• (66') Ł. Madej K. Vacek
  • (86') M. Chrapek D. Srnić
  • 17:50 Trwa dziewiąta kolejka Ekstraklasy, a my przenosimy się do Zabrza
  • 17:51 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław
  • 17:52 22 708 widzów obejrzy to spotkanie. Po raz kolejny w tym sezonie Górnik "wyprzedał" cały stadion!
  • 18:01 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Celeban z rozciętym łukiem brwiowym i zalany krwią już w 10. sekundzie gry!
  • 2. min KOntuzja po starciu w powietrzu z Łukaszem Wolsztyńskim
  • 2. min Rzut rożny dla Górnika!
  • 2. min Wolsztyński był bliski pierwszej bramki po nieporozumieniu w defensywie gości! Śląsk w ostatniej chwili wybił piłkę na róg
  • 3. min KOlejny korner
  • 3. min Wrąbel z trudem piąstkuje po dośrodkowaniu Kurzawy
  • 5. min Górnik w natarciu! Kolejny rzut rożny
  • 5. min Wrąbel instynktownie broni piękną główkę Suareza!
  • 6. min Kądzior kolejny raz z kornera, tym razem bez strzału
  • 6. min Suarez trafia w poprzeczkę!!!
  • 6. min Zamieszanie przed bramką Śląska i mogło być 1-0. Szczęście gości!
  • 7. min Wreszcie odpowiedź gości. Pich z płaskim strzałem z kilkunastu metrów, ale Loska pewnie złapał piłkę
  • 8. min Arbiter odgwizdał spalonego zabrzan
  • 11. min Ładna akcja Sląska, wrzutka Madeja, zgranie głową i Piech próbował przewrotki, ale nie trafił w piłkę
  • 11. min Faulowany na połowie gości Wolsztyński
  • 13. min Loska na raty łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony Piecha
  • 13. min Śląsk powoli budzi się po miażdżącym początku Górnika
  • 14. min Arbiter odgwizdał spalonego Kądziora
  • 15. min Sztuczek technicznych próbowali goście, zakonczył to niecelnym strzałem Piech, naciskany przez rywala
  • 17. min Śląsk coraz groźniejszy. Loska znów na raty łapie po wrzutce Robaka. Już tam czaił się Piech
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Mariusz Pawelec, który ostro zaatakował Kądziora nakładką
  • 21. min Posiadanie piłki 56-44 proc. na korzyść Śląska
  • 21. min Żurkowsk strzelał z 22 metrów na bramkę Śląska. Wrąbel złapał jednak płasko lecącą piłkę
  • 23. min Faulowany Żurkowski przez Rierę 30 m od bramki gości
  • 24. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Igor Angulo Albóniga
  • 25. min Bramkę wypracował Rafał Kurzawa
  • 25. min Kurzawa uderzył z wolnego z 30 metrów. Piłka odbiła się od słupka. Angulo uciekł rywalom i już tam czekał, by posłać piłkę do pustej bramki!
  • 27. min To już 11. bramka Angulo w tym sezonie Ekstraklasy!
  • 30. min Ucierpiał przed chwilą przy linii końcowej Cotra, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 30. min Sporo pretensji do arbitra miał trener Śląska Jan Urban
  • 34. min Kądzior bliski drugiej bramki. Strzelał z kilkunastu metrów, ale Wrąbel nie dał się zaskoczyć
  • 35. min Wolsztyński groźnie w pole karne, ale wybili piłkę obrońcy Śląska
  • 38. min A Igor Angulo strzela w tym sezonie gola średnio co 64 minuty!
  • 38. min Chrapek prostopadle zagrał w pole karne, ale Loska uprzedził Robaka
  • 39. min Rzut wolny dla Śląska na połowie boiska
  • 39. min Faul w ataku Piecha, który przewrócił Kurzawę w polu karnym Górnika
  • 41. min Cotra uderzył z daleka prawa nogą, ale daleko od bramki Loski
  • 43. min Chrapek huknął z 20 metrów, ale posłał piłkę wysoko nad bramką Górnika
  • 45. min Robak faulował Kurzawę w polu karnym Górnika
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Schodzi z boiska Arkadiusz Piech , a za niego wchodzi Jakub Kosecki
  • 48. min Madej z daleka lewą nogą, ale ustrzelił tylko Matuszka
  • 48. min Ależ okazja Śląska! Cotra doszedł do dośrodkowania i główkował o centymetry od bramki Górnika!
  • 49. min Ambrosiewicz dał się wyprzedzić Cotrze w tej sytuacji
  • 50. min Riera wrzucił w pole karne, ale Loska wybił piłkę daleko
  • 50. min Cotra trafia w słupek!!!
  • 50. min Znakomity początek po przerwie Cotry, ale gola wciąz nie ma
  • 51. min Cotra strzelał płasko z ostrego kąta po podaniu Koseckiego
  • 51. min Żółtą kartkę otrzymuje Llorenç Riera Ortega za faul na Żurkowskim
  • 53. min Kądzior fantastycznie uderzył z dystansu! Wrąbel popisał się kapitalną obroną!
  • 53. min Rzut rożny dla Górnika
  • 53. min Koj próbował czegoś w rodzaju przewrotki z 16. metra, ale posłał piłką w chmury
  • 54. min Faul Matuszka na Koseckim w walce o górną piłkę
  • 55. min Faul Celebana na Wolsztyńskim w środku pola
  • 56. min Rzut rożny dla Śląska
  • 56. min Piłkarze Śląska domagają się karnego, sugerując że była ręką w polu karnym
  • 57. min Sędzia przerywa grę i skorzysta z wideoweryfikacji VAR
  • 58. min Rzut karny dla Śląska po wideoweryfikacji! Dani Suarez zagrał ewidentnie ręką
  • 58. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 60. min Robak nie myli się z karnego, myląc zupełnie Loskę! 1-1
  • 60. min Kurzawa z wolnego w mur
  • 60. min Wrąbel broni mocny strzał Kądziora!
  • 63. min Coraz większa ulewa w Zabrzu i coraz głośniejsze petardy na trybunach
  • 63. min Było małe zamieszanie w polu karnym Sląska. teraz Górnik chciałby karnego
  • 63. min Faul na Wolsztyńskim 30 m od bramki Śląska
  • 64. min Kurzawa z wolnego znów zahaczył o mur, a dokładnie o głowę jednego z piłkarzy Śląska
  • 66. min Schodzi z boiska Łukasz Madej , a za niego wchodzi Kamil Vacek
  • 67. min Faulowany na linii środkowej Ambrosiewicz
  • 68. min Schodzi z boiska Łukasz Wolsztyński, a za niego wchodzi Marcin Urynowicz
  • 71. min Rzut rożny dla Górnika i gol!
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Wieteska
  • 71. min Bramkę wypracował Damian Kądzior
  • 72. min Kądzior dośrodkował z rzutu rożnego. Znakomicie nabiegł na piłkę Wieteska i piękną główką pokonał Wrąbela!
  • 72. min To drugi gol Wieteski w tym sezonie Ekstraklasy
  • 74. min Urynowicz huknął w trybuny w znakomitej sytuacji po podaniu Angulo! To mogła być piłka meczowa!
  • 75. min Faul Ambrosiewicza na Koseckim
  • 76. min Robak uderzył za lekko z pięciu metrów i Loska złapał piłkę. Ale to była okazja!
  • 77. min Żółtą kartkę otrzymuje Szymon Żurkowski
  • 78. min Celeban faulował Angulo w strefie środkowej
  • 78. min Kurzawa trafia w poprzeczkę!!!
  • 79. min Błąd gości. Kurzawa przejął piłkę w kontrze i uderzył po rykoszecie w poprzeczkę!
  • 81. min Faul Matuszka na Koseckim
  • 81. min Rzut rożny dla Górnika po świetnym szybkim wyjściu gospodarzy
  • 82. min Wieteska głowkował po kornerze Kądziora tym razem niecelnie
  • 83. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Robak
  • 84. min Loska wypuścił piłkę po dośrodkowaniu Cotry, a Robak był tam gdzie trzeba i bezwzględnie wykorzystał ten błąd bramkarza!
  • 86. min Schodzi z boiska Michał Chrapek , a za niego wchodzi Dragoljub Srnić
  • 88. min Nie podnosi się z boiska Kurzawa po starciu z Rierą
  • 88. min Już wszystko w porządku z graczem Górnika
  • 90. min Faul na piłkarzu Górnika. Gospodarze chcieli rzut wolny bliżej i czerwoną kartkę, ale sędzia wczesniej odgwizdał faul
  • 90. min Nic nie wyszło z tego rzutu wolnego zabrzan
  • 91. min Sędzia doliczył trzy minuty
  • 93. min Ostatnia minuta. Czy ktoś zada decydujący cios?