• (88') M. Cebula Ł. Kosakiewicz
  • 17:39 Grupa mistrzowska Ekstraklasy wkracza do akcji w 35. kolejce!
  • 17:39 Zapraszamy na relację na żywo z meczu Górnik Zabrze - Korona Kielce!
  • 17:43 W przypadku wygranej Górnik może wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli, jeśli Jagiellonia przegra w Poznaniu z Lechem
  • 17:45 Do wyjściowego składu zabrzan wraca po kontuzji Igor Angulo. Co prawda pojawił się już w poprzedniej kolejce, ale wszedł na boisko dopiero w drugiej połowie
  • 17:45 W bieżącym sezonie Ekstraklasy Angulo ma na koncie już 22 bramki
  • 17:50 Do Zabrza nie przyjechał z Koroną Jacek Kiełb. Piłkarz sam poprosił trenera Gino Lettieriego, żeby nie zabierał go na mecz. Kiełb nie może się porozumieć z klubem w kwestii nowej umowy
  • 17:54 Korona nie przegrała z Górnikiem sześciu ostatnich spotkań. Jak będzie dzisiaj?
  • 17:57 Piłkarze już na murawie. Przywitanie obu zespołów
  • 17:59 Minuta ciszy tuż przed rozpoczęciem spotkania w związku z tragedią w kopalni Zofiówka w Jastrzębiu
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Urynowicz
  • 3. min Nieprawdopodobne otwarcie Górnika. W 18. sekundzie gospodarze objęli prowadzenie. Obrońcy Korony nieporadnie rozgrywali piłkę między sobą, wkroczył w to Urynowicz, który uprzedził Dejmka i płaskim strzałem z 18 metrów pokonał Alomerovicia!
  • 4. min Cebula próbował strzału z 20 metrów, ale został zablokowany
  • 6. min Kurzawa wrzucił dobrą piłkę z wolnego przed bramkę Korony, ale jego partnerom nie udało się zagrozić bramce
  • 7. min Faul Gardawskiego przy linii bocznej na Żurkowskim
  • 8. min Arbiter odgwizdał spalonego gości
  • 9. min Faulowany Matuszek 30 m od bramki Korony
  • 9. min Żółtą kartkę za ten faul otrzymuje Zlatko Janjić
  • 10. min Rzut rożny dla Górnika
  • 12. min Dejmek znów miał kłopoty z wyprowadzeniem piłki, o mało nie stracił jej na rzecz Górnika
  • 14. min Kaczarawa nie spodziewał się, że dotrze do niego piłka i fatalnie ją przyjmował, a mógl mieć stuprocentową sytuację!
  • 15. min Loska łapie piłkę po zablokowanym dośrodkowaniu Kallaste z lewej strony
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego Urynowicza
  • 16. min Rozkręca się Korona. Cebula mierzył w okienko bramki Górnika z 15 metrów, ale pomylił się o metr
  • 18. min Faulowany Kądzior 18 metrów od bramki Korony. Faulował Kovaczević
  • 19. min Ładnie mierzył z wolnego Kurzawa, ale znów piłka zahaczyła o mur
  • 19. min Rzut rożny dla Górnika
  • 20. min Rzut rożny dla Górnika z drugiej strony
  • 21. min Nieudane dośrodkowanie Kurzawy prawą nogą. Wcześniej głową uderzał jeden z zabrzan, ale został zablokowany
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Elia Soriano
  • 22. min Bramkę wypracował Nika Kaczarawa
  • 23. min Kaczarawa długo tańczył z piłką w polu karnym przy biernej postawie zabrzan. W końcu podał z linii końcowej przed bramkę, a Soriano wpakował piłkę do siatki!
  • 24. min Rzut rożny dla Korony po dośrodkowaniu Kallaste
  • 24. min Jakiś uraz Kądziora, z trudem się podniósł
  • 25. min Dośrodkowanie Cebuli, wybita piłka i korner z drugiej strony
  • 25. min Rzut rożny dla Korony
  • 26. min Drobny uraz Bochniewicza
  • 27. min Już wszystko w porządku z obrońcą Górnika
  • 27. min Faulowany przy linii bocznej Urynowicz
  • 28. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Elia Soriano
  • 29. min Bramkę wypracował Ken Kallaste
  • 30. min Janjić znakomitym prostopadłym podaniem obsłużył Kallaste. Ten zagrał mocno wzdłuż bramki, a Soriano dołożył tylko nogę i Korona już prowadzi!
  • 30. min Rzut rożny dla Górnika
  • 31. min Suarez słabo i niecelnie główkował po rzucie rożnym
  • 31. min 6-4 w strzałach dla Górnika, ale w celnych 3-1 dla Korony
  • 33. min Górnicy znów próbują przejąć inicjatywę, coraz więcej gry w okolicach pola karnego Korony
  • 34. min Faul Kaczarawy na Bochniewiczu w kole środkowym
  • 36. min Faul Kurzawy na Cebuli blisko pola karnego i szansa dla Korony
  • 37. min Za długie dośrodkowanie Cebuli i Loska złapał piłkę
  • 39. min Rzut rożny dla Korony
  • 39. min KOvaczević mocnym strzałem nad bramką zakończył akcję Korony
  • 42. min Kądzior wpadł w pole karne, ale zamiast pędzić na bramkę, zaczął się ustawiać na lewą nogę i został zablokowany
  • 42. min Rzut rożny dla Górnika
  • 43. min Kurzawa świetnie przejął piłkę o dograł przed bramkę, ale nie doszedł do niej Angulo, a zaskoczony Alomerović ją przepuścił, ale nikt nie posłał jej do siatki
  • 44. min Kaczarawa świetnie wypuścił w bój Kallaste, ale ten nie zdołał dośrodkować, bo został zablokowany
  • 45. min Loska łapie piłkę po dośrodkowaniu Kallaste
  • 46. min Faulowany Soriano przez Gryszkiewicza na własnej połowie
  • 47. min Sędzia doliczył minutę
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 46. min Oba zespoły bez zmian
  • 47. min Rzut rożny dla Górnika po wślizgu Dejmka
  • 47. min Kądzior dośrodkował, a Gryszkiewicz został zablokowany
  • 47. min Rzut rożny dla Górnika
  • 47. min I kolejny korner, cały czas Kądzior
  • 48. min Kądzior zagrał z kornera długą piłkę za pole karne, ale Kurzawa nie trafił czysto z powietrza
  • 49. min Faulowany na linii srodkowej Wieteska
  • 50. min Faulowany Kurzawa niedaleko pola karnego Korony
  • 51. min Płaskie dośrodkowanie albo strzał Kurzawy, ale nico zdezorientowany Alomerović zdołał odbić piłkę
  • 52. min Arbiter odgwizdał spalonego Angulo po długim podaniu z obrony
  • 53. min Korona wreszcie oddaliła grę od własnego pola karnego, przez chwilę utrzymywała się na połowie Górnika
  • 54. min Dejmek faulował Angulo na połowie Korony
  • 55. min Rzut rożny dla po kolejnym mocnym dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego
  • 55. min Już 9-4 w rzutach rożnych dla Górnika
  • 55. min Dani Suarez głowkował obok bramki Korony po wrzutce Kurzawye
  • 56. min Zabrakło centymetrów!
  • 56. min Faul Kaczarawy na Suarezie w strefie środkowej
  • 58. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Paweł Bochniewicz
  • 58. min Bramkę wypracował Szymon Żurkowski
  • 59. min Kurzawa wrzucił z autu, Żurkowski długo trzymał piłkę, w końcu dośrodkował miękko. Bochniewicz skoczył wyżej od Malarczyka i mamy remis1
  • 61. min Rzut rożny dla Korony
  • 62. min Faul na Urynowiczu i rzut wolny dla Górnika z 25 metrów
  • 63. min Kurzawa z rzutu wolnego nad bramką Korony!