• (85') C. Sheridan Ł. Sekulski
  • (62') G. Kavtaradze O. Marcwaladze
  • (78') E. Grigalashvili M. Partenadze
  • (87') A. Tvildiani B. Varshanidze
  • 20:25 Jagiellonia mierzy się dzisiaj w rewanżowym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europejskiej z gruzińskim Dinamo Batumi!
  • 20:25 W pierwszym meczu "Jaga" zwyciężyła 1-0.
  • 20:29 Piłkarze są już na murawie!
  • 20:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Goście wyszli bardzo defensywnym składem. Aż pięciu obrońców wystawił trener gruzińskiej drużyny.
  • 3. min Zawodnicy Jagiellonii na razie spokojnie rozgrywają piłkę.
  • 3. min Rzut rożny dla Jagiellonii.
  • 4. min Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka nie trafiła do żadnego z zawodników Ireneusza Mamrota.
  • 5. min Na trybunach w Białymstoku pojawiło się dzisiaj niewielu kibiców.
  • 6. min Błąd obrońców rywala i w znakomitej sytuacji byli gospodarze!
  • 6. min Novikovas nie wykorzystał jednak błędu rywala i w sytuacji sam na sam nie pokonał bramkarza!
  • 7. min Będzie rzut rożny dla gości.
  • 7. min Krótko rozegrany rzut rożny i rywale stracili piłkę. Od bramki Kelemen.
  • 10. min "Jaga" cały czas przy piłce, ale na razie nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.
  • 13. min Piłkę spod nóg wbiegającego Góralskiego wybija jeden z obrońców rywala.
  • 14. min Groźna akcja gości!
  • 16. min Grigalaszwili groźnie uderzał na bramkę, a ta spadła tuż obok wbiegającego Kvasova! Gdyby zdążył byłby gol dla Dinama!
  • 17. min Kolejne dośrodkowanie gości w pole karne "Jagi", ale nie było tam żadnego z zawodników.
  • 18. min Ostry faul na Czernychu. Sędzia nie zdecydował się jednak na pokazanie żółtej kartki.
  • 19. min Kolejny faul. Tym razem na Novikovasie.
  • 20. min Groxne dośrodkowanie z wolnego Novikovasa, ale żaden z zawodników "Jagi" nie zdołał oddać strzału. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 20. min Dośrodkowanie z rożnego i uderzał piłkę Sheridan. Ta nie trafiła jednak w światło bramki.
  • 23. min Dośrodkowanie w pole karne rywala i łapie piłkę Tymofeev.
  • 25. min Znowu groźnie pod bramką gości. Dośrodkowanie i niebezpiecznie uderzał z woleja Burliga! Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 27. min Kavtaradze próbował dośrodkowywać w pole karne gospodarzy, ale jego strzał został zablokowany.
  • 27. min Bedzie rzut rożny dla gości.
  • 28. min Dośrodkowanie z rożnego i piłka wybita z "szesnastki" Jagiellonii.
  • 29. min Dośrodkowanie Chomczenowskiego i wybija piłkę jeden z obronców Dinama.
  • 29. min Piłkarze Jagiellonii sygnalizowali w tej sytuacji zagranie ręką rywala i jak wykazały powtórki mieli rację.
  • 29. min Powinien być tutaj rzut karny dla "Jagi".
  • 30. min Dośrodkowanie z rzutu rożnego i groźnie uderzał głową Runje! Broni jednak bramkarz gości!
  • 32. min Guilherme zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeszła nad bramką!
  • 35. min Leży na boisku Kvirkvelia, ale sędzia nie przerywa meczu.
  • 35. min Zawodnik starł się z Novikovasem, który chyba uderzył go łokciem.
  • 37. min Chomczenowski próbował sprytnie ograć jednego z rywali, ale ten nie dał się oszukać i przejął piłkę.
  • 38. min Dośrodkowanie Chomczenowskiego, ale pewnie łapie piłkę bramkarz gości.
  • 41. min Arbiter odgwizdał spalonego Kvasova!
  • 41. min Napastnik Dinama po znakomitym dośrodkowaniu posłał piłkę do bramki, ale "Jaga" miała szczęście, bo był na spalonym.
  • 42. min Groźny strzał Czernycha z "szesnastki"!
  • 42. min Piłka przeszła jednak nad bramką.
  • 43. min Żółtą kartkę otrzymuje Archil Tvildiani.
  • 43. min Będzie rzut wolny dla gospodarzy bardzo blisko pola karnego rywala!
  • 44. min Było groźnie!
  • 44. min Po dośrodkowaniu z wolnego groźnie uderzał Czernych, ale piłka przeszła tuż obok bramki!
  • 46. min Novikovas uderzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie.
  • 46. min Minuta doliczona przez sędziego.
  • 21:16 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:17 Do przerwy w Białymstoku mamy bezbramkowy remis.
  • 21:17 Druga połowa już za 15 minut!
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę.
  • 47. min Groźny strzał Novikovasa z dystansu! Bramkarz gości z najwyższym trudem na rzut rożny!
  • 48. min Obie drużyny przystąpiły do drugiej części bez zmian.
  • 50. min Dośrodkowanie Guilherme z lewego skrzydła. Sheridan jednak nie doszedł do tego zagrania.
  • 52. min Kiks Macharadze we własnym polu karnym. Zaskoczony Sheridan nie przejął piłki. Błąd kolegi naprawił Timofiejew.
  • 55. min Dobra centra Guilherme z lewej strony. Sheridan nie sięgnął piłki, a zamykający akcję Novikovas nie trafił czysto. Szkoda.
  • 56. min Faul Czernycha na połowie gości
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Nika Mgeladze
  • 56. min Rzut wolny dla "Jagi" 21 metrów od bramki rywali.
  • 58. min Strzał Novikovasa z wolnego. Piłka odbiła się od muru. Rzut rożny
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Tomelin Gutieri Guti!!!
  • 59. min Jagiellonia prowadzi 1-0!
  • 60. min Bardzo dobre dośrodkowanie Novikovasa z rzutu rożnego. Tomelin strzałem głową z kilku metrów zmusił do kapitulacji Timofiejewa!
  • 61. min Kwasow znalazł się polu karnym "Jagi". Jego strzał na szczęście bardzo niecelny.
  • 62. min Strzał Mgeładze z 14 metrów. W ostatniej chwili zablokowany przez jednego z zawodników gospodarzy.
  • 62. min Schodzi z boiska Giorgi Kavtaradze , a za niego wchodzi Otar Marcwaladze
  • 63. min Faulowany Czernych
  • 63. min Żółtą kartkę otrzymuje Tornike Tarkhnishvili
  • 65. min Wrzutka Novikovasa w pole karne. Obrońcy gości oddalili niebezpieczeństwo.
  • 66. min Novikovas faulował blisko pola karnego Dinama
  • 67. min Rajd Novikovasa zatrzymany czystym wślizgiem przez Shonię.
  • 69. min Niecelne podanie Góralskiego na lewe skrzydło.
  • 70. min Chomczenowski próbował zaskoczyć Timofiejewa, ale bramkarz gości złapał piłkę.
  • 71. min Chomczenowski próbował podać do dobrze ustawionego Czernycha. Zagranie "przeciął" jeden z obrońców.
  • 73. min Złe odegranie Sheridana. Piłkę przejęli rywale.
  • 73. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas, a za niego wchodzi Przemysław Mystkowski
  • 75. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Tornike Tarkhnishvili
  • 77. min Mystkowski przejął piłkę w środku boiska i ruszył na bramkę gości. Został sfaulowany przez Tarkhnishvilego, który słusznie zobaczył drugą żółtą kartkę.
  • 78. min Niecelny strzał Czernycha z dystansu.
  • 78. min Schodzi z boiska Elguja Grigalashvili , a za niego wchodzi Mirza Partenadze
  • 81. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Fiodor Czernych!!!
  • 81. min Jagiellonia prowadzi 2-0!
  • 83. min Długie wybicie Kelemena. Czernych przejął piłkę, poradził sobie z obrońcą i przerzucił futbolówkę nad Timofiewejem!
  • 83. min Schodzi z boiska Jacek Góralski, a za niego wchodzi Damian Szymański
  • 83. min Rzut rożny dla gości
  • 84. min Dośrodkowanie Tvildianiego z narożnika boiska. Obrońcy "Jagi" wybili piłkę.
  • 85. min Schodzi z boiska Cillian Sheridan, a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 86. min Czernych przestrzelił z 18 metrów
  • 87. min Schodzi z boiska Archil Tvildiani , a za niego wchodzi Beka Varshanidze
  • 89. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Runje!!!
  • 89. min Jagiellonia prowadzi 3-0!
  • 90. min Dośrodkowanie Szymańskiego z rzutu rożnego. Celną "główką" popisał się Runje!
  • 90. min Rzut rożny dla Jagiellonii
  • 91. min Timofiejew ratuje swój zespół przed stratą golą po "główce" Romanczuka.
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty.
  • 93. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Łukasz Sekulski!!!
  • 93. min 4-0 dla Jagiellonii!
  • 94. min Sekulski wykorzystał podanie Czernych i z 10 metrów pokonał Timofiejewa!
  • 22:21 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:22 Jagiellonia pokonała Dinamo 4-0 i awansowała do drugiej rundy eliminacji Ligi Europejskiej!
  • 22:36 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo do portalu Interia!