• 3. min Faulowany na własnej połowie Sisto
  • 5. min Sisto zdecydowanie powstrzymany w szarży lewym skrzydłem
  • 5. min Dużo fauli w pierwszych minutach, nikt nie odpuszcza
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Shane Duffy
  • 7. min Po rzucie wolnym z połowy boiska Jorgensen nieszczęśliwie podbił piłkę przed bramką. Najszybciej dopadł do niej Duffy i główką wpakował do siatki!
  • 7. min Irlandia bliższa wyjazdu na mundial!
  • 7. min Na pewno nie będzie tu już dogrywki
  • 9. min Szarżował prawym skrzydłem McClean, ale nie pozwolił mu przedrzeć się blisko bramki Bjelland
  • 11. min Stygar Larsen dostał piłkę w okolice bramki, ale źle uderzył z powietrza i okazja przepadła!
  • 11. min Stygar Larsen doznał urazu w tej akcji. Jest opatrywany za linią końcową
  • 14. min Duńczycy już w komplecie. Próbują odrabiać straty
  • 15. min Irlandczycy skupieni w okolicach własnego pola karnego. Dania przejmuje inicjatywę
  • 15. min Faulowany Delaney na połowie gospodarzy
  • 17. min Randolph w rewelacyjnej interwencji!
  • 17. min Irlandzki bramkarz znakomicie obronił płaski strzał Kvista z dystansu!
  • 18. min Faulowany Kvist na połowie Irlandii
  • 18. min Sisto z woleja! I znów Randolph wybija na róg!
  • 18. min Rzut rożny dla Danii
  • 20. min Irlandczycy w ostatnich minutach nie wychodzą ze swojej połowy
  • 22. min Wreszcie gospodarze zbliżyli się do bramki Danii, ale strzał z dystansu kompletnie nie udał się Arterowi
  • 22. min Murphy kończy akcję Irlandii efektownym strzałem tuż obok okienka bramki Danii!
  • 23. min 70-30 proc. to przewaga Danii w posiadaniu piłki
  • 24. min Znakomite zagranie do McCleana. Ten wpadł w pole karne i uderzył z ostego kąta tuż obok bramki Danii!
  • 24. min A więc przebudziła się Irlandia po naporze Danii i była bliska podwyższenia
  • 28. min Rzut rożny dla Danii po przyblokowanym strzale Sisto z daleka
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Andreas Christensen
  • 30. min Bramkę wypracował Pione Sisto Ifolo Emirmija
  • 31. min Sisto znakomicie przedarł się lewą stroną i podał wzdłuż bramki. Christensen zamykał akcję, uderzył nieczysto w słupek. Piłka niefortunnie odbiła się jeszcze od Christiego i to właściwie on wpakował ją do swojej bramki
  • 31. min Teraz to Duńczycy są na mundialu!
  • 32. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Eriksen
  • 33. min Bramkę wypracował Nicolai Joergensen
  • 33. min Poulsen odebrał piłkę rywalom na połowie boiska. Szybka kontra z udziałem i asystą Jorgensena, zakonczyła się cudownym strzałem w okienko Eriksena!
  • 34. min Teraz to Irlandczycy muszą strzelac gole. Potrzebują aż dwóch
  • 39. min Schmeichel łapie piłkę, uspokajając zapędy Irlandii
  • 39. min Gospodarze muszą ruszyć do zdecydowanych ataków
  • 41. min Chóralne śpiewy kibiców Danii. Ale i Irlandczycy zachęcają swoich piłkarzy do natarcia
  • 43. min Nieudane dośrodkowanie Brady'ego. Piłka trafiła w boczną siatkę
  • 44. min Faul Warda na Chrostensenie przy polu karnym Danii
  • 45. min Sędzia nic nie dolicza
  • 21:30 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 47. min Schodzi z boiska Harry Arter, a za niego wchodzi Aiden McGeady
  • 47. min Schodzi z boiska David Meyler, a za niego wchodzi Wes Hoolahan
  • 47. min Rzut rożny dla Irlandii
  • 48. min Faulowany Sisto na połowie gospodarzy
  • 50. min Zablokowany strzał Sisto z ostrego kąta
  • 50. min Rzut rożny dla Danii
  • 52. min Sisto uderzył potężnie z dystansu, ale daleko od bramki Irlandii
  • 54. min Rzut rożny dla Danii po strzale Sisto i obronie Randolpha
  • 54. min Schodzi z boiska Jens Stryger Larsen , a za niego wchodzi Peter Ankersen
  • 55. min Rzut rożny dla Irlandii
  • 55. min Duffy główkuje po rzucie rożnym, ale za słabo, by zaskoczyć Schmeichela!
  • 57. min Bjelland wybil piłkę głową na aut
  • 57. min Błyskawiczna kontra Duńczyków, ale Randolph broni mocny strzał Eriksena!
  • 58. min Christie zakręcił duńską obroną i podał mocno wzdłuż bramki, ale Schmeichel odbił piłkę
  • 59. min Pulsen wzięty w kleszcze przez dwóch Irlandczyków. Mocno poobijany
  • 59. min Leży na murawie Duńczyk
  • 60. min Już podniósł się Poulsen, będzie grał dalej
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Eriksen
  • 63. min To już chyba koniec Irlandii!
  • 63. min Eriksen precyzyjnym strzałem lewą nogą zza pola karnego nie dał szans Randolphowi!
  • 63. min Bramkę wypracował Pione Sisto Ifolo Emirmija
  • 67. min McClean główkował nad poprzeczką duńskiej bramki
  • 70. min Schodzi z boiska Yussuf Yurary Poulsen , a za niego wchodzi Andreas Evald Cornelius
  • 71. min Schodzi z boiska Ciaran Clark, a za niego wchodzi Shane Long
  • 74. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Eriksen
  • 74. min To już jest pogrom i hat-trick Eriksena!
  • 75. min Jorgensen podał z lewej strony. Fatalny bład popełnił Ward, niemal wystawiając piłkę Eriksenowi. Ten huknął jak z armaty w okienko!
  • 75. min Dania jedzie na mundial - to już pewne!
  • 78. min Long zmarnował stuprocentową okazję! Urwał się rywalom, uderzył nad Schmeichelem, ale i nad bramką
  • 81. min Rzut rożny dla Danii
  • 84. min Schodzi z boiska Nicolai Joergensen , a za niego wchodzi Nicklas Bendtner
  • 87. min Jeszcze próbują zmniejszyć straty Irlandczycy, ale faulują w ataku
  • 89. min Rzut karny dla Danii!
  • 89. min Jeszcze jeden cios dla Irlandii
  • 90. min Rzut karny spowodował James McClean, faulując Bendtnera
  • 90. min Sędzia Marciniak jeszcze poczekał na zakończenie akcji, a potem wskazał słusznie na karnego
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nicklas Bendtner
  • 91. min MOcny, pewny strzał w górny róg Bendtnera i 5-1 dla gości!