• (84') R. Qurbanov D. Bulthuis
  • (54') J. Góralski D. Szymański
  • (58') P. Mystkowski M. Pospiszil
  • (85') A. Novikovas Ł. Sekulski
  • 18:42 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z pierwszego meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europejskiej, w którym FK Gabala podejmie Jagiellonię Białystok.
  • 18:42 W poprzedniej rundzie Jagiellonia gładko poradziła sobie z Dinamo Batumi, wygrywając w dwumeczu 5-0.
  • 18:43 Dziś czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. FK Gabala to wicemistrz Azerbejdżanu.
  • 18:44 Drużyna ta w ostatnich dwóch sezonach grała w fazie grupowej Ligi Europejskiej.
  • 18:45 W drużynie "Jagi" nie mogą dziś zagrać kontuzjowani Przemysław Frankowski, Rafał Grzyb oraz Marek Wasiluk.
  • 18:45 Brakuje także Piotra Tomasika.
  • 18:46 Jedyną niespodzianką jest obecność w składzie zaledwie 19-letniego wychowanka "Jagi" Przemysława Mystkowskiego.
  • 18:47 Kibice z Białegostoku mają nadzieję, że zawodnik godnie zastąpi Konstantina Wasiljewa.
  • 18:59 Zawodnicy obu drużyn są już gotowi do rozpoczęcia spotkania.
  • 19:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Drużyna Gabali jako pierwsza przy piłce.
  • 3. min Pierwsza dość chaotyczna akcja Jagiellonii.
  • 4. min Długie podanie Gutiego w kierunku Sheridana.
  • 5. min Pierwszy strzał w tym spotkaniu po rzucie wolnym dla "Jagi".
  • 5. min Głową, lecz niecelnie.
  • 6. min Świetny powrót Burligi za Ozobiciem.
  • 6. min Jagiellonia rozpocznie od bramki.
  • 6. min Ryzykowne zgranie do bramkarza Bezotosnego, ale bez konsekwencji.
  • 7. min Faul na Góralskim.
  • 9. min Akcja Czernycha, wywalczył rzut rożny.
  • 10. min Świetne dośrodkowanie, było groźne w polu bramkowym Gabali, ale żaden z zawodników nie trącił piłki.
  • 10. min To mógł być gol dla Gabali!
  • 11. min Bardzo groźna kontra Azerów.
  • 11. min Strzelał z prawego skrzydła Javi Hernandez, były gracz Górnika Łęczna.
  • 11. min W odpowiedzi strzela z dystansu Czernych, miał problemy bramkarz z tym uderzeniem!
  • 12. min Dzieje się na boisku w Gabali!
  • 14. min Huseynov ośmieszył Novikovasa, zakładając mu "siatkę".
  • 15. min Sheridan wywalczył rzut rożny.
  • 15. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Taras Romanczuk!
  • 16. min Po dośrodkowaniu Novikovasa Romanczuk wyskoczył najwyżej w polu karnym i strzałem głową umieszcza piłkę w siatce!
  • 16. min Widać, że opaska kapitańska podziałała na niego mobilizująco.
  • 17. min Żółtą kartkę otrzymuje Andrew Halliday
  • 17. min Wypożyczony z Glasgow Rangers zawodnik faulował Novikovasa.
  • 18. min Brutalny wślizg Góralskiego, sędzia stosuje przywilej korzyści.
  • 18. min Halliday nie podnosi się z boiska.
  • 19. min Żółtą kartkę otrzymuje Jacek Góralski
  • 19. min Sędzia ukarał Góralskiego za spóźniony wślizg.
  • 20. min 20 minut za nami - jak do tej pory Jagiellonia prezentuje się co najmniej przyzwoicie.
  • 21. min Niemniej Gabala pokazuje, że potrafi być groźna.
  • 21. min Faul na Góralskim z boku pola karnego.
  • 22. min Dobra wrzutka Novikovasa, ale co zrobił Stanković!
  • 22. min Obrońca Gabali przewrócił się we własnym polu karnym i nakrył piłkę całym ciałem.
  • 22. min Sędzia uznał, że nie dotknął jednak piłki ręką.
  • 23. min Azerowie w natarciu.
  • 24. min Groźny strzał głową, ale ponad bramką Kelemena.
  • 25. min Czernych upada w polu karnym, lecz nie ma rzutu karnego.
  • 25. min Litwin chyba dodał coś od siebie.
  • 28. min Żółtą kartkę otrzymuje Asif Mammadow
  • 28. min Za faul na Góralskim.
  • 29. min Świetny wślizg Romanczuka, zablokował dośrodkowanie.
  • 29. min Sheridan odnalazł się we własnym polu karnym i wybił piłkę głową.
  • 31. min Hernandez szarżował w polu karnym "Jagi".
  • 31. min Coraz groźniej pod bramką Kelemena.
  • 31. min Runje dobrze zablokował strzał Josepha-Monro.
  • 31. min Drugi rzut rożny dla Gabali.
  • 33. min Kolejny agresywny atak, tym razem faulowany Sheridan.
  • 34. min Bardzo ostro grają zawodnicy z Azerbejdżanu.
  • 34. min Mystkowski! Odrobinę niecelnie z dystansu.
  • 34. min Celował w samo okienko bramki.
  • 37. min Góralski świetnie wrócił we własne pole karne i odzyskał piłkę.
  • 37. min Po chwili sfaulował go Hernandez.
  • 37. min Sheridan! Niemal identycznie jak przed chwilą Mystkowski.
  • 38. min Było naprawdę blisko!
  • 39. min Ozobić strzelił z 18 metrów i pomylił się dosłownie o kilkadziesiąt centymetrów.
  • 40. min Rzut rożny dla Gabali, po dobrej akcji prawą stroną Gurbanowa.
  • 40. min Starcie powietrzne i jeszcze jeden korner.
  • 41. min Novikovas niecelnym strzałem zepsuł dobrze zapowiadający się kontratak.
  • 42. min Kompletnie nieudane dośrodkowanie Abbasova.
  • 44. min Faul Burligi i będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.
  • 44. min Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Burliga
  • 44. min Po dwie żółte kartki dla obu zespołów.
  • 45. min W polu karnym najwyżej wyskoczył Guti.
  • 46. min Huseynov próbował uderzenia po dośrodkowaniu Hernandeza, lecz nie był to groźny strzał.
  • 47. min Arbiter odgwizdał spalonego Monro.
  • 19:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 19:47 Po pierwszej połowie Jagiellonia prowadzi jedną bramką i konsekwentnie realizuje swój plan na to spotkanie.
  • 19:47 Wracamy za kilka minut!
  • 20:02 Zawodnicy są już przygotowani do rozpoczęcia drugiej części gry!
  • 46. min Schodzi z boiska Asif Mammadow, a za niego wchodzi Famoussa Kone
  • 46. min Jedna zmiana w przerwie w drużynie Gabali.
  • 47. min Szansa przed Hernandezem!
  • 47. min Lecącą w światło bramki piłkę wybija Runje.
  • 47. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Steven Joseph-Monrose
  • 48. min Niestety - mamy wyrównanie.
  • 48. min Joseph-Monrose pakuje piłkę do pustej bramki.
  • 48. min Po strzale Gurbanowa piłka odbiła się od słupka, potem od napastnika i wpadła do bramki.
  • 49. min Gracze Jagiellonii reklamowali pozycję spaloną, ale sędzia pozostaje niewzruszony.
  • 51. min Nieporozumienie pomiędzy Sheridanem i Novikovasem.
  • 52. min Góralski leży na boisku. Przerwa w grze.
  • 52. min Jest opatrywany przez medyków.
  • 53. min Kelemen świetnie broni strzał Monrose.
  • 54. min Schodzi z boiska Jacek Góralski , a za niego wchodzi Damian Szymański
  • 54. min Kontuzja uniemożliwia Góralskiemu kontynuowanie gry.
  • 54. min To poważne osłabienie dla polskiej drużyny.
  • 54. min Zamieszanie w polu karnym Kelemena.
  • 55. min Najpierw sędzia mógł podyktować rzut karny po ostrym wejściu Burligi, potem Monrose minimalnie chybił.
  • 55. min Kiepsko wchodzi w drugą połowę "Jaga".
  • 55. min Szybko traci piłkę.
  • 56. min Szymański faulowany tuż przed polem karnym rywala.
  • 56. min Żółtą kartkę otrzymuje Roman Huseynov
  • 57. min Novykovas trafia niestety tylko w mur.
  • 57. min Sheridan próbuje jeszcze strzału głową, ale zdecydowanie zbyt lekko.
  • 58. min Schodzi z boiska Przemysław Mystkowski , a za niego wchodzi Martin Pospiszil
  • 58. min To debiut Czecha w drużynie Jagiellonii.
  • 59. min Novikovas z dystansu - nie ma gola.
  • 59. min Ma problem z obroną strzałów z dystansu bramkarz Gabali.
  • 61. min Sheridan! Został minimalnie uprzedzony przez bramkarza.
  • 61. min Czernych z Sheridanem ładnie zagrali z pierwszej piłki, ale zabrakło precyzji.
  • 64. min Świetna interwencja Kelemena po strzale z dystansu.
  • 65. min Novikovas kapitalnie zagrał wzdłuż bramki, lecz Sheridanowi zabrakło centymetrów, by dojść do podania.
  • 66. min Czernych faulowany przez rywala.
  • 67. min Kolejne dobre dośrodkowanie Novikovasa, lecz Sheridan przegrał powietrzną walkę.
  • 67. min Odżyła nieco Jagiellonia po fatalnym początku drugiej połowy.
  • 68. min Schodzi z boiska Francisco Javier Hernández González, a za niego wchodzi Shirmahammad Mammadov
  • 69. min Dobre rozegranie Pospiszila i Romanczuka, zepsute fatalnym przyjęciem Sheridana.
  • 70. min Widywaliśmy już lepsze spotkania napastnika "Jagi".
  • 71. min Novikovas jeszcze raz spróbował strzału z dystansu, lecz tym razem Bezotosny nie miał żadnych problemów.
  • 73. min Sheridan cofa się we własne pole karne, by wspomóc obrońców.
  • 74. min Bardzo groźny strzał Kone mija słupek bramki.
  • 77. min Faulował Pospiszil.
  • 78. min Świetnie zablokował strzał Guti, doskakując do rywala.
  • 78. min Faulowany Runje.
  • 80. min Ależ akcja Novikovasa z Pospiszilem!
  • 81. min Strzał drugiego obroniony przez bramkarza, a dobitka Novikovasa już z pozycji spalonej.
  • 81. min Novikovas raz jeszcze!
  • 81. min Ależ to była szansa!
  • 82. min Jego strzał obronił jednak bramkarz.
  • 84. min Schodzi z boiska Ruslan Gurbanow, a za niego wchodzi Dave Bulthuis
  • 85. min Schodzi z boiska Arvydas Novikovas , a za niego wchodzi Łukasz Sekulski
  • 87. min Szansa przed Azerami!
  • 87. min Zablokowany strzał przez Runje.
  • 88. min Faul na Czernychu.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Vojislav Stanković
  • 91. min Świetny strzał Szymińskiego z dystansu!
  • 92. min Poradził z nim sobie bramkarz Gabali.
  • 93. min Czernych z dystansu, lecz niecelnie.
  • 20:52 Końcowy gwizdek sędziego
  • 20:52 Mecz kończy się wynikiem 1-1!
  • 20:52 Jest to wynik sprawiedliwy, stawiający "Jagę" w niezłej sytuacji przed rewanżem.
  • 21:00 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!