• (74') N. Dżałamidze P. Grzelczak
  • (62') A. Buksa A. Rakowski
  • (76') F. Starzyński A. Siemaszko
  • (87') J. Vlasko J. Tosik
  • 17:55 Dobry wieczór Państwu! Odrabiamy zaległości w Lotto Ekstraklasie. Czas na mecz 21. kolejki pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Zagłębiem Lubin.
  • 17:57 Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. "Zielono-czarni" grają o życie, ich sytuacja jest dramatyczna, a Zagłębie z kolei musi walczyć o punkty jeśli chce ponownie zagrać w europejskich pucharach.
  • 17:58 Piotr Lasyk z Bytomia arbitrem głównym rywalizacji w Lublinie.
  • 17:59 Przywitanie trenerów obu zespołów już za nami. Za moment pierwszy gwizdek.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz w Lublinie!
  • 1. min Pressing łęcznian i faulowany Starzyński.
  • 1. min Za długie podanie do Woźniaka. Od rzutu z autu gospodarze.
  • 2. min Faul Vlasko na Leandro. Zaczną "zielono-czarni".
  • 2. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Woźniak.
  • 3. min Zagłębie na własnej połowie boiska. Powoli konstruuje atak zespół Stokowca.
  • 4. min Górnik skupiony na defensywie. Na własnej połowie w zwartym szeregu broni się ekipa Smudy.
  • 5. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Todorovski. Chyba postanowili dzisiaj łapać rywali piłkarze "Zielono-czarnych".
  • 6. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Filip Starzyński
  • 6. min Kapitalne zejście do środka w wykonaniu Starzyńskiego, który strzałem po długim rogu zaskoczył Prusaka.
  • 6. min Fatalny początek gospodarzy.
  • 7. min Faul Danielewicza na Woźniaku. Od rzutu wolnego lubinianie.
  • 7. min Dobra okazja, aby spróbować nawet bezpośredniego strzału.
  • 8. min Starzyński! Kapitalna parada Prusaka ratuje Górnika.
  • 8. min Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale poradzili sobie podopieczni Franciszka Smudy.
  • 9. min "Miedziowi" zaczynają akcję z własnej połowy.
  • 10. min Prusak dalekim wykopem ratuje zespół.
  • 11. min Dośrodkowanie w pole karne Polaczka, ale za mocne dla Śpiączki. Zacznie zespół gości.
  • 12. min Rakowski rozegrał piłkę z Polaczkiem. Spokojnie drużyna Stokowca.
  • 12. min Za mocne zagranie Leandro. Piłka za linią końcową. Zacznie Zagłębie.
  • 13. min Todorovski! Bardzo ładny rajd prawą stroną i próba dośrodkowania spod linii końcowej. Zablokowane.
  • 14. min Centra z narożnika, ale wybija piłkę Górnik. Kontry nie będzie, zatrzymany Śpiączka.
  • 15. min Vlasko starł się z Tymińskim. Od rzutu wolnego gospodarze.
  • 15. min Dżałamidze! Bomba z dystansu, ale nad poprzeczką.
  • 16. min Za mocne podanie Starzyńskiego. Chwycił piłkę Sergiusz Prusak.
  • 17. min Todorovski ładnie zagrał z prawej strony do Vlaski, ale Czech nie poradził sobie z rywalem.
  • 19. min Rzut rożny dla Górnika Łęczna.
  • 19. min Tymiński zagrał na piąty metr, ale wybili piłkę lubinianie.
  • 20. min Faul Leandro na Vlasko.
  • 20. min Vlasko! Ambitna próba z ponad 30 metrów i chwycił piłkę Prusak.
  • 21. min Fragment lepszej gry zespołu Smudy.
  • 22. min Leandro dośrodkował w pole karne, a futbolówkę wybił Lubomir Guldan. Korner!
  • 23. min Po centrze łęcznian, wybili piłkę obrońcy Zagłębia.
  • 23. min Dżałamidze centrował i doskonale w powietrzu Polaczek.
  • 23. min Chciał rozpocząć kontrę gości bramkarz, ale piłka wylądowała za linią boczną.
  • 24. min Bonin dośrodkował, ale Gerson odbił piłkę na aut.
  • 25. min Faulowany we własnym polu karnym był Kubicki, a przewinił Gerson.
  • 26. min Z autu na własnej połowie łęcznianie.
  • 26. min Bonin zacentrował w pole karne, ale znowu górą był Polaczek. Zadanie było łatwiejsze niż wcześniej, bo walczył z niziutkim Dżałamidze.
  • 27. min Dał się sfaulować Matei przy linii bocznej, ale na własnej połowie. Nie ryzykował za dużo Woźniak.
  • 28. min Prusak! Dobra interwencja w powietrzu po centrze Todorovskiego.
  • 30. min Ładna akcja Mateia, ale nie zdołał dośrodkować Rumun ze Steauą Bukareszt w CV.
  • 31. min Gerson był naciskany przez Woźniaka, ale poradził sobie, odgrywając do bramkarza.
  • 32. min Poprawia statystykę posiadania piłki ekipa z Łęcznej, ale niewiele wynika.
  • 33. min Tymiński oszukał Buksę i zagrał do Bonina, a ten spróbował z dystansu. Dobrze ustawiony Polaczek interweniował jednak bez problemu.
  • 36. min Madera faulował Javiera Hernandeza. Rzut wolny dla gospodarzy.
  • 36. min Dośrodkowanie w pole karne, ale obronną ręką z opresji wychodzą goście.
  • 37. min Tymiński stracił futbolówkę i pędzi kontra Zagłębia.
  • 38. min Komor zatrzymał rywala za linią środkową. Dobra interwencja.
  • 39. min Fatalne zagranie Piątka. Z autu Górnik Łęczna.
  • 40. min Leży na murawie Tymiński.
  • 40. min Przygotowuje się do wejścia na murawę Sasin.
  • 41. min Schodzi z boiska Łukasz Tymiński, a za niego wchodzi Paweł Sasin.
  • 43. min Za mocno uderzył Dziwniel!
  • 43. min Piłka nad poprzeczką bramki Prusaka.
  • 45. min Śpiączka! Ależ okazja dla gospodarzy. Po centrze Javiera Hernandeza, z interwencją w ostatniej chwili zdążył jeden z obrońców.
  • 45. min Starzyński wpadł w pole karne Prusaka, ale jego strzał został zablokowany.
  • 46. min Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Starzyńskiego za mocne.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi 1-0.
  • 46. min Zaczęli "Zielono-czarni".
  • 47. min Leandro płasko centrował, ale wybił piłkę Guldan.
  • 47. min Zza pola karnego próbował Javi Hernandez, ale dobrze interweniował Polaczek.
  • 48. min Faul Dziwniela. Zacznie Górnik na własnej połowie.
  • 49. min Dżałamidze zagrał do Śpiączki, ale niecelnie.
  • 49. min Bonin! Kolejna próba kapitana gospodarzy. Uderzył z obrębu pola karnego, ale za lekko, aby pokonać Polaczka.
  • 50. min Leando! Z ostrego kąta i odbija instynktownie Polaczek.
  • 50. min Dośrodkowanie z narożnika Javiera Hernandeza i strzał Komora, ale piłka przeleciała nad poprzeczką lubinian.
  • 52. min Faulowany Leandro. Zacznie Gerson na własnej połowie.
  • 53. min Javier Hernandez odważnie poczyna sobie pod polem karnym gości, ale zabrakło mu przyspieszenia akcji.
  • 54. min "Miedziowi" muszą uspokoić grę, bo na razie nie wygląda to dobrze.
  • 55. min Pitry przygotowuje się do wejścia na murawę.
  • 56. min Kubicki zagrywał do Buksy, ale minimalnie niecelnie i nie będzie zagrożenia dla bramki Prusaka.
  • 57. min Matei dośrodkowywał, ale za mocno, aby koledzy mieli szansę przejęcia piłki.
  • 57. min Początek zespołu Smudy w drugiej połowie imponujący.
  • 57. min Schodzi z boiska Krzysztof Danielewicz, a za niego wchodzi Przemysław Pitry, który pojawia się na murawie po raz pierwszy w tym roku.
  • 59. min "Zielono-czarni" wyprowadzają piłkę z własnej połowy boiska.
  • 60. min Piątek! Huknął z dystansu, ale niecelnie.
  • 62. min Prusak! Ależ popisał się grą nogami kapitan gospodarzy.
  • 62. min Schodzi z boiska Adam Buksa , a za niego wchodzi Adrian Rakowski
  • 63. min Dwie zmiany ma jeszcze do dyspozycji Piotr Stokowiec. "Franz" Smuda może sobie pozwolić na jeszcze jedną roszadę.
  • 64. min Faul Leandro na Dziwnielu. Będzie okazja dla "Miedziowych".
  • 65. min Starzyński dośrodkował w pole karne, ale obronną ręką z opresji wyszli podopieczni Smudy.
  • 66. min Kolejny rzut wolny i kolejna próba Orła. Tym razem bezpośrednie uderzenie wysoko nad poprzeczką bramki Prusaka.
  • 67. min Faul Kubickiego przed własnym polem karnym. Rzut wolny dla łęcznian.
  • 68. min Javier Hernandez! Tuż obok bramki, a szkoda, bo uderzenie było piekielnie mocne. Ciekawe, jak poradziłby sobie z nim bramkarz lubinian.
  • 70. min Faul na Sasinie.
  • 73. min Śpiączka! Wprost w bramkarza trafił głową.
  • 73. min Faul Pitrego na Vlasko. Niepotrzebne to przewinienie zmiennika gospodarzy.
  • 74. min Schodzi z boiska Nikołoz Dżałamidze, a za niego wchodzi Piotr Grzelczak
  • 74. min Kolejny faul Pitrego, a poszkodowanym Rakowski. Będzie okazja dla gości.
  • 76. min Schodzi z boiska Filip Starzyński , a za niego wchodzi Artur Siemaszko
  • 78. min Gerson spróbował spod linii końcowej, ale zablokowali go rywale.
  • 78. min Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale poradzili sobie lubinianie.
  • 80. min Górnik będzie walczył do końca. Można chwalić za postawę gospodarzy.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Przemysław Pitry
  • 83. min Rakowski jest najbardziej wysuniętym piłkarzem gości, ale nie ma szans w pojedynkach z Gersonem i Komorem.
  • 84. min Długie podanie do Śpiączki, ale Polaczek uprzedził rywala.
  • 84. min Za mocne dośrodkowanie Bonina, ale kontry lubinian również nie będzie.
  • 85. min Siemaszko! Zszedł do środka i przymierzył. Zabrakło naprawdę niewiele.
  • 86. min Żółtą kartkę otrzymuje Jarosław Kubicki, który jest pierwszym indywidualnie ukaranym zawodnikiem ekipy Stokowca.
  • 87. min Schodzi z boiska Jan Vlasko , a za niego wchodzi Jakub Tosik. Wykorzystał komplet zmian trener gości.
  • 89. min Prusak! Ratuje łęcznian wyjściem z bramki golkiper gospodarzy.
  • 89. min Utrudniał Siemaszce rajd Gerson.
  • 90. min Gerson wyprzedził Rakowskiego i przejął piłkę na własnej połowie.
  • 90. min Za moment przekonamy się, ile doliczy Piotr Lasyk z Bytomia
  • 92. min Leandro zatrzymał Todorovskiego. Z autu lubinianie.
  • 93. min Leandro próbował strzału. Nie wyszło najlepiej... Zacznie Zagłębie.
  • 94. min Polaczek! Ważna interwencja. Wyszedł na 12. metr i złapał futbolówkę.
  • 95. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Woźniak
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 19:52 Zagłębie wygrywa w Lublinie. Zapraszamy na weekend na mecze 25. kolejki Lotto Ekstraklasy. Udanego wieczoru!