• 39. min Burliga z trudnej piłki podał do Bezjaka, ten wypracował sobie w polu karnym pozycję do oddania strzału, odwrócił się, ale kropnął wysoko nad bramką
  • 41. min Aut dla gości na ich połowie
  • 42. min Kolejna szybka akcja Frankowskiego, ale w środkowej strefie, gdzie zagrywał, nie było żadnego z jego kolegów
  • 43. min Carlitos miał bardzo dużo miejsca z lewej strony boiska, wszedł w pole karne, ale wykończył akcję bardzo słabo
  • 45. min Kolejna kontra Wisły, w porę spacyfikowana przez obrońców Jagiellonii. A w zasadzie przeszkodził sobie sam Hiszpan, który w ferworze szarży poślizgnął się
  • 45. min Faulowany Romanczuk przez Imaza
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:45 Po pierwszej połowie Jagiellonia remisuje z Wisłą 0-0
  • 47. min Schodzi z boiska Bartosz Kwiecień, a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 47. min Rzut wolny dla piłkarzy Wisły
  • 47. min Runje faulował Lloncha
  • 48. min Strzał Carlitosa bez problemu wyłapał Kelemen
  • 49. min Doskonałe podanie Świderskiego, ale Novikovas strzelił panu Bogu w okno
  • 50. min Bardzo dobry strzał Bezjaka z dystansu, ale nieznacznie obok słupka
  • 51. min Cuesta wyciągnął się jak długi, ale nie musiał interweniować
  • 52. min Dobra akcja Carlitosa, ale Imaz na pozycji spalonej
  • 53. min Sędzia chyba się pomylił, ale strzał i tak był niecelny
  • 53. min Żółtą kartkę otrzymuje Zoran Arsenić
  • 54. min W tym starciu, prz ataku ślizgiem z obu stron, mocno ucierpiał Guti
  • 57. min Przed szansą Świderski, ale przyjmował piłkę i Arsenić wybił na rożny
  • 57. min Ucierpiał Bezjak w starciu z Wasilewskim
  • 57. min Sędzia konsultuje sytuację
  • 57. min Jest decyzja o VAR, sędzia przyjrzy się tej sytuacji
  • 57. min Czy możliwy jest rzut karny dla "Jagi"?
  • 59. min A jednak, rzut karny!
  • 59. min Protesty piłkarzy Wisły
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Wasilewski
  • 60. min Do piłki podchodzi Roman Bezjak...
  • 61. min Julian Cuesta obronił rzut karny
  • 61. min Roman Bezjak nie wykorzystał rzutu karnego!
  • 62. min Cuesta wyczuł intencje Bezjaka, rzucił się w swoją prawą stronę i zatrzymał uderzenie
  • 63. min Jak niewykorzystany karny podziała na "Jagę"?
  • 64. min Świetna okazja Jagi, piłka trafiła w nogę Świderskiego, ale zamiast strzału, było niekontrolowanie odbicie
  • 66. min Novikovas znów tylko obił nogi graczy Wisły
  • 67. min Żółtą kartkę otrzymuje Nikola Mitrović
  • 68. min Schodzi z boiska Jesús Imaz Ballesté , a za niego wchodzi Tibor Halilović
  • 68. min Za twarz trzyma się Romanczuk, oberwał dłonią od Halilovicia
  • 70. min Fragment spokojniejszej gry, zaczyna Wisły od bramki
  • 71. min Fatalny kiks Halilovicia w polu karnym gospodarzy
  • 72. min Cuesta bronił na raty m.in. strzał Bezjaka
  • 73. min Sędzia odgwizdał dyskusyjną pozycję spaloną napastnika Jagi
  • 74. min Coraz więcej przestrzeni na boisku i roi się od akcji
  • 74. min Faulował Romanczuk
  • 75. min A w polu karnym Jagi zwija się Velez
  • 75. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Dejan Lazarević
  • 76. min Velez jest bardzo długo opatrywany na murawie
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Taras Romanczuk
  • 76. min Schodzi z boiska Roman Bezjak, a za niego wchodzi Cillian Sheridan
  • 77. min A Romanczuk z powodu kartki będzie pauzował w następnej kolejce z Legią
  • 77. min Velez powrócił na boisko
  • 79. min Jagiellonia zamyka Wisłę na jej połowie
  • 79. min Piłka trafiła do Lazarevicia, ale ten nie oddał strzału w polu karnym
  • 80. min Dobrze wyjście Cuesty po głębokiej wrzutce w "16"
  • 81. min Kolejna strata Carlitosa, ale złe podanie ze skrzydła Frankowskiego
  • 81. min Prostopadłe podanie od Mitrovicia nie doszło do Carlitosa
  • 82. min Świetne podanie Carlitosa, ale Halilović zblokowany przez Runje
  • 82. min Piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Zoran Arsenić
  • 83. min Piłka padła po rozegraniu rzutu rożnego
  • 84. min Najpierw Wasilewski oddał strzał i reklamował zagranie ręką, ale dobitka Arsenicia do pustej bramki była bezbłędna
  • 84. min Schodzi z boiska Rafał Boguski , a za niego wchodzi Kamil Wojtkowski
  • 84. min Sędziowe nadal analizują bramkową akcję Wisły...