• (83') C. Sheridan Ł. Sekulski
  • (59') Ł. Wolsztyński D. Ledecký
  • (72') Kądzior M. Karwot
  • (91') Angulo B. Olszewski
  • 17:51 Górnik Zabrze po świetnym meczu z Legią (3-1) gra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok.
  • 17:52 "Jaga" w pierwszym meczu w lidze też nie dała się pokonać. Jak będzie dzisiaj?
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą już na murawę!
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Obie drużyny walczą o drugie zwycięstwo w lidze.
  • 3. min Faulowany Romańczuk w środkowej części boiska.
  • 4. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 5. min Dośrodkowanie Novikovasa i piłka wybita z "szesnastki" gości.
  • 5. min Novikovas próbował jeszcze strzału z dystansu, ale Loska pewnie złapał piłkę.
  • 7. min Czernych uderzał na bramkę z pola karnego Górnika, ale jego strzał był zbyt lekki, żeby zaskoczyć Loskę.
  • 8. min Kądzior dostał piłkę w polu karnym rywala i zdecydował się na strzał. Został on jednak zablokowany.
  • 8. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 9. min Dośrodkowanie i Angulo uderzył piłkę, która musnęła poprzeczkę, ale nie wpadła do bramki.
  • 12. min Niedokładne podanie Czernycha do Burligi i piłka opuszcza boisko.
  • 12. min Kurzawa faulowany w środkowej części boiska.
  • 13. min Wrzutka w pole karne i mieliśmy faul na Romańczuku. Piłka dla gospodarzy.
  • 15. min Dośrodkowanie Novikovasa w pole karne i pewnie złapał piłkę bramkarz gości.
  • 17. min Novikovas uderzył łokciem Żurkowskiego przed polem karnym Górnika.
  • 19. min Kurzawa wrzucał piłkę w pole karne z autu, ale Łukasz Wolsztyński uderzył ją obok bramki.
  • 20. min Faul na Kurzawie blisko "szesnastki" Jagiellonii. Goście mają rzut wolny!
  • 20. min 32,4 m do bramki.
  • 21. min Kurzawa wrzucał futbolówkę, ale żaden z zawodników gości nie był w stanie jej uderzyć. Piłka przeszła obok bramki.
  • 22. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 25. min Krótkie rozegranie, ale Górnik nie dał się zaskoczyć.
  • 25. min Goście zrobili szybką kontrę, ale Kelemen czujnie przewidział zamiary rywala i wyszedł z bramki, żeby złapać piłkę.
  • 28. min Strzał Kurzawy zza "szesnastki", ale ta piłka nie mogła zagrozić Kelemenowi.
  • 29. min Faulowany Sheridan w środkowej części boiska.
  • 29. min Dośrodkowanie w pole karne i wybija piłkę Koj.
  • 30. min Dobra akacja gości!
  • 31. min Żurkowski dośrodkowywał w pole karne do Angulo, a temu zabrakło dosłownie kilku centymetrów, żeby dojśc do piłki i wpakować ją do bramki.
  • 31. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Ambrosiewicz.
  • 31. min Faulowany był w tej sytuacji Grzyb.
  • 34. min Faulowany Wolsztyński w środkowej części boiska.
  • 34. min Dośrodkowanie na dalszy słupek i ostatecznie łapie piłkę Kelemen.
  • 35. min Obie drużyny na razie oddały tylko po jednym, celnym strzale.
  • 37. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Suárez García Osorio.
  • 37. min Będzie rzut wolny niedaleko pola karnego gości.
  • 38. min Dośrodkowanie i Loska wybija piłkę na rzut rożny.
  • 39. min Dośrodkowanie w pole karne i piłka wybita z "szesnastki". Burliga wywalczył później kolejny rzut rożny.
  • 40. min Dośrodkowanie Novikovasa i groźnie strzelał głową Romańczuk! Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 42. min Dobre dośrodkowanie Sheridana do Czernycha, który upadł w "szesnastce", ale sędzia nie wskazał na "wapno".
  • 42. min Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Runje.
  • 42. min Faulowany Angulo.
  • 42. min Rzut wolny dla gości.
  • 43. min Dośrodkowanie i tracą piłkę zawodnicy Górnika.
  • 44. min Faulowany Czernych i gospodarze mają rzut wolny bardzo bliska pola karnego gości!
  • 45. min 27,3 m do bramki.
  • 45. min Novikovas posłał piłkę nad poprzeczkę.
  • 18:45 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 18:45 Na razie bez bramek w Białymstoku. Wracamy po krótkiej przerwie!
  • 19:02 Piłkarze wracają powoli na murawę.
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian na drugą połowę.
  • 47. min Czernych ruszył w pole karne gości, ale poślizgnął się i stracił futbolówkę.
  • 49. min Groźny strzał Grzyba z dystansu i z problemami wybił piłkę Loska.
  • 51. min Novikovas dośrodkowywał w pole karne gości, ale czujnie obrońcy Górnika.
  • 51. min Rzut rożny dla "Jagi".
  • 51. min Kolejne dośrodkowanie i wybija piłkę głową Kurzawa.
  • 52. min Dośrodkowanie Kądziory i piąstkuje piłkę Kelemen
  • 52. min Żurkowski ładnie obrócił się z piłką i oddał strzał na bramkę gospodarzy. Kelemen pewnie złapał jednak futbolówkę.
  • 53. min Rzut wolny dla Jagielloni.
  • 53. min Dośrodkowanie Novikovasa i uderzał piłkę Runje. Futbolówka cudem odbiła się od bramkarza gości i nie wpadła do siatki.
  • 54. min Bardzo dobrze był ustawiony w tej sytuacji Loska.
  • 56. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga.
  • 57. min Angulo dostał świetną piłkę i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kelemenem!
  • 57. min Napastnik Górnika nie dał szans bramkarzowi Jagiellonii.
  • 58. min Asystę zaliczył Rafał Kurzawa.
  • 58. min Schodzi z boiska Dmytro Chomczenowski, a za niego wchodzi Martin Pospiszil.
  • 59. min Schodzi z boiska Łukasz Wolsztyński , a za niego wchodzi David Ledecký.
  • 59. min Strzał Romańczuka na bramkę Loski, ale bramkarz gości pewnie złapał piłkę.
  • 61. min Dla Angulo gol z Jagiellonią, to już jego trzecie trafienie w tym sezonie Ekstraklasy.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Adam Wolniewicz.
  • 61. min Rzut wolny dla Jagiellonii blisko pola karnego.
  • 62. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez Suareza.
  • 65. min Kądzior próbował uderzać z dystansu, ale piłka po rykoszecie nie trafiła w światło bramki.
  • 67. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 68. min Dośrodkowanie Kurzawy i piłka wybita z "szesnastki" rywala.
  • 68. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 69. min Dośrodkowanie i znowu czujnie wybijają piłkę goście.
  • 69. min Rzut karny dla Jagiellonii!
  • 70. min Ewidentne zagranie piłki ręką Suareza.
  • 70. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Daniel Suárez García Osorio.
  • 70. min Goście na dodatek będą musieli od teraz grać w dziesiątkę.
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Arvydas Novikovas.
  • 71. min Pewnie wykonany rzut karny i mamy remis!
  • 72. min Schodzi z boiska Damian Kądzior , a za niego wchodzi Meik Karwot.
  • 74. min Kapitalna okazja dla gości!
  • 74. min Kurzawa był bliski pokonania Kelemena, który z dużym szczęściem wybił piłkę nogą.
  • 76. min Kurzawa znowu mógł pokonać Kelemena!
  • 77. min W sytuacji sam na sam zawodnik nie posłał piłki do bramki!
  • 77. min Kelemen nie dął się pokonać i wybił futbolówkę.
  • 78. min Schodzi z boiska Łukasz Burliga, a za niego wchodzi Karol Świderski.
  • 79. min Żółtą kartkę otrzymuje David Ledecký.
  • 80. min Będzie rzut wolny dla "Jagi" blisko pola karnego rywala.
  • 80. min 28,3 m do bramki.
  • 80. min Uderzenie Świderskiego trafia w mur.
  • 83. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Łukasz Sekulski.
  • 87. min Świetna okazja dla Jagiellonii!
  • 87. min Dośrodkowanie i tylko dobra interwencja Loski ratuje gości od utraty gola!
  • 88. min Świetnie uderzał głowa Guilherme w tej sytuacji.
  • 91. min Schodzi z boiska Igor Angulo Albóniga , a za niego wchodzi Bartłomiej Olszewski.
  • 91. min Kolejna świetna okazja dla Jagiellonii! Pospiszil dostał fantastyczną piłkę w polu karnym i fatalnie spudłował.
  • 92. min Rzut karny dla Jagiellonii.
  • 92. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje David Ledecký.
  • 92. min Faulowany w tej sytuacji był Novikovas.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Sekulski.
  • 94. min Loska wyczuł Sekulskiego, ale trochę zabrakło mu, żeby wybić futbolówkę.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 19:54 Sędzia kończy mecz, a "Jaga" rzutem na taśmę pokonuje Górnik Zabrze, który znowu pokazał, że jest w dobrej formie.
  • 19:54 Tym samym Jagiellonia wciąż jest niepokonana w lidze.
  • 19:54 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!