• (71') B. Kwiecień R. Grzyb
  • (58') D. Liszka Hajda
  • (93') D. Kądzior A. Wolniewicz
  • 17:50 31. kolejka Ekstraklasy!
  • 17:50 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze!
  • 17:54 Jeśli Jagiellonia pokona Górnika, wskoczy na fotel lidera Ekstraklasy. Wczoraj niespodziewanie punkty u siebie stracił prowadzący Lech, który przegrał 0-1 z Koroną
  • 17:55 22 stopni Celsjusza w Białymstoku, piękna, słoneczna pogoda
  • 17:57 Sędzia Tomasz Kwiatkowski już wyprowadził oba zespoły na murawę, a fani chóralnie śpiewają hymn "Jagi"
  • 17:59 Sędzia rozpoczął mecz
  • 3. min W sezonie zasadniczym Jagiellonia pokonała Górnika 2-1, a w rewanżu to Górnik zwyciężył 3-1
  • 4. min Pierwszy strzał na bramkę. Kądzior uderzał zza pola karnego, ale czysto nie trafił w piłkę i uderzył słabo i niecelnie
  • 4. min Faul Bezjaka na Bochniewiczu przy linii bocznej
  • 5. min Faulowany w walce o górną piłkę Kurzawa
  • 5. min Kurzawa wrzucił piłkę z wolnego, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę na aut
  • 7. min Frankowski nie miał szans dojść do zbyt mocnego dośrodkowania Pospiszila
  • 8. min Błąd Matuszka, który faulował w okolicach pola karnego Bezjaka
  • 9. min Novikovas dośrodkował z wolnego, ale zbyt wysoko, by można było zakończyć to strzałem
  • 10. min Arbiter odgwizdał spalonego Angulo
  • 12. min Frankowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu z 25 metrów wyraźnie minęła bramkę gości
  • 14. min Dobre wyjscie Jagi środkiem pola, lecz podanie Frankowskiego do Bezjaka zbyt mocne i Loska zgarnął piłkę
  • 15. min Novikovas wpadł w pole karne, trochę wyrzucił się do boku. Potem ni to strzelał, ni podawał, ale trafił w rywala
  • 16. min Żółtą kartkę otrzymuje Adrian Gryszkiewicz po faulu na Wójcickim
  • 17. min MItrović przedłużał piłkę głową po wrzutce z wolnego, ale ta opuściła boisko'
  • 19. min Frankowski huknął obok bramki gości, kończąc akcję Jagi. Wcześniej sporo zamieszania, dwa razy zablokowany był Pospiszil
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Bodvar Bodvarsson za faul na Kądziorze
  • 20. min Kurzawa w długim dośrodkowaniu z wolnego, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do strzału i piłka opuściła boisko
  • 21. min Novikovas szarżował środkiem, podał do Bezjaka, ten wyrzucił się do boku, a jego dośrodkowanie przejął Loska
  • 21. min Faul Kwietnia na Angulo
  • 24. min Górnik próbuje zaatakować prawą stroną, ale Kądzior powstrzymany
  • 25. min Frankowski ruszył odważnie prawym skrzydłem, w koncu huknął mocno, naciskany przez Liszkę, ale uderzył bardzo niecelnie
  • 28. min Novikovas znów w akcji środkiem, ale jego strzał zablokowany
  • 28. min Dośrodkowanie Frankowskiego z prawej strony łatwo przejęte przez obrońcę Górnika
  • 29. min Żurkowski ostro potraktowany w strefie środkowej przez Kwietnia
  • 31. min Pawełek łapie piłkę po dośrodkowaniu Grzyszkiewicza
  • 31. min Pawełeke łapie pilkę po mocnym strzale Żurkowskiego
  • 33. min Pawełek znów w akcji. Tym razem łapie piłkę po akcji Kądziora
  • 34. min Lepszy okres gry Górnika
  • 35. min Noivkovas kompletnie nieudanie dosrodkował z lewego skrzydła i Loska spokojnie przejął piłkę
  • 37. min Kądzior mocno dośrodkował przed bramkę gospodarzy, ale znów nikt nie oddał strzału
  • 41. min Kurzawa posłał piłkę do siatki, wcześniej był chyba faul na piłkarzu Jagi. VAR wkracza do akcji
  • 43. min Gol dla Górnika nieuznany!
  • 43. min Sędzia po wideoweryfikacji uznał, że Żurkowski faulował Runje w polu karnym Jagiellonii
  • 45. min Żurkowski pięknym technicznym strzałem z dystansu chciał pokonał Pawełka, ale ten posłał piłkę nad poprzeczką!
  • 46. min Rzut rożny dla Górnika
  • 46. min Rzut rożny dla Górnika z drugiej strony
  • 47. min Bochniewicz celnie główkuje! Pawełek łapie piłkę
  • 47. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 48. min Faul Matuszka i rzut wolny dla Jagiellonii na wysokości pola karnego
  • 49. min Novikovas bezpośrednio z wolnego w mur!
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:57 Spotkanie w Białymstoku ogląda 11 098 widzów
  • 46. min Schodzi z boiska Martin Pospiszil, a za niego wchodzi Karol Świderski
  • 47. min Bodvarsson dośrodkował z lewej strony, ale na głowę obrońcy gości
  • 48. min Bodvarrson szukał Bezjaka długim zagraniem, ale nie sięgnął piłki napastnik gospodarzy
  • 49. min Ucierpiał lekko Angulo po faulu Romanczuka, który kopnął w głowę napastnika gości
  • 49. min Żółtą kartkę otrzymuje Taras Romanczuk za to ostre choć przypadkowe wejście
  • 50. min Pawełek łapie piłkę, uprzedzając ostro atakującego Suareza
  • 50. min Szybka odpowiedź Jagiellonii i Loska z trudem odbija strzał Świderskiego
  • 51. min Faul Kwietnia na Kurzawie
  • 54. min Matuszek pomógł sobie ręką na połowie Jagiellonii. Widział to sędzia
  • 56. min Jakiś problem Bochniewicza, leży obrońca Górnika
  • 56. min Bochniewicz zderzył się w powietrzu z Suarezem
  • 57. min Podniósł się obrońca zabrzan, trzyma się za nos. Na razie schodzi z boiska
  • 58. min Schodzi z boiska Daniel Liszka , a za niego wchodzi Wojciech Hajda
  • 60. min Kapitalna kontra Jagiellonii i zablokowany strzał Świderskiego!
  • 60. min Żurkowski blokował strzał pośladkami, choć Świderski twierdzi, że ręką
  • 60. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 62. min Faul Romanczuka na Kądziorze
  • 62. min Rzut rożny dla Górnika po wrzutce z wolnego Kurzawy i odbiciu obrońcy
  • 63. min Niecelna główka górników
  • 63. min Schodzi z boiska Roman Bezjak, a za niego wchodzi Cillian Sheridan
  • 65. min Nieporozumienie w ataku Jagiellonii i niedokładne podanie Novikovasa
  • 66. min Faul Hajdy na Novikovasie
  • 68. min Novikovas dośrodkował z wolnego, ale zbyt mocno. Piłka przeleciała całe pole karne i wyszła na aut
  • 71. min Schodzi z boiska Bartosz Kwiecień, a za niego wchodzi Rafał Grzyb
  • 71. min Grzyb wchodząc na murawę przejął opaskę kapitańską od Romanczuka
  • 72. min Faul Grzyba na Suarezie
  • 72. min Arbiter odgwizdał spalonego Angulo
  • 74. min Faul Wieteski na Bodvarssonie
  • 75. min Novikovas z wolnego a Runje głową nad bramką Górnika
  • 76. min Grzyb uderzył lewą nogą bez wahania z 16 metrów, ale nad bramką Górnika
  • 77. min Arbiter odgwizdał spalonego Kądziora
  • 79. min Wieteska dośrodkował, a Żurkowski zakonczył akcję, ale jego strzał zablokowany
  • 80. min Faul Kądziora na Frankowskim przy linii bocznej
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 81. min Bramkę wypracował Rafał Kurzawa
  • 82. min Krzawa dośrodkował. Angulo znakomicie uciekł Grzybowi i zdecydował sie na strzał z 20 metrów. Pewnie nic by z tego nie wyszło, gdyby piłka nie odbiła się od Grzyba i zmyliła kompletnie Pawełka!
  • 85. min Arbiter odgwizdał spalonego Angulo
  • 85. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 86. min Bramkę wypracował Szymon Żurkowski
  • 87. min Żurkowski znakomicie obsłużył w polu karnym Angulo, a ten na spokoju, złamał jeszcze na prawą nogę, i pokonał Pawełka!