• (85') Angulo D. Pawłowski
  • (46') D. Rasak D. Szymański
  • (61') G. Merebashvili N. Varela
  • (76') D. Furman A. Dźwigała
  • 17:55 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 7. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze - Wisła Płock.
  • 17:56 Zawodnicy są już w tunelu prowadzącym na murawę.
  • 17:58 Mecz poprzedzi minuta ciszy związana ze śmiercią byłego piłkarza Górnika Zabrze.
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwsza akcja Wolsztyńskiego, ale skutecznie interweniował Łasicki.
  • 3. min W odpowiedzi próbuje kontrataku Wisła.
  • 3. min Rzut rożny dla płocczan.
  • 4. min Kombinacyjnie rozegrany korner przez Merebaszwilego i Furmana.
  • 5. min Nie przyniósł on jednak efektu.
  • 6. min Piękna akcja Michalaka na prawej stronie boiska.
  • 6. min Dostał dziś szansę w wyjściowym składzie i pokazuje, że chce ją wykorzystać.
  • 6. min Zabrakło centymetrów, by Kante po jego podaniu głową skierował piłkę do siatki.
  • 7. min Niecelny strzał sprzed pola karnego Rasaka.
  • 7. min Pierwsze minuty to przewaga gości.
  • 8. min Na ławce trenerskiej Górnika dziś Jan Żurek, zastępujący Marcina Brosza.
  • 8. min Szkoleniowiec zabrzan został ukarany przez Komisję Ligi.
  • 10. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 10. min Zbyt krótkie dośrodkowanie Kurzawy.
  • 10. min Kontratak wyprowadził Michalak, został powstrzymany dopiero w polu karnym.
  • 11. min Loska jest czujny na przedpolu. Wyłapuje "wrzutkę" Łasickiego.
  • 12. min Arbiter odgwizdał spalonego Kądziora.
  • 12. min Ewidentny ofsajd.
  • 15. min Faulowany Kiełpin.
  • 15. min Wieteska wpadł na niego w polu bramkowym.
  • 17. min Piątkowski przedzierał się z piłką wzdłuż linii obrony zabrzan, ale został zatrzymany.
  • 18. min Rasak faulował Kądziora.
  • 20. min Kiełpin łapie piłkę. Uderzał Kądzior sprzed pola karnego.
  • 21. min Zwija się z bólu Suarez po starciu z Kante.
  • 18:26 Loska pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Furmana.
  • Merebaszwili ostro zaatakował Matuszka.
  • 29. min Ładny strzał z dystansu Żurkowskiego!
  • 29. min Kiełpin jest jednak na posterunku.
  • 29. min Górnik próbuje zagrozić rywalom wrzutkami w pole karne.
  • 30. min Żurkowski przejął piłkę przed polem karnym i znów groźnie uderzył.
  • 30. min Kiełpin sparował piłkę do boku.
  • 31. min Po chwili Angulo dostał prostopadłe podanie, ale uprzedził go bramkarz Wisły.
  • 32. min Faul Kurzawy w ataku.
  • 33. min Michalak nabił rywala. Wisła ma rzut rożny.
  • 34. min Furman dośrodkowywał dwa razy, ale za każdym razem górą obrońcy Górnika.
  • 35. min Rzut wolny z boku pola karnego Wisły.
  • 37. min Michalak jest dziś najlepszym zawodnikiem pierwszej połowy. Teraz założył piękną siatkę Kojowi.
  • 38. min Byrtek wybija piłkę na rzut rożny. Sporo stałych fragmentów w tym spotkaniu.
  • 38. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 38. min Nie do zatrzymania jest Hiszpan!
  • 39. min Ósma bramka w tym sezonie!
  • 39. min Kurzawa dośrodkował z rzutu wolnego, zaś Angulo strzałem głową z pięciu metrów pokonał bramkarza.
  • 40. min Był zupełnie niewidoczny do tej pory Angulo i znienacka wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
  • 42. min Stępiński zagrywa głową do własnego bramkarza.
  • 43. min Loska wznawia grę długim wykopem.
  • 44. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 44. min Przepiękna bramka Angulo!
  • 44. min Co za forma napastnika Górnika!
  • 45. min Angulo dostał piłkę w pole karne i uderzył ją z powietrza - ni to nożycami, ni to wolejem.
  • 45. min Kapitalna bramka.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Mecz długo się rozkręcał, ale Igor Angulo jest bezsprzecznie bohaterem końcówki pierwszej połowy.
  • 18:47 Wracamy już za kilka minut!
  • 19:02 Zawodnicy wrócili już na boisko.
  • 19:02 Czy Wisła otrząśnie się po dwóch ciosach zadanych przez Angulo?
  • 46. min Schodzi z boiska Damian Rasak , a za niego wchodzi Damian Szymański
  • 19:03 Zmiana w drużynie gości. Od początku drugiej połowy zobaczymy sprowadzonego z Jagiellonii pomocnika.
  • 47. min Próba długiego podania do Michalaka. Piłka opuściła plac gry.
  • 49. min Świetna interwencja Loski!
  • 49. min Było blisko kontaktowej bramki.
  • 50. min Matuszek sfaulował Kante.
  • 51. min Wisła zamknęła rywala na jego połowie, wyraźnie liczy na szybkie odrobienie strat.
  • 51. min Tymczasem kontra Górnika!
  • 51. min Wolszytński chybił o włos!
  • 52. min Mogło być 3-0! Dostał dobre podanie między obrońców Wolsztyński, ale z 11. metrów uderzył tuż obok bramki.
  • 53. min Amborsiewicz, który dziś zastępuje Wolniewicza na prawej obronie, szarżował prawą flanką.
  • 53. min Wywalczył rzut rożny.
  • 54. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Wieteska
  • 54. min Nokaut!
  • 55. min Kurzawa z Kądziorem krótko rozegrali rzut rożny, Kurzawa dorzucił w pole karne, a Wieteska głową skierował piłkę do bramki!
  • 55. min Piątkowski mógł szybko zmniejszyć stratę.
  • 55. min Przed szansą Kante...
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 56. min Piłka w bramce, ale Kante strzelił gola ręką.
  • 56. min Maradona z Płocka? Rękę widzieli wszyscy, łącznie z sędzią.
  • 58. min Kibice Górnika już świętują - fala meksykańska na stadionie.
  • 59. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 59. min Hat-trick Angulo!
  • 59. min Górnik demoluje rywala!
  • 59. min Angulo dostał prostopadłe podanie, Kiełpin wyszedł z bramki, a ten pokonał go mocnym uderzeniem.
  • 60. min 10 gol w 7 meczu Angulo.
  • 61. min Schodzi z boiska Giorgi Merebashvili , a za niego wchodzi Nico Varela
  • 62. min Michalak próbował strzału z dystansu, lecz bez powodzenia.
  • 63. min Dłużej przy piłce utrzymuje się Wisła.
  • 64. min Koj wybił piłkę na rzut rożny.
  • 65. min Wolsztyński zatrzymany przez Łasickiego.
  • 66. min Kante strzela z 18. metrów. Broni Loska, choć z problemami.
  • 68. min Mocne dośrodkowanie Vareli padło łupem Koja.
  • 68. min Kante! Z lewej nogi strzela nad poprzeczką.
  • 68. min Szukają choć honorowej bramki "Nafciarze".
  • 68. min Schodzi z boiska Damian Kądzior, a za niego wchodzi Rafał Wolsztyński
  • 69. min Pierwsza zmiana w Górniku.
  • 69. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Jose Martinez Kante
  • 69. min Fatalnie układa się ten mecz Wiśle.
  • 70. min Bardzo brzydko sfaulował Łukasza Wolsztyńskiego i słusznie wyleciał z boiska.
  • 71. min Faul Kante wynikał chyba z frustracji.
  • 71. min Rzut rożny dla Górnika.
  • 75. min Wolsztyński wychodził na czystą pozycję. W ostatniej chwili wygarnął mu piłkę Łasicki.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Nico Varela
  • 75. min Kurzawa trafia w poprzeczkę!!!
  • 76. min Strzelał z rzutu wolnego i niewiele zabrakło, by zdobył bramkę.
  • 76. min Schodzi z boiska Dominik Furman , a za niego wchodzi Adam Dźwigała
  • 76. min 20 054 widzów na trybunach.
  • 77. min Matuszek boleśnie zderzył się z Dźwigałą i jest opatrywany przez fizjoterapeutów.
  • 79. min Schodzi z boiska Łukasz Wolsztyński, a za niego wchodzi Marcin Urynowicz
  • 82. min Górnik długo rozgrywa piłkę.
  • 83. min Zagrał piłkę ręką Angulo.
  • 85. min Kurzawa! Ależ był blisko.
  • 85. min Technicznie uderzył sprzed pola karnego, ale minimalnie chybił.
  • 85. min Do trzech asyst mógł dołożyć asystę.
  • 85. min Schodzi z boiska Igor Angulo Albóniga, a za niego wchodzi Dariusz Pawłowski
  • 86. min Strzelec trzech bramek żegnany owacjami. Skandowane jego nazwisko.
  • 88. min Jeszcze jeden atak Górnika.
  • 90. min Żółtą kartkę otrzymuje Igor Łasicki
  • 92. min Blisko honorowego gola dla Wisły.
  • 92. min Szymański strzelał z dystansu, obronił jego uderzenie Loska.
  • 93. min Jeszcze raz świetnie interweniuje Loska! Broni uderzenie Piątkowskiego.
  • 19:50 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:50 Górnik rozbija Wisłę!
  • 19:50 Bohaterem spotkania Igor Anuglo, strzelec hat-tricka. Hiszpan ma już na koncie 10 bramek po 7 spotkaniach.
  • 20:00 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!