• (87') A. Novikovas Ł. Sekulski
  • (46') P. Tuszyński A. Matuszczyk
  • (66') Jagiełło K. Mazek
  • (73') A. Woźniak K. Janus
  • 15:10 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację ze spotkania 14. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin.
  • 15:13 Jeżeli Zagłębie wygra dziś przynajmniej dwoma bramkami, to znajdzie się na pozycji lidera.
  • 15:15 Z kolei Jagiellonia potrzebuje zwycięstwa, by zrównać się punktami z Zagłębiem.
  • 15:15 W ostatnim czasie drużyna z Białegostoku znacznie obniżyła loty i na zwycięstwo czeka już ponad miesiąc.
  • 15:19 W wyjściowym składzie "Jagi" zabrakło miejsca dla Cilliana Sheridana, który już od 639 minut nie trafił do siatki rywala.
  • 15:20 Zagłębie nie wygrało żadnego z pięciu ostatnich wyjazdowych spotkań.
  • 15:27 Arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak.
  • 15:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 15:28 Mecz będzie rozegrany z użyciem technologii VAR.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Rozpoczęli "Miedziowi" od długiego podania do przodu.
  • 2. min W drużynie Zagłębia od pierwszych minut Patryk Tuszyński, były gracz Jagiellonii.
  • 2. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych
  • 2. min Ależ rozpoczęcie Jagiellonii!
  • 3. min Szczęście uśmiechnęło się do Czernycha przy tej sytuacji.
  • 3. min Jego strzał z dystansu odbił się od Guldana w taki sposób, że... Czernych znalazł się w sytuacji sam na sam z Polaczkiem.
  • 3. min Zachował zimną krew i strzałem w lewą stronę pokonał Słowaka.
  • 4. min Świerczok przewraca się w polu karnym, kontrowersyjna sytuacja.
  • 4. min Ależ miał okazję Świerczok, by odpowiedzieć!
  • 5. min Dostał doskonałe podanie w pole karne, lecz jego strzał o centymetry minął słupek bramki z niewłaściwej strony.
  • 6. min Aktywny jest napastnik Zagłębia, został teraz sfaulowany na środku boiska.
  • 7. min Atakuje Zagłębie, chce jak najszybciej odrobić stratę.
  • 9. min Bardzo widowiskowa "siatka" założona rywalowi przez Czernycha.
  • 10. min Dobra akcja gości, Balić szukał dośrodkowaniem Świerczoka.
  • 10. min Obrońca nie odpuścił jednak krycia napastnika.
  • 13. min Miało swoją szansę Zagłębie.
  • 13. min Mocny strzał z dystansu "wypluł" Kelemen i Runje musiał ratować swoją drużynę wślizgiem.
  • 14. min Strzelał też Woźniak, ale ponad bramką.
  • 16. min Stracił piłkę Novikovas na własnej połowie, lecz Wlazło szybko naprawił jego błąd.
  • 16. min Jagiellonia zamknięta na własnej połowie.
  • 17. min Dopiero teraz Czernych wychodzi z kontrą.
  • 17. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Karol Świderski
  • 17. min 2-0!!!
  • 18. min Czernych bardzo łatwo ograł Guldana i posłał doskonałe podanie do Świderskiego. Ten z kilku metrów nie miał problemu ze zdobyciem bramki!
  • 18. min Wyrasta na bohatera spotkania Litwin, który strzelił pierwszego gola i wypracował drugiego.
  • 19. min 641 minut czekał Świderski na bramkę w Ekstraklasie.
  • 21. min Tuszyński jest dość mocno poturbowany po starciu z Novikovasem.
  • 22. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Balić.
  • 23. min Zagłębie atakuje, ale to Jagiellonia strzelała bramki.
  • 25. min Teraz Jagiellonia dłużej utrzymała się przy piłce, ale zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.
  • 25. min Frankowski rozpędził się na prawej stronie, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku.
  • 26. min Rzut rożny dla "Jagi".
  • 27. min Kolejna szansa Jagiellonii.
  • 27. min Tym razem Guldan w końcu powstrzymał Czernycha.
  • 28. min Wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny.
  • 29. min Świerczok faulował Frankowskiego, który okazał się dla niego za szybki.
  • 30. min Przygasło Zagłębie po drugiej straconej bramce.
  • 31. min Bardzo dużo strat w środku pola notuje Zagłębie. To właśnie po nich groźnie atakuje Jagiellonia.
  • 32. min Tak było i tym razem, kiedy to piłkę przejął Novikovas i dograł do Czernycha.
  • 32. min Litwin uderzył sytuacyjnie, lecz tym razem spudłował.
  • 33. min Źle przyjął piłkę sobie Jagiełło, od bramki zacznie Kelemen.
  • 34. min Fatalny błąd popełnił we własnym polu karnym Kubicki, lecz nie wykorzystał go Czernych.
  • 36. min Frankowski niedokładnym podaniem zaprzepaścił dobrze zapowiadający się kontratak.
  • 36. min W ostatnich minutach Jagiellonia mogła zdobyć trzecią bramkę, która postawiłaby Zagłębie pod ścianą.
  • 37. min Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić - czy to powiedzenie sprawdzi się i tym razem?
  • 38. min Guti przejął piłkę i ruszył do kontrataku, ale źle zrozumiał się z Czernychem.
  • 39. min Bardzo ciekawy mecz do tej pory oglądają kibice w Białymstoku. Obie drużyny grają otwartą piłkę, do tego defensorzy popełniają sporo błędów.
  • 39. min Faul Burligi na Świerczoku.
  • 40. min Balić powstrzymał Novikovasa.
  • 42. min Jagiełło uderzony łokciem w twarz.
  • 43. min Znów naciera "Jaga".
  • 16:15 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:16 Jagiellonia prowadzi 2-0 i z każdą kolejną minutą powiększa swoją przewagę.
  • 16:16 "Miedziowi" mają 15 minut, by ochłonąć i kolejne 45, by odmienić losy spotkania.
  • 16:30 Zawodnicy wracają na plac gry.
  • 46. min Schodzi z boiska Patryk Tuszyński , a za niego wchodzi Adam Matuszczyk
  • 16:31 Ta zmiana to reakcja trenera Stokowca na boiskowe wydarzenia.
  • 46. min Pierwsza akcja "Jagi", lecz źle zagrał Świderski.
  • 47. min Groźnie pod bramką Polaczka!
  • 49. min Strzał Novikovasa przeleciał nad poprzeczką bramki.
  • 49. min Czernych mógł zapisać na koncie kolejną asystę.
  • 50. min Świetne dośrodkowanie Woźniaka. Piłkę głową zgrał Świerczok, lecz nieco zbyt mocno dla Pawłowskiego.
  • 50. min Ależ zepsuł kolejną sytuację Pawłowski.
  • 50. min Dostał świetne podanie od Matuszczyka, lecz zwlekał z oddaniem strzału.
  • 50. min W końcu piłkę wybił mu Burliga.
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandar Todorovski
  • 53. min Todorovski dośrodkował zbyt mocno i piłka wyszła za linię bramkową.
  • 54. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Świerczok
  • 54. min "Miedziowi" wracają do gry!
  • 55. min Kapitalne podanie posłał Matuszczyk do Woźniaka, ten wyciągnął z bramki Kelemena, a Świerczokowi pozostało skierować piłkę do pustej bramki.
  • 57. min To powinna być bramka na 3-1.
  • 57. min Jagiellonia wyszła z kontratakiem trzech na jednego, ale Novikovas podał za plecy partnera.
  • 58. min Akcja za akcję.
  • 59. min Znów Matuszczyk był bliski zanotowania asysty, ale podał minimalnie niecelnie.
  • 61. min Zagłębie wyraźnie chce pójść za ciosem i wyrównać.
  • 61. min Jach wywalczył korner.
  • 63. min Frankowski pokusił się o strzał, ale został zablokowany.
  • 64. min Dwóch obrońców z ledwością powstrzymało Woźniaka.
  • 64. min Świetne prostopadłe podanie posłał Czernych, ale czujnie z bramki wyszedł Polaczek.
  • 64. min W odpowiedzi lekki strzał Świerczok broni Kelemen.
  • 65. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin Gutieri Guti
  • 66. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło , a za niego wchodzi Kamil Mazek
  • 67. min Schodzi z boiska Karol Świderski, a za niego wchodzi Martin Pospiszil
  • 68. min Szansa dla Jagiellonii. Rzut wolny sprzed pola karnego.
  • 69. min Wlazło na raty - raz w mur, raz broni Polaczek.
  • 69. min Pospiszil przed pierwszą szansą. Zabrakło mu centymetrów, by dojść do piłki.
  • 70. min Mecz toczy się z pominięciem linii pomocy.
  • 73. min Żółtą kartkę otrzymuje Taras Romanczuk
  • 73. min Schodzi z boiska Arkadiusz Woźniak , a za niego wchodzi Krzysztof Janus
  • 73. min Romanczuk jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 76. min 8375 widzów na stadionie.
  • 76. min Seria rzutów rożnych dla Zagłębia.
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Arvydas Novikovas
  • 77. min To kara za symulowanie faulu.
  • 78. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski
  • 78. min Znów dwie bramki przewagi "Jagi"!
  • 79. min Novikovas podał do będącego w pełnym biegu Frankowskiego, który podciął piłkę nad Polaczkiem.
  • 80. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Cillian Sheridan
  • 81. min Mazek mógł strzelić na 2-3, lecz jego niezdecydowanie opóźniło akcję.
  • 84. min Próbują jeszcze wrócić do gry lubinianie.
  • 84. min Janus dośrodkował zbyt mocno.
  • 87. min Kelemen pewnie łapie piłkę.
  • 87. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 87. min Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.
  • 88. min Mogła się podobać gra Novikovasa, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy zanotował asystę przy bramce Frankowskiego.
  • 89. min Polaczek świetnie wyszedł z bramki.
  • 92. min Faul na Czernychu.
  • 94. min Pospiszil miał sytuację sam na sam z bramkarzem, ale górą Polaczek.
  • 17:20 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:20 Jagiellonia notuje ważne i przekonujące zwycięstwo!
  • 17:21 Wynik ten spowodował, że Jagiellonia zrównała się punktami z dzisiejszymi rywalem i ma tylko trzy "oczka" straty do prowadzącego Górnika Zabrze.
  • 17:26 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!