• (83') A. Čulina S. Zenjov
  • (63') Sito Riera J. Kosecki
  • (81') M. Robak S. Bergier
  • (85') A. Piech I. Tarasovs
  • 17:45 Dzień dobry! Witamy i zapraszamy na relację z meczu 22. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Śląsk Wrocław.
  • 17:48 Oba kluby jesienią grały poniżej oczekiwań.
  • 17:48 Śląsk "przezimował" na 10 miejscu, a Cracovia na 12.
  • 17:51 Michał Probierz potwierdził, że lubi zaskakiwać. Odstawił od składu Sandomierskiego, a Wilka, na którego stawiał jesienią, zatrzymał na ławce rezerwowych.
  • 17:52 W tej sytuacji w bramce "Pasów" Michal Peszković, który jesienią był trzecim bramkarzem.
  • 17:54 Oczekiwania w Krakowie rozbudziły dobre wyniki drużyny w sparingach.
  • 17:55 W składzie Śląska od pierwszej minuty debiutant Tim Rieder.
  • 17:57 W kadrze Cracovii brakuje dziś Jaroslava Mihalika, który w ostatnich dniach nie szczędził gorzkich słów pod adresem właściciela "Pasów" Janusza Filipiaka.
  • 17:57 Zawodnicy wychodzą na boisko.
  • 17:58 Czovilo i Celeban kapitanami swoich drużyn.
  • 17:59 Do Cracovii wraca, grający ostatnio w Lechu, Deniss Rakels.
  • 18:00 Sędzia rozpoczął mecz
  • 1. min Zaczynają gracze Śląska.
  • 2. min Stadion Cracovii świeci pustkami po tym, jak Komisja Ligi ukarała kibiców za ich zachowanie z meczu z Wisłą.
  • 3. min Czovilo występuje dziś - po raz pierwszy od czasu feralnego zderzenia z Fojutem - bez ochronnego kasku na głowie.
  • 3. min Bardzo ciekawie rozegrała Cracovia aut, było groźnie.
  • 4. min Piłka została wrzucona bezpośrednio w pole karne, a tam strącił ją głową Dytiatjew.
  • 4. min Słowik z trudem sparował piłkę na rzut rożny.
  • 5. min Druga bardzo dobra akcja Cracovii!
  • 5. min Zabrakło tylko dobrego strzału Siplaka.
  • 6. min Wcześniej kilkoma podaniami z pierwszej piłki "Pasy" rozmontowały defensywę rywala.
  • 9. min Od bramki rozpoczyna Peszković po nieudanej akcji Śląska.
  • 10. min Słowik źle wybił piłkę, a Drewniak chciał zaskoczyć go strzałem z woleja z własnej połowy.
  • 10. min Uderzał bez przyjęcia i musiałby trafić idealnie, by się to powiodło.
  • 14. min Faulowany Hernandez przez rywala.
  • 15. min Rakels utrzymał piłkę w boisku, ale nie zdołał się utrzymać w jej posiadaniu.
  • 17. min Rzut rożny dla Cracovii po tym jak Słowik obroni strzał Rakelsa.
  • 17. min Krótko rozegrany korner i Drewniak traci piłkę.
  • 19. min Śląsk utrzymuje się trochę dłużej przy piłce na połowie rywala.
  • 20. min Żółtą kartkę otrzymuje Ołeksij Dytiatjew
  • 21. min Dytiatjew wyciął Piecha równo z ziemią.
  • 21. min Mogło być groźnie, Piech wyprowadzał akcję trzech na trzech.
  • 22. min Lewandowski dośrodkował w pole karne, lecz Celeban faulował w ataku.
  • 24. min Faul Riery na Drewniaku.
  • 25. min Hernandez przejął piłkę na połowie rywala, ale wypuścił ją sobie zbyt mocno.
  • 27. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Robert Pich
  • 27. min Strzał sprzed pola karnego ląduje w siatce.
  • 28. min Piłka po przyjęciu Piecha odbiła się od obrońcy, dopadł do niej Pich i otworzył wynik spotkania!
  • 31. min Cracovia próbuje odpowiedzieć.
  • 31. min Czovilo strzelał głową po dośrodkowaniu Rakelsa, ale ponad bramką.
  • 33. min Cracovia dłużej utrzymuje się przy piłce.
  • 33. min Wdowiak kapitalnie wyłożył piłkę Rakelsowi, ale ten huknął ponad bramką!
  • 34. min To była wymarzona okazja do wyrównania.
  • 36. min Wrzutka Picha zablokowana przez obrońcę.
  • 37. min Stanął przed szansą Piątek, ale miał chyba zbyt ostry kąt, by zdobyć bramkę.
  • 38. min Rzut wolny dla Cracovii, będzie dośrodkowywał Hernandez.
  • 41. min Faul Wdowiaka na Pichu.
  • 41. min Co za interwencja Peszkovicia!
  • 42. min Uratował "Pasy" przed stratą drugiej bramki.
  • 43. min Strzał głową Piątka zbyt lekki, by mógł zaskoczyć Słowika.
  • 45. min Lewandowski w ofensywnej akcji, nie udało mu się celnie dośrodkować.
  • 46. min Rakels zmarnował drugą dobrą okazję.
  • 46. min Z 14 metrów uderzył ponad bramką.
  • 18:46 Gwizdek sędziego oznaczający koniec pierwszej połowy
  • 18:46 To Cracovia wykreowała sobie więcej ciekawych okazji, ale Śląsk ma więcej powodów do zadowolenia.
  • 18:46 Najważniejszym jest wynik. Do przerwy: Cracovia - Śląsk 0-1.
  • 18:47 64 proc. posiadania piłki po stronie Cracovii.
  • 18:47 W strzałach 7-4.
  • 19:00 Zawodnicy wracają na boisko.
  • 47. min Sędzia rozpoczął druga połowę
  • 46. min Wracamy do gry!
  • 47. min Ładne podanie Hernandeza do Piątka.
  • 47. min Ten strzelał z ostrego kąta, Słowik wypluł piłkę przed siebie, a obrońca wybił ją na rzut rożny.
  • 49. min Mocne uderzenie zza pola karnego Drewaniaka przelatuje nad bramką.
  • 51. min Od początku drugiej połowy Cracovia próbuje narzucić rywalowi swój styl gry.
  • 54. min Słowik świetnie odbija piłkę po głębokim dośrodkowaniu Drewniaka z rzutu wolnego.
  • 54. min Jak na razie bramkarz jest chyba najlepszym graczem Śląska.
  • 54. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Miroslav Czovilo
  • 54. min Tak jak potrafi! Gol głową Czovilo!
  • 55. min Siplak dośrodkował z lewej strony, a Czovilo wyskoczył zdecydowanie najwyżej ze wszystkich zawodników.
  • 57. min Piątek ucierpiał w starciu z Celebanem.
  • 58. min Arbiter odgwizdał spalonego Czovilo po stałym fragmencie.
  • 60. min Pawelec zwija się z bólu, Rakels nadepnął mu na brzuch.
  • 62. min Rakels nieczysto trafił w piłkę.
  • 62. min Nieskuteczny jest dziś skrzydłowy Cracovii.
  • 62. min Schodzi z boiska Mateusz Wdowiak, a za niego wchodzi Antonini Czulina
  • 63. min Schodzi z boiska Llorenç Riera Ortega , a za niego wchodzi Jakub Kosecki
  • 63. min Bardzo niecelny strzał Lewandowskiego.
  • 64. min Żółtą kartkę otrzymuje Arkadiusz Piech
  • 64. min Oznacza to, że Piech, podobnie jak ukarany wcześniej Dytiatjew, nie zagra w kolejnym spotkaniu.
  • 66. min Śląsk zamknął rywala na jego połowie.
  • 67. min Fatalny strzał Vacka, który próbował uderzenia z woleja.
  • 69. min Kombinacyjna akcja Cracovii, przerwał ją Pawelec.
  • 70. min Brzydki faul Diego na Chrapku.
  • 70. min Żółtą kartkę otrzymuje . Diego
  • 71. min Wydaje się, że piłka wpadła do bramki Cracovii!
  • 71. min VAR w akcji.
  • 72. min Piłka po dośrodkowaniu odbiła się od Piecha i Czovilo, a następnie odbita od słupka zatańczyła na linii bramkowej.
  • 72. min Z pewnością przekroczyła ją częścią obwodu, lecz sędzia uznał, że nie całym.
  • 73. min Nie ma gola, jest korner.
  • 75. min Ryzykowne podanie Riedera do Słowika.
  • 78. min Schodzi z boiska Szymon Drewniak, a za niego wchodzi Nicolai Brock-Madsen
  • 78. min To debiut napastnika Cracovii.
  • 78. min Michał Probierz gra o pełną pulę.
  • 79. min Rzut rożny dla Cracovii.
  • 81. min Schodzi z boiska Marcin Robak , a za niego wchodzi Sebastian Bergier
  • 82. min Śląsk zamknięty na własnej połowie.
  • 83. min Kosecki faulowany przez Diego na lewej stronie boiska.
  • 83. min Będzie okazja, by dośrodkować z rzutu wolnego.
  • 83. min Schodzi z boiska Antonini Czulina, a za niego wchodzi Sergei Zenjov
  • 84. min Do wejścia na boisko szykuje się także Tarasovs.
  • 84. min Kosecki musi na chwilę opuścić boisko, póki nie zatrzyma krwawienia z wargi.
  • 85. min Żółtą kartkę otrzymuje Jakub Kosecki
  • 85. min Schodzi z boiska Arkadiusz Piech , a za niego wchodzi Igors Tarasovs
  • 86. min Atakuje jeszcze Cracovia, ma rzut z autu na wysokości pola karnego.
  • 87. min Hernandez zdecydował się na strzał z woleja sprzed pola karnego. Nad bramką.
  • 89. min Faulowany znów Kosecki przy linii bocznej.
  • 89. min Jedna z ostatnich szans Śląska.
  • 90. min Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Deniss Rakels
  • 90. min Cracovia przechyla szalę na swoją korzyść!
  • 90. min Szalona radość "Pasów"!
  • 91. min Zenjov dograł piłkę wzdłuż bramki, Pawelec nie trafił w piłkę, a Rakels w końcu wykorzystał doskonałą okazję!
  • 93. min Śląsk rozpaczliwie próbuje wyrównać.
  • 93. min Jeszcze korner dla WKS-u.
  • 93. min Cracovia broni się całym zespołem.
  • 94. min Faul Pawelca na rywalu, nie będzie zadowolony z tego meczu obrońca Śląska.
  • 19:50 Końcowy gwizdek sędziego
  • 19:51 Cracovia w ostatnich minutach przechyla szalę na swoją stronę!
  • 19:54 Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne. Do widzenia!