• (80') J.Bednarek L. Nielsen
  • (46') K. Kallaste S. Pyłypczuk
  • (77') Dani Abalo J. Kiełb
  • (84') M. Cebula M. Przybyła
  • 15:12 Dzień dobry! Serdecznie zapraszamy na relację na żywo z kolejnego meczu Lotto Ekstraklasy!
  • 15:12 Dziś Lech Poznań zmierzy się z Koroną Kielce. Powinno być ciekawie!
  • 15:17 Dziś na szpicy w Lechu Poznań Marcin Robak, który walczy o koronę króla strzelców.
  • 15:19 Za nieco ponad 10 minut zaczniemy!
  • 15:26 Lech jest ostatnio w wysokiej formie, ale Korona pod wodzą Macieja Bartoszka spisuje się coraz lepiej. Lekkim faworytem są jednak gospodarze.
  • 15:29 Obie drużyny już na murawie.
  • 15:29 Za chwilę zaczynamy!
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli gracze z Poznania. W tle słychać charakterystyczny dźwięk lokomotywy. Gramy!
  • 2. min Już pierwsza okazja na samym początku spotkania!
  • 2. min Darko Jevtić sprzed pola karnego, ale minimalnie obok bramki.
  • 5. min Faulowany Szymon Pawłowski.
  • 7. min Faul Arajuuriego przed polem karnym Lecha. Sędzia Gil go upomniał, kolejnym razem będzie żółta kartka.
  • 10. min Znakomita akcja Korony! Cudowna interwencja Putnockiego.
  • 11. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Gajos
  • 14. min Rzut rożny dla Korony.
  • 15. min Znakomita wymiana Majewskiego i Robaka. Jeden z nich oddał strzał, ale czujny był Małkowski.
  • 16. min Dobry mecz w Poznaniu. I, co ciekawe, wyrównany.
  • 19. min Gra toczy się głównie w środku pola. Przy piłce częściej gospodarze.
  • 20. min Gabovs wpadł w Jevticia i ucierpiał. Prawdopodobnie będzie mógł jednak kontynuować grę.
  • 21. min Prostopadłe podanie Majewskiego do Pawłowskiego, ale szybsi obrońcy Korony.
  • 22. min Faul Kallaste na Pawłowskim. Lech będzie miał okazję do wrzutki.
  • 23. min Piłka po ziemi wycofana na 16 m, a tam precyzyjnie uderzał Pawłowski. Piłka minęła słupek o kilka centymetrów.
  • 26. min Małkowski niebezpiecznie wyszedł z bramki, ale gracze Lecha nie wykorzystali tej okazji.
  • 26. min Gospodarze zaczęli naciskać.
  • 27. min Poprzeczka!!!
  • 28. min Świetna akcja Pawłowskiego! Minął dwóch rywali, strzelił, ale Małkowski obronił jego uderzenie. Piłka trafiła jednak na głowę Robaka, który uderzył mocno, ale w poprzeczkę.
  • 28. min Bramka Małkowskiego jak zaczarowana.
  • 29. min Teraz Jevtić trafił do siatki, ale wcześniej sędzia asystent podniósł chorągiewkę.
  • 33. min Goście zaczęli przyzwoicie, ale z każdą minutą oddają rywalom coraz więcej miejsca. W zasadzie nie wychodzą z własnej połowy.
  • 36. min Chwilę temu głową próbował Arajuuri, ale nad poprzeczką.
  • 37. min No to mamy przymusową przerwę w grze. Boisko zadymione, kibice odpalili środki pirotechniczne...
  • 39. min Gra została wznowiona, ale wciąż niewiele widać...
  • 45. min Po "zadymieniu" stadionu, aktywniejsza Korona.
  • 46. min Lech miał rzut wolny, piłkarze Bjelicy wbiegli w pole karne, ale wrzutka Jevticia nieudana.
  • 47. min Czy tam nie było ręki?!
  • 48. min Protestują gracze Lecha. Domagają się, by arbiter odgwizdał rzut karny po strzale Kędziory. Piłka trafiła w rękę jednego z obrońców Korony.
  • 48. min Gajos z rzutu wolnego nad murem, ale wprost w ręce Małkowskiego.
  • 16:19 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:19 Lech remisuje z Koroną 0-0 po pierwszej połowie. Zapraszamy na drugą część!
  • 16:33 Za chwilę zaczynamy drugą połowę. Piłkarze powoli wychodzą z szatni.
  • 46. min Schodzi z boiska Ken Kallaste , a za niego wchodzi Serhij Pyłypczuk
  • 50. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min W przerwie jedna zmiana - Kallaste zszedł z boiska, a zastąpił go Pyłypczuk.
  • 51. min Strzelał Aankour, ale to zbyt łatwy sprawdzian dla bramkarza Lecha.
  • 54. min Dobra wrzutka w pole karne Korony, ale Robak nie oddał strzału.
  • 57. min Ale przestrzelił Pawłowski!
  • 59. min Tymczasem informacja z Lillehammer - Kamil Stoch wygrał konkurs skoków, drugi Maciej Kot!
  • 63. min Lech w opałach!
  • 63. min Putnocky ratuje gospodarzy po strzale Aankoura!
  • 65. min Schodzi z boiska Szymon Pawłowski, a za niego wchodzi Kamil Jóźwiak
  • 70. min Co za parada Putnocky'ego!
  • 72. min Żółtą kartkę otrzymuje Radek Dejmek
  • 76. min Schodzi z boiska Radosław Majewski, a za niego wchodzi Dawid Kownacki
  • 77. min Jevtić trafia w poprzeczkę!!!
  • 77. min Schodzi z boiska Daniel Abalo Paulos , a za niego wchodzi Jacek Kiełb
  • 78. min Jan Bednarek doznał kontuzji
  • 79. min Leży na murawie i się nie podnosi, wygląda jakby stracił przytomność.
  • 80. min Upadł na murawę po starciu z Kiełbem, ale już się podnosi. Kibice nagradzają go brawami.
  • 80. min Schodzi z boiska Jan Bednarek, a za niego wchodzi Lasse Nielsen
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Kownacki
  • 82. min Sytuacja z Bednarkiem uśpiła gości! Kownacki ograł Gabovsa i huknął z dystansu w samo okienko! Piękny gol.
  • 84. min W tym momencie Lech awansuje na podium - będzie zajmował trzecie miejsce, jeśli takim wynikiem zakończy się ten mecz.
  • 84. min Schodzi z boiska Marcin Cebula , a za niego wchodzi Michał Przybyła
  • 85. min Znów przymusowa przerwa. Boisko "zadymione" środkami pirotechnicznymi.
  • 88. min Gramy!
  • 88. min I na murawie leży dwóch graczy Lecha. Zaczyna się gra na czas?
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Paulus Arajuuri
  • 91. min Tym samym Arajuuri nie zagra z Cracovią i mecz z Koroną będzie jego ostatnim w Lechu. Już wcześniej Fin ogłosił, że zimą odchodzi z klubu.
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Darko Jevtić
  • 94. min Końcówka meczu, sędzia doliczył sześć minut za chwilę przerwy.
  • 94. min Rzut rożny dla Korony. Małkowski idzie w pole karne Lecha!
  • 95. min Lech ruszył z kontrą, ale Robak zamiast podawać uderzył nad poprzeczką. Była szansa na drugiego gola!
  • 96. min I znów Lech marnuje świetną kontrę!
  • 96. min Odsłoniła się Korona, Jóżwiak zmarnował kontratak.
  • 97. min Rzut rożny dla Korony. Znów biegnie Małkowski!
  • 97. min Nic z tego. Koniec!
  • 17:28 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:31 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!
  • 17:31 Za chwilę hit - Piast gra z Legią!
  • 17:32 Miłego wieczoru... z Interią.