• (83') A. Iniesta André Gomes
  • (41') M. De Sciglio S. Sturaro
  • (64') R. Bentancur F. Bernardeschi
  • (87') G. Higuain F. Caligara
  • 20:34 W dzisiejszym hicie Ligi Mistrzów Barcelona gra u siebie z Juventusem! Odegrają się za ubiegły sezon i wyeliminowanie ich w ćwierćfinale?
  • 20:37 Wojciech Szczęsny chociaż zadebiutował w weekend w lidze, na Camp Nou wylądował na ławce rezerwowych.
  • 20:43 Na trybunach pojawił się duży baner z napisem "SOS demokracja" odnoszący się do ostatnich postulatów i referendum związanego z niepodległością Katalonii.
  • 20:43 Katalonia coraz głośniej mówi o odłączeniu się od Hiszpanii. Nie wiadomo tez do końca, gdzie wtedy w lidze miałaby grać "Barca".
  • 20:44 My jednak zapominamy dzisiaj o politycznych kwestiach i skupiamy się na Lidze Mistrzów. Piłkarze wychodzą już na murawę!
  • 20:44 Hymn Ligi Mistrzów!
  • 20:46 Przywitanie kapitanów i zaraz zaczynamy.
  • 20:47 Sędzia rozpoczął mecz.
  • 2. min Juventus przed meczem z Barceloną dopadły kontuzje i zawieszenia. Z powodu kartek nie zagra m.in. Juan Cuadrado.
  • 4. min Rzut rożny dla Barcelony.
  • 4. min Piłka szybko wybita przez Juventus.
  • 5. min Dembele przeszedł kilku zawodników i ruszył w pole karne, ale tuż przed "szesnastką" stracił futbolówkę.
  • 6. min Groźny strzał z dystansu De Sciglio! Piłka przeszła tuż obok słupka bramki Ter Stegena!
  • 8. min Faulowany Semedo blisko pola karnego rywala. Będzie dobra okazja dla Barcelony.
  • 9. min Dośrodkowanie Messiego i wybijają piłkę zawodnicy "Juve".
  • 10. min Błyskawiczna kontra gości! Strzelał Dybala, ale pewnie złapał piłkę bramkarz Barcelony.
  • 12. min Kolejny groźny strzał gości!
  • 12. min Pjanić zdecydował się na uderzenie z dystansu i z problemami wybronił ten strzał Ter Stegen.
  • 15. min Barcelona teraz w ataku pozycyjnym. Widać, że Juventus będzie czekał na grę z kontrataku.
  • 15. min Faul Umtitiego w środkowej części boiska.
  • 16. min Dobra okazja dla Barcelony i tylko dobre wyjście z bramki Buffona ratuje Juventus w tej sytuacji!
  • 19. min Andres Iniesta faulowany tuż przed polem karnym Juventusu!
  • 21. min Messi posłał piłkę w mur, a ta spadła wprost pod nogi Suareza, który bardzo groźnie uderzył ją na bramkę! Tylko dobra interwencja Buffona uratowała Juventus!
  • 21. min Bramkarz "Juve" wybił futbolówkę nad poprzeczkę.
  • 24. min Groźna próba Bentancura! Jego strzał został jednak zablokowany!
  • 24. min Rzut rożny dla Juventusu
  • 25. min Krótko i nieudanie rozegrany ten stały fragment gry przez gości.
  • 26. min Żółtą kartkę otrzymuje Rodrigo Bentancur Colmán.
  • 30. min Costa ostro faulował Messiego. Sędzia jednak dał mu na razie słowne upomnienie.
  • 34. min Leży na murawie De Sciglio. Możliwe, że konieczna będzie zmiana.
  • 35. min Dobra akacja Brcelony, ale zabrakło dokładnego ostatniego podania.
  • 36. min Żółtą kartkę otrzymuje Nelson Semedo.
  • 38. min Kapitalna okazja dla Barcelony!
  • 39. min Dembele przejął źle podaną piłkę w "szesnastce" rywala i tylko szczęście uratowała Juventus od straty gola!
  • 40. min Barcelona po tej akcji wywalczyła jedynie rzut rożny.
  • 41. min Schodzi z boiska Mattia De Sciglio , a za niego wchodzi Stefano Sturaro.
  • 41. min De Sciglio nie był w stanie kontynuować gry. Nabawił się jakiegoś urazu.
  • 44. min Groźna akcja Juventusu. Matuidi uderzał z pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.
  • 44. min Rzut rożny dla Juventusu.
  • 44. min Dośrodkowanie i faulowany w polu karnym Barcelony był Umtiti. Piłka dla gospodarzy.
  • 45. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Lionel Messi.
  • 46. min Piękna akcja Barcelony i piłkę do bramki pakuje Lionel Messi!
  • 46. min Asystę zalicza przy tym trafieniu Luis Suarez.
  • 46. min Messi pierwszy raz w historii strzelił gola Buffonowi!
  • 21:33 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy.
  • 21:34 Barcelona tuż przed zejściem do szatni wychodzi na prowadzenie.
  • 21:34 Druga połowa zapowiada się bardzo ciekawie. Zostańcie z nami!
  • 46. min Sędzia rozpoczął druga połowę.
  • 46. min Obie drużyny bez zmian na drugą połowę.
  • 48. min Groźna okazja Juventusu!
  • 49. min Dośrodkowanie w pole karne i Paulo Dybala posyła piłkę nad poprzeczkę!
  • 52. min Messi uderza na bramkę i trafia w słupek!
  • 53. min Piłka jeszcze odbiła się od pleców Buffona, ale nie wpadła do siatki.
  • 55. min Żółtą kartkę otrzymuje Lionel Messi.
  • 55. min Argentyńczyk ukarany za gestykulacje i komentowanie pracy sędziego.
  • 57. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ivan Rakitić.
  • 57. min Kolejna świetna akcja Barcelony!
  • 58. min Messi przedarł się w pole karne, a wybita przez Sturaro piłka wylądowała pod nogami Rakiticia, który pewnie posłał ją do bramki.
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Andrea Barzagli.
  • 61. min Rzut wolny dla Barcelony blisko pola karnego Buffona.
  • 62. min Uderzenie Messiego i broni Buffon!
  • 62. min Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 63. min Dośrodkowanie i faul w polu karnym Juventusu. Piłka dla gości.
  • 64. min Schodzi z boiska Rodrigo Bentancur Colmán , a za niego wchodzi Federico Bernardeschi.
  • 64. min Rzut rożny dla Juventusu.
  • 64. min Dośrodkowanie i uderzał niecelnie piłkę Bernardeschi.
  • 67. min Dośrodkowanie w pole karne gości i Suarez był bliski pokonania Buffona!
  • 69. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Lionel Messi.
  • 69. min Kolejna kapitalna akcja gospodarzy i świetne wykończenie Messiego!
  • 71. min Schodzi z boiska Ousmane Dembélé, a za niego wchodzi Sergi Roberto.
  • 75. min Żółtą kartkę otrzymuje Miralem Pjanić.
  • 75. min Faulowany w środkowej części boiska Sergi Roberto.
  • 77. min Strzał Bernardeschiego, ale to nie mogło zagrozić ter Stegenowi.
  • 77. min Schodzi z boiska Ivan Rakitić, a za niego wchodzi Paulinho.
  • 79. min Dla Paulinho to pierwszy występ w karierze w Lidze Mistrzów.
  • 80. min Piłka trafia do siatki po akcji Barcelony, ale sędzia słusznie odgwizdał spalonego Luisa Suareza.
  • 81. min Strzał Dybali i broni ter Stegen!
  • 81. min Rzut rożny dla gości.
  • 82. min Dośrodkowanie i uderza piłkę głową Benatia! Pique wybija ją jednak z linii bramkowej.
  • 83. min Schodzi z boiska Andres Iniesta, a za niego wchodzi Andre Gomes.
  • 86. min Rzut rożny dla Barcelony.
  • 86. min Dośrodkowanie Messiego wybite przez Bernardeschiego.
  • 87. min Schodzi z boiska Gonzalo Higuain , a za niego wchodzi Fabrizio Caligara.
  • 89. min Żółtą kartkę otrzymuje Fabrizio Caligara.
  • 92. min Na spalonym złapany Messi.
  • 22:35 Końcowy gwizdek sędziego.
  • 22:36 Sędzia kończy mecz a Barcelona pewnie wygrywa na Camp Nou 3-0. Warte do odnotowanie dwie bramki Messiego, który po raz pierwszy w karierze pokonał Gianluigiego Buffona.
  • 22:37 Katalończycy notują tym samym pierwszą wygraną w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Juventus zaczyna zmagania w tych rozgrywkach od porażki.
  • 22:37 Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne mecze!