• (84') M. Cetnarski S. Steblecki
  • (46') Paweł Brożek M. Zachara
  • (60') D. Popovič P. Brlek
  • (79') K. Mączyński Uryga
  • 20:27 Dobry wieczór! Witamy serdecznie i zapraszamy na relację na żywo z meczu Cracovia - Wisła Kraków.
  • 20:29 Już za chwilę zaczynamy mecz. Na razie minuta ciszy ku pamięci zmarłego niedawno kardynała Franciszka Macharskiego.
  • 20:31 Sędzia rozpoczął mecz
  • 2. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Marcin Budziński
  • 3. min Piorunujący początek meczu! Vestenicky rozpoczął akcję Cracovii. Wiślacy próbowali się bronić, ale piłka spadła pod nogi Budzińskiego, który uderzył pięknie zza pola karnego i Załuska był bez szans. Cudowny gol!
  • 5. min Akcja Wisły prawą stroną boiska. Cywka dogrywa w pole karne, ale piłka wybita przez obrońców Cracovii.
  • 7. min Tym razem Wisła nacierała lewą stroną. Małecki dośrodkował w pole karne, ale piłka nieco mu zeszła i poszybowała poza linię końcową boiska.
  • 9. min Piłkarze Wisły po stracie gola dłużej utrzymują się przy piłce. Cracovia teraz wycofana na swoją połowę.
  • 13. min Małecki urwał się lewą stroną, ale nie zdołał wywalczyć rzutu rożnego dla Wisły.
  • 15. min Zmarnowana szansa Wisły! Boguski uruchomił Ondraszka, ale strzał Czecha zdołał obronić Sandomierski. Świetna interwencja!
  • 17. min Mączyński uderzył z dystansu, ale także tym razem Sandomierski na posterunku.
  • 17. min Jendriszek uderzył bez namysłu sprzed pola karnego, ale piłka poszybowała w trybuny.
  • 19. min Groźny kontratak Cracovii zakończony dobrą interwencją Macieja Sadloka.
  • 22. min Wisła atakuje. Praktycznie cały zespół Cracovii zamknięty we własnym polu karnym.
  • 24. min Wójcicki z autu wrzucił piłkę w pole karne Wisły, ale stoperzy "Białej Gwiazdy" byli tym razem czujni.
  • 26. min Ondraszek doznał kontuzji mięśni uda i z trudem opuścił boisko. Za chwilę powinien jednak wrócić do gry.
  • 26. min Ondraszek już z powrotem na murawie.
  • 28. min Podanie z głębi pola do Szczepaniaka, ale Głowacki z trudem zdołał wybić mu piłkę spod nóg.
  • 30. min Boguski miał dobrą okazję, jednak piłka po jego strzale z 16. metra wyraźnie minęła słupek.
  • 30. min Schodzi z boiska Tomasz Vestenicky, a za niego wchodzi Mateusz Wdowiak
  • 30. min Vestenicky kilka minut wcześniej w starciu z Cywką doznał kontuzji.
  • 33. min Starcie Budzińskiego z rywalami w polu karnym Wisły. Kibice domagali się rzutu karnego, ale arbiter przyznał... rzut wolny Wiśle.
  • 33. min Strzał Jendriszka zablokowany. Będzie rzut rożny dla Cracovii.
  • 34. min Dośrodkowanie z narożnika boiska na głowę Czovilo, ale strzał wieżowca z Cracovii zablokowany.
  • 34. min Vestenicky, który chwilę wcześniej doznał groźnej kontuzji, płacze na ławce rezerwowych.
  • 35. min Żółtą kartkę otrzymuje Piotr Polczak za faul na Ondraszku.
  • 36. min Cywka dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale obrońcy Cracovii byli w tej sytuacji czujni i dobrze się ustawili.
  • 38. min Załuska w ostatniej chwili wybił piłkę z własnego pola karnego. Szczepaniak był naprawdę blisko przejęcia futbolówki.
  • 41. min Piłkarze Cracovii ładnie rozegrali piłkę na własnej połowie.
  • 42. min Próba akcji prawą stroną w wykonaniu Cracovii, ale Pietrzak dobrze ustawiony.
  • 42. min Ładne podanie z głębi pola do Brożka...
  • 43. min ... snajper Wisły złapany jednak na spalonym.
  • 44. min Akcja toczy się na połowie Cracovii, ale bez zagrożenia dla gospodarzy
  • 45. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Mateusz Szczepaniak
  • 45. min Szczepaniak otrzymał dokładne podanie od Wójcicka i niemal upadając zdołał jeszcze skierować piłkę do siatki. 2-0!
  • 45. min Wisła próbuje odpowiedzieć, ale szybko została zastopowana
  • 46. min Rzut rożny dla Wisły
  • 46. min Strzał Popovicia niecelny
  • 47. min Sędzia do pierwszej połowy dolicza cztery minuty
  • 48. min Kolejna akcja Wisły szybko przerwana
  • 49. min Strzał wiślaka bez problemu łapie Sandomierski
  • 21:20 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 21:20 Cracovia zasłużenie prowadzi z Wisłą 2-0. W szatni gości może być gorąco
  • 45. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 47. min I już dobra okazja Cracovii! Wójcicki jednak źle trafił w piłkę
  • 46. min Schodzi z boiska Paweł Brożek , a za niego wchodzi Mateusz Zachara
  • 48. min Żółtą kartkę otrzymuje Denis Popovič
  • 48. min Popović ostro, ale nie potrzebnie aż tak ostro sfaulował Wójcickiego
  • 49. min Wisła próbuje ataku pozycyjnego, Cracovia jednak sobie z tym radzi
  • 50. min Boguski nie zrozumiał się z Ondraszkiem i piłka dla Cracovii
  • 52. min Mączyńskiemu puszczają nerwy. Najpierw faulował, później spiął się z jednym z graczy Cracovii
  • 54. min Rzut rożny dla Wisły
  • 55. min Nieporozumienie Czovilo z Sandomierskim, ale nikogo z wiślaków nie było w pobliżu
  • 56. min Rzut rożny dla Cracovii
  • 58. min Wisła próbuje atakować, ale na razie nie dochodzi do sytuacji
  • 58. min Rzut rożny dla Wisły
  • 59. min Żółtą kartkę otrzymuje Maciej Sadlok
  • 60. min Schodzi z boiska Denis Popovič , a za niego wchodzi Petar Brlek
  • 62. min Faulowany Małecki
  • 63. min Sędzia upomina Dariusza Wdowczyka, trenera Wisły
  • 64. min Faul Ondraszka na Czovili
  • 66. min Arbiter odgwizdał spalonego, choć piłka wpadła do bramki Wisły. Ciągle 2-0
  • 66. min Tym razem arbiter odgwizdał spalonego Zachary
  • 66. min Spiker właśnie ogłosił, że na trybunach zasiadło 14 tys. widzów
  • 68. min Rzut wolny dla Wisły, ale dośrodkowanie było za mocne
  • 68. min Mączyński niecelnie z dystansu
  • 69. min Chwila gry na małej przestrzeni i piłkę ma Wisła
  • 70. min Arbiter odgwizdał spalonego Jendriszka
  • 70. min Na murawie leży Wójcicki
  • 71. min Wójcicki chwilowo poza boiskiem. Cracovia w 10
  • 72. min Będzie zmiana w Cracovii
  • 72. min Schodzi z boiska Jakub Wójcicki, a za niego wchodzi . Diego
  • 73. min Podanie Brleka ląduje w rękach Sandomierskiego
  • 73. min Rzut rożny dla Wisły
  • 75. min Faulowany Zachara
  • 76. min Piłka w rękach Załuski
  • 76. min Faulowany Boguski
  • 77. min Załuska ryzykowanie, ale ograł jednego z rywali
  • 77. min Rzut rożny dla Wisły
  • 78. min Dośrodkowanie Małeckiego kompletnie nieudane
  • 79. min Faul Pietrzaka
  • 79. min Schodzi z boiska Krzysztof Mączyński , a za niego wchodzi Alan Uryga
  • 80. min Kolejne dośrodkowanie Wisły przelatuje przed pole karne
  • 80. min Goście przeważają, ale w ogóle nie stwarzają okazji
  • 82. min Kolejne złe zagranie wiślaków
  • 82. min Kontrę Cracovii kończy złe zagranie Szczepaniaka
  • 83. min Brlek mocno, ale też niecelnie. Strzały z dystansu wiślakom kompletnie nie wychodzą
  • 84. min Schodzi z boiska Mateusz Cetnarski, a za niego wchodzi Sebastian Steblecki
  • 86. min Wołąkiewicz bezkompromisowo w trybuny
  • 87. min Głowacki wygrał walkę w powietrzu, ale nic z tego nie wynikło
  • 87. min Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Małecki
  • 88. min Pomocnik Wisły dostał kartkę za niesportowe zachowanie. Małecki wdał się w "dyskusję" z trybunami
  • 88. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Patryk Małecki
  • 89. min Jest gol dla Wisły!
  • 89. min Małecki otrzymał podanie z boku, uderzył z pierwszej piłki i zmieścił piłkę idealnie przy słupku! 2-1!
  • 90. min Rzut wolny dla Cracovii, piłka zaraz wychodzi na aut
  • 90. min Cracovia ciągle przy piłce. Minął regulaminowy czas gry
  • 91. min Sędzia przedłuża mecz o 4 minuty
  • 91. min Faul Sadloka, przy piłce znów "Pasy"
  • 92. min Piłka wciąż na połowie Wisły
  • 92. min Faulowany Brlek
  • 92. min Kibice oglądają już mecz na stojąco
  • 93. min Piłka dla Cracovii. Ostatnia minuta
  • 93. min Cracovia faulami przerywa akcje
  • 94. min Teraz wolny dla "Pasów"
  • 22:25 Końcowy gwizdek sędziego
  • 22:26 Cracovia pokonała Wisłę 2-1!
  • 22:26 Pierwsza połowa zdecydowanie dla Cracovii, w drugiej trochę lepsza była Wisła, ale dało jej to tylko jedną bramkę.
  • 22:29 Piłkarze Wisły dziękują kibicom i rzucają im koszulki. Reszta stadionu świętuje zwycięstwo Cracovii
  • 22:29 Piłkarze Cracovii tańczą na środku boiska, zawodnicy Wisły już w szatni
  • 22:30 "Kraków jest nasz" - śpiewają kibice Cracovii
  • 22:31 Teraz nad stadionem roznosi się gromkie "dziękujemy, dziękujemy!"
  • 22:32 Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje do Interii!