• (76') H. Vidémont R. Boguski
  • 17:52 Dobry wieczór!
  • 17:52 Serdecznie zapraszamy na mecz Górnika Łęczna z Wisłą Kraków!
  • 17:52 To 30. kolejka Lotto Ekstraklasy!
  • 17:57 Dziś w zespole Wisły Kraków brakuje Krzysztofa Mączyńskiego, Ivana Gonzaleza i Macieja Sadloka.
  • 17:57 Wszyscy pauzują za kartki.
  • 17:57 Z tego samego powodu nie zagra dziś Javi Hernandez z Górnika.
  • 17:59 Za chwilę zaczynamy!
  • 18:02 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Gramy!
  • 4. min Gra toczy się w środku pola.
  • 4. min Franciszek Smuda musiał dziś trochę eksperymentować, bo wypadli mu ze składu dwaj stoperzy - Komor i Gerson.
  • 5. min Ich miejsce zajęli Pitry i Dźwigała.
  • 6. min Górnik miał wcześniej rzut wolny, ale Drewniak dośrodkował niedokładnie.
  • 8. min Na dwóch stadionach padły już bramki. W Lublinie kibice wciąż czekają na gola.
  • 11. min Atoche! Źle trafił w piłkę.
  • 14. min Stilić dostał podanie z głębi pola, ale uprzedził go jeden z zawodników gospodarzy.
  • 15. min Niedokładna wrzutka Drewniaka. Od bramki zacznie Załuska.
  • 17. min Faulowany Leandro.
  • 17. min Faulowany Małecki.
  • 20. min Na razie niewiele ciekawego na stadionie w Lublinie.
  • 20. min Widać, że oba zespoły są trochę osłabione.
  • 22. min Próbował Bonin, ale piłka w rękach Załuski.
  • 22. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Śpiączka
  • 24. min Llonch podał niedokładnie w środku pola, a piłkę przechwycił Śpiączka. Napastnik Górnika podał na lewo, a tam był Piotr Grzelczak, który rozejrzał się i wrzucił w pole karne. Śpiączka poszedł za akcją i znakomicie wykończył podanie - strzałem z powietrza prawą nogą pod interweniującym Załuską.
  • 24. min Zespół Smudy prowadzi 1-0!
  • 26. min Niecelny strzał Sasina zza pola karnego.
  • 26. min Górnik idzie za ciosem!
  • 29. min Matei ucierpiał w starciu z Ondraszkiem. Leży na boisku.
  • 30. min Stanął na nogi. Gramy dalej!
  • 34. min Dużo brzydkiej gry w środku pola.
  • 34. min Faulowany Videmont.
  • 36. min Małecki wbiegł w pole karne Górnika, ale wywalczył tylko rzut rożny.
  • 39. min Wisła przejęła inicjatywę, ale atakuje bez ikry.
  • 39. min Faulowany Grzelczak.
  • 40. min Żółtą kartkę otrzymuje Petar Brlek
  • 43. min Po zamieszaniu w polu karnym strzelał Dźwigała, ale został zablokowany.
  • 18:48 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:48 Górnik Łęczna prowadzi po pierwszej połowie 1-0 po golu Śpiączki. Wracamy za kilkanaście minut.
  • 19:07 Za chwilę zaczynamy drugą połowę!
  • 47. min Gramy!
  • 50. min Dużo gry w środku pola. Sytuacja przypomina tę z pierwszej połowy.
  • 51. min Strzał z woleja Bonina, ale piłka poleciała w trybuny.
  • 54. min Błąd Sasina w środku. Piłkę przejął Małecki, ale zablokował jego dośrodkowanie Pitry.
  • 55. min Dobra akcja gości! Ondraszek przepuścił podanie do Stilicia, ale ten źle przyjął.
  • 60. min Wisła miała rzut wolny, ale Llonch źle podał do Małeckiego.
  • 59. min Schodzi z boiska Zdenek Ondraszek , a za niego wchodzi Paweł Brożek
  • 59. min Schodzi z boiska Semir Stilić , a za niego wchodzi Ever Augusto Valencia Ruiz
  • 62. min Podwójna zmiana w Wiśle. Słaby mecz Stilicia.
  • 63. min Na boisku melduje się Ever Valencia, dla którego to debiut w Wiśle.
  • 65. min Śpiączka leży na murawie, ale chyba za chwilę będzie mógł grać dalej.
  • 68. min Kolejny faul Wisły.
  • 69. min Śpiączka mógł strzelić drugiego gola! Po wrzutce Drewniaka mocno strzelił głową, ale prosto w Załuskę.
  • 71. min Potężny strzał Grzelczaka! Niecelny. Wcześniej błąd popełnił Valencia.
  • 71. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Arkadiusz Głowacki
  • 72. min Arkadiusz Głowacki jest niezastąpiony. To jego drugi gol w tym sezonie!
  • 72. min Małecki dośrodkował z rożnego, a Głowacki najlepiej odnalazł się w polu karnym i strzelił lewą nogą nie do obrony!
  • 76. min Schodzi z boiska Hugo Vidémont , a za niego wchodzi Rafał Boguski
  • 76. min Ostatnia zmiana w Wiśle.
  • 78. min 5903 kibiców pojawiło się dziś w Lublinie.
  • 79. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Grzegorz Bonin
  • 79. min Kapitalny gol Bonina!
  • 80. min Zakręcił Llonchem jak juniorem i uderzył zza pola karnego bardzo dokładnie - tuż przy słupku. Załuska nie miał szans.
  • 80. min Górnik znów prowadzi!
  • 81. min Schodzi z boiska Josimar Jair Atoche Bances, a za niego wchodzi Łukasz Tymiński
  • 88. min Czy coś tu jeszcze się stanie?
  • 89. min Przy tym wyniku Górnik ucieknie z ostatniego miejsca w tabeli.
  • 90. min Valencia zza pola karnego! Piłkę łapie Małecki.
  • 90. min Dwie minuty doliczone.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Bartosz Śpiączka
  • 92. min Śpiączka ustalił wynik!
  • 19:56 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:58 Niesłychana historia w Lublinie!
  • 20:00 Serdecznie dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!