• (75') C. Sheridan D. Chomczenowski
  • (87') P. Frankowski A. Novikovas
  • (73') M. Palanca J. Kiełb
  • (78') V. Marković M. Górski
  • 20:15 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 25. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Korona Kielce.
  • 20:15 Zespół gospodarzy gra o fotel lidera.
  • 20:22 Korona w przypadku zwycięstwa może przesunąć się na siódmą lokatę.
  • 20:22 Obie drużyny grają na wiosnę bardzo nierówno.
  • 20:27 Przywitanie zawodników obu drużyn.
  • 20:28 Przywitanie kapitanów: Rafała Grzyba i Radosława Dejmka.
  • 20:30 Zaczynamy!
  • 1. min Piłkarze Jagielloni rozpoczęli mecz.
  • 1. min Pierwsza akcja Jagielloni, ale świetnie spisał się Borjan.
  • 2. min Czernych strzelał na jego bramkę.
  • 2. min Kontratak Korony, ale przerwany przez jednego z obrońców.
  • 3. min Borjan ryzykownie wdał się w drybling, ale poradził sobie z Wassiljewem
  • 4. min Burliga powstrzymywany przez Grzelaka.
  • 4. min Wydaje się, że był tam faul, ale sędzia jest innego zdania.
  • 4. min Gabovs świetnie przeczytał podanie do Czernycha.
  • 5. min Następna akcja Jagielloni, ale boisko okazało się zbyt krótkie.
  • 6. min Odpowiedź Korony, ale Micanski był osamotniony w polu karnym.
  • 7. min Burliga został uderzony w głowę przez Palancę.
  • 7. min Hiszpan chyba podniósł nogę odrobinę zbyt wysoko.
  • 9. min Nieco nieskładna akcja Korony przez pewien czas zapowiadała się dobrze, ale Dejmek dośrodkował niecelnie, a Możdżeń faulował w walce o piłkę.
  • 9. min Sheridan w powietrznym starciu z Diaw.
  • 10. min Borjan wyszedł przed własne pole karne i głową wybił piłkę na aut.
  • 11. min Wasiljew nieco zbyt mocno do Frankowskiego.
  • 12. min Żubrowski podąża za Wasiljewem niczym cień.
  • 13. min Wygląda na to, że Maciej Bartoszek oddelegował go do krycia indywidualnego.
  • 13. min Dobra kontra Korony.
  • 13. min Gabovs zdołał oddać strzał, to mogło się podobać.
  • 13. min Mamy rzut rożny dla Korony.
  • 14. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ilijan Micanski!
  • 14. min Bardzo groźna jest Korona po stałych fragmentach.
  • 15. min Grzelak oddał strzał, który zdołał obronić Kelemen, ale przy dobitce Micanski był bezradny.
  • 16. min Wasiljew dośrodkowuje z rzutu wolnego.
  • 16. min Tomasik strzelał z dystansu, ale niecelnie.
  • 19. min Na spalonym Sheridan.
  • 19. min Abalo z pierwszej piłki do Micanskiego.
  • 20. min Rzut rożny dla "Jagi". Dużo miejsca miał Tomasik, ale nie uderzył zbyt dobrze.
  • 22. min Kelemen dobrze wyszedł z bramki, ale Micanski i tak zdołał oddać strzał.
  • 22. min Niesamowite są te rzuty rożne Korony.
  • 23. min Dobra wrzutka Wasiljewa, ale Korona poradziła sobie z rywalami.
  • 24. min Tomasik i Kelemen zagrali ryzykownie, ale wywiedli w pole Micanskiego.
  • 24. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Przemysław Frankowski
  • 24. min Asysta Sheridana.
  • 25. min Błąd Grzelaka, który nie zdołał wybić dośrodkowania, co pozwoliło wyjść Frankowskiemu na dogodną pozycję.
  • 26. min A więc mecz rozpoczyna się od nowa.
  • 26. min Diaw nabił Góralskiego. Od autu Korona.
  • 28. min Grzelak traci piłkę w łatwy sposób. Odebrał mu ją Sheridan.
  • 28. min Wściekły Marcin Probierz gestykuluje przy ławce rezerwowych.
  • 29. min Ależ akcja Sheridana!
  • 29. min Wspaniale przestawił sobie Diawa i dobrze dośrodkował.
  • 30. min Gdyby tylko Góralski lepiej przymierzył.
  • 31. min Rzut rożny dla Jagielloni.
  • 31. min Arbiter odgwizdał spalonego.
  • 32. min Diaw świetnie przeciął podanie do Sheridana.
  • 32. min Frankowski chciał zagrał dobrze, ale uczynił to zbyt lekko.
  • 33. min Palanca leży na boisku i trzyma się za tył głowy.
  • 33. min Hiszpan podniósł się i ma pretensje do Runje.
  • 33. min Chorwat uderzył go łokciem w walce o piłkę.
  • 34. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Cillian Sheridan
  • 35. min Korona kompletnie zaskoczona po rzucie z autu!
  • 35. min Błąd Borjana.
  • 36. min Piłka po strzale Sheridana odbiła się od słupka, a potem nogi bramkarza - następnie wpadła do siatki!
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Ilijan Micanski
  • 36. min Bardzo ostre wejście w Góralskiego.
  • 37. min Z biegiem czasu coraz lepiej gra Jagiellonia.
  • 38. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Sheridan.
  • 39. min Czernych wygrał pojedynek z Gabovsem, ale nie opanował piłki.
  • 39. min Palanca faulowany.
  • 41. min Czernych z Frankowskim i Burligą rozmontowali defensywę rywali, ale w ostatniej chwili dobrze interweniował Diaw.
  • 42. min Gabovs napędza atak Korony.
  • 42. min Zdołał dosśrodkować, ale Abalo nie opanował piłki.
  • 43. min Faulowany Czernych przez Grzelaka.
  • 43. min Ma dziś problemy lewy obrońca Korony.
  • 45. min Nieco zbyt głębokie dośrodkowanie Tomasika do Sheridana i piłka w rękach Borjana.
  • 46. min Sheridan miał wiele miejsca przed polem karnym, więc postanowił uderzyć, ale nie trafił czysto w piłkę.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy!
  • 21:32 56 proc. posiadania piłki po stronie Jagiellonii.
  • 21:32 W strzałach celnych też przewaga gospodarzy: 3-1.
  • 46. min Guti ładnie wypatrzył Sheridana, ale...
  • 46. min Arbiter odgwizdał spalonego
  • 47. min Dośrodkowanie z rzutu rożnego Palanki, ale tym razem bez pożytku odniesionego ze stałego fragmentu.
  • 48. min Zbyt mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Hiszpana.
  • 49. min Dobrze zapowiadała się kontra "Jagi", ale zbyt mocne podanie zniweczyło tę akcję.
  • 50. min Grzyb chciał prostopadle zagrać do Sheridana, ale znów wysoko z bramki wychodzi Borjan.
  • 51. min Wyraźnie pokazuje, że jest bramkarzem, który żyje nie tylko na linii bramkowej.
  • 52. min Grzelak wybija piłkę w aut.
  • 53. min Świetny powrót Diawa, który zgrał piłkę klatką piersiową do własnego bramkarza.
  • 54. min Micanski mocno wbił piłkę w pole karne i Kelemen sparował ją na rzut rożny.
  • 55. min Znów zamieszanie po kornerze. Z najwyższym trudem białostoczanie zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 55. min Wasiljew zmarnował sytuację sam na sam!
  • 55. min Milan Borjan górą w tym pojedynku.
  • 56. min Palanca domaga się kartki dla rywala. Hiszpan lubi dyskutować z arbitrem.
  • 57. min Faul Dejmka na Kelemenie.
  • 57. min Świetna akcja "Jagi", ale Borjan wyłapał dośrodkowanie Grzyba.
  • 57. min Można było rozwiązać to lepiej.
  • 58. min Możdżeń nie był faulowany przez obrońcę.
  • 59. min Dośrodkowanie Palanki znów wybite przez Gutiego.
  • 60. min Grzelak wyjechał z piłką poza boisko.
  • 61. min Możdżeń strzelał po ziemi z dystansu, lecz nie trafił w światło bramki.
  • 61. min Żubrowski nie odstępuje Wasiljewa na krok.
  • 61. min Sheridan na spalonym.
  • 62. min Wydawało się, że stał na równi z Dejmkiem.
  • 62. min Faul Góralskiego.
  • 63. min Micanski w dobrej sytuacji!
  • 63. min Ewidentnie szuka go piłka.
  • 63. min Piłkarz nie zdołał jednak opanować piłki.
  • 63. min Powtórki pokazały, że był na minimalnym spalonym.
  • 65. min Gdy obrońcy Jagiellonii nie wiedzą co zrobić - grają długą piłkę na Sheridana.
  • 65. min Póki co ta prosta taktyka okazuje się nadspodziewanie skuteczna.
  • 65. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Micanski.
  • 65. min Miminalny ofsajd.
  • 68. min Stały fragment gry dla Korony.
  • 69. min Żółtą kartkę otrzymuje Cillian Sheridan za faul w środku pola
  • 70. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych
  • 71. min Czernych zdobył 11. bramkę w sezonie
  • 71. min Bramkę wypracował Konstantin Wasiljew
  • 72. min Czernych przejął piłkę od Wasiljewa i pomknął lewym skrzydłem w pole karne. Prostym zwodem ograł Gabovsa i strzałem w krótki róg pokonał Borjana
  • 73. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew, a za niego wchodzi Taras Romanczuk
  • 73. min Schodzi z boiska Miguel Palanca Fernández , a za niego wchodzi Jacek Kiełb
  • 75. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Dmytro Chomczenowski
  • 76. min 9554 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie na stadionie w Białymstoku
  • 78. min Schodzi z boiska Vanja Marković , a za niego wchodzi Maciej Górski
  • 80. min Faulowany w strefie środkowej Romanczuk. Faulował Żubrowski
  • 80. min Górski faulowany na połowie Jagiellonii
  • 83. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Żubrowski, który ostro potraktował Grzyba przed polem karnym Korony
  • 83. min Rzut wolny z blisko 30 metrów
  • 84. min Tomasik wrzucił pilkę z wolnego w pole karne, ale Runje faulował w ataku
  • 84. min Żółtą kartkę otrzymuje Vladislavs Gabovs za faul na Góralskim
  • 85. min Mało dobrej gry w ostatnich minutach, więcej ostrej walki i fauli
  • 87. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Arvydas Novikovas
  • 89. min Jeszcze próbuje coś zdziałać Korona, ale Diaw nie trafił czysto w piłkę przed polem karnym Jagiellonii
  • 90. min Kiełb miał znakomitą sytuację, ale z kilku metrów uderzył wysoko nad bramką Jagiellonii!
  • 90. min Gdyby padła bramka, mogłoby to jeszcze poderwać Koronę
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 92. min Korona długo utrzymuje się przy piłce, ale nie zbliża się do bramki gospodarzy
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych
  • 93. min Czernych tym razem popędził prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i pokonał bramkarza gości. Nikt nie był w stanie go doścignać!
  • 22:23 Końcowy gwizdek sędziego