• (78') D. Kądzior A. Wolniewicz
  • (46') Jagiełło J. Kubicki
  • (65') B. Pawłowski F. Starzyński
  • (87') B. Kopacz P. Tuszyński
  • 17:27 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 27. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin.
  • 17:49 W Zagłębiu dwóch nowych zawodników - Mateusz Matras i Maciej Dąbrowski.
  • 17:51 Po 26 seriach gier Górnik zajmuje czwarte miejsce. Z kolei Zagłębie jest na siódmej pozycji.
  • 17:57 Aż siedmiu zawodników Górnika jest kontuzjowanych, ale tylko jeden regularnie grający w wyjściowym składzie - Szymon Żurkowski.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:58 Sędzią meczu jest Tomasz Kwiatkowski.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Wrzutka Balicia wylądowała prosto w rękach Loski.
  • 2. min Maresz był naciskany przez Matuszka i stracił piłkę.
  • 4. min Górnik w pierwszych minutach jest cofnięty na własną połowę.
  • 5. min Faulem powstrzymał Matuszek Matuszczyka.
  • 7. min Angulo nie utrzymał piłki w boisku, od bramki Hładun.
  • 9. min Pawłowski zbyt wysoko podniósł nogę, kopnął w twarz Suareza.
  • 10. min Czerwoną kartkę otrzymuje Mateusz Matras
  • 11. min Bezpośrednia czerwona kartka za faul na Matuszku!
  • 12. min Nic tego nie zapowiadało, Matras zdecydowanie zbyt mocno zaatakował rywala w środkowej strefie boiska.
  • 13. min Sędzia Kwiatkowski sprawdza nagranie w systemie VAR.
  • 13. min Decyzja podtrzymana!
  • 14. min 10 minut w debiucie w Zagłębiu wytrzymał na boisku Matras.
  • 14. min Debiut z koszmaru!
  • 14. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Maresz
  • 14. min Korner dla Górnika.
  • 15. min Faulowany Matuszczyk, bardzo ostry mecz od początku.
  • 16. min Angulo dostał dobre podanie w pole karne, lecz nie doszedł do piłki.
  • 17. min Znakomita akcja Zagłębia.
  • 17. min Jagiełło posłał kapitalne podanie do Czerwińskiego, ten wycofywał piłkę do Maresza.
  • 17. min Uprzedził go jednak obrońca.
  • 18. min Wolsztyński! Nieznacznie spudłował.
  • 19. min Świetnie rozegrał to Górnik - Kądzior uruchomił Angulo, ten głową zgrał do Wolsztyńskiego.
  • 19. min Strzał napastnika z szesnastu metrów był odrobinę niecelny.
  • 19. min I świetnie Hładun! Kolejną okazję miał Górnik.
  • 19. min Tym razem strzelał Angulo.
  • 20. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Wieteska
  • 20. min 5 gol Wieteski w tym sezonie!
  • 20. min Kapitalne dośrodkowanie Kądziora, a Wieteska pakuje piłkę do bramki.
  • 21. min Sędzia sprawdza, czy Suarez, będący na spalonym, nie absorbował bramkarza.
  • 22. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Dąbrowski
  • 24. min Arbiter odgwizdał spalonego Angulo.
  • 25. min Atakował Pawłowski, ale łatwo powstrzymali go obrońcy.
  • 26. min Dośrodkowanie Hajdy pada łupem Hładuna.
  • 28. min Dąbrowski wygarnął piłkę Kądziorowi, to był ważna interwencja, bo dobrze zapowiadała się akcja Górnika.
  • 29. min Mimo gry w przewadze Górnik wciąż czycha na kontrataki.
  • 29. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jakub Maresz
  • 29. min Niespodziewane wyrównanie!
  • 30. min Indywidualna akcja Maresza, biegł z piłką od połowy boiska i przerzucił piłkę nad Loską.
  • 30. min Bez przekonania gonił go Suarez.
  • 32. min Atakuje Górnik.
  • 32. min Faul Hajdy na Jagielle.
  • 33. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 35. min Piąstkował Hładun piłkę po głębokim dośrodkowaniu Kurzawy.
  • 37. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Daniel Suárez García Osorio
  • 37. min I znów bramka po stałym fragmencie!
  • 37. min Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego, a Suarez piekielnie mocnym strzałem głową dał Górnikowi prowadzenie 2-1.
  • 41. min Zagłębie próbuje wrócić do gry.
  • 41. min Tymczasem indywidualną akcję przeprowadził Angulo, ale dał się zatrzymać obrońcy.
  • 42. min Mógł chyba zagrać bardziej zespołowo.
  • 42. min Czerwiński trafia w poprzeczkę!!!
  • 42. min Ostrzeżenie dla Górnika.
  • 42. min Dostał dobre podanie w pole karne Czerwiński i był bliski doprowadzenia do remisu.
  • 44. min Koj powstrzymał Czerwińskiego na lewej stronie.
  • 45. min 2 minuty doliczone.
  • 46. min Guldan bez faulu zatrzymał Kądziora.
  • 47. min Suarez wolał nie ryzykować, wybił piłkę na aut.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Koniec bardzo emocjonującej pierwszej połowy.
  • 18:47 W trudnej sytuacji jest Zagłębie, które od dziesiątej minuty gra w dziesiątkę.
  • 19:02 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 19:02 Dwie zmiany zostaną dokonane w przerwie.
  • 46. min Schodzi z boiska Filip Jagiełło , a za niego wchodzi Jarosław Kubicki
  • 46. min Schodzi z boiska Wojciech Hajda, a za niego wchodzi Bartłomiej Olszewski
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Angulo! Strzela mocno, ale ponad bramką
  • 49. min Koj wybija piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.
  • 50. min Faulowany Kądzior przy linii bocznej.
  • 51. min Hładun wyszedł z bramki i minął się z piłką. Nie wykorzystali tego zabrzanie.
  • 53. min Strzał z dystansu Matuszczyka przelatuje ponad bramką.
  • 54. min Górnik będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego.
  • 55. min Po strzale Suareza piłka ląduje na górnej siatce.
  • 56. min Hładun wyłapał dośrodkowanie Koja.
  • 57. min Świetny powrót Kurzawy. Wrócił za Mareszem, odebrał mu piłkę, a potem dał się sfaulować.
  • 60. min Atak pozycyjny Górnika.
  • 61. min Maresz! Strzelił głową, ale nie trafił w bramkę.
  • 63. min Kiepsko rozprowadzony kontratak Górnika.
  • 65. min Schodzi z boiska Bartłomiej Pawłowski , a za niego wchodzi Filip Starzyński
  • 67. min Faul Koja na Mareszu.
  • 69. min Zagłębie dłużej utrzymywało się przy piłce, ale nie stworzyli żadnego zagrożenia.
  • 70. min Nieudane dośrodkowanie Maresza.
  • 72. min Wolsztyński leży na boisku, trzymając się za twarz.
  • 72. min Maresz jest bardzo aktywny, ale brakuje mu wsparcia kolegów.
  • 73. min Ależ huknął Starzyński!
  • 73. min Na szczęście Górnika - ponad bramką.
  • 75. min Schodzi z boiska Łukasz Wolsztyński, a za niego wchodzi Marcin Urynowicz
  • 76. min 12 638 widzów w Zabrzu.
  • 77. min Arbiter odgwizdał spalonego Urynowicza.
  • 77. min Dostał podanie z głębi pola, ale faktycznie był na ofsajdzie.
  • 78. min Schodzi z boiska Damian Kądzior, a za niego wchodzi Adam Wolniewicz
  • 79. min Ucierpiał Czerwiński po ostrym wejściu Koja.
  • 81. min Faul Dąbrowskiego na Angulo.
  • 83. min Kopacz powstrzymał Urynowicza faulem tuż przy polu karnym.
  • 83. min Hładun wypiąstkował piłkę po wrzutce Kurzawy.
  • 84. min Po chwili futbolówka wróciła w pole karne i główkował Suarez, ale ponad bramką.
  • 84. min Korner dla Miedziowych.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Filip Starzyński
  • 87. min Słaby strzał Angulo, w dodatku niecelny.
  • 87. min Schodzi z boiska Bartosz Kopacz , a za niego wchodzi Patryk Tuszyński
  • 88. min Żółtą kartkę otrzymuje Jarosław Kubicki
  • 90. min Maresz przewrócił się w polu karnym, ale nie ma mowy o "jedenastce".
  • 90. min Faul Bochniewicza przed polem karnym.
  • 90. min Ostatnie chwile nadziei Zagłębia.
  • 91. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 91. min Trafia bezpośrednio z rzutu wolnego!
  • 91. min Cudowny strzał Starzyńskiego!
  • 92. min Loska nawet nie zareagował.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Górnik traci zwycięstwo w doliczonym czasie gry!
  • 20:03 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Dobranoc!