• (83') Y. Poulsen L. Schoene
  • (66') C. Budescu N. Bancu
  • (71') F. Andone C. Keseru
  • (84') A. Băluță G. Țucudean
  • 17:24 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu ostatniej kolejki eliminacji MŚ 2018 Dania - Rumunia.
  • 17:25 Mecz ten może być szalenie ważny dla polskiej reprezentacji.
  • 17:26 Jeżeli w równoległym spotkaniu Polacy przegrają z Czarnogórą, a Duńczycy pokonają Rumunów, to pierwsze miejsce w grupie wypadnie nam z rąk na ostatniej prostej.
  • 17:26 Wszystko jednak pozostaje w nogach Polaków - nawet remis daje nam bezpośredni awans.
  • 17:27 Duńczycy muszą więc liczyć na nasze potknięcie.
  • 17:29 W przypadku zajęcia drugiego miejsca Dania zagra w barażu o udział w mundialu.
  • 17:29 Gospodarze nie są jednak jeszcze pewni udziału w barażach - w razie porażki z Rumunią i dzisiejszego zwycięstwa Czarnogóry, mogą spaść na trzecie miejsce w tabeli grupy E.
  • 17:31 Rumuni zaś od dawna są bez szans na awans i niezależnie od wyniku dzisiejszego spotkania zajmą czwarte miejsce w grupie.
  • 17:45 Na trzy zmiany w składzie zdecydował się trener Age Hereide w porównaniu do spotkania z Czarnogórą.
  • 17:47 Na środku obrony Bjellanda zastąpi Christensen, na lewej stronie defensywy zamiast Larsena zagra Durmisi, natomiast na pozycji napastnika Bendtner wygryzł ze składu Corneliusa.
  • 17:49 W dotychczasowych spotkaniach między tymi zespołami pięciokrotnie wygrywali Duńczycy, czterokrotnie Rumuni, a trzy raz padł remis.
  • 17:53 Mecz poprowadzi sędzia z Niemiec Deniz Aytekin.
  • 17:54 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:55 Hymny narodowe na stadionie w Kopenhadze.
  • 17:59 Trwa losowanie stron, przywitanie kapitanów.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Pierwsza akcja Rumunów skasowana przez Christensena.
  • 2. min Rozgrywają piłkę Duńczycy.
  • 2. min Zbyt mocne podanie przejmuje Tatarusanu.
  • 3. min Kiepski przerzut Ganei. Piłka na aucie.
  • 4. min Christensen dwukrotnie wygrywa pojedynek powietrzny z napastnikiem rywali.
  • 4. min Przyjął piłkę ręką Bendtner.
  • 4. min Od bramki Schmeichel.
  • 5. min Ulewny deszcz nie ułatwia zadania żadnej z drużyn.
  • 7. min Szarżował po prawej stronie Balasza, ale piłka opuściła boisko.
  • 7. min Zła wiadomość dla Duńczyków, świetna dla Polaków - Polska prowadzi z Czarnogórą po golu Krzysztofa Mączyńskiego.
  • 8. min Sisto wdał się w drybling, ale stracił piłkę.
  • 8. min Ostro faulowany Poulsen.
  • 9. min Dośrodkowuje Sisto w pole karne, ale jego wrzutka nie odnalazła żadnego z partnerów.
  • 11. min Aut dla Rumunii na wysokości jej pola karnego.
  • 12. min Faulowany Dalsgaard na prawej stronie boiska.
  • 12. min Sędzia napomina zawodnika.
  • 12. min Żółtą kartkę otrzymuje Mihail Alexandru Bălută
  • 13. min Przeważają Duńczycy, ale mają problem, by przedostać się w pole karne Rumunów.
  • 14. min Kontratak Rumunii - powstrzymany w zarodku.
  • 15. min Arbiter odgwizdał spalonego, a na nim Bendtner.
  • 16. min Znów próbowali Rumunii przedrzeć się prawą stroną i znów bez powodzenia.
  • 17. min Faul na Yussufie Poulsenie.
  • 18. min Rzut rożny dla Danii.
  • 18. min Mocne dośrodkowanie na piąty metr, ale radzą sobie Duńczycy.
  • 19. min Po chwili piłka wróciła w pole karne, ale tylko na krótką chwilę.
  • 19. min Łapię piłkę Tatarusanu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
  • 20. min Ganea wybił piłkę wprost w głowę Poulsena. Nieco oszołomiony skrzydłowy z Danii.
  • 23. min Niezła akcja Rumunów, ale wykończenie fatalne.
  • 23. min Skiksował najpierw Budescu, a później Stanciu, ostatecznie piłka wylądowała na aucie.
  • 24. min Próba prostopadłego podania od Eriksena do Bendtnera.
  • 24. min Połapali się w tym wszystkim obrońcy Rumunii.
  • 25. min Korner dla Danii.
  • 26. min Kolejne mocne dośrodkowanie nie zostało przecięte przez żadnego z Duńczyków.
  • 26. min Leży na boisku Andone.
  • 26. min Zderzył się głową z Poulsenem i jest opatrywany.
  • 27. min Pokazuje sędziemu, że był atakowany łokciem, ale nie ma racji - było to zderzenie głowami.
  • 28. min Błąd techniczny, którego nikt nie spodziewał się po Eriksenie.
  • 28. min Przy przyjęciu piłka odbiła się mu od piszczela.
  • 29. min Wyłożył Poulsen piłkę Sisto, ale ten z szesnastu metrów nie trafił czysto w piłkę.
  • 29. min To była pierwsza groźna akcja w tym meczu.
  • 31. min Ostre starcie Baluta z Dalsgaardem.
  • 31. min Rumun musi pamiętać, że ma już na koncie żółtą kartkę.
  • 32. min Strzał z daleka Deaca - niecelny.
  • 32. min Groźnie pod bramką Rumunii.
  • 32. min Sisto uderzył z dalszej odległości, lecz świetnie interweniował Tatarusanu.
  • 33. min Kolejny korner dla Danii.
  • 33. min Ależ zmarnował tę sytuację Bendtner!
  • 34. min Wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale tak długo zwlekał z oddaniem składu, że zablokował go wracający obrońca.
  • 34. min Wszyscy duńscy kibice muszą być na niego wściekli.
  • 34. min Arbiter odgwizdał spalonego Poulsena.
  • 35. min Stara się być aktywny prawoskrzydłowy RB Lipsk.
  • 37. min Piłka w bramce, ale chorągiewka sędziego w górze.
  • 38. min Eriksen wspaniale dograł do Bendtnera, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.
  • 38. min Sędzia uznał, że Bendtner był na spalonym, choć można mieć wątpliwości, czy faktycznie miał rację.
  • 40. min 61 proc. posiadania piłki po stronie Duńczyków.
  • 40. min Zagranie ręką Poulsena.
  • 41. min Groźny strzał Budescu z rzutu wolnego mija słupek bramki.
  • 43. min Sisto zobaczył partnera na prawej stronie, jego podanie przejął rywal.
  • 44. min Deac faulowany pod własnym polem karnym.
  • 45. min Końcówka pierwszej połowy, gospodarze mają jeszcze rzut rożny.
  • 46. min Zablokowany strzał jednego z Duńczyków.
  • 18:47 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:47 Duńczycy remisują do przerwy bezbramkowo z Rumunią.
  • 18:47 Mecz nie zachwyca i nie obejrzeliśmy za wiele sytuacji bramkowych.
  • 18:48 Duńczycy są stroną przeważającą, Rumunii czyhają na kontrataki.
  • 18:48 Wracamy już za kilka chwil!
  • 19:02 Zawodnicy wrócili już na boisko.
  • 19:02 Ostatnie 45 minut eliminacji do mundialu.
  • 47. min Pierwsza akcja Rumunów.
  • 48. min Strzał Deaca zablokowany - to była ważna interwencja Durmisiego.
  • 50. min Zakręcił obrońcą Budescu, ale dośrodkowanie Ganei zostało zablokowane.
  • 50. min Żółtą kartkę otrzymuje Constantin Valentin Budescu
  • 50. min To kara za próbę wymuszenia faulu.
  • 52. min Bendtner! Szuka go dziś piłka.
  • 52. min Tym razem uderzał głową z kilku metrów, ale piłka minęła słupek bramki.
  • 54. min Arbiter odgwizdał spalonego Poulsena.
  • 54. min Żółtą kartkę otrzymuje Ciprian Tatarusanu
  • 55. min To kara za opóźnianie wznowienia gry.
  • 58. min Dośrodkowanie z lewej strony łapie Tatarusanu.
  • 58. min Schmeichel uprzedza Balutę.
  • 59. min Rzut karny dla Danii!
  • 59. min Po dośrodkowaniu Sisto faulowany był Bendtner.
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Liviu Adrian Ganea
  • 60. min Do piłki podejdzie Eriksen.
  • 60. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Christian Eriksen
  • 60. min Po rękach bramkarza, ale piłka w bramce!
  • 61. min Żółtą kartkę otrzymuje Nicolae Claudiu Stanciu
  • 63. min Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Liviu Adrian Ganea
  • 64. min Zaledwie trzech minut potrzebował Ganea, by obejrzeć dwie żółte kartki!
  • 64. min Tym razem sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Poulsena, czym nie dał sędziemu wyboru.
  • 66. min Schodzi z boiska Constantin Valentin Budescu , a za niego wchodzi Nicu?or Silviu Bancu
  • 66. min To debiut Bancu w reprezentacji.
  • 69. min Poulsen wykłada piłkę Bendtnerowi, ale ten posyła ją Panu Bogu w okno.
  • 70. min Schodzi z boiska Nicklas Bendtner, a za niego wchodzi Kasper Dolberg
  • 70. min Bendtner był dziś nieskuteczny, ale i tak żegnają go owację na stojąco.
  • 71. min Schodzi z boiska Florin Andone , a za niego wchodzi Claudiu Andrei Keseru
  • 73. min Kombinacyjna akcja Duńczyków na prawej stronie.
  • 74. min Sisto w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym.
  • 76. min Żółtą kartkę otrzymuje Simon Kjaer
  • 78. min Rumuni zamknięci na własnej połowie.
  • 79. min Strzał z rzutu wolnego - wprost w Schmeichela.
  • 81. min Wybija piłkę Kjaer.
  • 83. min Duńczycy nie forsują tempa, wynik 1-0 widocznie ich zadowala.
  • 83. min Schodzi z boiska Yussuf Yurary Poulsen, a za niego wchodzi Lasse Schoene
  • 84. min Schodzi z boiska Mihail Alexandru Bălu?ă , a za niego wchodzi Marius George ?ucudean
  • 86. min Delaney zablokowany w polu karnym.
  • 87. min Od bramki rozpocznie Schmeichel.
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Ciprian Ioan Deac
  • 88. min Rumunii wyrównują w ostatnich minutach!!!
  • 91. min 4 minuty doliczone do spotkania.
  • 92. min Strzał Eriksena zablokowany.
  • 19:51 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:51 Mecz kończy się remisem!
  • 19:51 Duńczycy zajmują drugie miejsce w grupie i o awans powalczą w barażach!
  • 19:55 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne!