• (46') N. Dżałamidze Ubiparip
  • (59') K. Danielewicz P. Grzelczak
  • (74') P. Sasin G. Matei
  • 17:39 Zaczynamy 22. kolejkę Lotto Ekstraklasy!
  • 17:40 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna!
  • 17:44 Prowadząca po jesiennych rozgrywkach w Ekstraklasie Jagiellonia, rozpoczęła wiosnę nieudanie, przegrywając 0-3 w Gdańsku z Lechią. To gdańszczanie zajęli teraz fotel lidera
  • 17:45 Górnik Łęczna jeszcze w tym roku nie grał, bo jego pierwszy mecz z Zagłębiem Lubin został przełożony
  • 17:46 Podczas gdy Jagiellonia walczy o czołowe miejsca, Górnik broni się przed spadkiem
  • 17:48 - Wróciła wiara, tylko to wszystko musimy potwierdzić na boiskach Ekstraklasy - powiedział przed momentem trener Górnika Łęczna Franciszek Smuda w Eurosporcie
  • 17:50 - Dobrze się przygotowaliśmy i chcemy wygrać to spotkanie - stwierdził Michał Probierz, trener "Jagi"
  • 17:57 Nie ma dziś tłumów na trybunach stadionu w Białymstoku. Górnik Łęczna nie przyciągnął na obiekt wielu fanów
  • 17:57 Sędzia Krzysztof Jakubik wyprowadza oba zespoły na boisko
  • 17:59 Konstantin Wassiljew i Grzegorz Bonin, kapitanowie obu drużyn, już po przywitaniu
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczęli goście, ale Jagiellonia już przy piłce
  • 3. min Górnicy odważnie zaczęli, udaje się im utrzymywać na połowie gospodarzy
  • 3. min Faul i rzut wolny dla Górnika z okolic linii bocznej
  • 3. min Kelemen daleko piąstkuje po wrzutce z wolnego gości
  • 4. min Piłkarze z Łęcznej próbują kolejnych akcji ofensywnych, "Jaga" na razie trochę zagubiona
  • 6. min Gospodarze po kontrze wreszcie zbliżyli się do bramki gości. Wassiljew wpadł z piłką w pole karne, ale podał do nikogo i szansa przepadła
  • 7. min Faulowany Dżałamidze przy linii autowej na połowie gospodarzy. Rzut wolny dla Górnika
  • 8. min Tymiński wrzucał z wolnego, a nieco zaskoczony Kelemen wybił piłkę na róg
  • 8. min Rzut rożny dla Górnika
  • 9. min Sędzia Jakubik dopatrzył się jakiegoś faulu w ofensywie Górnika przed bramką "Jagi"
  • 9. min Jagiellonia próbowała ataku lewą stroną, ale piłka do Tomasika była za długa i opuściła boisko
  • 11. min Bonin zdecydował się na strzał lewą nogą z 30 m, ale uderzył niecelnie
  • 12. min Góralski faulowany na własnej połowie przy wyprowadzaniu piłki
  • 14. min Prusak przejął bezpańską piłkę, która znalazła się w polu karnym Górnika
  • 15. min Mecz na razie nie jest pasjonującym widowiskiem, wciąż bez celnego strzału oba zespoły
  • 16. min Góralski niepotrzebnie zwolnił szybkie wyjście gospodarzy
  • 16. min Wreszcie celny strzał. Z pola karnego uderzał Tomasik, ale Prusak odbił piłkę
  • 18. min Rzut rożny dla Górnika po zablokowanym dośrodkowaniu Leandro
  • 19. min Bonin strzela po rzucie rożnym wysoko nad bramką Jagiellonii
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dmytro Chomczenowski
  • 21. min Bramkę wypracował Konstantin Wasiljew
  • 21. min Wassiljew na 30. metrze spokojnie poradził sobie z rywalem i zagrał na 16. metr do niepilnowanego Chomczenowskiego. Ten płaskim strzałem w róg dał prowadzenie gospodarzom
  • 22. min Prusak broni strzał Tomasika!
  • 22. min Rzut rożny dla Jagiellonii krótko rozegrany, ale nic nie wyszło z tej akcji
  • 26. min Szybkie wyjście Jagiellonii lewą stroną, Czernych strzelał z naroznika pola karnego, ale nie trafił, a piłka odbiła się jeszcze od rywala
  • 26. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 27. min Zablokowany strzal Burligi z pola karnego
  • 27. min Rzut rożny dla gospodarzy
  • 28. min I jeszcze jeden korner
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Krzysztof Danielewicz
  • 29. min Rzut karny dla Jagiellonii
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Konstantin Wasiljew
  • 30. min Wassiljew płasko w prawy róg bramkarza i 2-0!
  • 30. min A karny był za faul Danielewicza w polu karnym, którego dopatrzył się sędzia Jakubik
  • 31. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 32. min Dośrodkowanie z lewej strony i niecelna główka Runje
  • 33. min Prusak wyszedł daleko i zatrzymał szarżującego piłkarza Jagiellonii Czernycha, dobijał niecelnie Chomczenowski
  • 34. min Leży Prusak, doznał jakiegoś urazu w starciu z Czernychem
  • 35. min Bramkarz Górnika powoli się podnosi po interwencji lekarzy
  • 36. min Prusak już w porządku, wznawia grę od bramki
  • 37. min Górnik próbuje zaatakować, przenieść ciężar gry na połowę Jagiellonii
  • 40. min Rzut rożny dla Jagiellonii po interwencji Szmatiuka, który przeciął dośrodkowanie z lewej strony
  • 40. min Nie wyszło Czernychowi dośrodkowanie z prawej strony, posłał pilkę daleko za bramkę Górnika
  • 44. min Jagiellonia dość spokojnie zatrzymuje Górnika już w strefie środkowej boiska
  • 45. min Tomasik siedzi z jakimś urazem, pomaga mu masazysta
  • 45. min Już wszystko w porządku, ale musi na chwilę opuścić boisko
  • 46. min Sędzia dolicza aż cztery minuty w związku z kontuzjami
  • 46. min Rzut rożny dla Jagiellonii po interwencji Komora
  • 47. min Prusak spokojnie złapał piłkę po kornerze Wassiljewa
  • 48. min Faulowany Leandro, wyprowadzający piłkę przy linii bocznej
  • 48. min Burliga faulował Dżałamidze
  • 49. min Czernych wyszedł z kontratakiem, ale biegł tak wolno, że Komor zdążył wrócić i wybić mu piłkę
  • 49. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 50. min Faulowany Chomczenowski 30 m od bramki Górnika
  • 50. min Wassiljew z wolnego do rąk bramkarza
  • 18:50 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Nikołoz Dżałamidze , a za niego wchodzi Vojo Ubiparip
  • 47. min Faulowany Javier Hernandez przed polem karnym Jagiellonii
  • 48. min Jagiellonia próbowała kontrataku, ale nie z tego nie wyszło
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Sasin, który ostro faulował na wysokości pola karnego szarżującego Tomasika
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Taras Romanczuk
  • 52. min Bramkę wypracował Konstantin Wasiljew
  • 53. min Sprytnie rozegrany rzut wolny. Wasiljew podał z wolnego płasko na 10 metr, zmylił kompletnie rywali, a nadbiegający Romanczuk uderzył lekko w róg lewą nogą i pokonał Prusaka
  • 54. min Faul Bonina na Chomczenowskim przy linii bocznej
  • 55. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Konstantin Wasiljew
  • 56. min Bramkę wypracował Fiodor Czernych
  • 57. min Czernych znakomitym prostopadłym podaniem uruchomił Wasiljewa, a ten wpadł w pole karne i lewa nogą nie dał szans Prusakowi
  • 59. min Schodzi z boiska Krzysztof Danielewicz , a za niego wchodzi Piotr Grzelczak
  • 64. min W ostatniej chwili hernandez wybił piłkę spod nóg Wasiljewa, bo byłoby 5-0
  • 64. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 65. min Wasiljew mocno wstrzelił piłkę z prawej strony w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji
  • 66. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych
  • 66. min Fatalny błąd Komora! Dał sobie odebrać piłkę Czernychowi, który pokonał Prusaka, mimo że ten odbił piłkę
  • 67. min Schodzi z boiska Przemysław Frankowski, a za niego wchodzi Arvydas Novikovas
  • 69. min To już prawdziwy pogrom. Na pewno nie tak wyobrażali sobie inaugurację piłkarze Górnika
  • 69. min Schodzi z boiska Konstantin Wasiljew, a za niego wchodzi Przemysław Mystkowski
  • 70. min Bohater Jagiellonii, Wasiljew, udał się już na zasłużony odpoczynek
  • 72. min Prusak ratuje Górnika!
  • 72. min Prusak kapitalnie obronił strzał z bliska Góralskiego, a dobitka Mystkowskiego była niecelna
  • 73. min Javi Hernandez strzelał płasko zza pola karnego, ale został zablokowany
  • 74. min Schodzi z boiska Paweł Sasin , a za niego wchodzi Gabriel Eugen Matei
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Tomelin Gutieri Guti za faul na szarżującym Mateim
  • 76. min 5531 widzów ogląda mecz w Białymstoku
  • 77. min Schodzi z boiska Taras Romanczuk, a za niego wchodzi Rafał Grzyb
  • 79. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 81. min Ubiparip wpadł w pole karne Jagiellonii, ale uderzył wysoko nad bramką
  • 83. min Faul Góralskiego na Boninie na linii środkowej
  • 84. min Leży Czernych przed polem karnym Górnika po starciu ze Szmatiukiem, ale nic nie było, zdaniem sędziego
  • 84. min Już wstał piłkarz Jagiellonii, wszystko w porządku
  • 86. min Piękna akcja Jagiellonii i Prusak znakomicie broni płaski strzał Czernycha z kilkunastu metrów
  • 87. min Rzut rożny dla Jagiellonii, ale piłka opuściła boisko po dośrodkowaniu
  • 87. min Rzut rożny dla Jagiellonii po interwencji Leandro przed bramką
  • 89. min Jagiellonia wciąż nie zwalnia tempa, co chwilę jest groźnie przed bramką Górnika
  • 90. min Góralski zmarnował znakomite podanie Czernycha, to powinna być kolejna bramka!