• (85') S. Matuszek D. Pawłowski
  • (63') K. Michalak J. Łukowski
  • (79') S. Stilić D. Rasak
  • (85') N. Varela D.Byrtek
  • 17:41 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 32. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze - Wisła Płock.
  • 17:46 Wygrany spotkania zachowa szanse nawet na mistrzostwo Polski i mocno przybliży się do gry w europejskich pucharach.
  • 17:50 Pod nieobecność napastników - Angulo i braci Wolsztyński, atak tworzyć będzie... duet środkowych pomocników Żurkowski - Grendel.
  • 17:51 Uraz barku wykluczył Angulo z gry w dzisiejszym meczu.
  • 17:57 Piłkarze wychodzą na boisko.
  • 17:58 Imponująca frekwencja w Zabrzu.
  • 17:58 Mecz poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Dobry odbiór Hajdy.
  • 2. min Mocny strzał Recy! Broni jednak Loska.
  • 4. min Rozgrywa piłkę Górnik na własnej połowie.
  • 5. min Faulowany Kądzior.
  • 5. min Ładnie włączył się Reca, zauważył go Kante, ale nie zdołał podać w tempo.
  • 6. min Faul Furmana na Hajdzie.
  • 7. min Nieudane uderzenie Kądziora.
  • 8. min I znów faulowany Hajda, sporo przewinień.
  • 10. min Nie udało się Kurzawie nabić rywala w narożniku boiska.
  • 11. min Loska wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.
  • 12. min Bardzo spokojny początek meczu.
  • 14. min Sporo strat z jednej i drugiej strony.
  • 15. min Faulowany Michalak przez Gryszkiewicza.
  • 17. min Stilić przejął piłkę w polu karnym rywala, ale niecelnie zacentrował do Vareli.
  • 17. min Świetny powrót Matuszka, a potem Wieteski.
  • 18. min Płock ma rzut rożny.
  • 18. min Ciekawie rozegrany rzut rożny.
  • 18. min Furman przerzucił piłkę przed pole karne do Vareli. Ten ładnie uderzył z woleja, ale odrobinę niecelnie.
  • 21. min Niecelny strzał Vareli.
  • 23. min Leży w polu karnym Suarez, uderzony w głowę przez Daehne.
  • 25. min Teraz świetnym przyjęciem popisał się... trener Brosz, za linią boczną.
  • 25. min Żółtą kartkę otrzymuje Nico Varela
  • 26. min Ładne dośrodkowanie Kurzawy, strącił piłkę Wieteska, ale futbolówka w rękach Daehne.
  • 27. min Loska świetnie wypiąstkował piłkę, potem kompletnie nieudanie uderzył Szymański.
  • 28. min Górnik miał rzut rożny, ale nic z niego nie wynikło.
  • 29. min Mocne uderzenie Vareli i jedynie rzut rożny.
  • 29. min Aktywna jest lewa strona - Reca i Varela.
  • 30. min Świetne dośrodkowanie Stilicia, blisko oddania strzału był Dźwigała.
  • 31. min Faulowany Kądzior z boku pola karnego.
  • 32. min Przewinił Szymański.
  • 32. min Tylko rzut rożny po wrzutce Kurzawy.
  • 35. min Zabrakło dobrego dośrodkowania Wieteski, bo w dobrej sytuacji było dwóch jego kolegów.
  • 35. min Czekali na piłkę, ale się nie doczekali.
  • 37. min Arbiter odgwizdał spalonego Frumana.
  • 39. min Arbiter odgwizdał spalonego, tym razem piłka dla Wisły.
  • 40. min Wisła zamknęła gospodarzy na ich połowie.
  • 41. min Ładna akcja Recy.
  • 41. min Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Wieteska
  • 41. min Świetnie prezentuje się dziś Reca, teraz Wieteska musiał ratować się faulem i zarobił kartkę.
  • 42. min Faul Kurzawy na Michalaku, blisko pola karnego.
  • 43. min Świetna wrzutka Stilicia, nie zdołał jej dobrze zamknąć Reca i od bramki zacznie Loska.
  • 43. min Było blisko bramki.
  • 44. min Korner dla Wisły.
  • 45. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Alan Uryga
  • 45. min Piękny gol głową Urygi!
  • 46. min Z prawej strony dośrodkował Furman, Uryga wygrał pojedynek z Suarezem i strzelił gola!
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Wisła w końcówce przycisnęła i dzięki temu prowadzi do przerwy 1-0.
  • 18:47 Górnikowi wyraźnie brakuje napastnika.
  • 19:01 Zawodnicy gotowi, by wrócić na boisko.
  • 46. min Schodzi z boiska Wojciech Hajda, a za niego wchodzi Marcin Urynowicz
  • 46. min Trener Brosz uznał, że jednak warto mieć na boisku napastnika i posyła do boju Urynowicza.
  • 47. min Ładna akcja Wisły Płock, zakończona strzałem Kante.
  • 47. min Zablokował go Matuszek, ale wcześniej świetnie dwójkowo wymanewrowali rywali Stilić z Varelą.
  • 48. min Rzut wolny dla Wisły przed polem karnym.
  • 48. min Dobre dośrodkowanie Stilicia, ale nikt nie zamknął dośrodkowania.
  • 50. min Faulowany boleśnie Matuszek.
  • 51. min Urynowicz podał prostopadle do Kądziora, a ten był na minimalnym spalonym.
  • 54. min Zatrzymany kontratak Górnika.
  • 54. min Matuszek strzelił głową po wrzucie z autu Kurzawy, ale prosto w ręce Daehne.
  • 55. min Ładna akcja Kądziora z Matuszkiem, ale strzał zablokowany.
  • 56. min Schodzi z boiska Erik Grendel, a za niego wchodzi Daniel Liszka
  • 56. min Nieudane dośrodkowanie Wieteski.
  • 59. min Nabity Kądzior, piłka dla Wisły.
  • 60. min Żółtą kartkę otrzymuje Paweł Bochniewicz
  • 60. min Faul na Stiliciu.
  • 63. min Schodzi z boiska Konrad Michalak , a za niego wchodzi Jakub Łukowski
  • 65. min Loska zatrzymuje strzał z dystansu.
  • 65. min Znowu na spalonym Kądzior.
  • 67. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 68. min Groźnie po dośrodkowaniu Kurzawy!
  • 68. min Poradził sobie Daehne.
  • 68. min Ucierpiał przy tym Wieteska.
  • 69. min W drugiej połowie Górnik gra znacznie lepiej niż przed przerwą.
  • 70. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 70. min Strzał Wieteski broni Daehne.
  • 73. min Groźnie w polu karnym Wisły wyglądało zderzenie Wieteski z rywalem.
  • 73. min Arbiter uznał, że Wieteska faulował Dźwigałę.
  • 76. min 14 891 widzów na stadionie.
  • 79. min Nie utrzymał Reca piłki w boisku.
  • 79. min Schodzi z boiska Semir Stilić , a za niego wchodzi Damian Rasak
  • 80. min Daehne łapie piłkę po dośrodkowaniu Kurzawy.
  • 81. min Faul na Żurkowskim przed polem karnym.
  • 82. min Kurzawa! Piękny strzał, ale Daehne świetnie interweniuje.
  • 82. min Znów broni Daehne!
  • 83. min Urynowicz z bliska strzelał kolanem, ale niemiecki bramkarz pokazuje świetny refleks.
  • 83. min Co za akcja pod bramką Górnika!
  • 84. min Najpierw Loska broni niesamowity sposób, a potem piłkę z linii bramkowej wybił Bochniewicz!
  • 84. min Piłka odbiła się jeszcze od słupka.
  • 85. min Schodzi z boiska Nico Varela , a za niego wchodzi Damian Byrtek
  • 85. min Schodzi z boiska Szymon Matuszek, a za niego wchodzi Dariusz Pawłowski
  • 85. min 19-letni Pawłowski na boisku.
  • 86. min To jego trzeci występ w Ekstraklasie, dotychczas sześć minut zebrał na boisku.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Daniel Suárez García Osorio
  • 89. min Suarez ostro protestuje.
  • 90. min Reca zwija się z bólu.
  • 92. min Pięć doliczonych minut.
  • 93. min Faulowany Żurkowski z boku boiska.
  • 93. min Żółtą kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 93. min Daehne łapie wrzutkę Kurzawy.
  • 94. min Miękka wrzutka Bochniewicza, strzelał Urynowicz, ale ładnie broni Daehne.
  • 19:53 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:53 Ważne trzy punkty dla Wisły!
  • 19:54 To dopiero druga przegrana Górnika u siebie w tym sezonie.
  • 20:02 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!