• (57') Stefanik D. Guba
  • (57') W. Kędziora R. Gergel
  • 15:27 Za chwilę początek meczu 19. kolejki Lotto Ekstraklasy.
  • 15:30 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 3. min Pierwsza interwencja Małeckiego po lekkim strzale głową Kędziory.
  • 4. min Rzut rożny dla Bruk-Betu Termaliki.
  • 4. min Goście są stroną aktywniejszą.
  • 5. min Po dośrodkowaniu Guilherme z kornera niecelnie "główkował" Szarek.
  • 6. min Zamieszanie w polu karnym, którego nie wykorzystał Kędziora.
  • 7. min Napastnik gości domagał się rzutu karnego, ale Gerson go nie faulował, przeszkadzając Kędziorze w oddaniu strzału z kilku metrów.
  • 8. min Kolejny rzut rożny dla Bruk-Betu Termaliki i znowu głową Szarek, tym razem piłkę wyłapał Małecki.
  • 9. min Przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności Bruk-Bet Termalica mógł już prowadzić 3-0!
  • 10. min ŚPIĄCZKA! Główkuje po podaniu Sasina z prawej flanki, jednak za słabo, by zaskoczyć Pilarza.
  • 11. min PITRY! Po podaniu Bonina z lewej strony, przyjął piłkę barkiem i uderzył z 15 m nad poprzeczką. Piłka była kozłująca, nie miał lekko.
  • 14. min Nie będziemy cytować komentarza Pitrego, po tym jak został w ostatniej chwili zablokowany w "szesnastce", po podaniu Śpiączki.
  • 16. min Kędziora domaga się podyktowania rzutu karnego, po tym jak przegrał walkę o pozycję z Gersonem.
  • 17. min Przepychali się obaj, ale w ostatniej chwili chciał ruszyć szczupakiem, w kierunku piłki, ale Brazylijczyk go nie puścił.
  • 28. min ŚPIĄCZKA! Po totalnym zapadnięciu w śpiączkę stoperów z Niecieszy wyszedł sam na bramkarza, ale zamiast soczystego strzału, wyszło mu podanie do Pilarza.
  • 29. min KĘDZIORA! Przyjął piłkę na 16. metrze, obrócił się i strzelił po ziemi - Wojciech Małecki łapie piłkę.
  • 31. min Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Piesio
  • 31. min Piesio nadepnął na stopę rywala - Kupczaka, który sięgnął do piłki. Piłkarz Górnika ukarany kartką, choć protestował.
  • 32. min Kupczak doznał kontuzji prostego podbicia, na które stanął Piesio.
  • 32. min Już się pozbierał.
  • 39. min DREWNIAK! Ależ zepsuł "setkę"!
  • 40. min Leandro podał do Bonina, ten prostopadle do Drewniaka, który wyszedł sam na Pilarza, lecz z 7 m kopnął za lekko i bramkarz gości spokojnie obronił!
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Vlastimir Jovanović za faul na Boninie.
  • 16:17 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 16:18 Sędzia Frankowski gwizdnął w momencie, gdy łęcznianie szykowali się do dobitki po rzucie wolnym i robiło się ciekawie w polu karnym gości.
  • 16:19 Gwizdek w takim momencie wywołał protesty graczy Górnika.
  • 47. min W ataku Termalica.
  • 48. min Arbiter odgwizdał spalonego Miszaka, który trafił nawet do siatki, ale faktycznie spalił akcję
  • 49. min Miszak uderzył z 25, ale piłka ugrzęzła w nogach obrony.
  • 49. min Zagranie ręką Tymińskiego - wolny dla gości z 18 m.
  • 50. min KĘDZIORA! Soczyście z wolnego, jednak trafił w plecy swojego kolegi - Szarka.
  • 50. min Szarek długo masował bolące miejsce.
  • 52. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Paweł Sasin
  • 53. min Aleś akcja Sasina! Zbiegł do środka, uciekł Miszakowi i kopnięciem czubkiem buta, z 20 m, wpakował piłkę do siatki, przy samym słupku!
  • 53. min Tak oto pierwszy wypad gospodarzy po przerwie daje im prowadzenie!
  • 54. min Ładna kontra Górnika, jednak w finale Pitry przegrał pojedynek biegowy ze stoperem.
  • 55. min Guilherme złamał do środka, podał na drugi słupek, jednak obrona Górnika czujna - wybija.
  • 57. min Schodzi z boiska Samuel Stefanik , a za niego wchodzi David Guba
  • 57. min Schodzi z boiska Wojciech Kędziora , a za niego wchodzi Roman Gergel
  • 59. min MISZAK! Bomba z 22 m, jednak o metr za wysoka.
  • 61. min Rzut rożny dla Górnika, po akcji Piesia.
  • 62. min Rzut karny dla Górnika! Za zagranie Fryca ręką!
  • 62. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Fryc
  • 62. min Fryc przyjął na rękę piłkę po strzale głową Piesia.
  • 63. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Szymon Drewniak
  • 63. min Pilarz wyczuł intencje Drewniaka, ale piłka i tak wpadła mu pod brzuchem, w lewy róg.
  • 64. min Rzut rożny dla Termaliki nie przyniósł zagrożenia.
  • 67. min Leandro zablokował dostęp do piłki Gergelowi, ten ratuje się faulem.
  • 70. min Górnik spokojnie rozgrywa piłkę, szanuje ją. Nie atakuje na hurra.
  • 70. min Goście trochę bezradni.
  • 71. min Miszak fatalnie podał, do nikogo w pole karne i piłka wyszła na aut bramkowy.
  • 75. min Termalica odzyskała przewagę optyczną, ale atakuje zbyt statycznie i schematycznie.
  • 76. min Na stadionie w Lublinie mamy dziś 1503 kibiców. Nie powala ta liczba. W Łęcznej byłoby z 3x więcej.
  • 80. min GERGEL! Sam na sam, jak karny w hokeju, ale przegrywa pojedynek z Małeckim!
  • 80. min Gergel znalazł się sam przed bramkarzem, po kiksie Drewniaka, który tak przyjął piłkę przed polem karnym, że wyszła mu asysta do rywala!
  • 17:22 Końcowy gwizdek sędziego!
  • 101. min Dzięki za udział w tej relacji!