• (69') P. Wlazło Świderski
  • (66') M. Papadopulos M. Jankowski
  • (75') J. Valencia K. Angielski
  • (81') S. Vranjes A. Sedlar
  • 17:46 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice.
  • 17:46 Wiceliderem podejmuje dziś ostatni zespół w tabeli.
  • 17:50 W drużynie Piasta brakuje dziś Konstantina Wasiljewa, byłego zawodnika Jagiellonii.
  • 17:57 Trener Wdowczyk nie może też skorzystać z Bukaty oraz Badii.
  • 17:57 Z kolei w "Jadze" brak dziś Romanczuka, Noviskovasa, Runje oraz Wasiluka.
  • 17:58 Na stadionie rozbrzmiewa hymn Jagiellonii Białystok.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Pierwsza akcja Burligi. Zagrał wzdłuż bramki do Sheridana, ale Irlandczyk nie trafił w piłkę.
  • 2. min Piłka wróciła w pole karne i Burliga zdołał oddać strzał.
  • 2. min Piłka minęła jednak bramkę.
  • 4. min Hebert starł się z Sheridanem. Sędzia puścił grę.
  • 5. min Co za interwencja Szmatuły!
  • 5. min Kolejna dobra okazja Sheridana!
  • 7. min Znów świetnie wpadł w pole karne Burliga i dograł do Sheridana. Pierwszy strzał został zablokowany przez obrońcę, drugi - w znakomitym stylu obronił Szmatuła.
  • 8. min Pierwsza akcja Piasta, wywalczyli rzut rożny.
  • 9. min Papadopulos strzelał po dośrodkowaniu z lewej strony, ale z trudnej pozycji nie uderzył celnie.
  • 10. min W Jagiellonii debiutuje dziś Piotr Wlazło.
  • 13. min Dobrze wygląda prawa strona "Jagi".
  • 13. min Dobra akcja duetu Frankowski-Burliga.
  • 16. min Konczkowski dobrze przeczytał zamiary Guilherme i przejął piłkę.
  • 17. min Bardzo niecelny strzał z dystansu Guilherme, który odzyskał piłkę.
  • 17. min Faul Pospiszila.
  • 18. min Valencia strzela z daleka, na raty łapie Kelemen.
  • 19. min Faul Żivca na Burlidze.
  • 19. min Nieprzyjemny faul.
  • 21. min Piast zamknął rywala na jego połowie.
  • 22. min Bardzo aktywny jest Valencia.
  • 23. min Żivec wpadł w pole karne, lecz źle wypuścił sobie piłkę i nie utrzymał jej w boisku.
  • 25. min Kwiecień skutecznie powstrzymał Papadopulosa.
  • 25. min Po dwóch dogodnych sytuacjach w pierwszych minutach Jagiellonia nie potrafi przedostać się pod pole karne rywala.
  • 26. min Wlazło był bliski zdobycia premierowego gola!
  • 27. min Po dośrodkowaniu Guilherme piłka spadła mu na nogę, ale wyraźnie przestrzelił.
  • 27. min Żivec! Broni jego strzał Kelemen.
  • 27. min Był w dobrej sytuacji Żivec i nieźle uderzył głową, ale bramkarz wyciągnął się jak struna.
  • 28. min Ma korner Piast.
  • 30. min Grzyb uderzał sprzed pola karnego. Nad poprzeczką.
  • 33. min Co za forma Szmatuły!
  • 33. min Kolejny raz uchronił Piast przed stratą gola.
  • 33. min Ponownie ruszyła do ataku Jagiellonia i ponownie przed szansą stanął Sheridan.
  • 34. min Jego strzał głową w kapitalny sposób zatrzymał jednak Szmatuła.
  • 35. min Arbiter odgwizdał spalonego Papadopulosa.
  • 35. min Jak na razie jest to mecz bramkarzy - Kelemen kapitalnie obronił strzał Czecha.
  • 36. min Gol i tak nie zostałby uznany, gdyż Papadopulos był na ofsajdzie.
  • 37. min Co za akcja!
  • 37. min Sheridan fenomenalnie minął obrońcę i zagrał wzdłuż bramki, zaś Frankowski z kilku metrów trafił w słupek!
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin Gutieri Guti
  • 38. min Sytuacji bramkowych mieliśmy już sporo, ale wciąż czekamy na bramki!
  • 41. min Vranjes reklamuje zagranie ręką w polu karnym rywala.
  • 41. min Sędzia ucisza zawodnika.
  • 42. min Arbiter ma rację - Frankowski zablokował strzał brzuchem.
  • 43. min Żivec próbował prostopadłego podania do Valencii, zabrakło nieco precyzji.
  • 44. min Na trybunach m.in. Tomasz Frankowski, były napastnik Jagiellonii oraz Wisły Kraków.
  • 45. min Żółtą kartkę otrzymuje Stojan Vranjes
  • 46. min Dośrodkowanie Pospiszila i niecelny strzał głową Sheridana.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 Sporo okazji mieli zawodnicy jednej i drugiej drużyny, ale na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis!
  • 19:02 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest César Joel Valencia Castillo
  • 48. min Kapitalnie wchodzi w drugą część Piast!
  • 47. min Rugaszević wpadł w pole karne i wycofał piłkę do Valencii.
  • 48. min Ten mocno uderzył na bramkę, piłka odbiła się od Kelemena, potem od Guilherme i wpadła do siatki!
  • 48. min Gol prawdopodobnie zostanie zweryfikowany jako trafienie samobójcze Guilherme.
  • 50. min Niesamowity jest dzisiaj Szmatuła!
  • 50. min Obronił uderzenie Sheridana z bliskiej odległości.
  • 50. min Gol i tak nie zostałby uznany, gdyż Sheridan był na spalonym.
  • 53. min Znów na spalonym jest Sheridan, ale... i tak spudłował w doskonałej sytuacji.
  • 54. min Wybitnie nieskuteczny jest dziś napastnik.
  • 57. min Schodzi z boiska Łukasz Burliga, a za niego wchodzi Ziggy Gordon
  • 57. min Zmiana wymuszona urazem prawego obrońcy "Jagi".
  • 58. min Zablokowany strzał Czernycha.
  • 58. min Bez formy jest ostatnio Litwin.
  • 60. min Guilherme jest opatrywany przez medyków. Czyżby kontuzja drugiego z bocznych obrońców "Jagi"?
  • 61. min Schodzi z boiska Sitya Haubert Guilherme, a za niego wchodzi Piotr Tomasik
  • 62. min Nieznacznie spudłował Papadopulos.
  • 65. min "Jaga" próbuje odrobić straty.
  • 66. min Schodzi z boiska Michal Papadopulos , a za niego wchodzi Maciej Jankowski
  • 69. min Faulowany Valencia.
  • 69. min Schodzi z boiska Piotr Wlazło, a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 69. min Ostatnia zmiana w drużynie Jagiellonii.
  • 72. min Strzał Świderskiego broni Szmatuła.
  • 75. min Schodzi z boiska César Joel Valencia Castillo , a za niego wchodzi Karol Angielski
  • 76. min 10 658 widzów na stadionie.
  • 78. min Dziczek huknął z dystansu, ale Kelemen złapał piłkę!
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje Uroš Korun
  • 81. min Schodzi z boiska Stojan Vranjes , a za niego wchodzi Aleksandar Sedlar
  • 83. min Niecelne podanie Gordona.
  • 84. min Strzał Jankowskiego z ostrego kąta.
  • 84. min Broni Kelemen.
  • 84. min Faul na Gordonie pod polem karnym Piasta.
  • 85. min Tomasik! Mocne uderzenie ląduje w bocznej siatce.
  • 87. min Świetny powrót Gutiego za Jankowskim.
  • 87. min Sheridan wywalczył rzut rożny.
  • 91. min Faul na Grzybie.
  • 91. min 4 doliczone minuty dają nadzieję "Jadze".
  • 91. min Świderski trafia w słupek!
  • 92. min Piłka odbiła się od słupka, a Sheridan... spudłował z odległości metra do bramki!
  • 19:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:52 Piast sensacyjnie pokonuje Jagiellonię!
  • 19:58 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!