• (63') J. Kiełb K. Miś
  • (72') N. Kaczarawa E. Soriano
  • (55') D. Guba Ł. Piątek
  • (72') B. Śpiączka V. Gutkovskis
  • 15:13 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • 15:15 Drużyny zajmują odpowiednio 13. i 14. miejsce w ligowej tabeli, więc zwycięstwo potrzebne im jest jak tlen.
  • 15:16 Przegrany może na dłużej zagościć w ogonie tabeli.
  • 15:17 Dotychczas Korona dwukrotnie podejmowała na swoim boisku Bruk-Bet i dwukrotnie przegrała 0-1.
  • 15:17 Korona oddaje do tej pory średnio 17,3 strzałów na mecz. To najlepszy wynik w lidze.
  • 15:18 W ostatnich czterech spotkaniach Bruk-Bet za każdym razem strzelał dokładnie jedną bramkę.
  • 15:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Próba dogrania prostopadłego do Śpiączki, było blisko czystej pozycji strzeleckiej.
  • 3. min Kovaczević ryzykownie wycofał do bramkarza, ale skutecznie.
  • 5. min Od bramki wznawia Alomerović.
  • 6. min Przemeblowana została drużyna Korony, po raz pierwszy wyjściowym składzie tacy piłkarze jak Gardawski, Cvijanović, Kiełb, czy Kaczarawa.
  • 8. min Faul na Żubrowskim.
  • 9. min Jovanović dziś po raz pierwszy gra w polskiej Ekstraklasie jako zawodnik posiadający paszport kraju Unii Europejskiej.
  • 10. min Wczoraj otrzymał obywatelstwo polskie.
  • 11. min Powinna być bramka dla Bruk-Betu!
  • 11. min Najpierw Śpiączka minął się z piłką, a następnie jeden z jego partnerów strzelał z 10. metrów do niemal pustej bramki.
  • 11. min Obrońca Korony w ostatniej chwili zdołał wybić piłkę na rzut rożny.
  • 14. min Żubrowski pokusił się o strzał z dystansu.
  • 14. min Jego uderzenie po ziemi nie sprawiło bramkarzowi problemów.
  • 16. min Niecelny strzał na bramkę Alomerovicia.
  • 17. min Faul na Śpiączce. Przewinił Kovaczević.
  • 18. min Czekał długo Rymaniak, lecz w końcu zdążył dopaść do piłki przed rywalem.
  • 21. min Arbiter odgwizdał spalonego Kaczarawy.
  • 22. min Pięknie rozciągnął grę Żubrowski.
  • 24. min Cvijanović dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale ciut za wysoko dla Kaczarawy.
  • 25. min Korona, po słabym początku, zaczęła dłużej utrzymywać się przy piłce.
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Vitalijs Maksimenko
  • 26. min Sfaulował szarżującego Jukicia.
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Martin Mikovič
  • 27. min Groźnie pod bramką Muchy!
  • 27. min Strzał z rzutu wolnego zatrzymał się na murze, ale z dobitką musiał radzić sobie bramkarz.
  • 28. min Kiełb uderzył z dystansu ponad bramką.
  • 29. min Znów było blisko! Po rzucie rożnym szczupakiem strzelał niepilnowany Rymaniak.
  • 29. min Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
  • 30. min Guba dośrodkowywał z prawego skrzydła, lecz zbyt mocno.
  • 32. min Kiełb uderzył z dystansu z ponad 30 metrów. Niecelnie.
  • 32. min Misak na ewidentnym spalonym.
  • 33. min Wścieka się Fryc, że nie zostawił mu piłki Misak.
  • 33. min Co za pudło Misaka!
  • 34. min Jovanović dograł mu piłkę idealnie w pole karne, ale ten strzelił głową zbyt wysoko.
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Kiełb
  • 35. min Kiełb po raz kolejny pokazuje, ile znaczy dla klubu!
  • 36. min Fantastycznie wziął na zamach Fryca, a potem spokojnie uderzył przy słupku bramki.
  • 37. min Kovaczević jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 38. min Na trybunach w Kielcach m.in. Gerald Asamoah.
  • 41. min Kallaste zablokował wybicie Fryca.
  • 42. min Kiełb chciał założyć "siatkę" rywalowi w polu karnym, ale nie udała mu się ta sztuka.
  • 42. min Cvijanović! Powinien strzelić gola.
  • 43. min Zagapili się defensorzy Bruk-Betu, a Cvijanović wyszedł na czystą pozycję. Zamiast do bramki, trafił jednak w bramkarza.
  • 43. min Rzut rożny dla Korony.
  • 46. min Korner dla Termaliki.
  • 46. min Była szansa!
  • 46. min Źle trafił w piłkę jednak Maksimenko.
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:16 Korona wygrywa po pięknej indywidualnej akcji Jacka Kiełba.
  • 16:31 Piłkarze wracają już na boisko.
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min Świetny przechwyt Rymaniaka.
  • 48. min Faul Cvijanovicia.
  • 50. min Piłka w rękach Alomerovicia.
  • 51. min Próbuje Termalica, ale Śpiączka dał się uprzedzić rywalowi.
  • 52. min Okazja dla Korony! Mucha świetnie zatrzymuje strzał Cvijanovicia.
  • 55. min Guba doznał urazu.
  • 55. min Schodzi z boiska David Guba , a za niego wchodzi Łukasz Piątek
  • 56. min Próba prostopadłego podania do Misaka. Nieudane.
  • 59. min Śpiączka próbował lobować bramkarza. Bez powodzenia.
  • 60. min Schodzi z boiska Michael Gardawski, a za niego wchodzi Łukasz Kosakiewicz
  • 62. min Próbował "wkręcić" piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego Kiełb, ale uderzył za wysoko.
  • 63. min Schodzi z boiska Jacek Kiełb, a za niego wchodzi Krystian Miś
  • 63. min Jacek Kiełb żegnany owacjami.
  • 64. min Kupczak sfaulował Możdżenia.
  • 67. min Bardzo słaba druga połowa w wykonaniu obu drużyn.
  • 69. min Faul na Mikoviciu z boku pola karnego.
  • 70. min Zablokowany strzał Mikovicia! Trafił w plecy Kaczarawy.
  • 72. min Schodzi z boiska Bartosz Śpiączka , a za niego wchodzi Vladislavs Gutkovskis
  • 72. min Schodzi z boiska Nika Kaczarawa, a za niego wchodzi Elia Soriano
  • 73. min Nie pokazał dziś nic wielkiego Kaczarawa. Pozostaje liczyć, że w kolejnych spotkaniach udowodni, że drzemie w nim spory potencjał.
  • 74. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Jukić
  • 75. min Kallaste kapitalnie dośrodkował z lewego skrzydła, zaś Ivan Jukić wewnętrzną częścią stopy trafił w krótki róg bramki Muchy!
  • 75. min Chyba mógł zachować się lepiej przy tym strzale bramkarz Termaliki.
  • 76. min 6 475 meczów na stadionie.
  • 76. min Oczywiście widzów.
  • 78. min Leży na boisku Rymaniak i trzyma się za głowę.
  • 80. min Faulowany Soriano. Rzut wolny z boku pola karnego.
  • 80. min Jukić wywalczył rzut rożny.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Patrik Misak
  • 83. min Bramka samobójcza! Pechowcem jest Adnan Kovaczević
  • 84. min Co za pech Kovaczevicia! Zagrana wzdłuż bramki piłka trafiła go w nogi i wpadła do siatki.
  • 87. min Soriano walczy o piłkę z rywalem.
  • 90. min Dobre zagranie przez całe boisko Rymaniaka
  • 92. min Fryc wybił piłkę z linii bramkowej!
  • 92. min Strzelał Soriano.
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:22 Korona wygrywa po raz drugi w tym sezonie!
  • 17:28 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!