• (84') M. Możdżeń P. Poński
  • (66') Ł. Janoszka B. Pawłowski
  • (73') K. Janus A. Woźniak
  • (81') J. Świerczok M. Nespor
  • 17:42 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na ostatnie spotkanie 1. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Zagłębie Lubin.
  • 17:42 Przed sezonem w Koronie doszło do wielu zmian - właściciela, trenera i dużej części zespołu.
  • 17:43 Z pracą pożegnał się m.in. trener Maciej Bartoszek, który zajął z drużyną piąte miejsce w lidze i został uznany najlepszym szkoleniowcem minionego sezonu.
  • 17:46 W wyjściowym składzie kieleckiego zespołu zadebiutuje dziś trzech zawodników: Alomerović, Kovaczević i Jukić.
  • 17:46 Z kolei zmiany, jakie zaszły w drużynie Zagłębia są jedynie kosmetyczne.
  • 17:46 Na stanowisku trenera pozostał Piotr Stokowiec, który cieszy się dużym wsparciem zarządu klubu.
  • 17:47 W wyjściowym składzie "Miedziowych" jedno nowe nazwisko - napastnik Jakub Świerczok.
  • 17:55 20 stopni Celsjusza na stadionie w Kielcach, niebo przykryte delikatnymi chmurami.
  • 17:55 Gino Letteri zadebiutuje dziś w roli trenera Korony.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą już na boisko.
  • 17:58 Piłkarze witają się ze sobą i z kibicami.
  • 17:59 Na ławce rezerwowych Korony m.in. syn prezesa klubu, Fabian Burdenski.
  • 17:59 Mecz poprowadzi sędzia Szymon Marciniak.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynamy!
  • 2. min Pierwsza próba zagrania za plecy obrońców Zagłębia.
  • 2. min Dziwniel spokojnie zgrał jednak futbolówkę do Polaczka.
  • 3. min Piłka w rękach Alomerovicia.
  • 5. min Aankour trafia w poprzeczkę!!!
  • 5. min Było blisko pierwszej bramki dla Korony!
  • 6. min Odnalazł się świetnie w polu karnym Marokańczyk, ale zabrakło mu szczęścia.
  • 7. min Jukić mógł zaliczyć pierwszą asystę już na początku meczu!
  • 7. min I kolejna sytuacja pod bramką Zagłębia!
  • 7. min Polaczek bezsensownie wyszedł z bramki, minął go Górski, jednak miał zbyt ostry kąt, by strzelać.
  • 8. min Dośrodkował więc w pole karne, ale Jukić źle przyjął piłkę i Tosik zdołał mu ją wygarnąć.
  • 8. min Świetny początek Korony, brakuje tylko potwierdzenia tego zdobytą bramką.
  • 8. min Ostre wejście Tosika w Abalo.
  • 9. min Rymaniak pokazuje, że będzie potrzebna zmiana!
  • 9. min Abalo opuszcza boisko trzymając się za bark.
  • 10. min Znów kombinacyjna akcja Korony, Jukić z Aankourem wymienili kilka podań z pierwszej piłki.
  • 11. min Schodzi z boiska Daniel Abalo Paulos, a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 11. min Wymuszona zmiana.
  • 12. min Pierwsza akcja Zagłębia i to powinien być gol!
  • 12. min Tosik mocno dośrodkował z prawego skrzydła i Świerczok strzelał na bramkę z pięciu metrów.
  • 12. min Przeniósł jednak piłkę nad bramką.
  • 13. min Bardzo ciekawe 13 minut za nami.
  • 14. min Mieliśmy już trzy klarowne sytuację i niestety jedną kontuzję.
  • 15. min Możdżeń! Strzelił po ziemi z 18 metrów, ale minimalnie obok słupka.
  • 15. min Bardzo aktywny jest Jukić, który napędza kolejną akcję Korony.
  • 17. min Dobra interwencja Polaczka po strzale Jukicia.
  • 17. min Może podobać się prawy skrzydłowy kielczan.
  • 18. min Bardzo ofensywnie gra Korona, dążą do strzelenia bramki. Polaczek wyjściem z bramki przechwycił prostopadłe podanie do Górskiego.
  • 21. min Na razie Zagłębie jest zupełnie stłamszone.
  • 22. min Choć teraz świetne podanie Starzyńskiego napędziło akcję, Dziwniel dośrodkował na głowę Janusa, ale ten kiepsko uderzył głową.
  • 23. min Rymaniak w ofensywnej akcji szukał dośrodkowania, ale piłka trafiła w ręce bramkarza.
  • 24. min Kosakiewicz fauluje Janoszkę na środku boiska.
  • 25. min Wysoki pressing kielczan.
  • 25. min Zagłębie jednak utrzymuje się przy piłce.
  • 26. min Kallaste zamykał dośrodkowanie, jednak zbyt odchylił się przy strzale.
  • 26. min Piłka nad bramką.
  • 28. min Marciniak odgwizduje rzut wolny przed polem karnym Zagłębia.
  • 29. min Możdżeń trafia w słupek bramki!
  • 29. min Piękne uderzenie nad murem, ale zabrakło mu centymetrów!
  • 29. min Słupek po strzale Świerczoka!
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Jarosław Jach
  • 30. min Zatrzymał kontratak faulem.
  • 30. min Wcześniej Świerczok uderzał z narożnika pola karnego.
  • 30. min Dobry, szybki, otwarty mecz w Kielcach.
  • 31. min Brakuje tylko bramek.
  • 31. min Kolejne groźne uderzenie z rzutu wolnego!
  • 31. min Żubrowski uderzył podobnie jak Możdżeń, ale tym razem Polaczek skutecznie interweniował.
  • 33. min Wciąż w natarciu Korona.
  • 35. min Boleśnie upadł Kwiecień po starciu powietrznym.
  • 36. min Faul na Todorovskim.
  • 37. min Może ze stałego fragmentu zaskoczy przeciwnika Zagłębie?
  • 37. min Piłka w siatce, chorągiewka w górze!
  • 37. min Na ewidentnym spalonym Guldan.
  • 38. min Rymaniak strzela mocno z dystansu!
  • 38. min Polaczek jest na posterunku.
  • 38. min Co za mecz w Kielcach!
  • 39. min Tylu sytuacji, co w tym spotkaniu, nieraz nie obejrzymy w całej kolejce Ekstraklasy!
  • 41. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Janos.
  • 43. min Starzyński przewraca się w polu karnym.
  • 43. min Arbiter nie zamierza dyktować rzutu karnego.
  • 44. min Co za zamieszanie pod bramką Korony!
  • 44. min Nieprawdopodobne!!!
  • 45. min Świerczok strzelał głową z pięciu metrów, ale jego strzał obronił Alomerović.
  • 45. min Dobijał Janoszka, ale jego strzał z najbliższej odległości na linii bramkowej zatrzymał Kwiecień!
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Tosik
  • 46. min Faul na Kubickim na połowie Zagłębia.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Kapitalne 45 minut za nami!
  • 18:47 Co najmniej po trzy doskonałe sytuacje stworzyły sobie obie ekipy.
  • 18:47 Nieuznany gol, poprzeczka, dwa słupki, wybicie piłki z linii - to wszystko oglądaliśmy w pierwszej części.
  • 18:47 Wracamy już za kilka minut i wierzymy, że przed nami równie interesująca druga część spotkania.
  • 19:03 Piłkarze wracają na boisko.
  • 46. min Wracamy na boisko i mamy nadzieję, że zobaczymy równie emocjonujące drugie 45 minut.
  • 46. min Dziś w meczu Ekstraklasy po raz pierwszy wykorzystywany jest system VAR.
  • 49. min Piłka w rękach Alomerovicia po dośrodkowaniu z lewej strony.
  • 49. min Rzut wolny dla Korony.
  • 49. min Aankour faulowany przez Kubickiego.
  • 51. min Możdżeń atakuje rywala nakładką.
  • 53. min Sporo fauli na początku drugiej części spotkania.
  • 53. min Zachęca Aankour kolegów do mocniejszego pressingu.
  • 55. min Kwiecień leży na boisku.
  • 55. min Schodzi z boiska Bartosz Kwiecień, a za niego wchodzi Krystian Miś
  • 56. min Miś do tej pory grał na poziomie II ligi.
  • 58. min Zamieszanie pod bramką Zagłębia, ale znów szczęśliwie dla Polaczka piłka ląduje w jego rękach.
  • 59. min Od bramki rozpoczyna Alomerović.
  • 61. min Świetna akcja Jukicia z Górskim, wymienili podania na jeden kontakt, lecz strzał skrzydłowego trafił Guldana w głowę.
  • 61. min Faul Starzyńskiego na Kovaczeviciu.
  • 62. min Leży na boisku Aankour.
  • 63. min Piłkarze Korony padają jak muchy.
  • 63. min Pomocnik kontynuuje grę, ale trzyma się za głowę.
  • 63. min 15-10 w strzałach na korzyść gospodarzy.
  • 63. min W celnych: 6-3.
  • 64. min Pozycyjna akcja Korony, zakończona strzałem Aankoura po dośrodkowaniu Możdżenia.
  • 64. min Korona ma rzut rożny.
  • 65. min Zbyt mocne dośrodkowanie.
  • 65. min Piłka w bocznej siatce!
  • 65. min Kibice już poderwali się z miejsc!
  • 65. min Aankour strzelał głową i zabrakło mu centymetrów.
  • 66. min Schodzi z boiska Łukasz Janoszka , a za niego wchodzi Bartłomiej Pawłowski
  • 66. min To debiut Pawłowskiego w Zagłębiu.
  • 66. min Nic wielkiego nie pokazał nam dziś Janoszka.
  • 66. min Możdżeń pada w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego!
  • 66. min Poszkodowany za to jest Todorovski.
  • 68. min Pawłowski rozprowadzał kontratak, ale zrobił to fatalnie.
  • 68. min Zamiast do partnery, podał piłkę na aut.
  • 70. min Rzut karny dla Zagłębia!
  • 70. min Pawłowski zakręcił obrońcami rywala i Jukić spóźnionym wślizgiem powalił go w polu karnym.
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 71. min Pewny strzał w lewy róg bramki!
  • 71. min "Miedziowi" obejmują prowadzenie.
  • 73. min Schodzi z boiska Krzysztof Janus , a za niego wchodzi Arkadiusz Woźniak
  • 74. min Mocny strzał Kosakiewicza zablokowany.
  • 75. min Kolejny faul na Pawłowskim.
  • 75. min Rzut wolny z boku pola karnego.
  • 76. min 6463 widzów na stadionie.
  • 76. min Był blisko Starzyński!
  • 76. min Strzelał bezpośrednio ze stałego fragmentu.
  • 77. min Jeszcze jeden strzał Starzyńskiego.
  • 78. min Wychodzi daleko przed bramkę Alomerović i uprzedza napastnika rywali.
  • 80. min Korona w ataku.
  • 80. min Strzał Górskiego ponad bramką.
  • 81. min Schodzi z boiska Jakub Świerczok , a za niego wchodzi Martin Nespor
  • 83. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Neszpor.
  • 83. min Stracona bramka podcięła Koronie skrzydła.
  • 84. min Schodzi z boiska Mateusz Możdżeń, a za niego wchodzi Piotr Poński
  • 86. min Rymaniak strzelał nad bramką głową.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Krystian Miś
  • 88. min Była szansa na dobrą kontrę dla Zagłębia, ale Starzyński niepotrzebnie wdał się w drybling.
  • 91. min Dobra akcja Pawłowskiego, ale strzela wprost w bramkarza.
  • 92. min Ostatnie minuty, ostatnie próby gospodarzy.
  • 92. min Ale skutecznie bronią się "Miedziowi".
  • 92. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Woźniak
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Po dobrym meczu obu drużyn Zagłębie inkasuje trzy punkty!
  • 19:55 Korona przegrała minimalnie, ale pokazała, że nie zamierza w tym sezonie być chłopcem do bicia.
  • 19:55 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!