• (88') M. Palanca Kotarzewski
  • (21') M. Cetnarski Deleu
  • (48') J. Mihalík E. Jendriszek
  • (79') H. Wołąkiewicz M. Szczepaniak
  • 15:28 Cracovia na wyjeździe w tym sezonie wygrała tylko raz. Czy przełamie się w Kielcach?
  • 15:29 Podopieczni Jacka Zielińskiego nie są w stanie wygrać meczu od czterech kolejek z rzędu.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 3. min Korona do gry w pierwszej ósemce traci tylko jeden punkt.
  • 4. min Dośrodkowanie Vestenickiego w pole karne gospodarzy, ale pewnie łapie piłkę Borjan.
  • 5. min Znowu dośrodkowanie w pole karne Korony. Dogrywać piłkę usiłował Mihalik i wywalczył rzut rożny.
  • 6. min Dośrodkowanie z rożnego, ale faulowany Rymaniak i piłka dla gospodarzy.
  • 7. min Faulowany Palanca w środkowej części boiska.
  • 8. min Rzut karny dla Korony Kielce!
  • 8. min Czerwoną kartkę otrzymuje Jakub Wójcicki.
  • 8. min Cracovia będzie musiała radzić sobie w osłabieniu.
  • 9. min Kiełb strzela z karnego i nie ma gola!
  • 9. min Piłka odbiła się od słupka!
  • 11. min Wójcicki czerwoną kartkę dostał za faul na Abalo, którego przewrócił we własnym polu karnym.
  • 13. min Dośrodkowanie w pola karne "Pasów", ale dwóch zawodników Korony było w tej sytuacji na spalonym.
  • 15. min Dośrodkowanie z rożnego, piłka trafia pod nogi Grzelaka, ale jego strzał przeszedł tylko obok słupka.
  • 17. min Możdżeń zderzył się głową z Wołąkiewiczem. Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 18. min Zawodnicy już wrócili do gry.
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Cetnarski.
  • 21. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski , a za niego wchodzi Santos Luiz Carlos Deleu.
  • 24. min Cracovia mocno zepchnięta do obrony.
  • 26. min Faul Dąbrowskiego w środkowej części boiska.
  • 27. min Palanca ruszył w pole karne "Pasów", ale w bardzo dobrej sytuacji oddał fatalny strzał.
  • 29. min Korona gra w przewadze, ale ciężko jej realnie zagrozić bramce Sandomierskiego.
  • 31. min Groźny strzał Możdżenia z dystansu. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Żubrowski.
  • 34. min Przepiękny strzał Żubrowskiego z dystansu!
  • 34. min Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki bezradnego Sandomierskiego!
  • 36. min Rzut wolny dla Cracovii blisko "szesnastki" rywala.
  • 37. min Piłka posłana jednak tylko w mur.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Rymaniak.
  • 39. min Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Kwiecień.
  • 39. min Rzut wolny dla "Pasów".
  • 40. min Dośrodkowanie Deleu i piłka wybita z "szesnastki" gospodarzy.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Abalo Paulos.
  • 41. min Dużo brzydkich fauli zawodników Korony. Sporo nieczystej gry pod koniec tej pierwszej połowy.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Budziński.
  • 44. min Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 44. min Strzał Kiełba przeszedł nad poprzeczką bramki Sandomierskiego.
  • 47. min Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.
  • 47. min Kapitalna okazja Korony. Abalo dostał świetną piłkę w pole karne "Pasów", ale uderzył tylko w boczną siatkę.
  • 48. min Strzał Żubrowskiego zza "szesnastki", ale broni Sandomierski.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:18 Do przerwy grająca w przewadze Korona prowadzi skromnie z Cracovią 1-0. "Pasy" mocno zepchnięte do obrony.
  • 16:18 Cracovia po 45 minutach nie oddała ani jednego celnego strzału. Korona zaledwie jeden.
  • 16:19 Krótka przerwa i wracamy ponownie na drugą połowę!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 48. min Schodzi z boiska Jaroslav Mihalík , a za niego wchodzi Erik Jendriszek.
  • 49. min Faulowany Jendriszek w środkowej części boiska.
  • 53. min Palanca dobrze zgrywał piłkę do Abalo w polu karnym rywala, ale ten nie przyjął dobrze futbolówki i zanotował stratę.
  • 53. min Rzut rożny dla Korony.
  • 55. min Dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło większych rezultatów i piłka dla "Pasów".
  • 55. min Strzelał z dystansu Palanca. Pewnie łapie jednak piłkę Sandomierski.
  • 58. min Bramka Cracovii znowu pod ostrzałem. Fatalnie pudłuje jednak Mitsanski.
  • 61. min Mitsanski znowu miał dobrą okazję, ale po raz kolejny nie zdołał oddać celnego strzały.
  • 62. min Cracovia wciąż bez celnego strzału na bramkę rywala.
  • 64. min Piątek strzelał na bramkę rywala, ale pewnie interweniuje Borjan.
  • 71. min Dośrodkowanie Jaroszyńskiego w pole karne gospodarzy, ale bardzo niedokładne.
  • 73. min Znakomita okazja dla Korony. Abalo świetnie dogrywał piłkę i było blisko samobójczego gola "Pasów". Skończyło się ostatecznie tylko na rzucie rożnym.
  • 73. min Deleu ryzykownie, ale skutecznie ywbił piłkę na rzut rożny.
  • 75. min I już kolejna groźna akcja gospodarzy. Sandomierski czujnie jednak wybił piłkę, którą uderzał Możdżeń. Nie była to łatwa interwencja, bo futbolówka odbiła się jeszcze rykoszetem od Polczaka.
  • 78. min Schodzi z boiska Ilijan Micanski, a za niego wchodzi Maciej Górski.
  • 79. min Schodzi z boiska Hubert Wołąkiewicz , a za niego wchodzi Mateusz Szczepaniak.
  • 80. min Wołąkiewicz opuścił boisko z raną na czole.
  • 80. min Rzut rożny dla "Pasów".
  • 81. min Dośrodkowanie, ale piłka trafia pod nogi piłkarzy Korony.
  • 81. min Szybka kontra gospodarzy i było groźnie!
  • 82. min Maciej Górski oddał znakomity strzał, ale świetną paradą popisał się Sandomierski.
  • 84. min Schodzi z boiska Jakub Żubrowski, a za niego wchodzi Vanja Marković.
  • 85. min Mateusz Szczepaniak potrzebuje pomocy sztabu medycznego.
  • 86. min Musiał opuścić na chwilę boisko.
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Maciej Górski.
  • 88. min Schodzi z boiska Miguel Palanca Fernández, a za niego wchodzi Jakub Kotarzewski.
  • 89. min Kapitalne uderzenie Górskiego, który świetnie wykorzystał dośrodkowanie w pole karne.
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Kiełb.
  • 89. min Świetny strzał zza "szesnastki" Kiełba i mamy już 3-0 dla Korony!
  • 91. min Znowu zrobiło się gorąco w polu karnym "Pasów".
  • 91. min Mało brakowało a piłka znowu wylądowałaby w siatce!
  • 92. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 17:21 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:22 Korona pokonuje Cracovię 3-0. Dla "Pasów" był to już piąty mecz z rzędu bez wygranej w Ekstraklasie.
  • 17:27 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!