• (87') R. Sellin T. Wirtanen
  • (57') M. Kopczyński M. Szwoch
  • (63') D. Nagy Ł. Moneta
  • (65') Guilherme S. Szymański
  • 19:50 Legia Warszawa zaczyna bój o Ligę Mistrzów!Na początek fiński klub IFK Mariehamn!
  • 19:52 Debiut w barwach "Wojskowych" zaliczy dzisiaj Krzysztof Mączyński, który w letnim okienku transferowym zamienił Wisłę Kraków na Legię.
  • 19:54 W zespole Legii wciąż nie zobaczymy kontuzjowanych Miroslava Radovicia, Michała Kucharczyka, Jakuba Czerwińskiego i Tomasza Jodłowca.
  • 19:54 Na ławce rezerwowych znalazł się także Michał Pazdan.
  • 19:55 Piłkarze już na murawie!
  • 19:58 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Kibiców Legii już słychać na stadionie w Finlandii.
  • 2. min Ekhalie wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.
  • 3. min Dośrodkowanie i piłka wybita z "szesnastki" Legii.
  • 4. min Guilherme próbował dogrywać do Nagya, ale przecięli to podanie rywale.
  • 6. min Faulowany Nagy.
  • 7. min Rzut karny dla Legii!
  • 7. min Maenpaa faulował Brozia i Legia ma rzut karny!
  • 8. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Costa Marques Guilherme.
  • 8. min Po palcach, ale piłka wpada do siatki rywala!
  • 9. min Cieszynka Guilherme może wskazywać na to, że piłkarz spodziewa się dziecka :)
  • 13. min Faulowany Guilherme blisko "szesnastki" rywala.
  • 14. min Uderzenie Guilherme, ale piłka ląduje wysoko nad poprzeczką.
  • 15. min Ależ było groźnie!
  • 17. min Broź dośrodkowywał w pole karne rywala, uderzał Guilherme, ale piłka po rykoszecie nie trafia do siatki!
  • 18. min Hamalainen trafia w poprzeczkę!!!
  • 19. min Było blisko kolejnego gola dla Legii!
  • 20. min Hamalainen znowu uderzał na bramkę rywala, ale tym razem zrobił to bardzo niecelnie!
  • 21. min Strzał na bramkę Legii z dystansu i po rykoszecie piłka ląduje obok słupka. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 22. min Kojola uderzał na bramkę Malarza, ale nie trafił do bramki.
  • 25. min Znowu było groźnie pod bramką Legii. Kangaskolkka uderzał głowa na bramkę Malarza, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 26. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 26. min Dośrodkowanie Sellina i piłka wybita przez legionistów.
  • 27. min Rzut rożny dla Legii.
  • 27. min Fatalne dośrodkowanie Mączyńskiego. Nie doleciała nawet do pola karnego i została wybita.
  • 32. min Guilherme wpadł w "szesnastkę" rywala i oddał strzał na bramkę, ale bez problemów łapie piłkę Vaikla.
  • 33. min Będzie rzut rożny dla gospodarzy.
  • 33. min Dośrodkowanie Sellina i piłka wybita z "szesnastki" Legii.
  • 37. min Mieliśmy strzał Legii zza "szesnastki", ale piłka nie trafiła w światło bramki.
  • 38. min Span oddał niebezpieczny strzał na bramkę Malarza, ale bramkarz Legii pewnie złapał piłkę. Było groźnie!
  • 40. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Dominik Nagy.
  • 40. min Bramkarz gospodarzy wybił strzał Hamalainena, ale wobec dobitki Nagya był już bezradny!
  • 41. min Rzut wolny dla Legii bardzo blisko "szesnastki" rywala.
  • 41. min Faulowany był Nagy.
  • 43. min Wystawiał piłkę Mączyńskiemu Moulin, ale jego strzał nie mógł zagrozić bramkarzowi rywala.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Kasper Hämäläinen.
  • 45. min Hamalainen podcinką pokonał bramkarza rywala i tuż przed zejściem do szatni Legia prowadzi już 3-0!
  • 46. min Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.
  • 20:44 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 20:44 Legia do przerwy pewnie prowadzi 3-0. Wracamy ponownie za kilka minut!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Wracamy po przerwie.
  • 47. min Już pierwszy strzał gospodarzy! Kangaskolkka uderzał z dystansy, ale nie trafił w światło bramki.
  • 48. min Rzut rożny dla IFK Mariehamn.
  • 49. min Dośrodkowanie i piłka wybita przez legionistów.
  • 52. min Dośrodkowanie Hlouszka, ale piłkę wybija jedne z rywali.
  • 52. min Ekhalie uderzał z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Dąbrowski.
  • 55. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 55. min Dośrodkowanie, ale po raz kolejny nie zagroził Legii ten stały fragment gry.
  • 57. min Schodzi z boiska Michał Kopczyński , a za niego wchodzi Mateusz Szwoch.
  • 57. min Żółtą kartkę otrzymuje Anthony Clement Dafaa.
  • 58. min Kolejny rzut rożny dla Mariehamn.
  • 59. min Piłka wpada do siatki Malarza, ale gol nie został uznany, bo zawodnik Mariehamn był na spalonym.
  • 60. min Tym razem rzut rożny dla Legii.
  • 61. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Anthony Clement Dafaa.
  • 61. min Rywale będą grać w dziesiątkę!
  • 62. min Faulowany Krzysztof Mączyński i drugą żółtą kartkę zobaczył Dafaa.
  • 63. min Schodzi z boiska Dominik Nagy , a za niego wchodzi Łukasz Moneta.
  • 64. min Kapitalna okazja Legii!
  • 64. min Broź znakomicie dośrodkowywał do Hamalainena, który uderzał głową, ale świetną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy.
  • 65. min Schodzi z boiska Costa Marques Guilherme , a za niego wchodzi Sebastian Szymański.
  • 69. min Trener gospodarzy nie zdecydował się jeszcze na żadną zmianę.
  • 71. min Szwoch niebezpiecznie uderzał na bramkę rywala, ale wybił piłkę Vaikla.
  • 72. min Schodzi z boiska Aapo Mäenpää, a za niego wchodzi Albin Granlund.
  • 75. min Legia gra w przewadze, ale na razie nie przekłada się to na gole.
  • 77. min Uderzenie z dystansu Szwocha, ale piłka przeszła tylko bok bramki.
  • 79. min Moneta dobrze dogrywał piłkę w pole karne do Szymańskiego, ale ten oddał bardzo niecelny strzał.
  • 79. min Schodzi z boiska Gabriel Petrović, a za niego wchodzi Robin Sid.
  • 82. min Moulin uderzał z dystansu, ale piłka nie trafiła w światło bramki.
  • 86. min Moneta uderzał na bramkę i posłał piłkę w boczna siatkę.
  • 87. min Schodzi z boiska Robbin Sellin, a za niego wchodzi Tommy Wirtanen.
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Robin Sid.
  • 88. min Ciągnięty za koszulkę był Mączyński.
  • 91. min Rzut wolny dla Legii i groźnie uderzał Dąbrowski, ale posła piłkę nad poprzeczkę.
  • 92. min Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.
  • 93. min Szwoch groźnie uderzał zza "szesnastki", ale piłka przeszła obok bramki.
  • 21:47 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 21:48 Legia pewnie wygrywa w Finlandii 3-0 i przed rewanżem w Warszawie jest w bardzo komfortowej sytuacji!
  • 21:48 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!