• (92') I. Micanski M. Smolarczyk
  • (54') M. Piątkowski J. Kante
  • (63') P. Stępiński P. Szymiński
  • (75') G. Merebashvili D. Piotrowski
  • 15:17 Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Wisła Płock. Śledź przebieg spotkania z Interią!
  • 15:19 Korona Kielce plasuje się na 10. miejscu w ligowej tabeli. Wisła Płock jest 11.
  • 15:21 W poprzednim spotkaniu Korona uległa 0-2 Wiśle Kraków
  • 15:21 Drużyna z Płocka zaś w ostatniej minucie uratowała remis ze Śląskiem Wrocław.
  • 15:23 Jose Kante, który zdobył gola dającego Wiśle remis, mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.
  • 15:27 Piłkarze wychodzą na boisko!
  • 15:30 Wisła Płock spróbuje przedłużyć serię pięciu meczów bez porażki.
  • 15:30 Zaczynamy!
  • 1. min Od razu długi przerzut do Palanki, ale piłka wychodzi za linię bramkową.
  • 2. min Pierwszy strzał Merebaszwiliego!
  • 2. min Piłkarz Wisły dostał dobre podanie w pole karne, ale strzelił zbyt lekko.
  • 2. min Odpowiedź Korony! Strzelał Micanski po łatwej stracie Markovicia. Kiełpin wybija piłkę na rzut rożny.
  • 3. min Po rzucie rożnym graczom Korony udało się oddać strzał, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.
  • 4. min Palanca w pojedynku ze Stępińskim.
  • 4. min Zupełnie nieudane dośrodkowanie. Piłka poza boiskiem.
  • 6. min Ładne włączenie się w akcję ofensywną Grzelak, ale dośrodkowanie zatrzymało się na pierwszym obrońcy.
  • 7. min Zderzenie głowami dwóch środkowych obrońców Wisły. Obaj leżą na boisku i udzielana im jest pomoc medyczna.
  • 8. min Damian Byrtek ma chyba rozcięty łuk brwiowy, gdyż wyraźnie krwawi.
  • 8. min Byrtek chwilowo opuszcza boisko, Bozić próbuje dojść do siebie na murawie.
  • 8. min Kuriozalne zderzenie stoperów jednego zespołu.
  • 9. min Wracamy do gry!
  • 9. min Ale tylko na chwilę, bo gra znów jest przerwana.
  • 10. min Tym razem poszkodowany Arkadiusz Reca.
  • 10. min Byrtek powraca na boisko z opatrunkiem na głowie.
  • 10. min Rymaniak od rzutu z autu.
  • 11. min Seria pojedynków powietrznych zakończona faulem Możdżenia na Markoviciu.
  • 11. min Byrtek zagrał długą piłkę do Piątkowskiego, ale przytomnie obrońcy Korony.
  • 12. min Rymaniak zaplątał się w dryblingu i mało brakło, a piłkę odebrałby mu Reca.
  • 13. min Dobra wrzutka Grzelaka i Kiełb znalazł się w pozycji strzeleckiej. Zablokował go jednak Sylwestrzak.
  • 13. min Byłym klubem Sylwestrzaka jest właśnie Korona, której był nawet kapitanem.
  • 14. min Ambitnie walczył Merebaszwili i wywalczył rzut wolny.
  • 15. min Wybija Kiełpin, głowę wygrywa Iliev i o mały włos a Micanski wyszedłby na pozycję sam na sam. Sytuację uratował Dejmek.
  • 16. min Wisła Płock w natarciu. Wrzutka Sylwestrzaka, ale nikt jej nie zamyka.
  • 17. min Faul Markovicia na Iliewie.
  • 18. min Zamiast dośrodkowywać Furman zagrał po ziemi w pole karne, a piłka nie dotknięta przez nikogo opuściła boisko. To już drugi rozegrany w ten sposób rzut wolny przez płocczan.
  • 18. min Próba dogrania do Piątkowskiego, ale zbyt mocna. Wywalczenie autu jest w tej akcji sukcesem.
  • 21. min Długie wybicie Wisły dochodzi aż do Kiełpina.
  • 22. min Kiełb efektownie piętą, bez żadnego pożytku dla drużyny. Strata.
  • 23. min Szansa przed Palancą! Kiełb dośrodkowywał w pole karne, a Hiszpan sytuacyjnie uderzał klatką piersiową.
  • 24. min Lekki strzał obronił Kiełpin, ale trzeba przyznać, że ciężko było wycisnąć z tej akcji więcej.
  • 24. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ilijan Micanski!
  • 24. min 1-0 dla Korony Kielce!
  • 25. min Możdżeń dograł do Kiełba, który świetnie wypatrzył Micanskiego. Ten minął bramkarza i ze spokojem umieścił piłkę w pustej bramce!
  • 25. min To pierwszy gol Bułgara po powrocie do Polski.
  • 27. min Bardzo ładna akcja Stępińskiego, ale Merebaszwili przegrał drybling w polu karnym rywala.
  • 27. min Na spalonym Kamil Sylwestrzak.
  • 28. min Wisła chce szybko odpowiedzieć na straconą bramkę. W ataki angażują nawet bocznych obrońców.
  • 29. min Marković poszedł na przebój, a gdy uciekła mu piłka próbował wymusić rzut wolny. Bez powodzenia.
  • 31. min Korona wychodziła z kontratakiem 4 na 4. Akcję rozprowadzał i celnym strzałem zakończył Kiełb.
  • 31. min Strzał Furmana z dystansu. Pesković z problemami, ale broni.
  • 32. min Pojedynek Możdżenia z Furmanem, a później Aankoura ze Stępińskiem. Efekt: korner dla Korony.
  • 32. min Rzut karny dla Korony Kielce!
  • 33. min Wszyscy piłkarze Korony ustawili się w piątce bramki, a Stępiński faulował Micanskiego.
  • 33. min Wyraźny faul w walce o pozycję.
  • 33. min Jacek Kiełb będzie egzekwował rzut karny.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Kiełb!
  • 34. min 2-0 dla Korony!
  • 34. min Jacek Kiełb posyła piłkę w prawy róg, Kiełpin rzuca się w lewy i mamy już dwubramkowe prowadzenie.
  • 35. min Korona wygrywa dość zasłużenie.
  • 36. min Ładna akcja gospodarzy. Wrzucał Rymaniak, ale Aankour nieczysto uderzył głową.
  • 36. min Nie układa się gra Wiśle Płock.
  • 37. min Pesković! Gra dziś na przedpolu niczym Manuel Neuer.
  • 37. min Próba strzału Piątkowskiego, ale został zablokowany.
  • 37. min Faul Furmana na Aankourze.
  • 38. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Możdżeń, choć sam piłkarz nie zgadza się z decyzją arbitra.
  • 39. min Piłkarz został ukarany za nieczysty wślizg w nogi Dominika Furmana.
  • 39. min Ładna akcja Grzelaka z Palancą, ale przeszkodził... sędzia.
  • 40. min Mimo to Grzelak ambitnie wrócił za rywalem i odzyskał piłkę.
  • 41. min Stępiński miał piłkę w polu karnym, próbował "nawinąć" sobie Grzelaka, ale ten przytomnie wybił mu piłkę.
  • 41. min Dobrze wygląda gra lewego obrońcy Korony.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Kwiecień.
  • 42. min Ponownie za faul na Dominiku Furmanie.
  • 42. min Środkowy Wisły nie ma dziś łatwego życia.
  • 43. min Reca! Z daleka od bramki oraz za daleko od bramki.
  • 43. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Giorgi Merebashvili!
  • 43. min Już tylko 2-1!
  • 44. min Znakomita piłka do Merebaszwiliego, którego strzał, po rękach Peskovicia wpada do siatki!
  • 44. min Wydawało się więc, że Korona ma wszystko pod kontrolą, lecz piłkarzom Wisły ani myśli się składać broni!
  • 44. min Możdżeń z daleka. Zablokowany, będzie rzut rożny.
  • 45. min Upada Dejmek, ale tym razem gwizdek arbitra milczy.
  • 46. min Kiełb zabawił się z obrońcami, to była dobra akcja Korony.
  • 47. min Brakowało jedynie dobrego dośrodkowania Rymaniaka, który zagrał zbyt mocno.
  • 48. min Bardzo efektowna akcja graczy Korony! Dwa zagrania piętą i dośrodkowanie przy którym błąd popełnił Byrtek, ale bez konsekwencji dla wyniku.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:19 "Założenia meczowe były takie, by usiąść wysoko na Wisłę" - mówi w przerwie Bartosz Rymaniak.
  • 16:23 52 proc. posiadania piłki po stronie Korony.
  • 16:23 Statystyka strzałów: 10-5 na korzyść Korony.
  • 16:32 Piłkarze wracają na boisko.
  • 49. min Sylwestrzak od razu stanął przed szansą, ale został zablokowany.
  • 49. min Nieudany przerzut obrońcy Wisły, ale bez konsekwencji.
  • 50. min Bardzo ładny strzał z dystansu Kiełba! Poradził z nim sobie jednak Pesković.
  • 50. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miguel Palanca Fernández!
  • 51. min Aankour uderzył w słupek, a Palanca dobił piłkę do bramki!
  • 51. min Bardzo ładna akcja Korony!
  • 52. min Iliew domaga się rzutu karnego, ale sędzia podejmuje inną decyzję.
  • 53. min Baardzo niecelny strzał koroniarzy.
  • 53. min Kolejny raz Pesković uprzedza napastnika rywali przed własnym polem karnym.
  • 54. min Schodzi z boiska Mateusz Piątkowski , a za niego wchodzi Jose Martinez Kante.
  • 54. min Czy Kante znów uratuję Wisłę Płock?
  • 55. min Strzelał Kwiecień głową po rzucie rożnym, ale nie stworzył zagrożenia tym uderzeniem.
  • 55. min Wrzutka Recy i strzał Merebaszwiliego.
  • 55. min Rzut rożny dla Płocka.
  • 58. min Było blisko czwartej bramki dla Korony! Kwiecień uderzał głową z trzech metrów... nad bramką.
  • 60. min Błąd Bozicia, po którym Możdżeń uruchomił Kiełb dobrym podaniem.
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Stępiński.
  • 60. min Sprokurowany rzut karny, żółta kartka... to nie jest dobry mecz obrońcy Wisły.
  • 61. min Palanca wycofał piłkę Aankourowi, ale ten został zablokowany.
  • 62. min Schodzi z boiska Miguel Palanca Fernández, a za niego wchodzi Serhij Pyłypczuk.
  • 63. min Schodzi z boiska Patryk Stępiński , a za niego wchodzi Przemysław Szymiński.
  • 64. min Kaczmarek podziela nasze zdanie o dzisiejszym występie Stępińskiego i zdejmuje go z boiska.
  • 65. min Reca próbował odważnie minąć Rymaniaka, ale ciut lepszy okazał się defensor Korony.
  • 66. min Rzut karny dla Korony Kielce!
  • 66. min Drugi rzut karny dla Korony w tym spotkaniu!
  • 67. min Nie ma żadnych wątpliwości! Byrtek faulował Grzelaka.
  • 67. min Ponownie Jacek Kiełb...
  • 67. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Kiełb!
  • 68. min 4-1!!!
  • 68. min Korona powoli demoluje wręcz Wisłę.
  • 69. min Ogromnym spokojem wykazał się Kiełb, skutecznie egzekwując już dwie jedenastki.
  • 72. min Kante walczy o piłkę na połowie boiska.
  • 72. min Korona spokojnie rozgrywa akcję od tyłu.
  • 73. min Pyłypczuk z dystansu! Mocno, acz niecelnie
  • 74. min Bardzo dobra akcja Korony. Świetnie podanie do Pyłypczuka, który zgrał do Micanskiego, lecz jego strzał obronił Kiełpin.
  • 75. min Schodzi z boiska Giorgi Merebashvili , a za niego wchodzi Damian Piotrowski
  • 76. min Ładna próba Szymińskiego, który uderzał z woleja minimalnie niecelnie. Była szansa na ładną bramkę.
  • 76. min Schodzi z boiska Nabil Aankour, a za niego wchodzi Jakub Mrozik
  • 78. min Wisła próbuje zmniejszyć rozmiary porażki, ale nieskutecznie.
  • 78. min Wbitą w pole karne piłkę łapie Pesković.
  • 78. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Mrozik
  • 82. min Furman próbuje wykreować akcję pod bramką Korony.
  • 82. min Aut na wysokości pola karnego.
  • 83. min Kante aktywny, ale bez przełożenia na stworzone sytaucje.
  • 84. min Dużo dziś rzutów rożnych dla jednych i dla drugich, ale tylko Korona potrafi odnieść z nich pożytek. Kolejny korner dla Płocka, z którego nic nie wynika.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Dominik Furman
  • 86. min Leży na boisku Dominik Furman.
  • 86. min Piłkarz ma pretensje o ostre wejście Grzelaka.
  • 86. min Powtórki pokazują, że jego pretensje były całkiem uzasadnione.
  • 88. min Kiełb poczarował na lewej stronie boiska, ale dorzucił zupełnie niecelnie.
  • 89. min Znów szarpnął Kiełb: dobry drybling i złe podanie.
  • 90. min Mrozik zdziwiony, iż sędzia nie podyktował rzutu wolnego dla Korony.
  • 91. min Faul Kante na Rymaniaku.
  • 92. min Kiełb z wolnego, Pyłypczuk w powietrznym pojedynku.
  • 92. min Schodzi z boiska Ilijan Micanski, a za niego wchodzi Michał Smolarczyk
  • 92. min Możdżeń fauluje Rogalskiego.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jose Martinez Kante!