• (61') Allan Rog
  • (64') C. Maggio Mário Rui
  • (75') José Callejón A. Ounas
  • 20:28 Napoli walczy dzisiaj o awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów!
  • 20:29 Drużyna z Włoch musi dzisiaj wygrać, jeśli chce nadal móc zostać w rozgrywkach. Do tego potrzebuje jeszcze zwycięstwa Manchesteru City nad Szachtarem Donieck.
  • 20:30 W pierwszym składzie na to spotkanie znalazł się Piotr Zieliński.
  • 20:33 Feyenoord w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie wygrał jeszcze żadnego meczu.
  • 20:36 W pierwszym meczu u siebie Napoli pewnie wygrało z holenderską drużyną 3-1.
  • 20:41 Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 20:44 Hymn Ligi Mistrzów i zaraz zaczynamy!
  • 20:45 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 1. min Pierwszy strzał na bramkę gospodarzy i pewnie łapie piłkę Vermeer.
  • 2. min Rzut wolny dla Napoli blisko pola karnego rywala.
  • 2. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Piotr Zieliński.
  • 2. min Co za początek Napoli!
  • 3. min Dośrodkowanie i po lekkim zamieszaniu w polu karnym, piłkę do bramki wpakował Piotr Zieliński!
  • 5. min To druga bramka Zielińskiego w tej edycji Ligi Mistrzów.
  • 5. min Rzut rożny dla gości.
  • 6. min Dośrodkowanie i kolejny rzut rożny dla Napoli.
  • 6. min Dośrodkowanie i wybijają piłkę daleko od własnego pola karnego gospodarze.
  • 8. min Faulowany Callejon w środkowej części boiska.
  • 11. min Feyenoord na razie nie może opuścić własnej połowy.
  • 15. min Napoli stosuje wysoki pressing.
  • 17. min Nieuwkoop ostro faulował Zielińskiego w środkowej części boiska. Skończyło się na reprymendzie od sędziego.
  • 18. min Joergensen dostał dobrą piłkę w pole karne i nie był na spalonym. Za długo jednak zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie stracił futbolówkę.
  • 19. min Mertens dostał świetną piłkę od Hamszika i w świetnej sytuacji bardzo źle uderzał na bramkę.
  • 20. min Callejon teraz uderzał na bramkę, piłka odbiła się od bramkarza, ale zmierzała do bramki. W ostatniej chwili wrócił jednak jeden z piłkarzy gospodarzy i wybił futbolówkę.
  • 22. min Berghuis zdecydował się na strzał z dystansu, ale fatalnie uderzył. To nie mogło zagrozić bramce Napoli.
  • 24. min Dośrodkowanie w pole karne Napoli, ale pewnie wybija futbolówkę Koulibaly.
  • 25. min Faul Amrabata na Zielińskim.
  • 26. min Dośrodkowanie i uderzał Toornstra. Piłka uderzyła jednak tylko w boczną siatkę.
  • 29. min Żółtą kartkę otrzymuje Tonny Emilio Trindade de Vilhena.
  • 29. min Faulowany był w tej sytuacji Allan w środkowej części boiska.
  • 30. min Teraz Napoli wywalczyło rzut rożny blisko "szesnastki" rywala.
  • 30. min Dośrodkowanie i żaden z zawodników gości nie oddał strzału na bramkę.
  • 31. min Dużo ostrej gry ze strony Feyenoordu. Teraz faulowany Callejon.
  • 32. min Wrzutka Callejona i czujnie wybijają piłkę rywale.
  • 33. min Świetny powrót Malaci, który przerwał akcję Napoli. Kibice nagrodzili go oklaskami.
  • 33. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Nicolai Joergensen.
  • 34. min Dośrodkowanie Berghusa i piłkę głową do bramki Napoli posyła Joergensen!
  • 35. min I znowu było groźnie. Kolejne dośrodkowanie do Joergensena, ale uprzedził go jeden z obrońców Napoli.
  • 35. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 35. min Dośrodkowanie i dwa razy próbowali uderzać gracze Feyenoordu.
  • 36. min Dośrodkowanie i strzał zza "szesnastki" broni Reina.
  • 38. min Rzut rożny dla Napoli.
  • 38. min Dośrodkowanie i gospodarze wybijają piłkę.
  • 40. min Callejon złapany na spalonym.
  • 42. min W drugim, ważnym dla Napoli meczu Szachtar prowadzi z Manchesterem City 2-0.
  • 45. min Faulowany Maggio w środkowej części boiska.
  • 21:30 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:31 Napoli do przerwy remisuje z Feyenoordem 1-1 i taki wynik nie zapewnia Włochom awansu.
  • 21:32 Wszystko rozstrzygnie się po przerwie. Na bieżąco będziemy też śledzić wynik meczu Szachtaru z Manchesterem City.
  • 21:32 Wracamy za chwilę.
  • 21:46 Piłkarze wracają powoli na murawę.
  • 46. min Sędzia rozpoczął drugą połowę.
  • 46. min Obie ekipy bez zmian po przerwie.
  • 46. min Zieliński złapany na spalonym.
  • 47. min Faulowany teraz Polak w środkowej części boiska.
  • 48. min Kolejna akcja i na spalonym złapany Hysaj.
  • 50. min Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i wybijają piłkę gracze Feyenoordu.
  • 50. min Na spalonym złapany teraz Joergsen.
  • 52. min Hamszik uderzał z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki.
  • 54. min Faulowany Mertens tuż przed "szesnastką" gospodarzy.
  • 55. min Koulibaly fatalnie zagrywał i posłał piłkę w mur.
  • 56. min Boetius uderzał zza pola karnego. Piłka przeszła jednak obok bramki.
  • 59. min Ręką zagrywał piłkę Maggio i piłka dla Feyenoordu.
  • 60. min Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i pewnie łapie piłkę Vermeer.
  • 61. min Schodzi z boiska Marques Loureiro Allan , a za niego wchodzi Marko Rog.
  • 63. min Rog dostał piłkę w pole karne, próbował ją odegrać,ale posłał ją wprost w jednego z rywali.
  • 64. min Schodzi z boiska Christian Maggio , a za niego wchodzi Mário Rui Silva Duarte.
  • 66. min Joergensen upadł w polu karnym w walce o piłkę, ale sędzia nie użył gwizdka.
  • 71. min Callejon dostał piłkę w polu karnym, próbował uderzać, ale pewnie złapał futbolówkę bramkarz gospodarzy.
  • 73. min Schodzi z boiska Steven Berghuis, a za niego wchodzi Sam Larsson.
  • 74. min Zieliński groźnie uderzał z dystansu. Piłka jednak poszybowała obok bramki.
  • 75. min Schodzi z boiska Jose Callejon, a za niego wchodzi Adam Ounas.
  • 76. min Schodzi z boiska Bart Nieuwkoop, a za niego wchodzi Jeremiah St. Juste.
  • 76. min Nieuwkoop zgłosił jakieś problemy ze zdrowiem i ostatecznie opuścił murawę.
  • 78. min Mertens dostał piłkę w polu karnym i dobrze wrócił Tapia.
  • 78. min Rzut rożny dla Napoli.
  • 78. min Dośrodkowanie i piłkę wybijają gospodarze.
  • 80. min Żółtą kartkę otrzymuje Dries Mertens.
  • 80. min Rzut rożny dla Feyenoordu.
  • 81. min Krótkie rozegranie, dośrodkowanie i piłkę wybija Reina.
  • 81. min Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
  • 81. min Dośrodkowanie i znowu bez strzału na bramkę Reiny.
  • 81. min Żółtą kartkę otrzymuje Jeremiah St. Juste.
  • 82. min Faulowany w tej sytuacji był Mertens.
  • 84. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Tonny Emilio Trindade de Vilhena.
  • 84. min Gospodarze będą kończyć mecz w dziesiątkę.
  • 86. min Ładne dogranie Zielińskiego do Mertensa, ale ten był na minimalnym spalonym. Wychwycili to sędziowie.
  • 91. min Chociaż Feyenoord gra w osłabieniu, wcale tego nie widać na boisku. Napoli teraz zepchnięte do obrony.
  • 91. min Trzy minuty doliczył arbiter do drugiej połowy.
  • 91. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 92. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Jeremiah St. Juste.
  • 92. min Feyenoord wychodzi na prowadzenie!
  • 92. min Po dośrodkowaniu z rożnego gola strzela St. Juste!
  • 22:35 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:36 Feyenoord wygrywa pierwszy mecz w fazie grupowej!
  • 22:36 Obie drużyny żegnają się jednak z rozgrywkami.
  • 22:36 Dla Napoli źle ułożył się tez mecz Szachtaru, który pokonał Manchester City 2-1.
  • 22:37 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!