• (86') K. Wasiljew P. Mystkowski
  • (64') A. Kokoszka R. Morioka
  • (71') Joan Román M. Engels
  • (81') Ł. Madej D. Budzyński
  • 15:22 Zapraszamy na relację na żywo z meczu 24. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław!
  • 15:22 "Jaga" gra tak nieprzewidywalnie, że naprawdę ciężko stwierdzić w jakiej aktualnie znajdują się formie.
  • 15:22 Od czasu wznowienia rozgrywek zdążyli dwukrotnie zostać odprawieni z bagażem trzech bramek, lecz w międzyczasie sami rozgromili Górnik Łęczna 5-0.
  • 15:23 Zespół z Wrocławia z kolei przegrał ostatnio niespodziewanie z Ruchem Chorzów i mimo że wcześniej w dwóch spotkaniach wywalczył cztery punkty to ciężko chwalić piłkarzy Śląska za dotychczasową grę.
  • 15:25 "Jaga" potrzebuje punktów, żeby cały czas liczyć się w walce o najwyższe cele. Śląsk natomiast jest niebezpiecznie blisko strefy spadkowej.
  • 15:26 W Jagiellonii zadebiutuje irlandzki napastnik Cillian Sheridan.
  • 15:30 Minuta ciszy ku pamięci Jarosława Rudnickiego, wiceprezesa Jagiellonii.
  • 15:30 Zawodnicy gotowi do gry. Liczymy na dobre widowisko.
  • 15:31 Sędzia rozpoczął mecz. Zaczyna Śląsk
  • 2. min Pressing "Jagi" przyniósł skutek, ale gospodarze nie stworzyli zagrożenia pod bramką Pawełka
  • 3. min Wrzutka Sheridana w pole karne. Czernych nie sięgnął piłki głową.
  • 5. min Dobry wślizg Pawelca, który wybił piłkę spod nóg szarżującego Frankowskiego
  • 6. min Czernych zagrywał przed bramkę z lewej strony. Czujny Kokoszka oddalił niebezpieczeństwo.
  • 7. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 7. min Dośrodkowanie Tomasika. "Główka" Sheridana ponad bramką
  • 8. min Faulowany Gordon na połowie gospodarzy
  • 8. min Spotkanie z trybun obserwuje obrońca Legii Michał Pazdan.
  • 10. min Faul w ataku Zwolińskiego
  • 12. min Frankowski ładnie po ziemi na 16. metr. Nieporozumienie między Czernychem i Wasiljewem. W efekcie żaden z nich nie oddał strzału. A szansa była dobra.
  • 13. min Pich lepszy od Gordona. Aut dla Śląska
  • 15. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Pich!!!
  • 15. min Śląsk prowadzi 1-0!
  • 18. min Początek meczu należał do "Jagi", a to Śląsk strzelił gola! Szybka kontra gości. Góralski skiksował i wybił piłkę pod nogi Lewandowskiego, który długo się nie namyślał i "huknął" z 25 metrów. Strzał blokował Góralski, ale tak niefortunnie, że futbolówka trafił do Picha. Te ładnym technicznym strzałem w kierunki drugiego słupka pokonał Kelemena!
  • 18. min Jaka będzie odpowiedź Jagiellonii?
  • 19. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 20. min Centra Tomasika. Strzał głową Runje, ale prosto w ręce Pawełka.
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Grzyb za faul na Madeju
  • 22. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 23. min Krotko rozegrany stały fragmenty gry i dośrodkowanie Wasiljewa. Za wysokie. Runje ledwo sięgnął piłkę, a o strzale na bramkę Śląska nie było mowy.
  • 24. min Zła wrzutka Wasiljewa z rzutu wolnego. Pawelec wybił piłkę poza linię boczną
  • 25. min Pich faulował Gordona. Rzut wolny z prawej strony pola karnego gości.
  • 25. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 26. min Guti wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Śląska stracił piłkę
  • 27. min Ogromne zamieszanie pod bramką Kelemena po dośrodkowaniu Picha z wolnego. Sytuację wreszcie wyjaśnił Sheridan.
  • 28. min Sheridan z pierwszej piłki na pamięć, ale niecelnie.
  • 30. min Lewandowski w ostatniej chwili "ściągnął" piłkę z nogi Wasiljewa. Bardzo ważna interwencja zawodnika Śląska. Było groźnie po centrze Czernycha.
  • 31. min Wasiljew za mocno do Gutiego. Od bramki Pawełek
  • 32. min Pich trafia w słupek!!!
  • 33. min "Jaga" miała masę szczęścia! Dobra akcja Śląska, a zamykający akcję Pich strzelił głową. Słupek uratował Kelemena!
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski!!!
  • 35. min Jagiellonia - Śląsk 1-1!
  • 37. min Stare porzekadło piłkarskie mówi, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. I znów znalazło to potwierdzenie na boisku. Chwilę wcześnie Śląsk mógł prowadzić 2-0, a stracił gola. Ładny strzał Czernycha zza pola karnego. Pawełek odbił do boku. W odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Frankowski, który między nogami bramkarza Ślaska skierował piłkę do siatki!
  • 39. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 39. min Centra Tomasika. Piłka padła łupem Pawełka
  • 41. min Bardzo niecelny strzał Czernycha
  • 42. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Konstantin Wasiljew!!!
  • 42. min "Jaga" prowadzi 2-1!
  • 43. min Dobre dośrodkowanie Góralskiego w pole karne. Wasiljew przyjął klatką piersiową i "wypalił" z woleja z 12. metrów! Piłka wpadła do bramki tuż przy słupku! To 13. gol Wasiljewa w tym sezonie Ekstraklasy!
  • 44. min Złe zagranie Gordona. Piłka w rękach Pawełka
  • 45. min Faulowany Roman na połowie "Jagi"
  • 46. min Groźny strzał Kovaczevicia z dystansu. Minimalna pomyłka
  • 16:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:18 Ciekawe widowisko w Białymstoku. Zapraszamy na po przerwie.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę. Zaczynają gospodarze
  • 46. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 47. min Jeszcze jeden rzut rożny dla "Jagi"
  • 48. min Góralski skiksował po dośrodkowaniu Tomasika. Strzał Frankowskiego z dystansu bardzo niecelny
  • 49. min Frankowski piętą w polu karnym, ale czujny Pawełek złapał piłkę
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Ziggy Gordon
  • 51. min Madej faulowany przez Czernycha na połowie gospodarzy
  • 51. min Pich przestrzelił z 20 metrów po ładnej indywidualnej akcji
  • 52. min Rzut rożny dla "Jagi"
  • 53. min Nieudane dośrodkowanie Tomasika
  • 55. min Szybka akcja "Jagi". Miękka wrzutka Sheridana. Pawełek zaliczył pusty przelot, ale nie skorzystał z tego Czernych, który nie sięgnął piłki.
  • 57. min Wasiljew przejął piłkę na połowie Śląska, ale źle podawał do Sheridana
  • 57. min Góralski agresywnie zaatakował Madeja
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Kokoszka za wejście nakładką
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jacek Góralski!!!
  • 60. min Jagiellonia prowadzi już 3-1!
  • 62. min Kapitalna akcja gospodarzy, którzy "rozklepali" obronę Śląska! Sheridan do Wasiljewa, ten z pierwszej do Tomasika, który idealnie wyłożył piłkę Góralskiemu. Pomocnik Jagiellonii z bliska wpakował piłkę do siatki!
  • 63. min Śląsk jest w bardzo trudnej sytuacji
  • 64. min Groźny strzał z dystansu Romana
  • 67. min Gospodarze nie zamierzają zwalniać tempa. Góralski znów w polu karnym Śląska, ale tym razem był dobrze blokowany przez Kokoszkę.
  • 71. min Schodzi z boiska Joan Roman , a za niego wchodzi Mario Engels
  • 72. min Wasiljew do Sheridana, którego "główka" była jednak niecelna
  • 75. min Schodzi z boiska Adam Kokoszka , a za niego wchodzi Ryota Morioka
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Celeban
  • 76. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Dmytro Chomczenowski
  • 76. min Dośrodkowanie Tomasika z wolnego. Pich przejął piłkę
  • 78. min Frankowski mocno z prawej strony pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.
  • 78. min Czerwoną kartkę otrzymuje Mariusz Pawełek
  • 79. min Pawełek znokautował Czernycha poza polem karnym.
  • 80. min Czernychowi na szczęście nic się nie stało
  • 81. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Dominik Budzyński
  • 81. min Rzut wolny dla "Jagi" około 17 metrów od bramki Śląska
  • 82. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski!!!
  • 83. min Jagiellonia prowadzi już 4-1!
  • 84. min Dobry strzał z wolnego Wasiljewa. Budzyński wyciągnął się jak struna i obił do boku. Dobitka Frankowskiego z ostrego kąta skuteczna! To jego drugi gol w tym spotkaniu!
  • 86. min Czernych popędził na bramkę Śląska, ale za daleko wypuścił sobie piłkę, czym ułatwił interwencję Budzyńskiemu.
  • 86. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Arvydas Novikovas
  • 90. min Faulowany Engels przez Tomasika
  • 92. min Dobry strzał Kovaczevicia. Kelemen na raty, ale złapał piłkę.
  • 94. min Bardzo złe dośrodkowanie Grzyba
  • 94. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew, a za niego wchodzi Przemysław Mystkowski
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego
  • 17:23 Jagiellonia pewnie wygrała ze Śląskiem 4-1. Bohaterem meczu Przemysław Frankowski, który strzelił dwa gole.
  • 17:27 "Jaga" przeskoczyła w tabeli Legię i wróciła na fotel wicelidera.
  • 17:28 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!