min Żółtą kartkę otrzymuje Elhadji Pape Djibril Diaw za faul
  • 33. min Diaw powalił na murawę Vujadinovicia w polu karnym
  • 33. min Zlatan Alomerovic obronił rzut karny!
  • 33. min Darko Jevtić nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 34. min Bramkarz Korony zachował zimną krew i odbił piłkę
  • 34. min Rzut rożny dla Lecha
  • 34. min Vujadinović strzelał, ale trafił w piłkarza Korony
  • 35. min Strzały: 4-1, celne 1-0
  • 36. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Sanel Kapidżić
  • 37. min Strzał z 25 m, piłka jeszcze odbiła się od nogi Trałki, trafiła w słupek i wpadła do siatki
  • 39. min Korona naprawdę dobrze gra w defensywie. Czy stracony gol zmusi gospodarzy do odważniejszej gry czy spęta im nogi?
  • 40. min Rymaniak faulował Jóźwiaka - będzie okazja na wrzutkę w pole karne
  • 40. min Tylko rzut z autu Lecha
  • 41. min Dobre dośrodkowanie Gajosa, ale obrońcy Korony dobrze interweniowali
  • 42. min Dobry wślizg Dilavera
  • 42. min Na lewym skrzydle faulowany Kostewycz - okazja na wrzutkę w pole karne
  • 43. min Majewski dogrywał, a Trałka główkował, jednak prosto w ręce bramkarza
  • 45. min Gumny dośrodkował w pole karne, ale choć Gytkjaer zdołał dojść do piłki, to obrońca nie pozwolił mu oddać groźnego strzału
  • 46. min Kosakiewicz faulował Jóźwiaka
  • 46. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Kosakiewicz
  • 46. min Szansa lechitów na dośrodkowanie przed bramkę
  • 46. min Bramkarz pewnie interweniuje
  • 21:19 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:21 Strzały: 7-2, celne 2-1
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę
  • 46. min Schodzi z boiska Kamil Jóźwiak, a za niego wchodzi Ołeksij Chobłenko
  • 49. min Senny początek II połowy
  • 49. min Faulował Jevtić
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Darko Jevtić
  • 50. min Efektowny rajd Kapidżicia, ale zabrakło groźnego strzału
  • 52. min Chobłenko dostał dobre podanie w tempo, ale za daleko wypuścił sobie piłkę
  • 55. min Strzał Gumnego, Gajos dostawił nogę, ale nie trafił w bramkę
  • 56. min Dobra wrzutka Jevticia z wolnego, ale zabrakło strzału
  • 56. min Powinien był róg, bo interweniował Rymaniak, ale sędzia nie dostrzegł tego i Korona zacznie od bramki
  • 57. min Dobra oskrzydlająca akcja Lech, ale zabrakło szczęścia - ostatnie podanie przecięte
  • 58. min Majewski strzelił z dystansu, ale w środek bramki i Alomerovic pewnie złapał piłkę
  • 59. min Rymaniak przyjął mocne uderzenie na twarz i zamroczyło go
  • 59. min Twardziel nie zamierzał robić uniku. Na szczęście już się podniósł
  • 61. min Kostewycz wybija piłkę sprzed swojego pola karnego
  • 61. min Skuteczny wślizg Vujadinovicia - Putnocky zacznie od bramki
  • 61. min Kolejne dośrodkowanie w pole karne Korony i znów bez strzału
  • 61. min Kontra Korony
  • 62. min Dilaver uporał się z Kapidżiciem
  • 62. min Schodzi z boiska Ken Kallaste , a za niego wchodzi Michael Gardawski
  • 62. min Sędzia upomniał kogoś z ławki rezerwowych Kolejorza
  • 65. min Schodzi z boiska Adnan Kovaczević , a za niego wchodzi Akos Kecskes
  • 66. min Żółtą kartkę otrzymuje Zlatan Alomerovic za opóźnianie gry
  • 66. min Schodzi z boiska Robert Gumny, a za niego wchodzi Tymoteusz Klupś
  • 67. min Chobłenko przed szansą!
  • 68. min Strzelił za lekko, aby pokonać bramkarza
  • 68. min Najlepsza okazja Lecha w II połowie
  • 68. min Faulował Dejmek
  • 69. min Chobłenko!!!
  • 69. min Nie trafił w bramkę z 5 metrów!
  • 70. min Lepszej okazji Lech już raczej mieć nie może...
  • 70. min Wszystko zaczęło się od koszmarnego błędu Diawa, który w narożniku boiska chciał zagrać piętą i źle trafił w piłkę
  • 71. min Wykorzystał to Klupś i idealnie dograł do Chobłenki. Jak to nie wpadło?
  • 72. min Majewski sfaulował Kapidżicia
  • 72. min Kapidżić!
  • 73. min Ależ miał okazję! Strzelił jednak anemicznie i Putnocky złapał piłkę
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Tymoteusz Klupś za faul
  • 75. min Rymaniak dostał dobre podanie od Kosakiewicza, ale nie zdecydował się na strzał
  • 76. min Schodzi z boiska Sanel Kapidżić , a za niego wchodzi Elia Soriano
  • 76. min 20054 widzów na trybunach
  • 78. min TRAŁKA!!!
  • 78. min Alomerovic uratował Koronę po strzale z 6 metrów
  • 79. min Fantastyczna interwencja Alomerovicia
  • 80. min Soriano!!!
  • 80. min Setka Korony!
  • 80. min Strzał jednak niecelny
  • 82. min Kontra Korony
  • 82. min Putnocky złapał piłkę i uratował Lecha
  • 82. min Arbiter odgwizdał spalonego - Soriano
  • 83. min Lech musi już zaryzykować
  • 83. min Kolejny błąd Diawa!
  • 84. min Vujadinović miał "setkę", ale spudłował!
  • 84. min Soriano leży i trzyma się za głowę
  • 86. min Rykoszet po wstrzeleniu piłki przez Tomasika - futbolówka przeleciała obok słupka
  • 88. min Akcja Lecha lewą stroną
  • 89. min Ambitna walka kielczan
  • 90. min Kontra Korony
  • 90. min Dobry powrót Gajosa
  • 91. min Klupś strzela, ale nad poprzeczką
  • 91. min Sędzia doliczył 4 minuty
  • 91. min Faulowany Chobłenko
  • 91. min Żółtą kartkę otrzymuje Radek Dejmek
  • 92. min Kielczanie wybijają piłkę z pola karnego
  • 92. min Faulowany Możdżeń
  • 93. min Lech atakuje
  • 93. min Diaw blokuje strzał!
  • 94. min Za mocne podanie do Gytkjaera i bramkarz złapał piłkę
  • 22:24 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:24 Sensacja stała się faktem! Lech przegrał z Koroną 0-1
  • 22:30 Za Lechem przemawiało niemal wszystko: stadion-twierdza, niezdobyty przez ponad rok, pozycja lidera, świetna seria czterech zwycięstw z rzędu. I to, że z Koroną w Poznaniu Lech jeszcze nigdy nie przegrał. A na dodatek goście zagrali w mocno eksperymentalnym składzie, bo trener Gino Lettieri nie zabrał do Poznania kilku ponoć chorych i lekko kontuzjowanych graczy.
  • 22:30 Korona po raz pierwszy w historii pokonała Lecha na jego stadionie, co oznacza, że walka o mistrzostwo Polski będzie jeszcze ciekawsza.
  • 22:30 Dziękujemy za wspólne emocje i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do Interii!