• (84') Ł. Burliga B. Kwiecień
  • (46') P. Mraz F. Piszczek
  • (65') M. Cetnarski W. Trochim
  • (71') A. Kolev B. Dudzic
  • 15:21 Jagiellonia walczy o kolejny komplet punktów w Ekstraklasie. Tym razem na ich drodze stanęła Sandecja, która wciąż nie strzeliła gola w lidze.
  • 15:23 Jagiellonia, jako jedyny zespół w tym sezonie, na koncie ma komplet zwycięstw.
  • 15:27 Tuż przed rozpoczęciem meczu Jagiellonia dokonała zmiany w początkowo podanym składzie. Za Chomczenowskiego, na murawie od pierwszych minut zobaczymy Pospiszila.
  • 15:28 Piłkarze już na murawie!
  • 15:30 W spotkaniu sędziom będzie pomagał system VAR.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Faulowany Danek w środkowej części boiska.
  • 2. min Czernych upada przed "szesnastką" gości, ale gwizdek sędziego milczy.
  • 3. min Złe dogranie Brzyskiego głową w pole karne rywala i piłka dla gospodarzy.
  • 5. min Dużo niedokładnej gry po stronie obu ekip.
  • 6. min Brzyski próbował dośrodkowywać w pole karne Jagiellonii, ale zrobił to niedokładnie.
  • 7. min Groźny strzał Pospiszila zza "szesnastki". Piłka przeszła jednak nad poprzeczką.
  • 10. min Cetnarski upadł w "szesnastce" Jagiellonii i domagał się rzutu karnego. Sędzia jednak pozostał niewzruszony.
  • 12. min Dośrodkowanie Novikovasa i interwencja Dawida Szufryna mogła zakończyć się samobójem.
  • 12. min Mamy rzut rożny dla gospodarzy.
  • 12. min Dośrodkowanie i piłka wybita z pola karnego gości.
  • 13. min Sheridan ruszył lewą stroną i założył siatkę Szufrynowi. Czujnie jednak wrócił jeden z zawodników Sandecji i zatrzymał Irlandczyka.
  • 14. min Czernych zdecydował się na strzał z dystansu i posłał piłkę obok bramki.
  • 15. min świetne zgranie Novikovasa do Sheridna, a ten w znakomitej sytuacji fatalnie pudłuje!
  • 16. min Grzyb faulował Kasprzaka. Rzut wolny dla gości.
  • 17. min Wrzutka Cetnarskiego w pole karne wybita przez gospodarzy.
  • 18. min Kolew otrzymał dobrą piłkę w "szesnastce" gospodarzy. Źle jednak przyjął futbolówkę i jego strzał został zablokowany.
  • 18. min Faulowany Brzyski w środkowej części boiska.
  • 19. min Kolew złapany na spalonym.
  • 19. min Na minimalnym spalonym był zawodnik Sandecji.
  • 20. min Dośrodkowanie z wolnego Brzyskiego i będzie rzut rożny dla gości.
  • 21. min Dośrodkowanie i uderzał głową Kraczunow. Posłał jednak futbolówkę nad poprzeczkę.
  • 24. min Novikovas dobrze podawał do Guilherme, który oddał groźny strzał. Gliwa popisał się dobrą interwencją, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego.
  • 26. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Aleksandar Kolev.
  • 26. min Sandecja zdobywa historycznego gola w Ekstraklasie!
  • 27. min Brzyski ruszył lewą stroną i znakomicie odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Kolewa, który pewnie posłał ją do siatki rywala.
  • 27. min Będzie weryfikacja VAR!
  • 27. min Brzyski mógł być w tej sytuacji na spalonym.
  • 28. min Gol uznany!
  • 29. min Już mogło być 2-0!
  • 29. min Danek dostał dobra piłkę w pole karne i oddał groźny strzał. Kelemen popisał się jednak bardzo dobą interwencją.
  • 30. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 31. min Dośrodkowanie i uderzenie jednego z zawodników Jagiellonii nie trafia w światło bramki.
  • 33. min Dośrodkowanie Novikovasa i Kasprzak czujnie wybija piłkę z pola karnego.
  • 34. min Kolejna wrzutka w pole karne Sandecji wybita przez gości.
  • 35. min Faulowany Novikovas w środkowej części boiska.
  • 35. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Cillian Sheridan.
  • 36. min Dosrodkowanie Novikovasa i Sheridan strzela głową. Piłką odbiła się jeszcze od głowy Szufryna i wpadła do siatki.
  • 37. min Bramka została uznana jako samobójcze trafienie stopera Sandecji.
  • 41. min Rzut wolny dla Sandecji.
  • 42. min Dośrodkowanie Brzyskiego, ale Marian Kelemen nie został zmuszony do interwencji.
  • 45. min Dośrodkowanie w pole karne Sandecji i piłka trafia pod nogi Michała Gliwy.
  • 45. min Runje faulował Kolewa. Rzut wolny dla Sandecji blisko pola karnego gospodarzy.
  • 46. min Dośrodkowanie Cetnarskiego i Kracuznow posyła piłkę do bramki.
  • 46. min Wcześniej jednak sędzia słusznie odgwizdał spalonego.
  • 47. min Minuta doliczona do pierwszej połowy.
  • 47. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 47. min Dośrodkowanie w pole karne i po dużym zamieszaniu łapie piłkę Gliwa.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 16:17 Do przerwy w Białymstoku mamy remis 1-1. Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie. Zostańcie z nami!
  • 16:33 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 46. min Schodzi z boiska Patrik Mraz , a za niego wchodzi Filip Piszczek.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 47. min Jedna zmiana w ekipie Sandecji. Jagiellonia wciąż w tym samym składzie.
  • 48. min Dośrodkowanie Novikovasa i uderzał pikę Czernych. Posłał ją jednak obok bramki.
  • 49. min Romańczuk upada blisko pola karnego rywala. Sędzia jednak nie użył gwizdka.
  • 51. min Groźna akcja Jagiellonii!
  • 51. min Dośrodkowanie w pole karne i uderzał niebezpiecznie głową Sheridan.
  • 51. min Piłka nie trafiła jednak w światło bramki.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Cetnarski.
  • 52. min Dośrodkowanie Adriana Danka wykorzystuje Mateusz Cetnarski. Pomocnik dołożył tylko nogę i wpakował piłkę do siatki.
  • 53. min Świetnie wcześniej odgrywał piłkę do Danka, Tomasz Brzyski. To on zainicjował tę akcję.
  • 55. min Czernych dostał piłkę w polu karnym, ale nie był w stanie oddać strzału.
  • 57. min Strzał Grzyba zablokowany przez Szufryna.
  • 57. min Czernych ruszył lewą stroną i zdecydował się na strzał. Gliwa wybił piłkę na rzut rożny.
  • 58. min Dośrodkowanie i futbolówka wybita z "szesnastki" Sandecji.
  • 59. min Brzydki faul Burligi na Brzyskim. Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 62. min Czernych dostał piłkę w polu karnym Sandecji, ale bardzo czujnie na razie piłkarze gości i piłka wybita spod nóg rywala.
  • 63. min Jagiellonia na razie z tylko jednym celnym strzałem.
  • 64. min Novikovas zatańczył z piłka w polu karnym Sandecji i oddał strzał. Został on jednak zablokowany.
  • 65. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski , a za niego wchodzi Wojciech Trochim.
  • 66. min Faulowany Kasprzak i będzie rzut wolny dla Sandecji.
  • 66. min Dośrodkowanie i piłka po strzale głową Danka przeszła nad poprzeczkę.
  • 66. min Pospiszil oddał bardzo niebezpieczny strzał na bramkę Sandecji!
  • 67. min Tylko dobra interwencja Gliwy ratuje gości od utraty gola!
  • 68. min Czernych faulowany przez Piszczka.
  • 68. min Będzie rzut wolny dla gospodarzy blisko pola karnego rywala.
  • 69. min Dośrodkowanie Novikovasa i Runje posyła piłkę w boczną siatkę.
  • 70. min Dośrodkowanie Novikovasa i pewnie łapie piłkę Gliwa.
  • 71. min Schodzi z boiska Aleksandar Kolev , a za niego wchodzi Bartłomiej Dudzic.
  • 72. min Rzut rożny dla "Jagi".
  • 73. min Złe dośrodkowanie i piłka opuszcza pole karne gości.
  • 74. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Łukasz Sekulski.
  • 75. min Leży na boisku Kasprzak. Konieczna była interwencja sztabu medycznego.
  • 75. min Chyba jakieś skurcze złapały zawodnika Sandecji.
  • 79. min Schodzi z boiska Rafał Grzyb, a za niego wchodzi Karol Świderski.
  • 81. min Rzut wolny dla Jagiellonii.
  • 81. min Dośrodkowanie Novikovasa i żaden z piłkarzy "Jagi" nie oddał strzału na bramkę.
  • 84. min Dośrodkowanie w pole karne i Runje był bliski pokonania Gliwy. Piłka przeszła tuż obok bramki!
  • 84. min Schodzi z boiska Łukasz Burliga, a za niego wchodzi Bartosz Kwiecień.
  • 86. min Dudzic upadł w "szesnastce" rywala, ale sędzia nie zdecydowal się na karnego.
  • 86. min Będzie weryfikacja VAR!
  • 86. min Rzut karny dla Sandecji!
  • 86. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Wojciech Trochim.
  • 87. min Sandecja prowadzi 3-1!
  • 91. min Goście coraz bliżej upragnionego, pierwszego zwycięstwa w Ekstraklasie.
  • 91. min Cztery minuty doliczone prze sędziego.
  • 94. min Dośrodkowanie z wolnego i w dużym zamieszaniu uderzał Runje.
  • 94. min Po raz kolejny dobrze jednak interweniuje Gliwa.
  • 95. min Żółtą kartkę otrzymuje Sitya Haubert Guilherme.
  • 96. min Faulowany był w tej sytuacji Dudzic w środkowej części boiska.
  • 17:24 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 17:24 Sandecja odnosi historyczne zwycięstwo w Ekstraklasie!
  • 17:24 Świetna passa Jagiellonii przerwana. "Jaga" nie utrzymała pozycji lidera.
  • 17:24 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!