• (77') N. Aankour Dani Abalo
  • (79') D. Nowak W. Kędziora
  • (83') P. Mišák V. Gutkovskis
  • (90') M. Mikovicz B. Babiarz
  • 17:52 W Kielcach będziemy dzisiaj świadkami jednego z najważniejszych meczów ostatniej kolejki rundy zasadniczej. Zwycięzca zapewni sobie miejsce w najlepszej ósemce!
  • 17:57 W gorszej sytuacji są piłkarze Termaliki. Oni muszą dzisiaj wygrać, jeśli chcą zagrać w najlepszej ósemce. W przypadku Korony, nawet porażka, przy dobrym układzie innych meczów, może zapewnić im grupę mistrzowską.
  • 17:59 Koronę po raz pierwszy od ponad 12 miesięcy będą wspierać najzagorzalsi fani drużyny, którzy z powodu konfliktu z klubem nie pojawiali się do tej pory na trybunach.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Kolporter Arena pełna kibiców. Dawno nie było tutaj takiej atmosfery!
  • 2. min Rzut wolny dla Korony.
  • 3. min Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze piąstkuje i wybija piłkę Trela.
  • 3. min Faulowany Nowak i rzut wolny dla gości.
  • 4. min Dośrodkowanie w pole karne i mamy rzut rożny.
  • 6. min Ten stały fragment gry nie przyniósł "Słoniom" bramki.
  • 9. min Termalica cały czas w ataku. Osyra próbował zaskoczyć Borjana, ale posłał piłkę obok bramki.
  • 13. min Po remisie w ostatniej kolejce z Legią (0-0), trener Korony nie zmienił żadnego zawodnika w podstawowej jedenastce.
  • 14. min Kiełb próbował uderzać z dystansu!]
  • 14. min Jego strzał niepewnie sparował Trela.
  • 16. min Palanca strzelał głową po dośrodkowaniu od Rymaniaka. Trela nie dał się jednak zaskoczyć!
  • 17. min Żółtą kartkę otrzymuje Artiom Putiwcew.
  • 18. min Faulowany był w tej sytuacji Kiełb.
  • 19. min Palanca uderzał na bramkę rywala z woleja. Piłka przeszła jednak obok słupka.
  • 22. min Kiełb strzelał groźnie z dystansu!
  • 22. min Trela znowu był jednak na posterunku.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Możdżeń.
  • 28. min Nowak złapany na spalonym.
  • 31. min Termalica wciąż nie oddała celnego strzału.
  • 33. min Miszak strzelał z dystansu, ale piłka przeszła wysoko ponad bramką.
  • 33. min 90 celnych podań po stronie Termaliki. Korona miała ich na razie 94.
  • 35. min Dośrodkowanie w pole karne Korony, ale pewnie łapie piłkę Borjan.
  • 39. min Tym razem dośrodkowanie w pole karne Termaliki. Palanca dogrywał w "szesnastkę", ale piłka wybita.
  • 40. min Trener Bartoszek cały czas żywiołowo reaguje przy bocznej linii i podpowiada swoim zawodnikom.
  • 42. min Goście wychodzili z groźnym kontratakiem, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 45. min Korona wywalczyła sobie rzut rożny, ale od własnej bramki zacznie już Termalica.
  • 47. min Rzut wolny dla Korony. Przy piłce Kiełb.
  • 47. min Kiełb uderza w mur.
  • 18:49 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:49 Sędzia Marciniak zaprosił piłkarzy na przerwę.
  • 18:50 Mając na uwadze rangę tego spotkania, spodziewaliśmy się dużo większych emocji. W Kielcach kibice wciąż jednak nie oglądali goli.
  • 18:50 Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie będzie ciekawiej. Zostańcie z nami!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Wracamy po przerwie i czekamy na gole w Kielcach!
  • 48. min Obie drużyny wyszły bez zmian na drugą połowę.
  • 52. min Miszak uderzał na bramkę rywala!
  • 53. min Broni niepewnie Borjan, próbował dobijać Sztefanik, ale piłka ostatecznie nie wpada do siatki!
  • 55. min To była do tej pory zdecydowanie najlepsza okazja Termaliki.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Miguel Palanca Fernández.
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Nowak.
  • 57. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dawid Nowak.
  • 58. min Sztefanik dośrodkowywał piłkę w pole karne. Uderzał głową Miszak i futbolówkę wybijał Borjan. Wobec dobitki Nowaka bramkarz gospodarzy był już jednak bezradny.
  • 63. min Biorąc pod uwagę wyniki pozostałych meczów, Korona przy takim wyniku wypada z ósemki.
  • 64. min Kiełb złapany na spalonym.
  • 66. min Korona rzuciła się do ataku, ale na razie bez większych rezultatów.
  • 67. min Aankour ruszył lewą stroną. Próbował dośrodkowywać, ale posłał futbolówkę wprost w nogi Ziajki.
  • 69. min Dużo nerwowej gry po stronie gospodarzy.
  • 72. min Na Kolporter Arenie pojawił się dzisiaj komplet widzów! 11 999 kibiców!
  • 73. min Schodzi z boiska Serhij Pyłypczuk, a za niego wchodzi Maciej Górski.
  • 75. min Kolejna nieudana akcja Korony. Trela zaczyna od bramki.
  • 76. min Sztefanik groźnie uderzał na bramkę, a ta minimalnie przeszła obok słupka!
  • 76. min Kolejna znakomita akcja Termaliki!
  • 76. min Miszak wychodził na czystą pozycję, ale fatalnie spudłował!
  • 77. min Schodzi z boiska Mateusz Możdżeń, a za niego wchodzi Vanja Marković.
  • 77. min Schodzi z boiska Nabil Aankour, a za niego wchodzi Daniel Abalo Paulos.
  • 78. min Dośrodkowanie z rożnego w pole karne Termaliki, ale piłka wybita z "szesnastki" gości.
  • 78. min Miszak dogrywał w pole karne do Jovanovicia. Ten jednak nie zdołał przejąć futbolówki.
  • 79. min Schodzi z boiska Dawid Nowak , a za niego wchodzi Wojciech Kędziora.
  • 82. min Żółtą kartkę otrzymuje Martin Mikovič.
  • 85. min Było groźnie w polu karnym Termaliki. Po strzale Markovicia, piłka dosłownie o centymetry mija bramkę rywala!
  • 86. min Groźnie uderzał na bramkę rywala Abalo!
  • 86. min Piłkę broni Trela. Dobijał jeszcze Palanca, ale posłał futbolówkę nad bramkę.
  • 87. min Abalo próbował dośrodkowywać, ale piłkę łapie pewnie Trela.
  • 88. min Kolejne dośrodkowanie w pole karne Termaliki i znowu pewnie piłkę łapie bramkarz gości.
  • 90. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 90. min Dośrodkowanie w pole karne i piłka wybita z "szesnastki" gości.
  • 91. min Korona cały czas szuka wyrównującego gola.
  • 91. min Trzy minuty doliczone przez arbitra.
  • 92. min Rymaniak uderzał głową po dośrodkowaniu w pole karne. łapie jednak piłkę Trela.
  • 93. min Kiełb upada w "szesnastce" w kluczowym momencie. Gdyby nie to, mógł zdobyć bramkę dla gospodarzy!
  • 94. min Piłka wpada do siatki Termaliki, ale sędzia odgwizduje spalonego!
  • 94. min Piłkarze ruszyli do sędziego asystenta!
  • 95. min Sędzia miał jednak w tej sytuacji rację.
  • 95. min Był spalony.
  • 96. min Żółtą kartkę otrzymuje Radek Dejmek.
  • 19:59 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:59 Sędzia kończy spotkanie.
  • 20:01 Korona Kielce mimo przegranej jest jednak w ósemce!
  • 20:02 Piłkarze Korony byli załamani po meczu, ale teraz mogą się cieszyć!
  • 20:02 Niesamowity obrót sprawy!
  • 20:09 Ostatecznie Korona plasuje się na ósmym miejscu w tabeli. Termalica jest siódma.
  • 20:09 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!